Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Wizualizacje


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Wizualizacje

Postprzez Monika22 » 18 lut 2016, o 12:36

Nicky napisał(a):
Monika22 napisał(a):Nicky jak ja uwielbiam twoje posty. Są niesamowicie pozytywne :) :)


Ojej dziękuję!!
Żebyś wiedziała, ile razy ja sama przeżywam załamania... na dokładkę z natury jestem niestety panikarą jak cholera, byle mały problemik potrafi wyprowadzić mnie z równowagi aaaa!!! :D (już kiedyś to pisałam na forum), wszystko przyjmuję bardzo emocjonalnie, aż dziw bierze że to PP mimo wszystko dobrze mi idzie haha


Z Twoich postów zawsze bije pewność i pozytywna energia. Może właśnie też dzięki tej emocjonalności, marzenia tak szybko Ci się spełniają. Wszechświat kocha emocje.

Dzięki Tobie pamiętam o tej prostocie PP.

Dobre przekonania + jednorazowe krótkie zanurzenie się w marzeniu = realizacja gwarantowana.

Monika22
 
Posty: 140
Dołączył(a): 28 gru 2014, o 23:08
Podziękował(a): 29 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 37 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez magicmind » 18 lut 2016, o 12:40

No właśnie. Dość istotne jest to co Natik napisała ,że nie wierzyła w wyjazd i tego nie oczekiwała a manifestacja nastąpiła natychmiast.
Dokładnie tak samo dzieje sie u mnie z tym ,że jest taka różnica ze ja nie wchodzę w wizualizacje (a jeżeli to są niesamowicie płytkie i ogranicza sie do drobnego elementu) a poczuje coś przez chwile swoimi innymi zmysłami i pomyślę ze fajnie by było i to też trwa nawet tylko parę sekund a manifestacje bywają błyskawiczne.
Natomiast nigdy nie zrealizowała sie u mnie żadna barwna wizualizacja którą robiłem oczekując efektu.

Ostatnio zauważyłem ze z dużą łatwością przyciągam niefajne sytuacje, wystarczy niewiele temu uwagi poświecić
No ale co tam zobaczymy jak moja nowa metoda podziała na odkręcanie tego ;)

magicmind
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1027 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1657 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Nicky » 18 lut 2016, o 14:52

Dokładnie, jest tak jak napisała Natik i Magicmind: nie trzeba w ogóle wymyślać scenariuszy, tworzyć filmów, wystarczy dosłownie kilkanaście sekund czystego uczucia, odczucia tego czegoś co byśmy chcieli... tak jak z tym Zakopanem. Wszystko można w ten sposób przyciągnąć. Małego pieska, wycieczkę zagraniczną, nową pracę, pieniądze. Chodzi o czystą intencję, bez kombinowania. Fajnie by było to czy tamto... wzdychamy, przymykamy oczy (albo i nie), czujemy całym sobą tą sytuację... i koniec, i tyle. I już do nas leci. Ale nie oczekujmy tego czegoś i nie sprawdzajmy co pięć minut czy już jest w drodze bo... no, sami wiecie jak to się kończy :D

Nicky
 
Posty: 3481
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1743 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2065 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez julala » 23 lut 2016, o 19:21

A ja mam inne pytanie co do wizualizacji. Od kilku dni wizualizuje pewną sytuację i nawet jak teraz o tym myślę to mam gęsią skórkę, że to się stanie. Czuję, że to będzie niedługo i mega odmieni to moje życie, jestem tak podekscytowana, że szok to dobrze prawda? :D Jednak ciągle przychodzi mi do głowy pytanie kiedy to będzie i czy nie stanie się to np: za 2 lata? Dla mnie to strasznie dużo czasu, a ja jestem niecierpliwa... Chyba w PP nie ma czegoś takiego jak programowanie czasu? Np: jak wyobrażam sobie, że to się stanie wiosną 2016 roku to jakoś przyśpieszę to?

julala
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 lut 2016, o 15:35
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 9 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Monika22 » 23 lut 2016, o 20:17

julala napisał(a):Chyba w PP nie ma czegoś takiego jak programowanie czasu? Np: jak wyobrażam sobie, że to się stanie wiosną 2016 roku to jakoś przyśpieszę to?

Programowanie czasu....hmm ciekawa kwestia. Myślę, że możesz wpleść kalendarz do swojej wizualizacji albo jeśli jest jakiś szczególny dzień w roku w Twoim życiu, możesz przywołać uczucia jakie Ci towarzyszą, gdy o nim myślisz.
Jednak najszybciej i najpewniej byłoby gdybyś skupiała się na uczuciu, że ta sytuacja dzieje się teraz.

Monika22
 
Posty: 140
Dołączył(a): 28 gru 2014, o 23:08
Podziękował(a): 29 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 37 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Scarlett » 23 lut 2016, o 20:20

Według mnie jesteś tak spięta, tak bardzo chcesz, że nie sądzę by to zdarzyło się w najbliższym czasie ;)
PP nie znosi parcia na pragnienie.
Wyznaczenie daty? Żaden problem. Ale nie z takim podejściem.
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 792
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 211 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 309 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez julala » 23 lut 2016, o 20:30

Czemu po raz 2 w negatywny sposób odnosisz się do mojego podejścia, w ten sposób spada moje zaufanie do PP :/ Ale nie! Ja wierzę w PP i w to, że mi się to spełni po prostu chcę jeszcze więcej wiedzieć :)

julala
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 lut 2016, o 15:35
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 9 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Scarlett » 23 lut 2016, o 20:31

Dlaczego negatywny? Piszę jak jest. bo tak jest. PP nie znosi parcia na pragnienie. Skoro interesujesz się tym tematem to chyba powinnaś wiedzieć co to jest tzw. "odpuszczenie".
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 792
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 211 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 309 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Lassiter69 » 23 lut 2016, o 20:32

julala napisał(a):Jednak ciągle przychodzi mi do głowy pytanie kiedy to będzie i czy nie stanie się to np: za 2 lata? Dla mnie to strasznie dużo czasu, a ja jestem niecierpliwa...

Ja jestem zdania, że wszechświat działa natychmiastowo i choć czasem efektów nie widać, to nie oznacza, że wszechświat nie robi nic. Marzenia często spełniają się jak grom z jasnego nieba, więc teraz jesteś tutaj, a za godzinę wszechświat przemebluje całe twoje życie... na plus oczywiście. :)
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lassiter69
 
Posty: 62
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 12:48
Podziękował(a): 62 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 51 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez FractalWarrior » 23 lut 2016, o 21:38

Julala ale Scarlett dobrze napisała, że mając na coś zbędne parcie czy brak wiary w szybką materializację, takie sztuczne przyspieszanie (nie)stety nic Ci nie da. Zresztą sama dałaś sobie odpowiedź pisząc, że wizualizujesz to z podekscytowaniem. Wtedy to czujesz (tą datę) i wtedy właśnie się stanie kiedy wewnętrznie będziesz na to gotowa, nie zmienisz tej daty bez zmiany wewnętrznego postrzegania tego pragnienia.
Bądź ze sobą szczera i nie bój się odpowiedzi - kiedy tak naprawdę Twoim zdaniem może się to spełnić ;)

FractalWarrior
 
Posty: 623
Dołączył(a): 5 wrz 2014, o 18:14
Podziękował(a): 278 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 331 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Adrianv, Alexa [Bot], Yahoo [Bot] i 8 gości