Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Felicity » 14 cze 2016, o 20:43

Cześć.
Ja mam fajną technikę na partnera i za każdym razem działała :)

Felicity
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 cze 2016, o 07:52
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 14 cze 2016, o 20:44

Ostatnio edytowano 14 cze 2016, o 20:50 przez emilia87, łącznie edytowano 1 raz

emilia87
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Felicity » 14 cze 2016, o 20:46

A zanim ją podam to zapytam Cię może.
Co to jest Prawo Przyciągania?

Felicity
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 cze 2016, o 07:52
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 14 cze 2016, o 20:51

Prawo przyciagania
Tj Proces tworzenia twojej rzeczywistosci Wlasnymi myslami
Odbicie mysli w realnhym swiecie

emilia87
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Felicity » 14 cze 2016, o 20:53

Nie. PP jest to proces tworzenia swojej rzeczywistosci za pomocą uczuć i emocji.
Twoje są tak fatalne i tyle w nich braku, że nie podam mojej techniki bo i tak Ci się nie sprawdzi :)

W twoim przypadku to tylko kajdanki i do kaloryfera. nie zmusisz go.

Felicity
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 cze 2016, o 07:52
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Czarnulka » 15 cze 2016, o 11:10

Felicity - skoro masz jakąś fajną technikę to śmiało możesz podzielić się nią z innymi - po to w sumie jest forum - żeby sobie pomagać.

Trudno, dla Emilii widocznie potrzeba jeszcze trochę czasu, ale może ktoś skorzysta :)

Czarnulka
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 cze 2016, o 13:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Sandy » 15 cze 2016, o 19:13

Czarnulka napisał(a):Felicity - skoro masz jakąś fajną technikę to śmiało możesz podzielić się nią z innymi - po to w sumie jest forum - żeby sobie pomagać.

Trudno, dla Emilii widocznie potrzeba jeszcze trochę czasu, ale może ktoś skorzysta :)


Ja też chcę ! :) Felicity, podaj nam tę technikę ;)

Sandy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 sie 2015, o 13:59
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » wczoraj, o 06:09

Moja nowa metoda sciagnieta z innego watku
Jak zrozumialam Wiem ze można sciagnac konkretna osobe zmieniajac ja w naszych myslach ,wyobraznia ch Jesli mozna cos myslami zepsuc to i mozna naprawic
Ale ulatwieniem moze byc jesli trudniej przeciagnac konkretna znana nam osobe to Trzeba teraz wyobraznia sobie ze Wasze bojfrendy sa zupełnie obcymi ludzmi Jakbyscie znali ich tylko z wygladu bez imion nazwisk itp
i myslaly jak by to bylo poznac/tworzyc z nim zwiazek....itp
Tak na czysto bez cisnienia ..zeby sie tak dalo

emilia87
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez carden » wczoraj, o 07:55

Hej wszystkim, chciałbym prosić Was o pomoc. Byłem ze swoją dziewczyną od kilku miesięcy, ale wczoraj stwierdziła, że musimy się rozstać. Powiedziała, że ze względu na doświadczenia z poprzedniego związku, ma blokady, których nie potrafi przełamać. Została wtedy bardzo mocno zraniona, nie potrafi przez to zaangażować się w nasz związek. O jej doświadczeniach wiedziałem od początku i zaakceptowałem to, liczyłem, że czas zaleczy rany i będzie ok. Wczoraj mówiła, że zasługuje na lepszą dziewczynę niż ona, bo jestem wspaniałym chłopakiem, jednak to jest silniejsze. W końcu doszliśmy do kompromisu, że robimy sobie miesiąc przerwy i wtedy podejmiemy decyzję co dalej. Przez ten miesiąc dalej będziemy się spotykać, ale w relacjach przyjacielskich.

Bardzo ją kocham i chciałbym, żeby nam się ułożyło. Co mogę teraz zrobić? Wizualizować szczęśliwy związek? Ho'oponopono? Właśnie co ciekawe to w zeszłym tygodniu używałem ho'oponopono w celu oczyszczenia naszego związku z negatywnych emocji. Tak profilaktycznie. Myślicie, że to może być powiązane? Robiłem też hoponkę w celu oczyszczenia M. z negatywnych emocji związanych z przeszłością, bo wiedziałem, że ją to gryzie. Czy ten etap może być częścią oczyszczania?

Już nie wiem co myśleć.

Pomóżcie!

Pozdrawiam

carden
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 gru 2015, o 19:03
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Aliss » wczoraj, o 09:59

carden napisał(a):Hej wszystkim, chciałbym prosić Was o pomoc. Byłem ze swoją dziewczyną od kilku miesięcy, ale wczoraj stwierdziła, że musimy się rozstać. Powiedziała, że ze względu na doświadczenia z poprzedniego związku, ma blokady, których nie potrafi przełamać. Została wtedy bardzo mocno zraniona, nie potrafi przez to zaangażować się w nasz związek. O jej doświadczeniach wiedziałem od początku i zaakceptowałem to, liczyłem, że czas zaleczy rany i będzie ok. Wczoraj mówiła, że zasługuje na lepszą dziewczynę niż ona, bo jestem wspaniałym chłopakiem, jednak to jest silniejsze. W końcu doszliśmy do kompromisu, że robimy sobie miesiąc przerwy i wtedy podejmiemy decyzję co dalej. Przez ten miesiąc dalej będziemy się spotykać, ale w relacjach przyjacielskich.

Bardzo ją kocham i chciałbym, żeby nam się ułożyło. Co mogę teraz zrobić? Wizualizować szczęśliwy związek? Ho'oponopono? Właśnie co ciekawe to w zeszłym tygodniu używałem ho'oponopono w celu oczyszczenia naszego związku z negatywnych emocji. Tak profilaktycznie. Myślicie, że to może być powiązane? Robiłem też hoponkę w celu oczyszczenia M. z negatywnych emocji związanych z przeszłością, bo wiedziałem, że ją to gryzie. Czy ten etap może być częścią oczyszczania?

Już nie wiem co myśleć.

Pomóżcie!

Pozdrawiam


Witaj :)

Napisales ze bardzo ja kochasz i ze chcialbys by wam sie udalo . Uswiadom sobie ze chcenie nigdy sie nie spelnia i dobrze by bylo zebys to podejscie zmienil .Zamiast ciagle chciec dokonuj wyborow mowiac sobie wybieram ......( tu mozesz powiedziec co tylko chcesz , np ta dziewczyne na partnerke w moim zyciu, wszechswiecie jakie sa tu mozliwosci bysmy byli razem ? ) a odpowiedz na to pytanie pozostaw wszechswiatu . Kazdy czlowiek ktory pojawia sie w nwszej rzeczywistosci jest aktorem ktory odgrywa swoja role tak bysmy mogli zobaczyc co jest w nas . Zastanow sie bedac ze soba szczerym , co Ty tak naprawde myslisz o byciu z Ta dziewczyna ? , na ile Ty dajesz wam szanse ? jakie sa Twoje obawy co do tego zwiazku ? . Czy moze uwazasz gdzies tam w srodku, ze nie jestes jej godny bo masz jakies obawy ? . Poobserwuj swoje reakcje zwiazane w roznych sytuacjach z ta dziewczyna i jesli zauwazysz ze masz jakies leki , przypatrz sie im i pozwul im odejsc . Mozesz do tego uzyc techniki sedony ktora znajdziesz tu : http://www.dobrametoda.com/Sedona/co_to_jest.htm.
Za kazdym razem gdy dopadnie Cie jakiekolwiek nieprzyjemne uczucie uzyj techniki sedony . :)
Przestan tez koncentrowac sie na tym ze ta dziewczyna ma jakiekolwiek blokady . Za kazdym razem gdy o niej pomyslisz , przeslij jej promyk milosci mowiac do niej w myslach - DZIEKUJE CI ZA TO ZE ISTNIEJESZ W MOJEJ RZECZYWISTOSCI .

Pozdrawiam serdecznie . :)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1830
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2389 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1114 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , MSNbot Media, Yahoo [Bot] i 6 gości