Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 11 cze 2016, o 06:35

Ja uwazaj jednak ze to racja I sproboje sie stosowac

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 11 cze 2016, o 07:03

Sylwiakas napisał(a):Może Marku zastosujesz u siebie to co głosisz. , nie wywalasz innych ze swojego życia:( Musisz być bardzo smutnym człowiekiem


Stosuję PP w każdym aspekcie swojego życia i cieszę się życiem jak nigdy przed poznaniem PP.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 682 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 11 cze 2016, o 08:09

Omega jesli bys mogl rozjasnic czyy to moze me blokada przeszkadza ja blokuja mi o pozniaja realizacje?

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 11 cze 2016, o 08:57

emilia87 napisał(a):Omega jesli bys mogl rozjasnic czyy to moze me blokada przeszkadza ja blokuja mi o pozniaja realizacje?


Emilio - przykro mi ale nie zrozumiałem o co pytasz. Mam wrażenie, że j. polski nie jest Twoim naturalnym językiem :D :D :D i doradzając Ci nie chciałbym popełnić jakiejś gafy.

Możesz jeszcze raz napisać ? Dzięki !
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 682 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 11 cze 2016, o 11:47

Witam Tu jest jezyk telefoniczny:)
Wiec czy blokada nie jest to ze pieniadze nie sa dla mnie na pierwszym miejscu w zyciu a On jest pracoholikiem I nastawiony wszedzie na pieniadze Ja zawsze mowie ze sa wazniejsze rzeczy niz pieniadze jak ludzie,zdrowie Wiec PS moze sobie pomyslec wiec ppco mi ktos kto wiecznie pracuje
Jak kurde przyspieszyc dzialanie PS ,afirmacji zeby pomogly pozbyc sie spprzecznosci I strachu?

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 11 cze 2016, o 14:03

emilia87 napisał(a):Wiec czy blokada nie jest to ze pieniadze nie sa dla mnie na pierwszym miejscu w zyciu a On jest pracoholikiem I nastawiony wszedzie na pieniadze


Dlaczego uważasz że pieniądze nie są na pierwszym miejscu ?

Mam jakieś wrażenie że są ... tylko ponieważ nie masz ich "dużo" to racjonalizujesz sobie to w ten sposób.

Być może właśnie ta racjonalizacja powoduje, że tworzysz taką jego iluzję "pracoholika" w swojej rzeczywistości.

emilia87 napisał(a):Ja zawsze mowie ze sa wazniejsze rzeczy niz pieniadze jak ludzie,zdrowie Wiec PS moze sobie pomyslec wiec ppco mi ktos kto wiecznie pracuje


Zdecydowanie tak "myśli". "Myśli" tak, bo to Ty jesteś własnym WszechŚwiatem. Twój WszechŚwiat odpowiada na Twoje przekonania. Na tym właśnie polega Twoja wyłączna kreacja Twojej rzeczywistości.

Zmień sposób myślenie, usuń z siebie blokady (mam wrażenie, że masz blokadę dot. posiadania pieniędzy, czy też ich pozyskiwania) a WszechŚwiat się automatycznie zmieni.

Ty jesteś swoją własną przyczyną.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 682 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 11 cze 2016, o 14:41

Wiec tu pies pogrzebany
On przezwyczajony do pracy pracowal na siebie od najmlodszych lat I....musze zostalo Ja mam inne troche nastawienie Wiem ze sa potrzebne do zycia ale nie zanatto
Wiec tym sposob em blokuje sobie ich doplyw I okazje do zarobienia I kogos kogo chce
To jak by lysemu dac grzebien
Czyli mam sie stac bardziej chciwa Wyrazac bardzoej uwielbia nie do pieniedzy

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 11 cze 2016, o 14:51

Wiec moze to i to
Wiem juz Dosyc duzo I mam oskarowe przemowienie przygptowane ale co mi z tego jak na spotkanie sie nie zapowiada Ciagle przekladam z tygodnia na tydzien
Jak przyciagnac kogos kto nie chce sie spotkac miewam watpliwosci ale to moze moja egowy kryzys?

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 11 cze 2016, o 14:52

emilia87 napisał(a):Czyli mam sie stac bardziej chciwa


Widzisz jakie masz blokujące przekonania względem pieniędzy ? Posiadanie czy też zwykła otwartość na posiadanie pieniędzy kojarzy Ci się z chciwością. To jest dopiero blokujący wzorzec. Możesz to zmienić.

Masz doskonały przykład jak się przepracowuje przekonania. Wystarczy zadawać sobie pytania i poczuć swoje odpowiedzi.

Nie wolno się przy tym blokować w najmniejszym stopniu. Wszystkie odpowiedzi są dobre ! Następnie próbuj zmieniać przekonanie powodujące pojawienie się tych niechcianych odpowiedzi.

Tylko tyle i aż tyle.

Zapytasz mnie ile to potrwa ? Nie wiem i nikt tego nie będzie wiedział. Po prostu musisz zacząć. I tak będziesz w tej nielicznej grupie, która zaczęła. Reszta tylko mówi, że zmienia przekonania a tkwią ciągle w strefie komfortu wyrzekając, że to PP jest winne, że ludzie są winni, że wszechświat się na nich uwziął i tysiące innych wymówek.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 682 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 11 cze 2016, o 15:02

Okej Czyli znalazlam/zlezlismy wieksza otwartosc na pieniadze
Czasem jak wlasnie cos pomysle to wyskakuje mi: a po co Ci ty tego nie lubisz itp Krytyk
Rozgryzles mnie tak moglam w walic glowa w mur
A jak przeciagnac kogos no jak przyciagnac taki mur zeby przestac sie unikac

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], i 13 gości