Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Technika trzech tygodni


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Smile » 3 kwi 2016, o 01:24

Nie chciałam siać kłótni, a zgodę. Ale skoro nie chcecie, żebym tu pisała, to okay. :)
"Patrz na jej uśmiech, posłuchaj tego żartu, czujesz te wibracje?" :)
"Czuję, ale ludzie i tak wolą się skupiać na tym, czego nie mają i na tym co ich denerwuje."
"Nic dziwnego, że tego doświadczasz. Zobacz, co teraz robisz." :)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Smile
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 kwi 2016, o 19:52
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Nicky » 3 kwi 2016, o 11:25

Smile napisał(a):Już się ciepło zaczyna robić, więc będzie można pojechać do Morza lub do Oceanu i tak zdjąć sobie te buty i te skarpetki też i tak... tak wiecie, tak zamurzyć te paluszki swoje nierówne w tej wodzie z tym piaskiem i tak pogmerać w tym piasku tymi paluszkami nierównymi, bo jeden to większy, drugi to mniejszy, ale razem tworzą całość i mogą tak łapać ten piach... tak... tak buszować w nim delikatnie, tak wycierać się w niego i one to lubią, a i piasek jest zadowolony, że się z nim bawią. No ja kocham. A Wy? :)


DO Morza, DO Oceanu?? Co to za dziwaczne sformułowania :/ "buszować, wycierać w piach", jakbym czytała wynurzenia jakiegoś fetyszysty :D :D :D :D
Nie wiem, jak Wam ale mi się jakaś czerwona lampka zapala jak czytam takie dziwne opisy :/
Może jestem przewrażliwiona ale... sounds CREEEEPYY... brrrrr

Dobra - już nie będę marudzić ale coś mi tu nie gra

Nicky
 
Posty: 3587
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1780 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2165 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Lassiter69 » 3 kwi 2016, o 11:39

magicmind napisał(a):Life a mogę tylko wiedzieć czy jesteś jeszcze nastolatką?

Nie to, że chcę rozpętać kolejną burzę... ale wiek nie jest żadnym wyznacznikiem dojrzałości :)
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lassiter69
 
Posty: 102
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 12:48
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 80 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Kokos » 3 kwi 2016, o 11:47

Lassiter69 napisał(a):Nie to, że chcę rozpętać kolejną burzę... ale wiek nie jest żadnym wyznacznikiem dojrzałości :)


Niestety. Niektórych nawet wiek nie uratuje A wręcz im dalej, tym bardziej upierdliwi się stają :D

Kokos
 
Posty: 1878
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 10:07
Podziękował(a): 1239 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 959 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez lifeisamiracle » 3 kwi 2016, o 11:50

Nie, magic, nie możesz się dowiedzieć. Dlaczego? Dlatego, że jesteś z tych ludzi, którzy gdy usłyszą "tak, jestem nastolatka", to odpowiedzą "aha, to już rozumiem, czemu tak piszesz. Dzieciak jestes." Gdy usłyszą natomiast "już mam więcej niż naście lat", to odpowiedzą "ależ jesteś infantylna". Ja rozmawiając z drugą osobą nigdy nie patrzę na jej wiek. Bo i po co? Nie rozumiem, co się tak uczepiles tego wieku. Pewnie dlatego, że już wiele przezyles i jesteś taki dorosły i przez to czujesz się lepszy od innych. Zabawne ;)
Bardzo się cieszę, że Nicky napisała dokładnie to, co ja, że ma takie same odczucia. NICKY, DZIĘKUJĘ! :) ale jej nie nazwiecie trollem, no bo jak to tak. I dobrze, nie nazywajcie, bo Nicky nie jest trollem. Ja również nie jestem, ale dostałam takie miano, bo... No właśnie sama nie do końca wiem czemu.
Odchodzilam z tego forum już 2 razy przez to jaka jest tu atmosfera i powracalam 2 razy z nadzieją, że coś się zmieniło. To jest forum o pp na litość boską, a utworzylo się tu kółko wzajemnej adoracji i jak jednemu dzieje się "źle", to zaraz wszyscy bronią. Przed czym, ja się pytam?
Zabawne jest też to, że wszyscy są do mnie nastawieni "na nie" podczas gdy jedyny powód dla którego wróciłam na forum to chęć pomocy innym. Uwierzcie mi, ja mam bardzo dobre życie, potrafię świadomie przyciągać. Nie przyszłam tu by brać, ale by dawać, ale jak czytam, że osoba, która notabene wcześniej mi pisała, że moje posty są super, teraz na potrzeby kłótni pisze, że moje posty nic jej nie dały, bo napisałam tu, co mi ludzie pisali o magicu, no to blagam.

lifeisamiracle
 
Posty: 206
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Lassiter69 » 3 kwi 2016, o 12:01

lifeisamiracle napisał(a):Zabawne jest też to, że wszyscy są do mnie nastawieni "na nie".

Ej nieprawda... weź... jak mogłaś pomyśleć, że Cię opuszczę :D

Dla mnie Twoje posty były wartościowe przed odejściem i są nadal... nawet zachowałem jeden który mi bardzo pomógł i dostarczył mi dowód, że PP działa, choć no cóż, co to był za dowód zachowam dla siebie.
Także nie zapominaj, że tu istnieje taki Lassiter który jest Ci wdzięczny
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lassiter69
 
Posty: 102
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 12:48
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 80 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez lawendaa » 3 kwi 2016, o 12:03

lifeisamiracle napisał(a):Nie, magic, nie możesz się dowiedzieć. Dlaczego? Dlatego, że jesteś z tych ludzi, którzy gdy usłyszą "tak, jestem nastolatka", to odpowiedzą "aha, to już rozumiem, czemu tak piszesz. Dzieciak jestes." Gdy usłyszą natomiast "już mam więcej niż naście lat", to odpowiedzą "ależ jesteś infantylna". Ja rozmawiając z drugą osobą nigdy nie patrzę na jej wiek. Bo i po co? Nie rozumiem, co się tak uczepiles tego wieku. Pewnie dlatego, że już wiele przezyles i jesteś taki dorosły i przez to czujesz się lepszy od innych. Zabawne ;)
Bardzo się cieszę, że Nicky napisała dokładnie to, co ja, że ma takie same odczucia. NICKY, DZIĘKUJĘ! :) ale jej nie nazwiecie trollem, no bo jak to tak. I dobrze, nie nazywajcie, bo Nicky nie jest trollem. Ja również nie jestem, ale dostałam takie miano, bo... No właśnie sama nie do końca wiem czemu.
Odchodzilam z tego forum już 2 razy przez to jaka jest tu atmosfera i powracalam 2 razy z nadzieją, że coś się zmieniło. To jest forum o pp na litość boską, a utworzylo się tu kółko wzajemnej adoracji i jak jednemu dzieje się "źle", to zaraz wszyscy bronią. Przed czym, ja się pytam?
Zabawne jest też to, że wszyscy są do mnie nastawieni "na nie" podczas gdy jedyny powód dla którego wróciłam na forum to chęć pomocy innym. Uwierzcie mi, ja mam bardzo dobre życie, potrafię świadomie przyciągać. Nie przyszłam tu by brać, ale by dawać, ale jak czytam, że osoba, która notabene wcześniej mi pisała, że moje posty są super, teraz na potrzeby kłótni pisze, że moje posty nic jej nie dały, bo napisałam tu, co mi ludzie pisali o magicu, no to blagam.



Life, ja np. zauważyłam, że mimo że widać że chcesz komuś pomóc to piszesz w taki dziwny sposób. I nieraz Twoje posty odbiera się mało pozytywnie, mimo że w sumie nic złego tam nie ma. Przynajmniej ja tak to odbieram. Może masz taki styl pisania (bo chyba nie jestem z czasów kiedy byłaś na forum wcześniej i nie jestem przyzwyczajona), ale czasem masz taką tendencję do prowokującego albo takiego mało przyjemnego wydźwięku, mimo ewidentnie dobrych chęci i dużej wiedzy zawartej w postach.

Może w tym coś jest?

lawendaa
 
Posty: 71
Dołączył(a): 3 sty 2016, o 19:54
Podziękował(a): 20 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 58 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 3 kwi 2016, o 12:10

lifeisamiracle napisał(a):Nie, magic, nie możesz się dowiedzieć. Dlaczego? Dlatego, że jesteś z tych ludzi, którzy gdy usłyszą "tak, jestem nastolatka", to odpowiedzą "aha, to już rozumiem, czemu tak piszesz. Dzieciak jestes." Gdy usłyszą natomiast "już mam więcej niż naście lat", to odpowiedzą "ależ jesteś infantylna". Ja rozmawiając z drugą osobą nigdy nie patrzę na jej wiek. Bo i po co? Nie rozumiem, co się tak uczepiles tego wieku. Pewnie dlatego, że już wiele przezyles i jesteś taki dorosły i przez to czujesz się lepszy od innych. Zabawne ;)
Bardzo się cieszę, że Nicky napisała dokładnie to, co ja, że ma takie same odczucia. NICKY, DZIĘKUJĘ! :) ale jej nie nazwiecie trollem, no bo jak to tak. I dobrze, nie nazywajcie, bo Nicky nie jest trollem. Ja również nie jestem, ale dostałam takie miano, bo... No właśnie sama nie do końca wiem czemu.
Odchodzilam z tego forum już 2 razy przez to jaka jest tu atmosfera i powracalam 2 razy z nadzieją, że coś się zmieniło. To jest forum o pp na litość boską, a utworzylo się tu kółko wzajemnej adoracji i jak jednemu dzieje się "źle", to zaraz wszyscy bronią. Przed czym, ja się pytam?
Zabawne jest też to, że wszyscy są do mnie nastawieni "na nie" podczas gdy jedyny powód dla którego wróciłam na forum to chęć pomocy innym. Uwierzcie mi, ja mam bardzo dobre życie, potrafię świadomie przyciągać. Nie przyszłam tu by brać, ale by dawać, ale jak czytam, że osoba, która notabene wcześniej mi pisała, że moje posty są super, teraz na potrzeby kłótni pisze, że moje posty nic jej nie dały, bo napisałam tu, co mi ludzie pisali o magicu, no to blagam.


Nie miałem zamiaru nic pisać i oceniać tylko z ciekawości chciałem wiedzieć jaki jesteś przedział wiekowy, nawet nie chciałem cie pytać o konkretny wiek bo wiadomo ,że to nie moja sprawa.
Serio life tu nie ma żadnego kółka wzajemnej adoracji, nie wiem coś sobie umyśliłaś, nikt też nie jest przeciwko tobie.
To ,że można zauważyć jakoś sympatie miedzy ludźmi to chyba nic złego?
Mam nadzieje ze się nie będziesz przejmować i będziesz robić swoje, ja tylko wyraziłem swoje zdanie na twój temat i to co mi się nie podoba w twoim zachowaniu.

magicmind
 
Posty: 5726
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1091 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1828 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Smile » 3 kwi 2016, o 12:14

Mój polski jest słaby i to widać na pewno od razu. Proszę traktować te moje posty z przymrużeniem oka na to że nie ma problemu. Pewnie brzmiałam dla Was jak jakaś crazy. No cóż, chyba zbyt szybko chciałam się udzielać na polskim forum z moim językiem i takie efekty. Ja nawet nie wiem jak to dla Was brzmi. Piszę książkowe opisy słów. Pewnie dlatego. Ha ha. Wracam chyba na tamto forum lub na moje dawne, francuskie, choć u Was więcej się dzieje, trzeba przyznać, ha ha. Chciałabym, żeby ktoś mi przetłumaczył te moje posty, co to niby dziwne są na francuski wraz z tym chyba podwójnym znaczeniem. :D Pozdrawiam gorąco, Edyta :)
Ostatnio edytowano 3 kwi 2016, o 12:15 przez Smile, łącznie edytowano 1 raz
"Patrz na jej uśmiech, posłuchaj tego żartu, czujesz te wibracje?" :)
"Czuję, ale ludzie i tak wolą się skupiać na tym, czego nie mają i na tym co ich denerwuje."
"Nic dziwnego, że tego doświadczasz. Zobacz, co teraz robisz." :)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Smile
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 kwi 2016, o 19:52
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Kokos » 3 kwi 2016, o 12:14

Life wg mnie masz problem natury psychologicznej. Masz silną misję pomagania i nauczania i chcesz ją przeprowadzać niczym krzyżowiec.
Pragniesz nauczać i pragniesz widzieć wymierne efekty. Ale nie bierzesz po uwagę, iż nie każdy lubi być nauczany :)
To zależy od osobowości i nic na to nie poradzisz. Ja akurat nie lubię. Zawsze sama wybieram to, co mi potrzebne i robię z tym co zechcę. Chociaż zapewne wielu ludziom Twój styl się podoba.
Mnie również nie odpowiada styl Marka, ponieważ informacje wartościowe podawane są w sposób, który mnie nie pociąga.
Dodatkowo teraz zaprowadzasz tu jakieś selekcje użytkowników ;)
To forum wolnych ludzi, a nie szkoła :)

Osobiście rozumiem Twoja misję i wynikające z tego frustracje :)
Ja również mam swoją misję i muszę bardzo nad sobą pracować, aby nie pchać się na siłę ze swoją pomocą :)
Także jedyne co polecam to gigantyczne wyluzowanie, codzienna praca nad sobą oraz pisanie tu dalej swoich przemyśleń :)

Kokos
 
Posty: 1878
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 10:07
Podziękował(a): 1239 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 959 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , MSNbot Media, Pan_Zycia, Yahoo [Bot] i 18 gości