Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Katuni » 16 cze 2016, o 21:46

czynnik_omega napisał(a):
Katuni napisał(a):
Ho ho :D A na ile jesteś gotowa do zmiany.


Jestem gotowa. Jezeli tylko moga pomoc mi w odzyskaniu rownowagi....

Makata - dziekuje za odpowiedz. Wiesz, nawet jezeli ja mam swiadomosc, ze jest nieodpowiedzialny, co pokazal zreszta swoim zachowaniem, to nie potrafie z Niego zrezygnowac. Bardzo mi na Nim zalezy i chce zeby wrocil... Zdecydowalismy sie na dziecko swiadomie i bardzo Go teraz potrzebuje.... A takie zlozenie zamowienia i czekanie jest trudne. Ale postaram sie uzbroic w cierpliwosc. Bo wiem, ze masz racje...

Katuni
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 cze 2016, o 15:29
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez makata » 16 cze 2016, o 22:04

Katuni nie mow że mam rację bo ja nie jestem żaden guru i nigdy nim nie bylam i nie chcę :) piszę bo tak czuję :) jest wiele osob ktore mają wieksze wiadomości , więcej przeczytaly ksiązek , odbyly kursow :) Jak to mówią odpowiedzi są w nas tylko musimy pozwolic sobie je uslyszeć :)

makata
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 829 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez makata » 16 cze 2016, o 22:08

łapaczu o ile pamiętam Black ma nowego partnera a nie exa(i dobrze ) pytanie padło o bylych ..Lubisi nie pamiętam to przyznam..Scarlett i Fraactal rzeczywiście poznali sie na tym forum ( jak na wielu innych forach poznają sie ludzie )

makata
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 829 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MashaRostova » 17 cze 2016, o 16:51

makata napisał(a):Masha a rozmawiałaś z mężem? Może on czegoś sie obawia lęka ...zacznij od spokojnej rozmowy ...


Próbowałam… Ale to się szybko przeradza w kłótnie. On robi się wtedy złośliwy, niemalże agresywny. Mam wrażenie, że on nie chce rozmawiać, że raczej tylko szuka pretekstu, żeby się pokłócić. A ja mam swój temperament, moja cierpliwość szybko się kończy i nie pozostaję mu dłużna. Mam świadomość, że część tych awantur to moja wina, mogłabym reagować spokojniej, ale nie jestem przyzwyczajona do takich sytuacji. Jak już pisałam, kiedyś tak nie było…

czynnik_omega napisał(a):Zmień się wewnętrznie a zewnętrze też się zmieni. Natomiast być może wasze rozstanie jest nieuniknione jeżeli wasze przekonania są różne ...


Jakie by to mogło być przekonanie?

czynnik_omega napisał(a):... właśnie to jest miejsce, w którym wiążesz ręce WszechŚwiatowi. Zdefiniowałaś go jako zaborczy, zazdrosny, kontrolujący, nie troskliwego, nie kochającego, nie wyrozumiałego a jednocześnie chcesz odbudować relację.

Rozumiesz ?

Musisz zmienić postrzeganie męża. Jak będziesz go postrzegała jako zaborczego, to wszystko cokolwiek będziesz chciała z nim robić będzie w cieniu zaborczości. Każde jego słowo, każdy gest, każde spojrzenie będziesz interpretować jako zaborcze.

To jest właśnie emanacja "związanych rąk wszechświata". Nie jesteś w stanie odbudować relacji dopóki nie zmienisz postrzegania.


Czyli mam się nie skupiać na doszukiwaniu się innej przyczyny, która sprawiła, że zaszła zmiana w jego zachowaniu, tylko zmienić percepcję, tak? Trochę ciężko mi to zrozumieć… Przyznaję, że jest to dość niekonwencjonalne podejście, ale spróbuję. Pytanie, jak mam zmienić swoje myśli, jeśli rzeczywistość pokazuje mi coś zupełnie innego? To był zawsze mój największy problem ze stosowaniem prawa przyciągania i szczerze mówiąc dlatego nigdy w to nie wierzyłam do końca.
Dziękuję za porady.

MashaRostova
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 cze 2016, o 21:55
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Monika22 » 17 cze 2016, o 18:19

Proszę o usunięcie moich danych i mojego konta z tego forum.
Dziękuję za pomoc udzieloną mi tutaj.

Monika22
 

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 17 cze 2016, o 18:39

MashaRostova napisał(a):On robi się wtedy złośliwy, niemalże agresywny. Mam wrażenie, że on nie chce rozmawiać, że raczej tylko szuka pretekstu, żeby się pokłócić.


On się robi złośliwy ? On się robi agresywny ? Zastanów się kto kreuje Twoją rzeczywistość.

Masz wrażenie, że nie che rozmawiać to dostajesz to w swojej rzeczywistości.

Ale to Ty szukasz pretekstu do kłótni.

MashaRostova napisał(a):
czynnik_omega napisał(a):Zmień się wewnętrznie a zewnętrze też się zmieni. Natomiast być może wasze rozstanie jest nieuniknione jeżeli wasze przekonania są różne ...


Jakie by to mogło być przekonanie?


Nie wiem. Tylko Ty to możesz wiedzieć. Musisz się wyciszyć i wsłuchać w siebie. Polecam Ci medytację a w którymś momencie przyjdzie odpowiedź.


MashaRostova napisał(a):Czyli mam się nie skupiać na doszukiwaniu się innej przyczyny, która sprawiła, że zaszła zmiana w jego zachowaniu, tylko zmienić percepcję, tak?


Tak

MashaRostova napisał(a):Trochę ciężko mi to zrozumieć… Przyznaję, że jest to dość niekonwencjonalne podejście, ale spróbuję.


To jest czyste PP.

MashaRostova napisał(a):szczerze mówiąc dlatego nigdy w to nie wierzyłam do końca.


To dla Ciebie nie zadziała. Wiara w to, że coś "działa" (lekarstwo, PP, nasze starania i wszystko inne) jest podstawą kreacji.

Bez wiary nie ma kreacji.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 682 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 17 cze 2016, o 19:05

Omega ..Chyba bronisz mezczyzn ;) Meska solidarnosc


iekawe linki Znowu maslo maslane ale ciekawe
https://www.youtube.com/watch?v=ViUh79CXPu0

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 17 cze 2016, o 19:11

emilia87 napisał(a):Omega ..Chyba bronisz mezczyzn ;) Meska solidarnosc


Emilia87 - dokładanie to samo napisałbym chłopakowi.

Ale możesz skorzystać z tego znaku i zastanowić się co to za przekonanie odbiło się w Twoim lustrze.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 682 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 17 cze 2016, o 19:26

Lustro ,szukam duzo przekonan oddzywa se wraz z moimi myslami,afirmacjami ,wizjami ktore zaczynam walkowac nieptrzebne zamiast je skasowac ale tak rowokuja

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 17 cze 2016, o 19:58

Omega Jak medytowac
Jak rozpoznac odpowiedz ,podpowiedz znak jak nie slyszec mysli ??
Czy jesli snilo ci sie cos o czy wizualizowalas to znaczy ze podswiadomosc przyjela?

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 8 gości