Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MagdaLooney » 16 mar 2016, o 22:09

Nie :)

MagdaLooney
 
Posty: 269
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 81 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 150 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Aliss » 16 mar 2016, o 22:12

zxc napisał(a):
Scarlett napisał(a):"która chciała być dziewczyną" - ona chciała, a Ty? Czego Ty tak naprawdę chcesz? :)


Czy ja chciałem? Nie chciałem. Po prostu zdołowała mnie taka sytuacja i wybiła. Chciałem mieć jedną dziewczynę, a sytuacja zmieniła się przeciwko mnie o 180 stopni i zostałem sam :) Ale to przez własne myślenie i negatywne wibracje. Ja wiem czego chcę, nawet jak pp nie znałem trzymałem się tego. Chcę kobiety dla której nie istnieją problemy (w sensie radzi sobie z problemami), a byle sytuacja nie zmieni jej zdania i podejścia do sytuacji, po prostu ma być sobą, a nie mentalnie przewidywalnie komercyjną "lalunią". Trochę ostro ale przepraszam :)


A moze trafiles na ten model

Przepraszam za zasmiecanie ale nie moglam sie powstrzymac :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1758
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2263 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1051 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez zxc » 16 mar 2016, o 22:18

Aliss napisał(a):A moze trafiles na ten model


Nie :) Nie zwracam uwagi na takie kobiety sztuczne. Wolę naturalne :)
zxc
 
Posty: 49
Dołączył(a): 29 lip 2013, o 21:38
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 11 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Aliss » 16 mar 2016, o 22:19

zxc napisał(a):
Aliss napisał(a):A moze trafiles na ten model


Nie :) Nie zwracam uwagi na takie kobiety sztuczne. Wolę naturalne :)


Zaznaczam ze to byl zart :D
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1758
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2263 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1051 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez zxc » 16 mar 2016, o 22:20

Aliss napisał(a):Zaznaczam ze to byl zart :D


Spoko :)
zxc
 
Posty: 49
Dołączył(a): 29 lip 2013, o 21:38
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 11 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez olator » 17 mar 2016, o 08:13

Eh to znów ja :D Przyciąganie ex idzie dobrze. Czuję tak silne wibracje, emocje w sobie, że jestem w szoku, że to możliwe. Jednak dziś wyświetliło mi się na fb, że ex jedzie niedługo do mediolanu bo jest modelem i dostał kontrakt. Pierwsze minuty - szok, smutek i pytanie, ale jak to wyjedzie? Jednak teraz myślę, że muszę uzbroić w cierpliwość może właśnie takie rzeczy muszą się wydarzyć by nasza relacja się zmieniła? Jak myślicie?
olator
 
Posty: 28
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:52
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 11 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez bianka85 » 17 mar 2016, o 08:42

Scarlett pyta co mają inni czego nie mamy my, dlaczego mamy myśleć, że innym się udało coś osiągnąć a nam się nie uda. Wiem, że jak zwykle jest to kwestia przekonań. Ja niestety mam u siebie do pokonania przekonanie odnośnie wieku. Podswiadomie boję się, że skoro w tym roku już 31 lat to ......na wiele rzeczy jest już dupa zbita. Wiem, że wyglądam młodo, ale jest to ewidentnie coś we mnie co mam jeszcze do przezwyciężenia.
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 244
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 43 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Scarlett » 17 mar 2016, o 08:53

olator, Nie rozmyślaj nad tym co musi się wydarzyć. Nie myśl o tym jak musi się coś stać. Nie zastanawiaj się czy to może mieć znaczenie czy nie. Stosując świadomie PP nie powinno się tego robić. Wszechświat często nas zaskakuje więc żyje się tu i teraz, jest się otwartym na to co dzieje się wokół. Jedno wiem na pewno - mając dobre wibracje i dobre przekonania, cały Wszechświat nam sprzyja i zawsze wszystko idzie w dobrym kierunku. Nawet jeśli początkowo wydaje nam się, że nie albo że świat się zawalił. Często porównuje to do drogi. Widzimy tylko to co przed nami, a nie to co jest daleko albo za życiowymi zakrętami :)

bianka85, ale dostrzeż kochana dobre strony, szukaj plusów :D A plus jest taki, że wiesz, że to przekonania. Że to tylko takich chochlik w Twojej głowie :) Pozbądź się go. Wiem, że dla jednych jest to cięższe, dla drugich lżejsze. Aczkolwiek przekonania, że "Mam 31 lat więc już na wiele rzeczy jest za późno" jest na pewno szkodliwym przekonaniem, a nie chcemy sobie szkodzić, prawda? Kolejny plus: wyglądasz młodo. Choć dla mnie wiek 31 lat nie jest żadną starością ani skreślaniem z życia. Masz tyle lat i na tyle lat wyglądasz, na ile się czujesz, o! Ale jeśli wygląd ma być dla Ciebie plusem to weź to jako plus :)
Może na pocieszenie. Mój wujek ma za sobą dwa rozwody. Miał złe przekonania o kobietach i niestety trafiał na takie, które lubię leżeć i pachnieć oraz otaczać się pieniędzmi. Harował więc jak wół a panie o wszystko miały pretensje i oczywiście one zarządzały wypłatą, potem go zdradzały. Ale jak się wku****ił, zabrał za siebie to teraz ma naprawdę fajną babkę, widać, że są do siebie podobni, zgrani, moja mama bardzo się z nią zaprzyjaźniła co mnie cieszy bo nie miała z kim wychodzić w domu. Teraz do mnie dzwoni i mówi, że gdzieś wychodzą, coś robią, dzwonią do siebie.
Kolejny pan ma 36 lat i zawsze był sam. Marzył mu się dom, żona dzieci. Pewnego dnia jechał do pracy i zobaczył śliczną blondynkę. Uśmiechnął się do niej, pomachał ręką, ona odwzajemniła. Następnego dnia zagadał do niej i dziś planują już ślub (mają w 2017!). Wiek nie skreśla kochana! Nie myśl tak bo naprawdę to zmaterializujesz, a tego nie chcemy
Ostatnio edytowano 17 mar 2016, o 08:56 przez Scarlett, łącznie edytowano 1 raz
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 893
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 253 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 387 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez olator » 17 mar 2016, o 08:56

Masz rację Scarlett. Po prostu jestem trochę sama zła na siebie, że tak zareagowałam... Przecież powinnam czuć cały czas spokój a nie tylko przez 99% czasu. Do tego wciąż mam problem z tym odpuszczeniem. Przed zaśnięciem afirmacje same mi przychodzą do głowy
olator
 
Posty: 28
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:52
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 11 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Scarlett » 17 mar 2016, o 09:01

olator, niekoniecznie :) Nie spinaj się, że cały czas musisz czuć spokój. Nie o to chodzi. Jeśli masz zły dzień - wyrzuć to z siebie. Stało się coś, co Cię zasmuca - wyrzuć to z siebie. Jeśli nie masz tego cały czas, 24h w tygodniu, całe życie itp. to nie zmieni się nic na gorsze. Emocje mają to do siebie, że są zmienne. Jeśli ktoś cały czas jest szczęśliwy to super, ale jeśli ktoś ma gorszy dzień to jedyne co musi zrobić to w jakiś sposób poprawić sobie ten nastrój, podnosić swoje wibracje, robić to, co ten humor mu poprawi ;) Nie jesteś robotem! :) Chcesz się wypłakać? Wypłacz się! Jesteś wściekła? Daj upust swojej złości! A co najważniejsze, zawsze pytaj siebie: Co mogę zrobić żeby czuć się lepiej? Co mogę zrobić żeby poczuć się jeszcze lepiej? I rób to, co przyjdzie Ci na myśl.
Ja swój każdy dzień zaczynam pytaniem: Co dobrego mnie dzisiaj spotka?
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 893
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 253 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 387 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Marylin i 16 gości