Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

METODA 68sekund


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: METODA 68sekund

Postprzez Bellinda » 26 lip 2012, o 18:16

kasska80 napisał(a):Mnie bardzij chodzi o to ,ze ja mam przywoływać pozytywne mysli, a w takim wypadku zamiast spokojnie czekac bo wiem ze odpisze to ja sie denerwuje i tym spoosbm chyba scigam zle mysli.Moze to jakies zmory z przeszłości:(



Ale tak sobie siedzisz i czekasz i się denerwujesz? :) zamiast np. zrobić sobie kąpiel z bąbelkami? Sama sobie robisz kuku? A po co tak?

Spójrz na to z uśmiechem: reagując w ten sposób, "oddajesz" swoje samopoczucie we władanie świata zewnętrznego - np. tego "Onego" czy każdego kolejnego, pogody, sukienki itd...itd...

na polepszenie humoru : (wpadło mi dziś "przypadkiem") RELAX...take it easy....
http://www.youtube.com/watch?v=c1EVjCKu ... ure=fvwrel

Bellinda
 
Posty: 180
Dołączył(a): 26 cze 2011, o 19:39
Podziękował(a): 12 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 70 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez kasska80 » 27 lip 2012, o 12:30

Tak wiem,masz racje sami sobie robimy kuku:)).To jest najgorsze i trzeba z tym walczyc,ale czasami następuje taki słaby dzień...
Dzieki:)
kasska80
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 lip 2012, o 06:30
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: METODA 68sekund

Postprzez marzens » 27 lip 2012, o 12:47

Pamiętaj Kasska80-nie ma słabych dni.Doprowadź umysł do porządku.Pokaż kto tu rządzi,bo za każdą złą myś zapłacisz wcześniejlub później! :)
Każdego dnia i pod każdym względem czuje się coraz lepiej i lepiej...

marzens
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 176
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 20:51
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez kasska80 » 30 lip 2012, o 17:03

Ojjj wiem,ale czasami wydaje mi sie to takie ciezkie.Czasami jakby nie umiem odrzucić kłębiącących się czarnych myśli,które biorą się nie wiem skąd.
Dziś też naszły mnie jakieś smutki.Dopiero jak poczytałam książę o oczyszczeniu,posłuchałam relaksującej muzyki przeszły.
Sama sobie głupią urządzam cho0re jazdy,ale chyba robie postępy w walczeniu z tym.Dziś przeczytałam np:o mówieniu słowa kocham Cie w myślach-to działa:)
kasska80
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 lip 2012, o 06:30
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: METODA 68sekund

Postprzez syllaqmadam » 30 lip 2012, o 19:10

kasska80 napisał(a):Ojjj wiem,ale czasami wydaje mi sie to takie ciezkie.Czasami jakby nie umiem odrzucić kłębiącących się czarnych myśli,które biorą się nie wiem skąd.
Dziś też naszły mnie jakieś smutki.Dopiero jak poczytałam książę o oczyszczeniu,posłuchałam relaksującej muzyki przeszły.
Sama sobie głupią urządzam cho0re jazdy,ale chyba robie postępy w walczeniu z tym.Dziś przeczytałam np:o mówieniu słowa kocham Cie w myślach-to działa:)

Sama widzisz,że nachodzą Cie smutki to znaczy,że cały czas powtarzasz te same nędzne myśli[już niepożyteczne]
,a gdy czytasz nastrajasz myśli w dobrym kierunku, ja też tak miałam i mam nie raz,ale coraz rzadziej,że sama nie umiałam nakierować myśli na dobry tor , ciągle czytałam,czytałam,jednak nie zawsze to wystarczyło,bo przekonania które tkwiły nie zawsze dotyczyły tego co czytałam, teraz dużo piszę,coraz więcej kontroluje moje myśli i rozpoznaje ich znaczenie oraz potrafię przekształcić je w taki sposób jaki mi odpowiada.
Wczuj się w siebie i od jednej myśli do drugiej dojdziesz co Ci jest i jak na to zareagować.

Muzyka to dobry sposób,warto korzystać z poprawiaczy nastroju ogólnodostępnych :)
odważ się też pisać w zeszycie,choćby to miały być czasem dyrdymały:) one jakby uświadomią Ci twoja energię obecną ,a tym samym będziesz wiedzieć co mogłabyś wybrać innego lepszego, jakie lepsze uczucie.

Pozdrowienia ,trochę nagryzmoliłam,ale mam nadzieje komuś się to przyda;)
Cześć.
Możesz zdecydować się myśleć w sposób, który pomoże ci osiągnąć szczęście i sukces, zamiast w sposób, który cię od szczęścia i sukcesu oddala.

syllaqmadam
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 19:31
Podziękował(a): 180 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 95 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez kasska80 » 1 sie 2012, o 08:31

W sumie trochę zeszło z tematu:). Mowa była o metodzie 68 sec w praktyce.
Chciałabym wiedzieć dokładnie jak ją stosujecie.
Powiedzmy chce przyciągnąć dana osobę to co mam np.powtarzać jej imię,mocniej wizualizowac???
kasska80
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 lip 2012, o 06:30
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: METODA 68sekund

Postprzez syllaqmadam » 1 sie 2012, o 14:12

Kurcze,a czemu wy ciągle chcecie osoby przyciągać, zastanówcie się lepiej ile jest was samych w was
warto popracować nad esencją własnej osoby,bo mam wrażenie,że drugą osobą chcecie uzupełnić braki w swojej osobowości .
Owszem miło jest gdy ktoś jest z nami,ale nie może to być na zasadzie wypełnienia pustki
Cześć.
Możesz zdecydować się myśleć w sposób, który pomoże ci osiągnąć szczęście i sukces, zamiast w sposób, który cię od szczęścia i sukcesu oddala.

syllaqmadam
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 19:31
Podziękował(a): 180 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 95 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez kasska80 » 1 sie 2012, o 17:10

Nie o takim czymś mówie .Pustkę zapełniam inaczej,mam dużo swoich zainteresowań itd...Po prostu jeśli mi się ktoś podoba to czemu nie "prosić o pomoc",albo jeśli np.są powiedzmy jakieą przeszkod jak np. ten ktoś ma za sobą jakieś przykre doświadczenia i sie boi albo inne takie.Nie mam na myśli, ze ja chce bo sobie ubzdurałam to tak musi być bo wiem,że to nic dobrego nie przyniesie.Poza tym nawet jełsi nie osoby to powiedzmy jakś daną rzecz: rower.W jaki sposób ma wyglądać to 68sec.myślenie o tym?
kasska80
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 lip 2012, o 06:30
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: METODA 68sekund

Postprzez syllaqmadam » 1 sie 2012, o 18:33

Cześć.
Możesz zdecydować się myśleć w sposób, który pomoże ci osiągnąć szczęście i sukces, zamiast w sposób, który cię od szczęścia i sukcesu oddala.

syllaqmadam
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 19:31
Podziękował(a): 180 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 95 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez Ginny_W » 21 sie 2012, o 16:39

Hej! Ja niedawno postanowiłam zastosować metodę 68 sekund i nie wiem czy to zadziałało czy niezupełnie, ale.. Sami przeczytajcie.
Byłam na zdjęciach z koleżanką w parku. Miałam duży, ciężki pierścionek z niebieskim oczkiem - postanowiłam go zdjąć i położyć na ławce. Przeniosłyśmy się dalej, coraz bardziej się oddalałyśmy od ławki, gdzie zostawiłam swoją biżuterię. (Wiem, może to było głupie, ale ten pierścionek wart jest może z 20zł? :-)) No i w końcu skończyłam robić zdjęcia, wzięłyśmy nasze rzeczy i pojechałyśmy rowerami do domu(a właściwie poszłyśmy prowadząc rowery, bo złapałam gumę.. pech :D). Wieczorem, kiedy kładłam się spać coś mnie tknęło - Zaraz, a gdzie mój pierścionek? - Przypomniałam sobie każdy szczegół i.. zamarłam. No tak, zostawiłam go! Na pewno już go tam nie ma. Przeszukałam torbę, siatkę - nic. Położyłam się spać. I wtedy naszło na mnie olśnienie - a może tak spróbować metody 68 sekund? Przed paroma dniami to odkryłam, więc nie zastanawiając się ani chwili dłużej, zamknęłam oczy i skupiłam się na wielkim niebieskim pierścionku. Nie wiem ile sekund minęło, ale wiem, że później dołączałam tego więcej - już nie sam pierścionek - a mnie odnajdującą go w parku, ogólnie trzymającą ten pierścionek. Rano pomyślałam, że nic z tego.. Ale po południu podjechałam z tatą do tego parku w celu poszukiwania mojej zguby. Ławka za ławką, liść za liściem - nic. Już chciałam wracać - w myślach klnęłam na pp - tak się starałam i nic! Kiedy tata zawołał - A tu co?? Obróciłam się na pięcie i podbiegłam do ławki - pod nią, wśród liści wystawało niebieskie oczko.. Nie mogłam uwierzyć, myślałam, że ktoś już dawno ukradł :)
Nie wiem czy to na serio zadziałało. Chcę dzisiaj spróbować z banknotem 50złotowym na własność :>
W ogóle to próbowałam z przyciągnięciem 100zł, ale nici - pewnie nie skupiałam się na jednej myśli. Za to na drugi dzień dostałam 60zł, więc może jednak coś mi się udało przyciągnąć :D
A Wy próbowaliście z kasą? Jak poszło?
Ginny_W
 
Posty: 28
Dołączył(a): 18 sie 2012, o 16:57
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 13 gości