Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Wizualizacje


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Wizualizacje

Postprzez asia2o13 » 27 paź 2015, o 07:14

hey :)
Mam pytanie jak to jest z wizualizacjami ? wyczytałam wczoraj, ze np. jeśli się przyciąga konkretna osobe to wizualizacja może odnieść odwrotny skutek czyli ta osoba się oddala, i w wielu przypadkach tak jest w moim tez tak było, zaczęłam wizualizować randki, spotkania itp. i się oddalil a nawet można powiedzieć nasza relacja się zepsuła

...Jak to jest naprawdę ?
Mam nadzieje, ze bardziej doświadczone osoby z PP mi coś na ten temat podpowiedzą ? :)

asia2o13
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 paź 2015, o 07:10
Podziękował(a): 9 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Bialy Krolik » 27 paź 2015, o 09:51

Ze wszystkim jest podobnie , ważne czym wibrujesz a nie co chcesz , gdyż zazwyczaj coś chcąc emanujesz brakiem. Zajmij się sobą . Ja jak mam niższe wibracje lub tak jak teraz jestem nie wyspany , nie zamawiam i nie wizualizuje idę po prostu spać lub podnoszę wibrację . Więc prawda jest taka możesz wizualizować milion lat świetlnych lecz jeśli nie zaczniesz wibrować na danej częstotliwości to się nie uda. Skup się najpierw na Sobie . To moja rada

Bialy Krolik
 

Re: Wizualizacje

Postprzez asia2o13 » 27 paź 2015, o 09:53

Dziekuje :)
To co mam mieć dobry humor i wtedy dopiero ?
JAkim sposobem zamawiasz ? Zapisujesz gdzies to ?

asia2o13
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 paź 2015, o 07:10
Podziękował(a): 9 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Scarlett » 27 paź 2015, o 12:07

Kluczem do przyciągania się dobre emocje. Musisz czuć się DOBRZE żeby przyciągnąć DOBRE rzeczy (brzmię teraz jak nauczyciele w Sekrecie). Wielu ludzi niepotrzebnie skupia się na jakichś technikach i innych pierdołach, dzięki którym ich autorzy zarobili ładne pieniążki. Ale nawet jak zrobisz najwspanialszą i najbardziej skuteczną technikę na całym świecie potwierdzoną przez 99,9% (teraz brzmię jak twórca ulotek suplementów) jej użytkowników to nie przyciągniesz niczego (teraz brzmię jak Kononowicz) jeśli będziesz skupiała się na negatywnych emocjach.
Kolejna sprawa - jak wizualizujesz? Jako obserwator czy ze swojego punktu widzenia? do końca nie wiem czy to ma w końcu jakieś znaczenie czy nie, ale kiedy ja i kilka innych osób na tym forum wizualizowaliśmy jako obserwatorzy (jakbyś oglądała film) to te rzeczy przytrafiały się zazwyczaj komuś innemu. A jak wizualizuje się ze swojej perspektywy to spełnia się Tobie. Ale piszę teraz tylko i wyłącznie ze swojego doświadczenia. I wiem, że ktoś jeszcze tak miał.
Aaa no i jeszcze jedno! Nie kontroluj pragnienia 24h na dobę. Wszechświat wie czego pragniesz. Zapragnij i wystarczy. Nie analizuj pragnienia i nie rozkładaj go do codziennych przeglądów.
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 821
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 228 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 331 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez asia2o13 » 27 paź 2015, o 12:15

Scarlett a w jak9i sposób składasz zamówienia ? :)

asia2o13
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 paź 2015, o 07:10
Podziękował(a): 9 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Sułtanka » 27 paź 2015, o 12:19

Scarlett napisał(a):ak wizualizujesz? Jako obserwator czy ze swojego punktu widzenia? do końca nie wiem czy to ma w końcu jakieś znaczenie czy nie, ale kiedy ja i kilka innych osób na tym forum wizualizowaliśmy jako obserwatorzy (jakbyś oglądała film) to te rzeczy przytrafiały się zazwyczaj komuś innemu.

Amen.
Oby kolejna rzecz nie przytrafiła się innej bo zamorduje ta osobę

Sułtanka
 
Posty: 1101
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 19:09
Podziękował(a): 29 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 164 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Scarlett » 27 paź 2015, o 12:26

Wystarczy, że pomyślę. Pragnienie nosisz w sercu, w podświadomości. I jeśli naprawdę tego pragniesz, to nie musisz tego manifestować technikami i na inne sposoby (techniki to tylko forma, która ma Ci coś ułatwić). Wszechświat odbiera Twoje pragnienie i dąży do jego realizacji. Czasami to kwestia czasu, a czasami po prostu dostajesz coś szybko. Kiedy składamy "zamówienie", nasza droga automatycznie zmienia się tak aby do tego pragnienia się dopasować. Wielu ludzi tak błędnie krąży wokół tych pragnień, myśli, że jak będzie o nich ciągle mówić, pisać, przywoływać technikami, to będzie szybciej. Nie. Pragnienie musisz wypuścić i zająć się sobą.

Także ja pomyślę, a następnie jedyne co robię to skupiam się na swoim samopoczuciu. Robię to, co sprawia mi radość. I nawet jeśli to robię to nie z myślą, że kiedy będę się dobrze czuła to dostanę co chcę. Tylko sama dla siebie.
Mam jeszcze w Wordzie taki dokument (z super tłem i czcionką), gdzie zapisuję sobie swoje marzenia. I oprócz tego nic nie robię.
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 821
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 228 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 331 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Lassiter69 » 27 paź 2015, o 12:38

No cóż. Ja też nie powiem nic odkrywczego, ponieważ Królik już mnie skutecznie wyprzedził (w końcu te zwierzęta są bardzo szybkie i zwinne) ;) jednak trudno nie przyznać mu racji i sam też się przekonałem o sile wysokich wibracji i dobrego samopoczucia. Udało mi się przyciągnąć pewną rzecz w czasie krótszym niż 12h praktycznie nie robiąc nic (w sensie nie robiłem nic co przybliżyłoby mnie do celu), a przyciągnąłem ją w trakcie mojej ulubionej przejażdżki samochodem bez konkretnego powodu, od tak, dla siebie. Jednak zanim powrócę do domu, lubię stanąć na moim ulubionym zalesionym parkingu, odpalić telefon i poczytać coś o prawie przyciągania, czy po prostu posiedzieć sam w spokoju i pofilozofować. Właśnie w tym czasie otrzymałem to, o co prosiłem, nagle. Kurcze, chciałbym się z wami podzielić co to było, jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanę uznany za dziwaka, więc pozostawię to tylko dla siebie.

Podsumowując:
Utrzymuj się w stanie wysokich wibracji, rób to, co lubisz i dużo się śmiej/ciesz. Po prostu bądź promienna, uśmiechnięta i na zewnątrz i w duchu.
Po drugie używaj takiej techniki jaka ci pasuje. Ja np łączę Afirmacje i Wizualizacje w tym samym czasie, tzn. afirmuję wizualizując.
Po trzecie nie utrudniaj samej sobie dostępu do swojego pragnienia. Nie precyzuj na przykład jak dana rzecz ma przyjść. Chcesz mieć 1mln? to nie zakładaj z góry, że go wygrasz, bo możesz go zarobić. Chcesz mieć pieniądze na wyjazd? a tu na przykład wszechświat szybciej zrealizuje to, że wygrasz jakąś wycieczkę, niż przyciągniesz pieniądze na wyjazd. Czasem nie warto precyzować swoich pragnień, a tym bardziej sposobu w jaki do nas przybędą, ponieważ sami możemy sobie blokować drogę do marzenia.

Wibracje to bardzo potężna siła, ponieważ to często one decydują czy coś przyciągniesz, czy coś się od ciebie oddali.
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lassiter69
 
Posty: 66
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 12:48
Podziękował(a): 65 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Sułtanka » 27 paź 2015, o 12:45

To ja mam pytanie na temat wibracji, pewnie nic odkrywczego i kazdy tak miał. Ale jak wy to robicie? Wczoraj miałam mega dobry dzien, udało mi się załatwić to i owo. Pozytywne wibracje i te sprawy. Wracam do domu wieczorem i nagle wszystko szlag trafił przez moją matkę. Jak miałam wibracje na 100% pozytywne tak po spotkaniu z matka i jej komentarzami miałam 100% negatywne. Fakt coś postanowiłam i byłam tego pewna czyli wyprowadzka w tym roku bo to nie ma sensu czekąc dłużej. A dziś rano ochłonełam, zapomniałam i straciłam ochotę na tą wyprowadzkę. Mimo, że gdzieś tam się tli i nadal mam pozytywne wibracje by to osiągnąć ale wiem, że zaraz to się zmieni. Jak to robic by po ataku zła nie popaść w depresje tylko szybko sie podnieść?

Sułtanka
 
Posty: 1101
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 19:09
Podziękował(a): 29 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 164 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Nicky » 27 paź 2015, o 12:51

asia2o13 napisał(a):hey :)
Mam pytanie jak to jest z wizualizacjami ? wyczytałam wczoraj, ze np. jeśli się przyciąga konkretna osobe to wizualizacja może odnieść odwrotny skutek czyli ta osoba się oddala, i w wielu przypadkach tak jest w moim tez tak było, zaczęłam wizualizować randki, spotkania itp. i się oddalil a nawet można powiedzieć nasza relacja się zepsuła

...Jak to jest naprawdę ?
Mam nadzieje, ze bardziej doświadczone osoby z PP mi coś na ten temat podpowiedzą ? :)


Coś Ty... powinno być odwrotnie.
Jeżeli wyobrazisz sobie, że on jest Tobą oczarowany, zachwycony, zakochany itp. - to tak właśnie będzie w realu. Generalnie zasada jest taka że wszystko to, co potrafisz POCZUĆ w trakcie wizualizacji, w głowie, to poczujesz w rzeczywistości. Poczuć to znaczy odczuć na własnej skórze, nie patrzeć jak na film ale odczuć wszystkimi zmysłami - dokładnie tak, jak w prawdziwym świecie. I wtedy się spełnia. To proste! :)

Nicky
 
Posty: 3496
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1748 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2081 razy

Następna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], i 7 gości