Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

surowa dieta + dużo motywacji


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez Bushido » 18 sie 2013, o 18:25

Mysle ze po skonczonej diecie z moim zywieniem tragedii nie bedzie
jesli tranujesz to sama wiesz ze jest cos takiego jak cykl regeneracyjny
ty wnioskujesz ze ja walne p90x i do konca zycia bede mial cialko jak mlody grecki bog

zle wnioskujesz bo taki naiwny nie jestem ; ) mam zamiar dalej cwiczyc bo sport daje mi
hmmmm radosc, satysfakcje, super samopoczucie po treningu i na ccodzien, pewnosc siebie
ogolnie po sporcie czuje super ; )

napisz mi dziewcze urocze co zlego widzisz w IG ; ) rozumiem ze zywienie wedle grupy krwi jest smieszne
ale jedzenie tego co nie podwyzsza poziomu cukru we krwi o 80% i powoduje cukrzyce i stan ciala jak po wypadku
tego nie czaje ; ) a chetnie sie dowiem czegos nowego jesli tylko nie bedziesz pisac w stylu
"o ty glupi i naiwny jak ty malo wiesz" : D na spokojnie chodzi o nasze zdrowie ; )

sukcesow
Sukces jest tym co przyciągasz, przez to kim się stajesz...
Badź wola moja...

Bushido
 
Posty: 1266
Dołączył(a): 28 sty 2013, o 20:09
Podziękował(a): 118 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 298 razy

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez alice » 18 sie 2013, o 18:28

A totalnie mega nadrzędnym celem jest oczyszczenie po hormonach zawartych w mięsie i różnego rodzaju syfie ukrytym w żółtym serze. Nie planuję zostać witarianką, myślę że docelowo będę jeść warzywa owoce i kasze + rzadko kurczaka i ryby oraz jajka, a raz na ruski rok wszelakiego rodzaju pizze, zupki i śmieciury inne ;P (to tak dla równowagi psychicznej)

alice
 

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez MaciekP » 18 sie 2013, o 18:42

Co do pierwszego postu tutaj i filmiku to chcę się pochwalić przyciągnięciem
Może to po prostu da kopa do działania...

A więc mimo, ze i tak wyglądałem na młodego to od jakiegoś czasu przyciągam ją do siebie, żeby sprawdzić się ;-)
I wczoraj usłyszałem, że w bodajże miesiąc odmłodziłem się o 2-3 lata!

Od razu mówię, że zero wysiłku.
I przy okazji zmieniłem wiele nawyków żywieniowych...

Dziękuje za filmik!

Pozdrawiam
Just Do It!
"Najprostsze sposoby są zawsze najlepsze"
"Podobne przyciąga podobne"
"Kto czuje się bogatym ten nim jest, kto czuję się zdrowy ten jest zdrowy"
"Dostajesz to w co wierzysz"

"Bądź Szczęśliwy!"

MaciekP
 
Posty: 352
Dołączył(a): 26 paź 2012, o 19:10
Lokalizacja: Pieprzona Warszafka
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 36 razy

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez alice » 18 sie 2013, o 18:52

właaaaśnie :) niby tylko miesiąc, a tyle "prezentów" :))

alice
 

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez CafeDelMar » 18 sie 2013, o 20:46

alice napisał(a):Cafe to jeszcze sobie odpowiedz na pytanie do czego Ci jest potrzebna zmiana sposobu jedzenia. No bo tak - jeśli na co dzień jesz zdrowo, to możesz zrobic np tygodniową próbkę owocowo warzywną bez szkody dla zdrowia, a później wrócić do swojej zwyczajowej diety. Ja na pewno będę jeść w stylu najwyżej 80% surowego, reszta gotowane, podobnie nie odmówię sobie paru piwek w miesiącu. Na razie to eksperyment, którego celem jest zmiana spojrzenia, dużo energii, oczyszczenie skóry, przewodu pokarmowego.


alice główny czynnik, to sprzeciw wobec zabijaniu zwierząt, do którego przyczyniam się również ja. Jedząc nawet ten twaróg itd. Już wcześniej się zastanawiałam nad dietą wegańską o surowej słyszałam to i owo ...A że lubię proste rozwiązania to po co mam się męczyć z czytaniem składu produktów skoro mogę iść na łatwiznę i jeść tylko owoce i warzywa ;) Ja jestem za prostotą w każdej diecie . :D Tylko teraz czy zabijany zwierzaczek czy moja dupka ... rozumiesz tu mam dylemat, bo od lat wpajano, że trzeba spożywać określone ilości białka. Ty mi tylko odświeżyłaś temat w głowie, nad którym ja już kiedyś się zastanawiałam. ;)

Bushido napisał(a):Mysle ze po skonczonej diecie z moim zywieniem tragedii nie bedzie
jesli tranujesz to sama wiesz ze jest cos takiego jak cykl regeneracyjny
ty wnioskujesz ze ja walne p90x i do konca zycia bede mial cialko jak mlody grecki bog zle wnioskujesz bo taki naiwny nie jestem ; )


"Skończonej diecie" - a to Ty zamierzasz ja skończyć ...popatrz a ja myślałam ,że to jest zmiana nawyków żywieniowych na CAŁE ŻYCIE. Kochany cykl regeneracyjny to nie po PX90 te ćwiczenia są tak skonstruowane ,że mięśnie mają wystarczającą ilość czasu na regenerację. Błędem tego programu jest to ,że wykonujesz go codziennie. Nudzi się i stawia w poczuciu OBOWIĄZKU. Magiczne 90 dni ;) Ja nie wnioskuję ,że po PX90 będziesz miał efekt do końca życia. Jeśli wyciągasz jakiś wniosek z mojej wypowiedzi to proszę z cytatem ... ;) Żebyśmy się rozumieli.


Bushido napisał(a):mam zamiar dalej cwiczyc bo sport daje mi
hmmmm radosc, satysfakcje, super samopoczucie po treningu i na ccodzien, pewnosc siebie
ogolnie po sporcie czuje super ; )


Cieszy mnie to bardzo ... ;)


Bushido napisał(a):napisz mi dziewcze urocze co zlego widzisz w IG ; ) rozumiem ze zywienie wedle grupy krwi jest smieszne
ale jedzenie tego co nie podwyzsza poziomu cukru we krwi o 80% i powoduje cukrzyce i stan ciala jak po wypadku
tego nie czaje ; ) a chetnie sie dowiem czegos nowego jesli tylko nie bedziesz pisac w stylu
"o ty glupi i naiwny jak ty malo wiesz" : D na spokojnie chodzi o nasze zdrowie ; )


Po 1 nie neguję jakiś tam badań nie jestem człowiek kształcony w tej dziedzinie, chociaż w badania nie wierzę, bo jeśli ktoś mi gada,że arbuz jest beee bo ma wysoki IG to jest chore. Przecież to OWOC samo zdrowie. ;) Pojawia się lampka ostrzegawcza już w tym momencie. 2 jeśli mamy być dokładni to liczy się "ładunek glikemiczny" według wyznawców diety, więc samo opychanie się nawet "dozwolonymi produktami" jest ryzykowne.Ta dieta to takie zakamuflowane "jedz produkty o niskiej kaloryczności, ale jakby co to zasługa IG" nie jestem ekspertem, odrzucam coś co jest wbrew naturze. Myślisz ,że Bóg ,Natura dałaby nam owoce które by nam szkodziły? rosło na drzewie i zabijało ?

Nie można opierać się na IG jeśli chcemy się pozbyć zbędnych kilogramów. Schudłeś ,ponieważ miałeś ujemny bilans kaloryczny, a to przy diecie o niskim IG nie jest trudne .Te produkty są po prostu mało kaloryczne, powodują mniejsze uczucie głodu, ustabilizowały poziom glukozy we krwi fakt. Ale schudłeś bo mniej żarłeś :D

CafeDelMar
 
Posty: 38
Dołączył(a): 9 sie 2013, o 17:13
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez alice » 18 sie 2013, o 20:53

Cafe, ta pani i jej chłopak (?) maja dużo bogatych merytorycznie filmików o surowiźnie:

http://www.youtube.com/watch?v=GKl8aQS-HEE

jest też stara i znana książka którą polecam, autorką jest dr Ewa Dąbrowska (nie przerażajcie się wstępem mocno religijno-fanatycznym wręcz)

Ja też zobaczę jak to będzie, myślę że ryby do mojej diety wjadą szybko (P.S. jak to jest z rybami? panga wiem - paskudztwo, a reszta?)

alice
 

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez Bushido » 18 sie 2013, o 21:14

NIe mam zamiaru konczyc diety Cafe, pomylilem sie przy pisaniu : D tak jem teraz mam zamiar jesc do konca ; )
Idea p90x jest wlasnie to ze mesnie nie maja czasu sie zregenerowac i sednem jest szok kataboliczny ; P widac nie doczytalas ; p cwiczenia sa tak zroznicowane ze sie nie nudza nawet po dluzszym czasie : ) nudna jest silownia w stylu 4 serie po 12 powtorzen to jest dopiero nudne : )

btw kalorycznosc i IG to nie jest to samo ; ) nie znasz IG ale piszesz ze jest BE
wiec konkretne pytanie co jest dobre ; )

nie atakuje cie tylko jestem ciekaw ; )
sukcesow
Sukces jest tym co przyciągasz, przez to kim się stajesz...
Badź wola moja...

Bushido
 
Posty: 1266
Dołączył(a): 28 sty 2013, o 20:09
Podziękował(a): 118 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 298 razy

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez makata » 18 sie 2013, o 21:18

Buszek to p 90 to pompki jak mniemam co do IG macie rację zresztą na tym opiera się konstruowanie jadlospisu dla osób chorych na cukrzycę - niski Ig w tym przypadku to PODSTAWA
makata
 
Posty: 1297
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 616 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 349 razy

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez Bushido » 18 sie 2013, o 21:39

p90x to sa cwiczenia na wszytskie partie miesni
IG faktycznie dla cukrzykow oraz dla tych ktorzy nie chca zachorowac albo chca sie wyleczyc
oraz dla tych ktorzy chca jesc dobrze, nie glodzic sie i byc zawsze szczuplymi

problem z IG jest taki ze na necie sa glupoty popisane np ze od kaszy jaglnej sie tyje bo ma 55 IG
gowno prawda ; ) wogole w internecie na temat IG sa takie glupoty popisane ze lepiej nie czytac wcale
ja mam tabele z instytutu zywienia krk im prof lorenca i to jest wiedza poparta 40 letnimi badaniami
a nie jakies gowniane tabele czlowieka bez wyksztalcenia i wiedzy siedzacego na portalu w ramach stazu : P

tyle ode mnie jak ktos ma cos lepszego to chetnie sie doucze
Sukces jest tym co przyciągasz, przez to kim się stajesz...
Badź wola moja...

Bushido
 
Posty: 1266
Dołączył(a): 28 sty 2013, o 20:09
Podziękował(a): 118 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 298 razy

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez CafeDelMar » 19 sie 2013, o 08:19

Bushido napisał(a):NIe mam zamiaru konczyc diety Cafe, pomylilem sie przy pisaniu : D tak jem teraz mam zamiar jesc do konca ; )

Spoko ;)


Bushido napisał(a):Idea p90x jest wlasnie to ze mesnie nie maja czasu sie zregenerowac i sednem jest szok kataboliczny ; P widac nie doczytalas ; p cwiczenia sa tak zroznicowane ze sie nie nudza nawet po dluzszym czasie : ) nudna jest silownia w stylu 4 serie po 12 powtorzen to jest dopiero nudne : )


Wytłumacz mi proszę co to jest" szok kataboliczny "??? Normalnie to uciekaj jak słyszysz katabolizm ;) Ale okej potraktuję to jako pomyłkę, nie czepiam się ... ;) Nie musiałam Bushido czytać bo px90 robiłam jak jeszcze nie był popularny w Polsce, bodajże 2 tygodnie i wiem na czym ten trening polega. KAŻDY trening jest inny i jest nastawiony na INNĄ grupę mięśniową, oczywiście są ćwiczenia gdzie pracują również wcześniej ćwiczone mięśnie , bo nie sposób tego wyeliminować, ale ogólnie to mięśnie mają czas na regenerację i stąd ten trening bije na popularności.,ponieważ mięśnie nie PRZYZWYCZAJAJĄ się do wysiłku nie jest potrzebna więc dłuższa regeneracja, a mięśnie mają ciągle nowy bodziec. Stąd możesz ćwiczyć to codziennie.

Bushido napisał(a):btw kalorycznosc i IG to nie jest to samo ; ) nie znasz IG ale piszesz ze jest BE
wiec konkretne pytanie co jest dobre ; )

nie atakuje cie tylko jestem ciekaw ; )



Nie piszę ,że kaloryczność i IG to to samo. Piszę ze schudłeś bo zmniejszyłeś ilość kalorii. ;) Prosiłabym o dokładniejsze czytanie moich wypowiedzi , bo na razie to jesteś tak zaślepiony tym IG ,że nawet jak bym Ci powiedziała co jest okej (według mnie ) to na dzień dzisiejszy byś to wyśmiał .... Więc ja poczekam okej ? Jeśli pozwolisz, jeśli byś tak miał bardziej otwarty umysł na to co się pisze to też by było lepiej ... ;)

Masz może tą tabelę na kompie żeby podrzucić ? Pytam poważnie. ;)

CafeDelMar
 
Posty: 38
Dołączył(a): 9 sie 2013, o 17:13
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 11 gości