Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Wizualizacje


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Wizualizacje

Postprzez Scarlett » 23 lut 2016, o 21:47

Dokładnie Fractal :) Przypomniałeś mi o czymś jeszcze bardzo ważnym. A mianowicie nie można wyznaczać Wszechświatowi ścieżki. To on ma ją przed nami rozprostować. Czasem wydaje nam się, że wiemy coś lepiej, ale nie widzimy tego, co jest tuż za rogiem, co jest dla nas lepsze więc upieramy się przy czymś. I to jest właśnie dyktowane poprzez nasze Ego. W PP trzeba przede wszystkim zaufać, że przyjdzie do nas to co jest dla nas dobre. A niekoniecznie to czego chcemy jest tym czymś.
Kiedyś sama miałam podobne myślenie.
Zresztą widzę tutaj mnóstwo blokad w przyciąganiu pragnienia. Niby julala pisze, że jest podekscytowana (czyli ma dobre wibracje), ale z innym wątku widać ile jest w niej wątpliwości, pytań, szukania metod, robienia kilku technik na raz. To nie jest dobre. Do tego to silne parcie na przyspieszenie otrzymania. Przecież wszystko przyjdzie w odpowiednim dla nas czasie. Człowiek nie jest w stanie sam stwierdzić kiedy ten czas jest odpowiedni. Chyba, że nasze Ego. Ale jak już doszliśmy do tego, to wiemy, że tego należy się wyzbyć. Tylko wtedy droga jest "czysta". Albo ktoś chce dostać odpowiedź i pomoc albo chce klepania po pleckach i pocieszania - ale to raczej do niczego nie doprowadzi.
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 792
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 211 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 309 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez julala » 24 lut 2016, o 20:45

Dziękuję za odpowiedzi! A chciałam zapytać jeszcze o inne kwestie. Załóżmy, że kiedyś miałam z kimś bardzo dobre relacje, potem nagle się one zepsuły i czuje do mnie niechęć, żal, urazę itd. I ja chcę by teraz ta osoba znów miała do mnie szacunek itd to mogę np: wyobrażać sobie, że ta osoba gada z kimś o mnie i mówi, że jestem dobrą wartościową osobą? Czy lepiej wizualizować, że mówi to mi? Czy jeszcze jakoś inaczej pokonać tą niechęć do mnie?
Kolejna sprawa to dziś przy pomocy PP udało mi się bardzo fajna rzecz! Dostałam pracę mimo, że prawie w ogóle jej nie szukałam. Cieszy mnie to jednak nadal zależy mi bardzo na poprawie relacji z pewnymi osobami. Co ciekawe ja już czuję, że nasze relację są super i dziś np: podczas zakupów ubraniowych myślałam sobie oooo muszę to kupić w końcu niedługo będę miała dużo ważnych wyjść więc chce ładnie wyglądać. Aż mnie w brzuchu uciska ta radość bo czuję, że niedługo dojdzie do tych wyjść :)

julala
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 lut 2016, o 15:35
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 9 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Scarlett » 24 lut 2016, o 20:48

AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 792
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 211 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 309 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez MujerERojon10 » wczoraj, o 12:14

Dostałam nauczkę, żeby nie wizualizowac przyciągnięcie konkretnej osoby. Wizualizacja ta prawidłowa zadziałała bardzo dobrze i szybko ale mi tą osoba pod niektórymi względami przestała pasować. Czyli typowe dla przyciągania konkretnej osoby. Od dziś przyciągam tego jedynego z cechami jakimi chce no i ogólnym wyglądem mi panującym. Skórę mogę wszystko i to działa to i przyciągne takiego. :)
www.mateball.com dla zainteresowanych futbolem :)

MujerERojon10
 
Posty: 160
Dołączył(a): 28 lip 2015, o 14:01
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 67 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Lubisia » wczoraj, o 13:20

Hej! :) Nareszcie nauczyłam się wizualizować ze swojej perspektywy! :) Dziękuję wszystkim osobom z forum, które mi w tym pomogły. :-*

Chciałabym Wam opisać, co ostatnio przytrafiło się mi. Otóż wizualizuję sytuację, gdzie jestem na kawie z Nim (konkretny mężczyzna) w jednym z centrum handlowych. Miła rozmowa, zabawne teksty, wszystko ładnie, pięknie. Później idziemy pośmigać po sklepach, przebieramy w ciuchach; pytam się go, czy podobam się mu w tej i tej rzeczy itd. Wizualizowałam sobie scenkę, gdzie przymierzamy różne nakrycia głowy, on kapelusz, z dużym rondem, w którym zabawnie wygląda, śmiechu było co niemiara i ja byłam niesamowicie radosna podczas tej wizualizacji. :)

I wiecie co? Ta wizualizacja urzeczywistniła się, ale (!) z innym mężczyzną.
Wiem dlaczego nie z TYM WŁAŚCIWYM - przyczyną jest nadmierny potencjał. Zmniejszam go za pomocą 'hoponki'.
Nie wiem natomiast dlaczego ta wizualizacja urzeczywistniła się z innym mężczyzną. Sam z siebie wziął i przymierzył ten kapelusz dokładnie tak, jak wizualizowałam, że zrobił to mężczyzna, którego chcę przyciągnąć. Aż stanęłam w bezruchu, to było takie... dziwne.

Macie pomysł, co zrobiłam źle? Dlaczego ta wizualizacja - całkowicie odwzorowana - urzeczywistniła się z innym mężczyzną?

Dodam, że nie ma opcji, że coś połączy mnie z tym innym mężczyzną, ponieważ nie chcę tego. On nie jest w moim typie i nie mieszka w Polsce. Lubię go, łączy nas to, że kibicujemy tej samej drużynie futbolowej i to wszystko. :)
Ostatnio edytowano 25 lut 2016, o 13:25 przez Lubisia, łącznie edytowano 1 raz

Lubisia
 
Posty: 19
Dołączył(a): 14 lut 2016, o 15:24
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Scarlett » wczoraj, o 13:25

Lubisiu przeczytaj mój post na początku tej strony :)
Jestem zdania, że na konkretną osobę upiera się nasze Ego. My sami nie jesteśmy w stanie stwierdzić w danej chwili czy osoba o której marzymy da nam to szczęście i miłość. Natomiast nasza podświadomość wie co nas spotka za X lat, wie czego naprawdę chcemy (kiedy wyzbędziemy się naszego Ego). Dlatego nie ma sensu upierać się przy konkretnej osobie tylko postawić na miłość ogólnie. Miłość jest miłością, uczyni Cię szczęśliwą, ale musisz zaufać Wszechświatowi. Zawierzyć, że przyciągnie dla Ciebie wszystko to, co najpiękniejsze i najlepsze. Przeczytaj także wypowiedź MujerERojon10, nad Twoim postem. Ego bardzo często nam miesza. Kiedyś sama byłam taka uparta, kiedy zrozumiałam ten "system", wszystko się zmieniło.
Edit: I jeszcze coś! to, że spełniło się to z tym mężczyzną, nie oznacza zaraz, że będzie on Twoim mężem albo że coś Was połączy. Często zanim pojawi się ten "właściwy", pojawiają się też inni, podobni. Albo odpowiadają naszym wizualizacjom.
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 792
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 211 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 309 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Lubisia » wczoraj, o 13:42

Scarlett napisał(a):Lubisiu przeczytaj mój post na początku tej strony :)
Jestem zdania, że na konkretną osobę upiera się nasze Ego. My sami nie jesteśmy w stanie stwierdzić w danej chwili czy osoba o której marzymy da nam to szczęście i miłość. Natomiast nasza podświadomość wie co nas spotka za X lat, wie czego naprawdę chcemy (kiedy wyzbędziemy się naszego Ego). Dlatego nie ma sensu upierać się przy konkretnej osobie tylko postawić na miłość ogólnie. Miłość jest miłością, uczyni Cię szczęśliwą, ale musisz zaufać Wszechświatowi. Zawierzyć, że przyciągnie dla Ciebie wszystko to, co najpiękniejsze i najlepsze. Przeczytaj także wypowiedź MujerERojon10, nad Twoim postem. Ego bardzo często nam miesza. Kiedyś sama byłam taka uparta, kiedy zrozumiałam ten "system", wszystko się zmieniło.

Scarlett, dziękuję za odpowiedź. :) Ja wiem, że miłość jest miłością i uczyni mnie szczęśliwą z tym właściwym mężczyzną. Biorę pod uwagę, że może okazać się, że tym właściwym mężczyzną nie jest ten, którego chcę przyciągnąć. Niemniej ja chcę, abyśmy dostali tę szansę od Wszechświata (Boga). Już trochę lat mam i poznałam wielu mężczyzn, ale nigdy nie czułam się z nimi tak jak z TYM mężczyzną, którego chcę przyciągnąć. Mamy takie samo spojrzenie na świat, rozmawiając z Nim czułam się jakbym rozmawiała ze sobą. Byłam bardzo szczęśliwa. To, że teraz jest, jak jest - to moja wina (a przynajmniej przewaga mojej winy); On zrobił coś, co mnie bardzo zdenerwowało - nie powstrzymałam słów i powiedziałam o jedno za dużo. Wybaczyłam jemu i sobie; Wiem (na 100%), że on o nas rozmyśla... Dlatego nie chcę poddać się i wierzę, że dostaniemy jeszcze jedną szansę, którą wykorzystamy i będziemy razem. :)

Lubisia
 
Posty: 19
Dołączył(a): 14 lut 2016, o 15:24
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Scarlett » wczoraj, o 13:49

Mogłabym się właściwie podpisać pod tym co napisałaś i jeszcze pół roku temu pisałam w motywatorni to samo :) ale dzięki temu forum i wielu wspaniałym użytkownikom, inaczej spojrzałam na pewne sprawy, otworzyłam się i dałam poprowadzić. Dzięki temu poznałam sens PP, wyzbyłam się Ego (mam nadzieję :D) i udało mi się niemal na pstryknięcie palcem przyciągać wszystko, o czym marzyłam. Warto się w to zagłębić.
Zrezygnowałam z przyciąganie konkretnego mężczyzny (też pisałam to co Ty - o wieku, byłych związkach i TYM uczuciu), oczyściłam się hoponką i powiedziałam sobie - jeśli to będzie on, to przecież go przyciągnę. Jeśli to nie będzie on - to pojawi się właściwy. Tym samym otworzyłam się na możliwości Wszechświata. I tutaj ważne! Nie mówię, że należy rezygnować. Ale otworzyć się. Na miłość. Jeśli to on dałby Ci szczęście (a Ty jemy, bo to powinno działać w dwie strony) to wówczas dopasujecie się wibracyjnie. Ale warto odpuścić, oczyścić się i otworzyć, wtedy ulatuje z Ciebie to parcie, które tak czy siak blokuje przyciągnięcie. A jak to opadnie to zobaczysz co do Ciebie przyjdzie. Jeśli pojawi się ten - będziesz szczęśliwa. Ale jeśli pojawi się innym to zakochasz się i stworzysz nowy związek. A zapewniam, że byłby lepszy niż ten który sobie obecnie wyobraziłaś. Bo dostarczony od Wszechświata zgodnie z Twoimi czystymi wibracjami :) Wierzę, że mógł być on Twoją bratnią duszą, ale tak właściwie skąd myśl, że nie może być jeszcze lepiej? Że nie istnieje ktoś jeszcze lepszy? Warto przeanalizować sobie swój upór, swoje Ego i zadać sobie pytanie: jak mogłoby być jeszcze lepiej?
Bo Twoje ostatnie zdania to taki chochlik. Nazywa się Ego :)
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 792
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 211 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 309 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Lubisia » wczoraj, o 14:11

Scarlett napisał(a):Zrezygnowałam z przyciąganie konkretnego mężczyzny (też pisałam to co Ty - o wieku, byłych związkach i TYM uczuciu), oczyściłam się hoponką i powiedziałam sobie - jeśli to będzie on, to przecież go przyciągnę. Jeśli to nie będzie on - to pojawi się właściwy. Tym samym otworzyłam się na możliwości Wszechświata. I tutaj ważne! Nie mówię, że należy rezygnować. Ale otworzyć się. Na miłość. Jeśli to on dałby Ci szczęście (a Ty jemy, bo to powinno działać w dwie strony) to wówczas dopasujecie się wibracyjnie. Ale warto odpuścić, oczyścić się i otworzyć, wtedy ulatuje z Ciebie to parcie, które tak czy siak blokuje przyciągnięcie. A jak to opadnie to zobaczysz co do Ciebie przyjdzie. Jeśli pojawi się ten - będziesz szczęśliwa. Ale jeśli pojawi się innym to zakochasz się i stworzysz nowy związek. A zapewniam, że byłby lepszy niż ten który sobie obecnie wyobraziłaś. Bo dostarczony od Wszechświata zgodnie z Twoimi czystymi wibracjami :) Wierzę, że mógł być on Twoją bratnią duszą, ale tak właściwie skąd myśl, że nie może być jeszcze lepiej? Że nie istnieje ktoś jeszcze lepszy? Warto przeanalizować sobie swój upór, swoje Ego i zadać sobie pytanie: jak mogłoby być jeszcze lepiej?
Bo Twoje ostatnie zdania to taki chochlik. Nazywa się Ego :)


Dziękuję Ci za to, co napisałaś. Rozjaśniłaś mi spojrzenie na tę sprawę. :) Masz rację, powinnam oczyścić się i otworzyć ogólnie na miłość. Oczywiście łatwiej to napisać, trudniej wykonać, ale jest to możliwe. Jeśli on jest tym właściwym, to Wszechświat (Bóg) ponownie połączy nasze drogi. Jeśli stanie się inaczej, to stworzę związek z innym mężczyzną (wierząc, że będę z nim jeszcze szczęśliwsza). :)

Wszystko rozchodzi się o to, że TEN konkretny już jest w moim życiu, a ten 'drugi' (o ile jest jakiś inny) jeszcze nie pojawił się. Więc zdecydowanie łatwiej jest myśleć o kimś, kogo się zna; z kim było jak w niebie, niż rozmyślać o kimś kto może pojawić się w przyszłości w nieokreślonym czasie.

Lubisia
 
Posty: 19
Dołączył(a): 14 lut 2016, o 15:24
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Scarlett » wczoraj, o 14:14

Dokładnie tak jak napisałaś :) Oczyść się i zaufaj :) Wtedy wszystko z Ciebie opadnie i otworzysz się tak szczerze. I albo pojawi się ON albo ktoś inny. Ale zapewniam Cię, że byłaby to piękna i głęboka miłość. Trzymam kciuki :)
Najgorzej jest zamknąć się na cztery spusty, na wszelkie możliwości i dyktować konkretne scenariusze Wszechświatowi. On tego nie lubi ;)
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 792
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 211 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 309 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Madamsyllaq, Tala, Yahoo [Bot] i 16 gości