Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

METODA 68sekund


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: METODA 68sekund

Postprzez coppelia » 25 lip 2012, o 10:46

kasska80 napisał(a):Witam.Jestem tu pierwszy raz i ogolnie dopiero stawiam pierwsze kroki z PP.Gdzieś odnoście tych 68 sekund wyczytałam,że myśli to nie pragnienia.Wiec jak mam ułozyć swoja myśl jełsi np.chciałabym żeby ktoś napisał do mnie czy zadzwonił?


Myśl o tej osobie, wspominaj o niej:)
"Jedyne ograniczenie to te, które narzuca Ci Twój umysł. [...] Wszystko jest możliwe." ♥♥♥
coppelia
 
Posty: 277
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 14:55
Podziękował(a): 40 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 31 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez kasska80 » 25 lip 2012, o 12:10

Często też piszecie,żeby nie myślec o konkretnej osobie,bo to to jakby manipulacja i to złe,ale jeśli się myśli o stworzeniu z ta osoba czegoś stabilnego,mocnego,chce się w wyobrażeniach również szczęścia tej osoby to dalej to złe?
I jak sobie radzić z tymi myślami złymi, które jednak co jakiś czas przychodzą?
kasska80
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 lip 2012, o 06:30
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: METODA 68sekund

Postprzez Kasiczka » 25 lip 2012, o 20:57

Ja sądzę, że masz prawo pragnąć czegoś w związku z daną osobą - nic w ttym nie ma złego:-). A jeśli (zakładając) byłyby to manipulacje o złych intencjach to i tak wrócą do nadawcy - tamtej osobie nie zaszkodzą :) . Tak to jest pięknie stworzone :) . Zatem w dobrych zamiarach pragnij ile masz potrzeby :)
Codo negatywnych myśli, to wg mnie, masz coś do przepracowania w związku z nimi - fajnie, że się pojawiają, bo mówią, gdzie jest problem, konflikt itp. ;)
http://jezus-cie-kocha.blogspot.com/

"Gdybyś chodził po drodze Bożej, mieszkałbyś w pokoju na wieki. Naucz się, gdzie jest mądrość, gdzie jest siła i rozum, a poznasz równocześnie, gdzie jest długie i szczęśliwe życie, gdzie jest światłość dla oczu i pokój "

Kasiczka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1142
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 23:40
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez kasska80 » 26 lip 2012, o 06:44

Też chyba wychodze z tego założenia,że jeśli chce również czyjegoś szczęścia,żeby to szczęście osiągnąć wspólnie to nic w tym złego;))-mam nadzieję,że sie nie mylę:)
kasska80
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 lip 2012, o 06:30
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: METODA 68sekund

Postprzez Kasiczka » 26 lip 2012, o 08:37

Trochę więcej pewności siebie - na 100% się nie mylisz. :)
http://jezus-cie-kocha.blogspot.com/

"Gdybyś chodził po drodze Bożej, mieszkałbyś w pokoju na wieki. Naucz się, gdzie jest mądrość, gdzie jest siła i rozum, a poznasz równocześnie, gdzie jest długie i szczęśliwe życie, gdzie jest światłość dla oczu i pokój "

Kasiczka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1142
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 23:40
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez kasska80 » 26 lip 2012, o 10:07

Podam konkretny przykład prosząc o jakieś rady jak odpędzić negatywne odczucia?Wysłałam do kogoś z zapytaniem powiedzmy o randke?Ta osoba nie odpisuje od powiedzmy 2h a ja już mam ścisk w żołądku,zastanawiam się czemu,czy nie odpisze itd.Wiem,ze to jakieś nienormalne,troche sie to bierze z tego,że ta osoba juz tak kiedyś postępowała i teraz się umówililiśmy,że będziemy fair.Jak najlepeiej to "złe"odpędzić kiedy zaczyna mnie ściskąć w żołądku?
kasska80
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 lip 2012, o 06:30
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: METODA 68sekund

Postprzez coppelia » 26 lip 2012, o 10:10

kasska80 napisał(a):Podam konkretny przykład prosząc o jakieś rady jak odpędzić negatywne odczucia?Wysłałam do kogoś z zapytaniem powiedzmy o randke?Ta osoba nie odpisuje od powiedzmy 2h a ja już mam ścisk w żołądku,zastanawiam się czemu,czy nie odpisze itd.Wiem,ze to jakieś nienormalne,troche sie to bierze z tego,że ta osoba juz tak kiedyś postępowała i teraz się umówililiśmy,że będziemy fair.Jak najlepeiej to "złe"odpędzić kiedy zaczyna mnie ściskąć w żołądku?


może w głębi duszy czujesz, że źle zrobiłaś? albo czułaś, że tak będzie?
nie chcę oceniać, ale jeśli ten ktoś (jeśli to chłopak) by chciał się z Tobą umówić sam by o to zabiegał...:)
może podświadomie o tym wiesz ale za bardzo tego chcesz:)
"Jedyne ograniczenie to te, które narzuca Ci Twój umysł. [...] Wszystko jest możliwe." ♥♥♥
coppelia
 
Posty: 277
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 14:55
Podziękował(a): 40 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 31 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez coppelia » 26 lip 2012, o 10:11

moim zdaniem powinnaś po prostu odpuścić:) jeśli odpisze to ok, a jeśli nie to może lepiej dla Ciebie:)
"Jedyne ograniczenie to te, które narzuca Ci Twój umysł. [...] Wszystko jest możliwe." ♥♥♥
coppelia
 
Posty: 277
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 14:55
Podziękował(a): 40 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 31 razy

Re: METODA 68sekund

Postprzez kasska80 » 26 lip 2012, o 10:32

Mnie bardzij chodzi o to ,ze ja mam przywoływać pozytywne mysli, a w takim wypadku zamiast spokojnie czekac bo wiem ze odpisze to ja sie denerwuje i tym spoosbm chyba scigam zle mysli.Moze to jakies zmory z przeszłości:(
kasska80
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 lip 2012, o 06:30
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: METODA 68sekund

Postprzez makata » 26 lip 2012, o 13:09

....może to że nie odpisze będzie lepsze dla Ciebie..

makata
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 823 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 428 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], i 17 gości