Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przekonania


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przekonania

Postprzez Kasiczka » 11 wrz 2012, o 20:41

syllaqmadam napisał(a):Gorzej gdy nie znajduje odpowiedzi,przeciwnika tego przekonania...

Ja bym to olała, i zaufała, że następny taki schemat przyjdzie w odpowiednim momencie i wtedy bedziesz znała odpowiedź. Przynajmniej ja tak robię - bo inaczej można popaść w paranoję :-). Ważne, że to zauważylaś, a odpowiedz sama przyjdzie
http://jezus-cie-kocha.blogspot.com/

"Gdybyś chodził po drodze Bożej, mieszkałbyś w pokoju na wieki. Naucz się, gdzie jest mądrość, gdzie jest siła i rozum, a poznasz równocześnie, gdzie jest długie i szczęśliwe życie, gdzie jest światłość dla oczu i pokój "

Kasiczka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1142
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 23:40
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: Przekonania

Postprzez syllaqmadam » 11 wrz 2012, o 20:48

Kasiczka napisał(a):
syllaqmadam napisał(a):Gorzej gdy nie znajduje odpowiedzi,przeciwnika tego przekonania...

Ja bym to olała, i zaufała, że następny taki schemat przyjdzie w odpowiednim momencie i wtedy bedziesz znała odpowiedź. Przynajmniej ja tak robię - bo inaczej można popaść w paranoję :-). Ważne, że to zauważylaś, a odpowiedz sama przyjdzie

Dzięki Kasik :) chyba tak jest, już mam coś popisane w zeszyciku i zostawiam to,jak piszesz,żeby nie popaść w paranoje i nie tworzyć zbędnych oporów. Pozwalam działać sile wyższej, dobrze jej idzie :)
Cześć.
Możesz zdecydować się myśleć w sposób, który pomoże ci osiągnąć szczęście i sukces, zamiast w sposób, który cię od szczęścia i sukcesu oddala.

syllaqmadam
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 19:31
Podziękował(a): 180 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 95 razy

Re: Przekonania

Postprzez Kasiczka » 11 wrz 2012, o 21:02

syllaqmadam napisał(a):
Kasiczka napisał(a):
syllaqmadam napisał(a):Gorzej gdy nie znajduje odpowiedzi,przeciwnika tego przekonania...

Ja bym to olała, i zaufała, że następny taki schemat przyjdzie w odpowiednim momencie i wtedy bedziesz znała odpowiedź. Przynajmniej ja tak robię - bo inaczej można popaść w paranoję :-). Ważne, że to zauważylaś, a odpowiedz sama przyjdzie

Dzięki Kasik :) chyba tak jest, już mam coś popisane w zeszyciku i zostawiam to,jak piszesz,żeby nie popaść w paranoje i nie tworzyć zbędnych oporów. Pozwalam działać sile wyższej, dobrze jej idzie :)

ja to nawet nie zapisuję, bo potem i tak zapomnę o kontekście. Ale widzę, że na maxa pracujes nad sobą :)
http://jezus-cie-kocha.blogspot.com/

"Gdybyś chodził po drodze Bożej, mieszkałbyś w pokoju na wieki. Naucz się, gdzie jest mądrość, gdzie jest siła i rozum, a poznasz równocześnie, gdzie jest długie i szczęśliwe życie, gdzie jest światłość dla oczu i pokój "

Kasiczka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1142
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 23:40
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: Przekonania

Postprzez syllaqmadam » 11 wrz 2012, o 21:23

Kasiczka napisał(a):ja to nawet nie zapisuję, bo potem i tak zapomnę o kontekście. Ale widzę, że na maxa pracujes nad sobą :)

nie mam innego wyjścia
Cześć.
Możesz zdecydować się myśleć w sposób, który pomoże ci osiągnąć szczęście i sukces, zamiast w sposób, który cię od szczęścia i sukcesu oddala.

syllaqmadam
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 19:31
Podziękował(a): 180 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 95 razy

Re: Przekonania

Postprzez myage.pl » 13 wrz 2012, o 11:21

Kasiczka napisał(a):
Kasiczka napisał(a):
syllaqmadam napisał(a):ja to nawet nie zapisuję, bo potem i tak zapomnę o kontekście. Ale widzę, że na maxa pracujes nad sobą :)


Zakładam, że zapomnisz o kontekście, bo (jak sama widzisz) tak właśnie mówisz swojej podświadomości. Polecałbym (w ramach ćwiczenia) założyć jednak taki zeszyt, zapisywać pewne rzeczy i wiedzieć, że powrócenie do tych słów obudzi na nowo pewne pozytywne emocje i przekonania. To nic nie kosztuje, a jak każde ćwiczenie rozwija i daje nowe doświadczenia. Jeśli oczywiście masz na to ochotę :)
Słońce właśnie wschodzi, wstaje Twoja era. "Żyjesz tym, co marzysz! Obudź się! Zobaczysz!".
http://www.MyAge.pl

myage.pl
 
Posty: 269
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 09:24
Podziękował(a): 27 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 63 razy

Re: Przekonania

Postprzez missK » 18 lip 2013, o 23:46

mam pytanie:)
jak DOKŁADNIE oczyszczacie to blokujące przekonanie i zmieniacie na dobre? bo dokopać się dokopałam, tylko nie wiem jak się tego dokładnie pozbyć :/

mam po prostu zacząć myśleć dokładnie na odwrót? wtedy do głowy przychodzą mi te schodkowe sytuacje, które zostały wywołane przez przekonanie.. więc jak się go pozbyć?

missK
 
Posty: 367
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 23:50
Podziękował(a): 131 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

Re: Przekonania

Postprzez andi » 19 lip 2013, o 00:37

Ja zmieniałem wg tego http://michalpasterski.pl/2009/08/zmiana-przekonan/ . takie rozpoczecie myślenia na odwrót raczej nic nie da, no chyba że na krótko :/ np. jak kiedyś wmówiłem sobie, że jestem jak robot, to czułem, że mam silną wolę i to się przekładało na wyniki, ale ile? Dzień ?

Lepszy efekt już ,jeśli chodzi o ten link, ale tylko na kilkanaście dni może, bo czuję, że część przekonań wróciła... Według mnie ma to związek z opisywanymi w tym artykule dowodami, pozapisywałem je, ale i tak olałem to. może komuś sie spodoba metoda, ja nie moge powiedzieć, że działa w 100%, bo tych dowodów umysłowi nie dostarczyłem(nie byłem w stanie:/).

od wczoraj pracuje z The Work, wydaje sie bardziej skuteczna, ale nawet jednego przekonania nie przerobiłem dzieki niej, bo to zmudna robota, ale chyba warto. Jak przekonania wrócą, to już nie wiem...
z przyczyn obiektywnych odszedłem z forum.
andi
 
Posty: 103
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 15:56
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 7 razy

Re: Przekonania

Postprzez missK » 19 lip 2013, o 13:20

dzięki, spróbuję z tym :)

a The Work gdzie mogę znaleźć?D

missK
 
Posty: 367
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 23:50
Podziękował(a): 131 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

Re: Przekonania

Postprzez andi » 19 lip 2013, o 14:14

http://spolecznosc.grmg.pl/topic/4635-b ... -the-work/
http://michalpasterski.pl/2009/11/czy-t ... -z-prawda/

jeśli o mnie chodzi to niestety ale porwałem swoje kartki i nic jeszcze nie przerobiłem :/ przerasta mnie to, za bardzo skomplikowane.

ale jak coś to korzystałem z tego 1 linku, a drugi miałem otwarty tak na wszelki wypadek, bo tam uwagi sa zawarte.
z przyczyn obiektywnych odszedłem z forum.
andi
 
Posty: 103
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 15:56
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 7 razy

Re: Przekonania

Postprzez missK » 19 lip 2013, o 22:48

dzięki :)
poczytam jutro o tym i zaczynam pracę ostrą nad przekonaniami :)

missK
 
Posty: 367
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 23:50
Podziękował(a): 131 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], Yahoo [Bot] i 19 gości