Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 12 cze 2016, o 16:12

To PP może Ci nie pomóc. Definiując własną wersję sposoby realizacji pragnień zawężasz nieskończoną ilość możliwych sposobów realizacji Twoich pragnień do jednego/kilu i może okazać się, że Twojego fizycznego życia zabraknie żeby dokończyć materializację pragnienia.

co to znaczy brak fizycznego zycia?Sorry ze zanudzam ;)
Nie raz wiesz pomyslalam oczyms co ijak I dokladnie odtworylo sie w takiej kolejnosci jak w myslach''zaplanowalam'' wtedy nie wiedzialam oco chodzi ale bylo zdziwienie
Pozostawiam wszechswiatowi dowolnosc sposobu tylko szybko Wie co chce Nic innego
tpo znaczy wybierz sobie samochod byle czarny I Toyota

emilia87
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 12 cze 2016, o 16:18

emilia87 napisał(a):co to znaczy brak fizycznego zycia?


Że umrzesz, zanim się zmaterializuje pragnienie.

emilia87 napisał(a):Nie raz wiesz pomyslalam oczyms co ijak I dokladnie odtworylo sie w takiej kolejnosci jak w myslach''zaplanowalam'' wtedy nie wiedzialam oco chodzi ale bylo zdziwienie


Pewnie po prostu nie napinałaś na zasadzie "fajnie by było a jak nie będzie to też jest ok."

W przypadku tego partnera którego chcesz odzyskać mówisz "nie dopuszczam innej możliwości".

Widzisz różnicę ?
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1963
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 678 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 936 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 12 cze 2016, o 16:25

Pewnie po prostu nie napinałaś na zasadzie "fajnie by było a jak nie będzie to też jest ok."

W przypadku tego partnera którego chcesz odzyskać mówisz "nie dopuszczam innej możliwości".

Chyba nie powiedzialam ,nie dopuszczam innej opcjii A gdy powiem ; nie dopuszczam innej opcji PS nie zrozumie -dopuszczam ale ok zastosuje Sorry ze zanudzam Widzisz jestem uprta Po trupach

emilia87
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 12 cze 2016, o 16:29

emilia87 napisał(a):Chyba nie powiedzialam ,nie dopuszczam innej opcjii A gdy powiem ; nie dopuszczam innej opcji PS nie zrozumie -dopuszczam ale ok zastosuje


Przyznam, że nie zrozumiałem. Możesz szerzej opisać myśl ?

emilia87 napisał(a): Sorry ze zanudzam


Mam wrażenie, że masz jakąś blokadę w kwestii samooceny. Po co mnie przepraszasz ? Jakbym nie chciał pisać to bym nie pisał.

Możesz przemyśleć kwestię samooceny, bo ona może być jakimś bardzo ukrytym przekonaniem, które wpływa na wszystkie Twoje decyzje.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1963
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 678 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 936 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 12 cze 2016, o 16:37

Nie ,rzucajac wtedy nieswiadomie mysl a co by bylo gdyby;zlamala reke (I poszlam jakos na lodowisko I zlalmalam reke), co by bylo gdybym nie miala pracy (I za chwile tracilam prace ..zebym sie mogla dowiedziec co by bylo....) jak by bylo gdyby cos sie zepsulo I niedlugo musialam czekac
Raczej nie uwzglednilam ; jesli nie to to cos lepszego Nie uwzgledniam odskoczk=ni :)

Od razu po rozejsciu wystosowalam '' do niego kilka listow I wszystkie tlumaczace ie jaky usprawiedliwiajaco winiace Teraz mysle ze niepotzrebnie Dla mezczyzny mogly wydac sie azz rozpaczliwe I gwozdz do trumny

emilia87
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 12 cze 2016, o 16:41

emilia87 napisał(a):Od razu po rozejsciu wystosowalam '' do niego kilka listow I wszystkie tlumaczace ie jaky usprawiedliwiajaco winiace


To mogło być Twoje działanie mające na celu definitywne rozstanie się z tym partnerem po to by poznać kogoś lepszego.

To może być przykład złożoności dróg jakimi prowadzi nas wszechświat. Dlatego nie należy ograniczać swobody jego działania.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1963
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 678 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 936 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 12 cze 2016, o 16:45

Nie raczej wystosowalam je dla wytlumaczenia sie zrozumienia bo malo rozawialismy W tak dlugim czasie malo powaznych,swoich rozmow I chcialam wytlumaczyc niedociaglosci po ludzku
To nie byl pozegnalny ale do zrozumienia -uzupelniajacy co itak zywej rozmowy nie zastapi a tej u nas praktycznie nie bylo


Dlatego nie należy ograniczać swobody jego działania.
-nalezy

emilia87
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 12 cze 2016, o 17:04

emilia87 napisał(a):Dlatego nie należy ograniczać swobody jego działania.
-nalezy


OK. Zawsze Ty decydujesz.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1963
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 678 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 936 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 12 cze 2016, o 17:10



Pewnie po prostu nie napinałaś na zasadzie "fajnie by było a jak nie będzie to też jest ok."

W przypadku tego partnera którego chcesz odzyskać mówisz "nie dopuszczam innej możliwości".


Czyli co polecasz ?
bramka nr 1 ??? bez jesli nie to to cos lepszego

To sa po prostu owoce mojej wizualizacji w 3ciej osobie Gdybym wiedziala o segregowaniu mysli sprawy by nie bylo
Teraz musze przejsc na wizualizacje w 1wszej .. ale ten rozowy slon wjezdza

emilia87
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 12 cze 2016, o 17:43

Co Ty na pytanie odkreowujace Jak moze byc jeszcze lepiej ?? Tylko zebt mi moja podswiadomosc /wszechcswiat nie sprawila ze bede jeszcze bardziej jajko znosic
Kiedy zasiegalam porady wrozki powiedziala mi bym zastanowila sie jak ulepsze moja sytuacje w moim zwiazku Czyli moze chcila uzyc mojej podswiadomosci

emilia87
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , MSNbot Media, Yahoo [Bot] i 6 gości