Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Anielka » 3 mar 2016, o 11:36

MujerERojon10 napisał(a):Anielka

Niesamowite :) A może to jest ten sam koleś? No przecież może występować w teledysku jakiś Polak:)



Gdyby to był ten sam to jeszcze pół biedy, bo może się zdarzyć :-) ale to nie ten koleś. Zaskakuująca jest tu zbiezność aż tylu elementów i tego, że ja wcześniej czułam to zanim się stało... Ale liczb w totka to cholera wyczuć nie mogę!!! :-D

Anielka
 
Posty: 1963
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 19:59
Podziękował(a): 451 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 827 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Anielka » 3 mar 2016, o 11:39

Nicky napisał(a):Anielko, a może z tym Twoim tajemniczym panem wyniknie jakiś fajny romans?? :) :) :)


Nicky...NIE!!!!! :-D, ale jadąc tam zupełnie swiadomie pomyslałam sobie, że czuję że tam będzie jakiś facet co mi bedzie głowę zawracał. Nie sadziłam, że bedzie najmłodszy ;-))))

Anielka
 
Posty: 1963
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 19:59
Podziękował(a): 451 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 827 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez magicmind » 3 mar 2016, o 11:42

Anielko a czy to nie jest tak ze postrzegasz przez jakieś negatywne przekonania na temat młodszych facetów?

Może z jednej strony Cię to pociąga a z drugiej sie tego obawiasz i sobie odmawiasz tej przyjemności ;)
Moim zdaniem to nie było przeczucie tylko kreacja. Oczywiście nie interpretuję tego dogłębnie bo to mogła być po prostu odpowiedź na te wszystkie uczucia które chciałaś doświadczyć i filmik cie zainspirował i je rozbudził.
To nie musi oczywiście nic konkretnego znaczyć i że ten facet by był super itd.

Ale jakbyś przerobiła przekonania to przecież możesz mieć młodszego dobrego faceta z którym będziesz szczęśliwa :)
Ostatnio edytowano 3 mar 2016, o 11:49 przez magicmind, łącznie edytowano 3 razy

magicmind
 
Posty: 5579
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1035 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1679 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez MujerERojon10 » 3 mar 2016, o 11:44

Anielka napisał(a):
MujerERojon10 napisał(a):Anielka

Niesamowite :) A może to jest ten sam koleś? No przecież może występować w teledysku jakiś Polak:)



Gdyby to był ten sam to jeszcze pół biedy, bo może się zdarzyć :-) ale to nie ten koleś. Zaskakuująca jest tu zbiezność aż tylu elementów i tego, że ja wcześniej czułam to zanim się stało... Ale liczb w totka to cholera wyczuć nie mogę!!! :-D


To jest cała magia PP.;)
Ja magiczne miałam jak chciałam żeby zawodnik mojej drużyny ulubionej wysłał mi zaproszenie na FB. I wysłał heh. Pisałam o tym w innym wątku. Także to jest cała magia. Możesz wszystko.

Co do liczb totka to tam ludzie mieszają dlatego ciężko jest je wyczuć :)
www.mateball.com dla zainteresowanych futbolem :)

MujerERojon10
 
Posty: 164
Dołączył(a): 28 lip 2015, o 14:01
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 73 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Anielka » 3 mar 2016, o 12:04

magicmind napisał(a):Anielko a czy to nie jest tak ze postrzegasz przez jakieś negatywne przekonania na temat młodszych facetów?

Może z jednej strony Cię to pociąga a z drugiej sie tego obawiasz i sobie odmawiasz tej przyjemności ;)
Moim zdaniem to nie było przeczucie tylko kreacja. Oczywiście nie interpretuję tego dogłębnie bo to mogła być po prostu odpowiedź na te wszystkie uczucia które chciałaś doświadczyć i filmik cie zainspirował i je rozbudził.
To nie musi oczywiście nic konkretnego znaczyć i że ten facet by był super itd.

Ale jakbyś przerobiła przekonania to przecież możesz mieć młodszego dobrego faceta z którym będziesz szczęśliwa :)


:-D...no to sie przyznam :-D...zawracał mi głowę przez ostatni czas taki jeden "młodszy" ale wyszły ze mnie takie fatalne rzeczy że az sama nie wierzyłam, że jej mam. No i z młodszym nie wyszło bo nawet na randkę z nim nie poszłam...:-) no i ostatnio pomyslałam, że chce się z niego wyleczyć i najlatwiej spotkać innego... I zaraz pojechałam do tego lasu...No to jest...młodszy o rok od poprzedniego... jestem załamana. Co robić. Pomóżcie.!!! :-D ...żartuję oczywiście z tą pomocą.
Magicmind... są pewne granice "młodszego", a tu coraz gorzej, nie w tą stronę idzie :-))

Anielka
 
Posty: 1963
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 19:59
Podziękował(a): 451 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 827 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez magicmind » 3 mar 2016, o 12:12

Anielka napisał(a):
magicmind napisał(a):Anielko a czy to nie jest tak ze postrzegasz przez jakieś negatywne przekonania na temat młodszych facetów?

Może z jednej strony Cię to pociąga a z drugiej sie tego obawiasz i sobie odmawiasz tej przyjemności ;)
Moim zdaniem to nie było przeczucie tylko kreacja. Oczywiście nie interpretuję tego dogłębnie bo to mogła być po prostu odpowiedź na te wszystkie uczucia które chciałaś doświadczyć i filmik cie zainspirował i je rozbudził.
To nie musi oczywiście nic konkretnego znaczyć i że ten facet by był super itd.

Ale jakbyś przerobiła przekonania to przecież możesz mieć młodszego dobrego faceta z którym będziesz szczęśliwa :)


:-D...no to sie przyznam :-D...zawracał mi głowę przez ostatni czas taki jeden "młodszy" ale wyszły ze mnie takie fatalne rzeczy że az sama nie wierzyłam, że jej mam. No i z młodszym nie wyszło bo nawet na randkę z nim nie poszłam...:-) no i ostatnio pomyslałam, że chce się z niego wyleczyć i najlatwiej spotkać innego... I zaraz pojechałam do tego lasu...No to jest...młodszy o rok od poprzedniego... jestem załamana. Co robić. Pomóżcie.!!! :-D ...żartuję oczywiście z tą pomocą.
Magicmind... są pewne granice "młodszego", a tu coraz gorzej, nie w tą stronę idzie :-))


no tak granica ale jeżeli nie ma mniej niż 18 lat to co za problem :D
Ale co konkretnie Anielko nie pasuje ci w młodszych? To jak to będzie wyglądać, co ludzie powiedzą? to ze młody facet może być niedojrzały, nieogarnięty albo nie wie czego chce i szuka jeszcze przygód?

Zastanów się czy to są twoje przekonania czy jakieś schematyczne i ograniczające wizje.
Przecież młody facet może spełniac wszystkie warunki tak samo jak starszy może ich nie spełniać.
A co do ludzi no to cóż, oni za Ciebie szczęśliwi nie będą ;)

magicmind
 
Posty: 5579
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1035 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1679 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Avilka » 3 mar 2016, o 13:04

Anielko, skoro wszystko już istnieje, to nic dziwnego, że przydażyła się Tobie ta sytuacja. Ty jej nie wykreowałaś ona już była, tylko weszłaś w ten wariant rzeczywistośći.
POwiem wam, że ma to sens, choć na początku z niedowierzaniem patrzyłam na to zelandowskie odkrycie. A teraz często widzę, że mam takie sytuacje. Zeby tylko z łatwością wchodzić w takie chciane warianty:)

Avilka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 2 paź 2015, o 09:08
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 9 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez lawendaa » 3 mar 2016, o 18:24

https://www.youtube.com/watch?v=attqANFcaG4

Wydaje mi się, że filmik może fajnie odpowiedzieć na podstawowe pytania nowych osób, które pojawiają się w tym wątku :)

lawendaa
 
Posty: 38
Dołączył(a): 3 sty 2016, o 19:54
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 33 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Scarlett » 3 mar 2016, o 18:29

O, widzę, że Rafał dodał nowy filmik :D
W ogóle polecam jego filmiki odnośnie PP. Wszystkie, od początku z playlisty "Prawo przyciągania".

A teraz inaczej...
Jeśli ktoś byłby zainteresowany nagraniami do zmian przekonań i ogólnie programowania podświadomości to piszcie, chętnie się podzielę :)
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 827
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 231 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 336 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez lawendaa » 3 mar 2016, o 18:32

Scarlett napisał(a):O, widzę, że Rafał dodał nowy filmik :D
W ogóle polecam jego filmiki odnośnie PP. Wszystkie, od początku z playlisty "Prawo przyciągania".

A teraz inaczej...
Jeśli ktoś byłby zainteresowany nagraniami do zmian przekonań i ogólnie programowania podświadomości to piszcie, chętnie się podzielę :)


Też bardzo lubię jego filmiki :)

lawendaa
 
Posty: 38
Dołączył(a): 3 sty 2016, o 19:54
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 33 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], badcrazygirl, eMka, , lawendaa, lifeisamiracle, maagdaa160 i 22 gości