Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Ania1703 » 17 mar 2016, o 10:09

Dziś kończę 40 lat. Moje wszystkie czarne myśli się spełniły. Jestem samotna, bezdzietna, czyli wszytko to, czego zawsze się bałam, spełniło się. Bo takie jest prawo. Ale wiecie co? Trafiłam tu, zrozumiałam wiele spraw. Zasługuję na miłość. Nie na ochlapy uczucia. Na szczerą, odwzajemnioną miłość. I tego chcę. Jak pisałam wcześniej, pracuję twarz w twarz z mężczyzną, który jest moją miłością. Ale już nie jesteśmy razem. Uczę się akceptować ten stan. Chcę odpuścić, choć w głębi duszy coś mi mówi, że to jeszcze nie koniec. Tylko nie wiem, czy to ego czy intuicja. Pytania kwantowe są cudowne. Pomagają mi bardzo. Dziś wstałam i powitało mnie piękne słońce. Pomyślałam, Boże, jak może być jeszcze lepiej? :-) jedno wiem. Każdy zasługuje na miłość. Teraz staję przed lustrem i szczerze się uśmiecham do siebie, co jeszcze dwa miesiące temu było niemożliwe. Dlatego wierzę, że póki do końca nie pozwolę sobie na szczerą miłość, to nigdy ona do mnie nie przyjdzie. Dziś, w dniu moich urodzin postanowiłam przyzwolić sobie na bycie kochaną. Tak, taki jest mój wybór. A czy to będzie Piotr... Tego nie wiem. Pracuję bardzo nad sobą. I dzięki Wam odkrywam siebie. Dziękuję.
Ania1703
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 lut 2016, o 19:42
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez magicmind » 17 mar 2016, o 10:28

Ania1703 napisał(a):Dziś kończę 40 lat. Moje wszystkie czarne myśli się spełniły. Jestem samotna, bezdzietna, czyli wszytko to, czego zawsze się bałam, spełniło się. Bo takie jest prawo. Ale wiecie co? Trafiłam tu, zrozumiałam wiele spraw. Zasługuję na miłość. Nie na ochlapy uczucia. Na szczerą, odwzajemnioną miłość. I tego chcę. Jak pisałam wcześniej, pracuję twarz w twarz z mężczyzną, który jest moją miłością. Ale już nie jesteśmy razem. Uczę się akceptować ten stan. Chcę odpuścić, choć w głębi duszy coś mi mówi, że to jeszcze nie koniec. Tylko nie wiem, czy to ego czy intuicja. Pytania kwantowe są cudowne. Pomagają mi bardzo. Dziś wstałam i powitało mnie piękne słońce. Pomyślałam, Boże, jak może być jeszcze lepiej? :-) jedno wiem. Każdy zasługuje na miłość. Teraz staję przed lustrem i szczerze się uśmiecham do siebie, co jeszcze dwa miesiące temu było niemożliwe. Dlatego wierzę, że póki do końca nie pozwolę sobie na szczerą miłość, to nigdy ona do mnie nie przyjdzie. Dziś, w dniu moich urodzin postanowiłam przyzwolić sobie na bycie kochaną. Tak, taki jest mój wybór. A czy to będzie Piotr... Tego nie wiem. Pracuję bardzo nad sobą. I dzięki Wam odkrywam siebie. Dziękuję.

Wszystkiego Najlepszego Aniu i naturalnie życzę Ci nadejścia tej upragnionej szczerej miłości i spełnienia marzeń :)

magicmind
 
Posty: 5663
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1067 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1777 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MagdaLooney » 17 mar 2016, o 12:05

Wszystkiego najwspanialszego Aniu!!!! Żeby każdy Twój dzień był wypełniony promykami dobrych myśli :*

Dziewczyny, co do wieku,powiem Wam co mówi moja nieoceniona Babcia :"w dzisiejszych czasach nie powinno się myśleć o rodzinie i stabilizacji wcześniej jak przed 40tka. A i to niekoniecznie. Życie bez zobowiązań i samodecydowanie o swojej codzienności jest cudowne" :)

Uwielbiam moja Babcie <3 :D

MagdaLooney
 
Posty: 269
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 81 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 150 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez magicmind » 17 mar 2016, o 12:08

A mi się wydaje ,że człowiek nie powinien zwracać uwagi na swój wiek ale na chwilę obecną i to aby cieszyć się życiem.
Zawsze jest dobra pora na to aby być szczęśliwym :) Ale to nie jest coś co jest gdzieś za nami czy przed nami tylko coś co trzeba uchwycić.

Szczęście nie jest dziełem przy­pad­ku, ani da­rem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas mu­si wyp­ra­cować dla sa­mego siebie.

magicmind
 
Posty: 5663
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1067 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1777 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MagdaLooney » 17 mar 2016, o 12:11

Kiedyś zauważyłam taką prawidłowość, że ilekroć naprawdę zaczynam się wspaniale czuć jako singielka zawsze zjawia się jakiś facet ;)
Teraz powoli mam taki etap że uwielbiam przebywać sama ze sobą,ewentualnie ze znajomymi. No ciekawe kiedy się jakiś samiec przypałęta i popsuje mi singielstwo hyhy ;)

MagdaLooney
 
Posty: 269
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 81 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 150 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez magicmind » 17 mar 2016, o 12:12

MagdaLooney napisał(a):Kiedyś zauważyłam taką prawidłowość, że ilekroć naprawdę zaczynam się wspaniale czuć jako singielka zawsze zjawia się jakiś facet ;)
Teraz powoli mam taki etap że uwielbiam przebywać sama ze sobą,ewentualnie ze znajomymi. No ciekawe kiedy się jakiś samiec przypałęta i popsuje mi singielstwo hyhy ;)

Ja bym tego nie rozgraniczał po prostu cieszysz się życiem a nie wypełniasz go brakiem faceta ;)
A facet sie pojawi jako bonus do szczęścia :D ;) Kiedy brakuję ci faceta to raczej nie cieszysz się życiem tylko skupiasz na czymś nieprzyjemnym ;)

magicmind
 
Posty: 5663
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1067 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1777 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MagdaLooney » 17 mar 2016, o 12:13

Dokładnie :) chciałam to ubrać w zartobliwy ton ;)

MagdaLooney
 
Posty: 269
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 81 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 150 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Ania1703 » 17 mar 2016, o 12:30

Dziękuję za życzenia :-) właśnie wróciłam ze sklepu, w którym znalazłam 30 zł. No jak może być jeszcze lepiej :-):-) sobie życzę przede wszystkim wytrwałości w odnalezieniu samej siebie. Bo tylko wtedy spełnią się wszystkie moje marzenia.
Ania1703
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 lut 2016, o 19:42
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Kokos » 17 mar 2016, o 13:00

Ania1703 napisał(a):Dziękuję za życzenia :-) właśnie wróciłam ze sklepu, w którym znalazłam 30 zł. No jak może być jeszcze lepiej :-):-) sobie życzę przede wszystkim wytrwałości w odnalezieniu samej siebie. Bo tylko wtedy spełnią się wszystkie moje marzenia.


Gratulacje :D Ja uwielbiam znajdować banknoty na ulicy :D Zawsze to jest to takie zaskoczenie i niesamowite uczucie, jakbym sama w jednej chwili zmaterializowała banknot i miała jakąś magiczną różdżkę :D

Kokos
 
Posty: 1847
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 10:07
Podziękował(a): 1195 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 924 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Ania1703 » 17 mar 2016, o 13:04

Ostatnio jakoś mi wpadają pieniądze w ręce, choć zupełnie o tym nie myślę. Może to jest metoda :-)
Ania1703
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 lut 2016, o 19:42
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Marylin i 13 gości