Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

METODA 68sekund


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

METODA 68sekund

Postprzez SHANI2 » 16 lip 2012, o 08:54

Nie wiem czy temat był poruszany, jeśli tak to proszę o przekierowanie mnie. Zastanawia mnie, czy ktoś z was próbował metody Hicks'ów, którzy twierdzą, że skupienie się z całą energią na jakiejś myśli (chodzi o mocne zamknięcie oczu i wyobrażanie sobie jednego obrazu, aż realnie boli głowa) przez 17-68 sekund wywołuje tak silne wibracje odpowiadające realnej pracy do zdobycia celu. Pozwolę sobie zacytować fragment:

I teraz, jeśli pozostaniesz skupiony na tym temacie, który wybrałeś przez następne 17 sekund w chwili, w której przekroczysz 34-tą sekundę (2x17) ta już bardziej złożona myśl przyciągnie kolejną podobną do siebie myśl. Innymi słowy, myśli się przyciągają. Twoja myśl wabi inną myśl i ta inna myśl wabi twoją myśl, bo podobieństwa w naturze się przyciągają. I w tej 34 sekundzie te dwie bardziej już rozwinięte myśli zrobią o samo, zjednoczą się i będzie miał miejsce kolejny zapalny punkt. I w tym momencie te dwie myśli staną się jedną myślą wyższą i szybciej wibrującą. Jeśli potrafisz utrzymać swoją uwagę na tym już bardziej rozwiniętym temacie przez 51 sekund (3x17) będzie miało miejsce kolejne zespolenie, a w 68 sekundzie otrzymasz wystarczającą wielki punkt zapalny, aby przyciągnąć fizyczną manifestacje.



Aby przyciągnąć waszą uwagę podamy wam pewne porównanie; 17 sekund czytanej myśli jest równoważne 2.000 godzin akcji. Jeśli pracujesz regularnym trybem 40 godzin w tygodniu to jest to tyle ile przepracowałbyś w ciągu roku. 17 sekund równe jest 2.000 godzin akcji. Jeśli uda ci się wytrzymać przez 34 sekundy możesz pomnożyć twoją akcje przez 10 a to jest 20.000 godzin akcji. Jeśli wytrzymasz 51 sekund to znowu mnożysz akcje, przez 10 co daje równoważnik 200.000 godzin akcji. Jeśli uda ci się przekroczyć punkt 68 sekund – to trochę ponad minutę czystej, niczym niezaprzeczonej, nierozcieńczonej, skupionej myśli to jest to równoważne ponad dwoma milionami godzinami akcji.

Próbowałam ze 100zł banknotem, a wytrzymałam tylko 30 sekund (ból głowy w tym skupieniu jest bardzo silny, dlatego Hicksowie zwracają uwagę ''jeśli wytrzymasz'' ponieważ nie jest to tak proste jak się wydaje). Banknot trafił do mnie w przeciągu godziny po skończonej akcji, mimo, że się go nie spodziewałam. Zwróćcie uwagę na akapit o realnej akcji. Ten sposób jest skuteczny, choć trudny. Ja postanowiłam używać go dodatkowo bazując na wizualizacji, ponieważ metoda 68 sekund nie działa, jeśli mamy ukryte bariery, a wizualizacja mimo wszystko daje radość i automatycznie przyciąganie. Mimo to, ta niesłychana metoda nie może zostać niezauważona przeze mnie. Raz dziennie postanawiam ją stosować i testować. Mam nadzieję, że się przyłączycie. Jeśli ktoś życzyłby sobie całego przesłania (mam na komputerze) chętnie wkleję, ponieważ długa całość jest niezwykle ciekawa. Chcę też zauważyć, że zarówno Hicksowie, jak i setki ludzi, których posty znalazłam na zagranicznej stronie zarzekają, że manifestacja następuje błyskawicznie nawet z ''wielkimi'' rzeczami. :D
JESTEM CZARODZIEJKĄ SWOJEGO ŻYCIA!

SHANI2
 
Posty: 194
Dołączył(a): 24 cze 2012, o 18:29
Podziękował(a): 21 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 53 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez syllaqmadam » 16 lip 2012, o 09:11

To ciekawe,ja się przyłączam.
Cześć.
Możesz zdecydować się myśleć w sposób, który pomoże ci osiągnąć szczęście i sukces, zamiast w sposób, który cię od szczęścia i sukcesu oddala.

syllaqmadam
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 19:31
Podziękował(a): 180 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 95 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez margaritha » 16 lip 2012, o 10:01

tak, Antek zalozyl kiedys watek na ten temat. warto zajrzec - http://www.abraham-bank.org/forum-pl/prawo-przyciagania-f3/68-sekund-t97.html
"Cuda nie wydarzają się wbrew Naturze, a jedynie wbrew temu, co wiemy o Naturze."- św. Augustyn
Avatar użytkownika prawo przyciągania
margaritha
 
Posty: 134
Dołączył(a): 30 wrz 2010, o 18:20
Podziękował(a): 57 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 18 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez Lambar » 16 lip 2012, o 15:31

Hmm, może coś mi umknęło, ale gdzie Hicks'y opowiadają o bólu związanym ze skupieniem?
U mnie jedyny problem to efekt pijanej małpy,
czyli myśli zaczynają zmieniać tory, więc trzeba wciąż i wciąż zwrotnice przestawiać :-)
____________
Sekret mistrza - zawsze mam wybór, czy będę się tym przejmował, czy też nie.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lambar
Administrator
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 21:57
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 119 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez martelina » 16 lip 2012, o 17:17

ja chce prosze o przesłanie. A W jakiej ksiazce to wyczytałas?

martelina
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 39
Dołączył(a): 6 sty 2012, o 23:49
Lokalizacja: dolnosląskie
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez SHANI2 » 16 lip 2012, o 20:43

Ja to znalazłam gdzieś na internecie zanim dołączyłam do Was:)
Lambar- co do bólu głowy- mówię na podstawie moich przeżyć i wniosku z ich kilkakrotnego powtórzenia stwierdzenia ''jeśli wytrzymasz'' - stwierdziłam więc- pewnie nie tylko mnie jest trudno:)
Martelina- wysyłam do linku podanego przez Margarithe:) Tam jest całość :)

Z tego co mi wiadomo jest to opis jednego z ich wykładów. Swoją drogą mam pytanie do was----> uwielbiam Hicks'ów za wspaniałe procesy pomocnicze i wielką wiedzę, ale czy tylko ja mam wrażenie, że ich występy są przerysowane i teatralne? To całe łączenie się z Abrahamem... jakoś kłóci się to z moimi przekonaniami religijnymi.... ;)
JESTEM CZARODZIEJKĄ SWOJEGO ŻYCIA!

SHANI2
 
Posty: 194
Dołączył(a): 24 cze 2012, o 18:29
Podziękował(a): 21 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 53 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez Lambar » 16 lip 2012, o 21:11

Czyli takie masz przekonania: jeśli wytrzymasz = trudno = będzie bolało

Nie urażając uczuć religijnych twoich ani innych osób:
- Czy w kościele to nie przedstawienie?
- Czy msza kościelna nie jest przepełniona rytuałami?

Nikt nie ma patentu na kontakt z Górą.
Jeśli komuś służy msza katolicka to śmiało do kościoła warto uczęszczać. Jeśli ktoś lubi medytować to śmiało... Jeśli ktoś lubi grać w szachy... Jeśli jeśli...
Ile ludzi tyle sposobów na wyrażanie się Ducha.
____________
Sekret mistrza - zawsze mam wybór, czy będę się tym przejmował, czy też nie.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lambar
Administrator
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 21:57
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 119 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez boseti » 17 lip 2012, o 06:47

SHANI2 głowa nie może cię boleć,bo to by się coś nie zgadzało z teoria Abrahama, poza tym pierwsze słyszę żeby Hicksowie mówili "jeśli wytrzymasz" może ubrali to w inne słowa ale w te to raczej nie, mnie tam nic boli wręcz przeciwnie prawie odlatuje.
Miej wyrąbane a będzie Ci dane :) Nicky

boseti
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 172
Dołączył(a): 7 mar 2012, o 10:16
Podziękował(a): 97 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 53 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez margaritha » 17 lip 2012, o 07:26

boseti napisał(a):SHANI2 głowa nie może cię boleć,bo to by się coś nie zgadzało z teoria Abrahama, poza tym pierwsze słyszę żeby Hicksowie mówili "jeśli wytrzymasz" może ubrali to w inne słowa ale w te to raczej nie, mnie tam nic boli wręcz przeciwnie prawie odlatuje.

hehe. to prawda, w ksiazce napisane jest: "Kiedy bedziesz w stanie skupic sie w czysty sposob na kazdej mysli, przez co najmniej 68 sekund, sila wibracji bedzie dostatecznie duza, by zaczely nastepowac fizyczne manifestacje." :)
"Cuda nie wydarzają się wbrew Naturze, a jedynie wbrew temu, co wiemy o Naturze."- św. Augustyn
Avatar użytkownika prawo przyciągania
margaritha
 
Posty: 134
Dołączył(a): 30 wrz 2010, o 18:20
Podziękował(a): 57 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 18 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez SHANI2 » 17 lip 2012, o 08:24

Widocznie ja zinterpretowałam to źle i takie mam odczucia? W każdym razie zadziałało. Spróbuje nad tym popracować, być może ja za bardzo się skupiam wytężając każdy milimetr mózgu :D.

LAMBAR- nie jestem katoliczką z tegoż powodu, o którym wspomniałeś i wielu innych:) Wypisałam się z Kościoła dawno temu, teraz szukam swojej drogi, nie należę do żadnej organizacji, ufam biblii. Stąd też moje niechętne uczucia wobec rzekomego łączenia się z Abrahamem, z całym szacunkiem dla Hicksów. Ja oczywiście mówię tylko moje osobiste odczucia w kierunku tego ''rytuału''. :)
JESTEM CZARODZIEJKĄ SWOJEGO ŻYCIA!

SHANI2
 
Posty: 194
Dołączył(a): 24 cze 2012, o 18:29
Podziękował(a): 21 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 53 razy

Następna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], czynnik_omega, emilia87, , makata, MSNbot Media i 27 gości