Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez lifeisamiracle » 29 mar 2016, o 13:23

klaudia napisał(a):Sporo osób zauważyło (a jeśli nie to wyjasniam), siedze na wielu forach o różnej tematyce i czasem udostępniam swoje konto tu osobom, które chciałyby spytac o radę, dlatego moje posty mogą wydawać się niespójne, bo sama ze swojej strony praktycznie się nie udzielam.

" Rozstałam się z partnerem, już jakiś czas temu. Jestem chyba jedną z niewielu osób, która nie będzie się pytała jak ma go odzyskać. Nie chce go odzyskać. Jeżeli ktoś planował ślub, dzieci, wspólną przyszłość, wskoczyłby w ogień, a później świadomie krzywdzi, no to chyba coś jest nie tak i nie warto taka osobę przyciągać. Mózg ma niestety to do siebie, że z biegiem czasu zaciera wydarzenia z przeszłośći, te negatywne również. I niestety pozostał we mnie jakiś żal, smutek i wewnętrzna pretensja do tej osoby i do wszechświata co się z tym człowiekiem stało na przestrzeni miesięcy. I pojawiają się myśli, że mieliśmy brać ślub, że w tym momencie może bylibyśmy już małżeństwem?

Wiem, że te myśli nie pozwalają mi ruszyć dalej. Wchodzą mi do głowy i ciężko mi je z niej wyrzucić,a wpuszczając je potęguję w sobie uczucie braku, żalu i smutku.

W skrócie - chciałabym się odkochać i odciąć od przeszłości"

Tutaj pasuje napisać tylko "aha" :D Nie ma żadnych pytań ani nic, a my się za kogoś od przeszłości nie odetniemy ;)
Jedyne, co muszę napisać to czemu ta dziewczyna ma pretensje do tego faceta i do wszechświata, gdy to ona sama kreuje swoje życie? Niech weźmie na siebie odpowiedzialność za to, co się stało.

lifeisamiracle
 
Posty: 198
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 40 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez klaudia » 29 mar 2016, o 13:33

lifeisamiracle napisał(a):
klaudia napisał(a):Sporo osób zauważyło (a jeśli nie to wyjasniam), siedze na wielu forach o różnej tematyce i czasem udostępniam swoje konto tu osobom, które chciałyby spytac o radę, dlatego moje posty mogą wydawać się niespójne, bo sama ze swojej strony praktycznie się nie udzielam.

" Rozstałam się z partnerem, już jakiś czas temu. Jestem chyba jedną z niewielu osób, która nie będzie się pytała jak ma go odzyskać. Nie chce go odzyskać. Jeżeli ktoś planował ślub, dzieci, wspólną przyszłość, wskoczyłby w ogień, a później świadomie krzywdzi, no to chyba coś jest nie tak i nie warto taka osobę przyciągać. Mózg ma niestety to do siebie, że z biegiem czasu zaciera wydarzenia z przeszłośći, te negatywne również. I niestety pozostał we mnie jakiś żal, smutek i wewnętrzna pretensja do tej osoby i do wszechświata co się z tym człowiekiem stało na przestrzeni miesięcy. I pojawiają się myśli, że mieliśmy brać ślub, że w tym momencie może bylibyśmy już małżeństwem?

Wiem, że te myśli nie pozwalają mi ruszyć dalej. Wchodzą mi do głowy i ciężko mi je z niej wyrzucić,a wpuszczając je potęguję w sobie uczucie braku, żalu i smutku.

W skrócie - chciałabym się odkochać i odciąć od przeszłości"

Tutaj pasuje napisać tylko "aha" :D Nie ma żadnych pytań ani nic, a my się za kogoś od przeszłości nie odetniemy ;)
Jedyne, co muszę napisać to czemu ta dziewczyna ma pretensje do tego faceta i do wszechświata, gdy to ona sama kreuje swoje życie? Niech weźmie na siebie odpowiedzialność za to, co się stało.



Chodzi o to ostatnie zdanie, że nie wie jak to zrobić.

klaudia
 
Posty: 28
Dołączył(a): 27 wrz 2015, o 12:09
Podziękował(a): 24 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 11 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez lifeisamiracle » 29 mar 2016, o 13:35

klaudia napisał(a):
lifeisamiracle napisał(a):
klaudia napisał(a):Sporo osób zauważyło (a jeśli nie to wyjasniam), siedze na wielu forach o różnej tematyce i czasem udostępniam swoje konto tu osobom, które chciałyby spytac o radę, dlatego moje posty mogą wydawać się niespójne, bo sama ze swojej strony praktycznie się nie udzielam.

" Rozstałam się z partnerem, już jakiś czas temu. Jestem chyba jedną z niewielu osób, która nie będzie się pytała jak ma go odzyskać. Nie chce go odzyskać. Jeżeli ktoś planował ślub, dzieci, wspólną przyszłość, wskoczyłby w ogień, a później świadomie krzywdzi, no to chyba coś jest nie tak i nie warto taka osobę przyciągać. Mózg ma niestety to do siebie, że z biegiem czasu zaciera wydarzenia z przeszłośći, te negatywne również. I niestety pozostał we mnie jakiś żal, smutek i wewnętrzna pretensja do tej osoby i do wszechświata co się z tym człowiekiem stało na przestrzeni miesięcy. I pojawiają się myśli, że mieliśmy brać ślub, że w tym momencie może bylibyśmy już małżeństwem?

Wiem, że te myśli nie pozwalają mi ruszyć dalej. Wchodzą mi do głowy i ciężko mi je z niej wyrzucić,a wpuszczając je potęguję w sobie uczucie braku, żalu i smutku.

W skrócie - chciałabym się odkochać i odciąć od przeszłości"

Tutaj pasuje napisać tylko "aha" :D Nie ma żadnych pytań ani nic, a my się za kogoś od przeszłości nie odetniemy ;)
Jedyne, co muszę napisać to czemu ta dziewczyna ma pretensje do tego faceta i do wszechświata, gdy to ona sama kreuje swoje życie? Niech weźmie na siebie odpowiedzialność za to, co się stało.



Chodzi o to ostatnie zdanie, że nie wie jak to zrobić.

Pisze, że nie chce go odzyskać. Niech więc przestanie mu poświęcać uwagę i zajmie się czymś, to wszystko.

lifeisamiracle
 
Posty: 198
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 40 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez olator » 29 mar 2016, o 16:13

Wczoraj mi się przydarzyła dziwna rzecz. Odezwał się ex nr. 2 który mnie bardzo zranił więc nie chcę go. Mega mnie przepraszał, błagał o wybaczenie i spotkanie. Z jednej strony nie chce bo po co skoro kocham kogoś innego? Z drugiej strony marzę o wielkiej miłości i wiem, że nic nie dzieję się bez powodu więc może powinnam się z nim spotkać bo to jakiś znak? To już kolejny raz kiedy moje wibrację są bardzo mocno nastawione, mam super samopoczucie, dużo wizualizuję o związku i pojawia się on. Raz go spotkałam przypadkiem na 2 końcu Polski, teraz pisze wiadomości. Śmieszne to wszystko :D
olator
 
Posty: 41
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:52
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez lawendaa » 29 mar 2016, o 20:43

olator napisał(a):Wczoraj mi się przydarzyła dziwna rzecz. Odezwał się ex nr. 2 który mnie bardzo zranił więc nie chcę go. Mega mnie przepraszał, błagał o wybaczenie i spotkanie. Z jednej strony nie chce bo po co skoro kocham kogoś innego? Z drugiej strony marzę o wielkiej miłości i wiem, że nic nie dzieję się bez powodu więc może powinnam się z nim spotkać bo to jakiś znak? To już kolejny raz kiedy moje wibrację są bardzo mocno nastawione, mam super samopoczucie, dużo wizualizuję o związku i pojawia się on. Raz go spotkałam przypadkiem na 2 końcu Polski, teraz pisze wiadomości. Śmieszne to wszystko :D


Ja bym się nie doszukiwała w tym żadnych znaków. Po prostu względem niego nie masz napięcia, bo nie na nim Ci zależy, więc pojawia się on, a nie ten na którego czekasz.

lawendaa
 
Posty: 66
Dołączył(a): 3 sty 2016, o 19:54
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 54 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Scarlett » 29 mar 2016, o 20:54

Zgadzam się z lawendą :)
Do mnie teraz znowu pisze i dzwoni typek, którego już dawno olałam. Znak? Nie. Po prostu mi na nim nie zależy, nie ma żadnego parcia więc moje chcenie sprzed kilku miesięcy w niego uderzyło ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS, W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Scarlett
 
Posty: 921
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 267 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 407 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez lawendaa » 29 mar 2016, o 20:59

Dla mnie ogólnie znaki jeśli w ogóle występują, to trzeba brać nad nimi sporą poprawkę i naprawdę się zastanowić na ile znak rzeczywiście jest znakiem, a nie po prostu efektem tego, że nasza percepcja jest skupiona na danym celu.

Chodzi mi np. o to, że jeśli w radiu nagle słyszymy wiele piosenek z przesłaniem, wpisujących się w naszą sytuację, to najprawdopodobniej one leciały w tym radiu cały czas, ale my nie zwracaliśmy na nie uwagi, bo nie filtrowaliśmy wcześniej rzeczy pod naszą sytuację. I to nie musi być żaden znak.

lawendaa
 
Posty: 66
Dołączył(a): 3 sty 2016, o 19:54
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 54 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez olator » 29 mar 2016, o 21:03

kurde macie racje to ma sens! w styczniu zniknął, dzwoniłam do niego przez 2 tygodnie. całe dnie myślałam co się stało i oooo... przyciągnęłam po kilku miesiącach. ale i tak idę jutro się z nim spotkać. wiem, że to głupie, ale jeszcze bardziej jestem pewna siebie, że taki twardy i pewny siebie facet tak prosi i błaga mnie. Nie on pierwszy i ostatni ^^
dzisiaj też poznałam faceta. to są jakieś jaja. mieszka trochę w Polsce a trochę w Anglii + zwiedził pół świata. Od kilku miesięcy każdy <bez wyjątku) facet jakiego poznaję mieszka za granicą. Czy to ja mam jakąś taką silną moc czy w moim mieście sami podróżnicy? :D Teraz muszę tylko rozgryźć czemu takich przyciągam skoro sama siedzę wciąż w jednym miejscu i średnio myślę o przeprowadzce. Raczej jestem typem domatorki.
aaaa apropo tych znaków! Pisałam jakiś czas temu, że zrobiłam test szklanki wody. Śniła mi się siłownia, ruchome schody, widok na pałac kultury. Nigdy nie byłam na tej siłce jednak pojechałam tam 2 dni temu z ciekawości. Wchodzę a tam trenerem jest typek który był w czasach LO obiektem westchnień całej szkoły. hahaha
olator
 
Posty: 41
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:52
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Scarlett » 29 mar 2016, o 21:07

Ciągle piszesz o facetach, którzy podróżują albo mieszkają zagranicą ;) Widocznie na tym się skupiasz i takich Ci Wszechświat podsyła.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS, W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Scarlett
 
Posty: 921
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 267 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 407 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez lawendaa » 29 mar 2016, o 21:08

olator napisał(a):kurde macie racje to ma sens! w styczniu zniknął, dzwoniłam do niego przez 2 tygodnie. całe dnie myślałam co się stało i oooo... przyciągnęłam po kilku miesiącach. ale i tak idę jutro się z nim spotkać. wiem, że to głupie, ale jeszcze bardziej jestem pewna siebie, że taki twardy i pewny siebie facet tak prosi i błaga mnie. Nie on pierwszy i ostatni ^^
dzisiaj też poznałam faceta. to są jakieś jaja. mieszka trochę w Polsce a trochę w Anglii + zwiedził pół świata. Od kilku miesięcy każdy <bez wyjątku) facet jakiego poznaję mieszka za granicą. Czy to ja mam jakąś taką silną moc czy w moim mieście sami podróżnicy? :D Teraz muszę tylko rozgryźć czemu takich przyciągam skoro sama siedzę wciąż w jednym miejscu i średnio myślę o przeprowadzce. Raczej jestem typem domatorki.
aaaa apropo tych znaków! Pisałam jakiś czas temu, że zrobiłam test szklanki wody. Śniła mi się siłownia, ruchome schody, widok na pałac kultury. Nigdy nie byłam na tej siłce jednak pojechałam tam 2 dni temu z ciekawości. Wchodzę a tam trenerem jest typek który był w czasach LO obiektem westchnień całej szkoły. hahaha


Olator, a może po prostu zamiast na tych facetach to skup się na sobie? Nie analizuj każdego z osobna, nie zastanawiaj się, zacznij się rozwijać psychicznie czy fizycznie, zamiast ciągle trzymać się myślami tylko tych chłopów Nie oni, nie ich obecność czy brak obecności nadają Twojemu życiu sens i wartość :) a mam wrażenie, że ty żyjesz dla tych mężczyzn

lawendaa
 
Posty: 66
Dołączył(a): 3 sty 2016, o 19:54
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 54 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], badcrazygirl, Lassiter69 i 30 gości