Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

METODA 68sekund


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: METODA 68sekund

Postprzez Scarlett » 23 lut 2016, o 22:08

Lassiter69 napisał(a):Ja zawsze uruchamiałem stoper w telefonie.


Przepraszam, ale aż się uśmiechnęłam.
Sensem wizualizacji jest wczucie się w nią. Zatonięcie w niej. Całkowite oddanie i silne emocje, które przechodzą przez nas kiedy wizualizujemy. Dzieje się tak i przy zwykłej wizualizacji i także przy metodzie 68 sekund (choć to dla mnie nic specjalnego - ot, sens całej wizualizacji, czyli jedna myśl przyciąga kolejną).
Także jeśli wizualizujemy i zerkamy na to czy minęło już 17 sekund aby można było dołączyć kolejną myśl jest trochę... dziwne. Dlaczego? Ano, według tej metody, po 17 sekundach skupiania się na jednej myśli, dochodzi do niej kolejna, pasująca (w myśl zasady: podobne przyciąga podobne). Nie trzeba więc kontrolować upływającego czasu na stoperze. Myśl podobna sama przyjdzie. A kiedy one się połączą, wtedy dochodzi do tej "eksplozji" i silnego przyciągania. Nie powinno się tego traktować jak metody, ale jako przyjemność. Robienie tego dla przyjemności, dla poczucia tego, co mamy, czego pragniemy. Dopiero kiedy myśl nas prawdziwie pochłonie, kiedy ją czujemy każdym naszym porem, wówczas ma najsilniejsze działanie. Dlatego tak często można przeczytać tutaj o nieskuteczności jakichś metod - bo ludzie skupiają się za bardzo na wykonaniu prawidłowo tego, co gdzieś zostało napisane, niż na tym żeby po prostu robić coś dla przyjemności. Dla samej przyjemności obcowania z naszym pragnieniem.

Scarlett
 

Re: METODA 68sekund

Postprzez Lassiter69 » 24 lut 2016, o 10:52

Scarlett, tyle, że to było z dobre 3-4 lata temu. Wiem, że to głupota ze stoperem mierzyć dokładnie 68sek, ale wtedy tak mi się wydawało, że 68sek i ani mikrosekundy dłużej. Bardzo sztywno trzymałem się wtedy reguł, wiem. Generalnie nie używam tej techniki i zdecydowanie wolę wizualizować i oddawać się emocjom bez oczekiwania na rezultat tak jak opisałaś "Sensem wizualizacji jest wczucie się w nią. Zatonięcie w niej. Całkowite oddanie i silne emocje,"
Choć jak widać, mimo, że jak cymbał siedziałem ze stoperem, to jednak efekty były. :D
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
e-motion = energy in motion -z ang. energia w ruchu
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lassiter69
 
Posty: 118
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 12:48
Podziękował(a): 108 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 85 razy

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], i 19 gości