Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

METODA 68sekund


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: METODA 68sekund

Postprzez syllaqmadam » 17 lip 2012, o 09:22

Po ćwiczeniach i analizie systemu :) doszłam do wniosku,ze skoro jak piszą należy skupiać się na czymś bez większych emocji zwłaszcza złych,to skoro ktoś ma dobitne skojażenia z pieniędzmi[długi,rachunki,codzienne zakupy,które powodują znowu brak pieniędzy itp,itd] no to jak ma wejść na wyższy poziom finansowy,skoro tak naprawdę lepiej,żeby nie myślał o pieniądzach?
Cześć.
Możesz zdecydować się myśleć w sposób, który pomoże ci osiągnąć szczęście i sukces, zamiast w sposób, który cię od szczęścia i sukcesu oddala.

syllaqmadam
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 19:31
Podziękował(a): 180 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 95 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez Kasiczka » 17 lip 2012, o 09:56

Syllag, ja sądzę, żę się odblokujesz w momencie, kiedy powiesz komuś, kto jest dla Ciebie najważniejszy (Bóg?), "chcę mieć pieniądze - daj mi proszę dużo pieniędzy. Chce je posiadać!" bez racjonalizacji dlaczego - że pomagać, że biedni są uciażliwi dla społeczeństwa itp, bo w tymm momencie sama chcesz sie utwierdzić w tym. Musisz chcieć bo chcieć, i tyle :) i wtedy zadziała. :)
http://jezus-cie-kocha.blogspot.com/

"Gdybyś chodził po drodze Bożej, mieszkałbyś w pokoju na wieki. Naucz się, gdzie jest mądrość, gdzie jest siła i rozum, a poznasz równocześnie, gdzie jest długie i szczęśliwe życie, gdzie jest światłość dla oczu i pokój "

Kasiczka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1142
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 23:40
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez Anielka » 17 lip 2012, o 19:08

Nie wiem, czy mozna podciągnąć to pod 68 sekund, ale sytuacja była taka, że bardzo pozytywne mysli przyciągnęły kolejne, a te przyciągnęły miłe zdarzenia.
Miałam wizyte u adwokata - nie miłe wydarzenie, ale było jednak bardzo miłe... Może dlatego, że poszłam tam po znajomości i byłam inaczej potraktowana. Na odchodne pan adwokat zrobił mi wykład o... pozytywnym mysleniu i było wesoło... Tak mnie tym uradował, że wyszłam cała w skowronkach. Po chwili idę do parkomatu. Nie mam drobnych i nie mam mozliwości rozmienienia pieniędzy. Parkomat stoi daleko od auta. Ulica pusta bez sklepów. Ale ja stoję...patrzę w pusty portfel i zamieram w bezruchu... Zero myśli w głowie...Nie zastanawiam się skąd wziąść pieniądze...Jakbym była w próżni. Trwa to chwilę. Nagle mój 3 -letni synek mówi: "Mamusia, masz tu pieniążki" ... Włożył palce w otwór w parkomacie, gdzie wypada reszta, a tam było 3 złote!!!!!! :D
Poczułam to co czuje sie, gdy TO zadziała... Niesamowite.
Po chwili wchodzę do kwiaciarni. Małę pomieszczenie, ale przemiła obsługa, wesoła właścicielka...i zaczyna się. Że mam piękne imię, że panie o tym imieniu są cudownymi kobietami itp. Zauważyłam frezje, moje ulubione kwiaty-pomyślałam. A tu pani padając mi zamówiony bukiet mówi: "Proszę, a to dla pani" i daje mi piekną frezję...ot tak sobie...


Ta wizyta u adwokata wywołała u mnie tak miły nastrój, że miałam tylko dobre myśli i czułam, że każde kolejne są też dobre, a potem już co chciałam to małam, sprawdzało się to o czym pomyślałam... te 3 zeta w parkomacie mnie rozwaliły...

Anielka
 
Posty: 2008
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 19:59
Podziękował(a): 460 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 843 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez Kasiczka » 17 lip 2012, o 21:07

Rewelacja, mnie to aż czasem ciary przechodzą, że otrzymuję wszystko co pomyślę :)
Ale już tak się wyćwiczyłam, że praktycznie ciągle mam nastrój podwyższony - kiedyś, jako psycholog sądziłam, że emocje negatywne są częścią życia i należy je przeżywać, bo inaczej odbija się na fizjologii. Teraz widzę, że to kwestia psychoneurologii :)
http://jezus-cie-kocha.blogspot.com/

"Gdybyś chodził po drodze Bożej, mieszkałbyś w pokoju na wieki. Naucz się, gdzie jest mądrość, gdzie jest siła i rozum, a poznasz równocześnie, gdzie jest długie i szczęśliwe życie, gdzie jest światłość dla oczu i pokój "

Kasiczka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1142
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 23:40
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez wivonek » 18 lip 2012, o 23:56

Mam ten problem że wyobażam sie całuje z dziewczyną którą chciałbym,jednak nie widziałem jej ale całuje sie kąpletnie z inną.Czy na to jest jakieś wytłumaczenie,może powinienem odżucic ta dziewczyne z która teraz to robie ??
wivonek
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 cze 2012, o 22:36
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: METODA 68sekund

Postprzez SHANI2 » 20 lip 2012, o 11:17

wivonek- sprecyzuj wypowiedz bo nie rozumiem :)
JESTEM CZARODZIEJKĄ SWOJEGO ŻYCIA!

SHANI2
 
Posty: 194
Dołączył(a): 24 cze 2012, o 18:29
Podziękował(a): 21 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 53 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez wivonek » 22 lip 2012, o 18:44

Chodzi o to że wyobrażam sobie że sie całuje z daną dziewczyną jednak puzniej dostaje to samo jednak z nie tą dziewczyną tylko inną,na to również chyba działa prawo przyciągania.
wivonek
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 cze 2012, o 22:36
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: METODA 68sekund

Postprzez coppelia » 22 lip 2012, o 18:48

PP działa zawsze i wszędzie:) ale pamiętaj, że nie możemy tym wpływać na innych ludzi- tylko i wyłącznie na siebie:)

Może pomyśl, że to lepiej, że to nie z tą którą sobie wyobrażasz? Może tak dla Ciebie jest lepiej. Nigdy nie kieruj myśli na konkretną osobę:)
"Jedyne ograniczenie to te, które narzuca Ci Twój umysł. [...] Wszystko jest możliwe." ♥♥♥
coppelia
 
Posty: 277
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 14:55
Podziękował(a): 40 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 31 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez makata » 22 lip 2012, o 20:35

Ta łatwo powiedziec a co mamy robić jak sie zauroczylismy konkretna osoba,ona moze nawet o tym nie wiedzieć.A my mamy jej obraz ciągle,jak zamkniemy oczy,jak idziemy na spacer jak zasypiamy...łatwo mówic nie kierować na konkretna osobę!

makata
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 822 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 428 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez kasska80 » 25 lip 2012, o 10:32

Witam.Jestem tu pierwszy raz i ogolnie dopiero stawiam pierwsze kroki z PP.Gdzieś odnoście tych 68 sekund wyczytałam,że myśli to nie pragnienia.Wiec jak mam ułozyć swoja myśl jełsi np.chciałabym żeby ktoś napisał do mnie czy zadzwonił?
kasska80
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 lip 2012, o 06:30
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , ka27aka i 19 gości