Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przekonania


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przekonania

Postprzez syllaqmadam » 25 sie 2012, o 21:48

Kasiczka napisał(a):
syllaqmadam napisał(a):Obrazek

Syllag, rozwalasz mnie ostatnio

Cześć.
Możesz zdecydować się myśleć w sposób, który pomoże ci osiągnąć szczęście i sukces, zamiast w sposób, który cię od szczęścia i sukcesu oddala.

syllaqmadam
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 19:31
Podziękował(a): 180 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 95 razy

Re: Przekonania

Postprzez Kasiczka » 25 sie 2012, o 21:56

A ktoż to na awatarku?
http://jezus-cie-kocha.blogspot.com/

"Gdybyś chodził po drodze Bożej, mieszkałbyś w pokoju na wieki. Naucz się, gdzie jest mądrość, gdzie jest siła i rozum, a poznasz równocześnie, gdzie jest długie i szczęśliwe życie, gdzie jest światłość dla oczu i pokój "

Kasiczka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1142
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 23:40
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: Przekonania

Postprzez syllaqmadam » 26 sie 2012, o 14:08

Kasiczka napisał(a):A ktoż to na awatarku?

Mała Sylwia i duża Sylwia :D
Cześć.
Możesz zdecydować się myśleć w sposób, który pomoże ci osiągnąć szczęście i sukces, zamiast w sposób, który cię od szczęścia i sukcesu oddala.

syllaqmadam
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 19:31
Podziękował(a): 180 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 95 razy

Re: Przekonania

Postprzez Kasiczka » 26 sie 2012, o 20:01

ALe to Twoje dzieci tak? Nie mów, że to Ty po lewej? Taka śliczna jestes??
http://jezus-cie-kocha.blogspot.com/

"Gdybyś chodził po drodze Bożej, mieszkałbyś w pokoju na wieki. Naucz się, gdzie jest mądrość, gdzie jest siła i rozum, a poznasz równocześnie, gdzie jest długie i szczęśliwe życie, gdzie jest światłość dla oczu i pokój "

Kasiczka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1142
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 23:40
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: Przekonania

Postprzez syllaqmadam » 2 wrz 2012, o 17:30

Kasiczka napisał(a):ALe to Twoje dzieci tak? Nie mów, że to Ty po lewej? Taka śliczna jestes??

Kasiczka nie,to nie ja
Cześć.
Możesz zdecydować się myśleć w sposób, który pomoże ci osiągnąć szczęście i sukces, zamiast w sposób, który cię od szczęścia i sukcesu oddala.

syllaqmadam
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 19:31
Podziękował(a): 180 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 95 razy

Re: Przekonania

Postprzez Kasiczka » 2 wrz 2012, o 20:54

To fajne jest
http://jezus-cie-kocha.blogspot.com/

"Gdybyś chodził po drodze Bożej, mieszkałbyś w pokoju na wieki. Naucz się, gdzie jest mądrość, gdzie jest siła i rozum, a poznasz równocześnie, gdzie jest długie i szczęśliwe życie, gdzie jest światłość dla oczu i pokój "

Kasiczka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1142
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 23:40
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: Przekonania

Postprzez kasia7xd » 2 wrz 2012, o 21:01

Ten tekst motywuje :)

kasia7xd
 
Posty: 192
Dołączył(a): 31 sie 2011, o 17:46
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

Re: Przekonania

Postprzez makata » 8 wrz 2012, o 08:17

Może to trochę off-top co napiszę ,ale dotarłam do sedna "dlaczego" jestem balaganiarą,dokładnie przed chwilą myjąc zęby :-D( nie wiem gdzie sa inne buźki),przeszło mi nagle przez głowę,że od malego mama powtarzała mi że jestem identyczna jak ojciec,że" mamy zamilowanie do bałaganu" i "ukochalismy bałagan"( oględnie mowiąc ojciec nie przepada za porządkiem)"że ani przed nami ani za nami" - no i ...mówisz i masz!Tylko powiedzcie jak to teraz zmienić?
dodam że często nagle pojawiają się myśli w mojej głowie tyczące się czasów przeszlych i po chwili zastanowienia - blysk-a to tez chciałabym zmienić (dlatego się pojawiło) hmmmm może ja jakim Eddisonem zostanę..? :D

makata
 
Posty: 1428
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 823 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 431 razy

Re: Przekonania

Postprzez Kasiczka » 8 wrz 2012, o 17:37

No widzsz, super; jeden schemat rozpracowany masz za sobą.
A ż masz błysk po takiej myśli, to znaczy, że już je na bieząco rozpoznajesz - co jest wielkim krokiem, żeby je wyeliminować. Jak to zrobić? Już pisałam, podziękuj za ten schemat, powiedz, że nie Twój i teraz masz nowy (wklej go).
Notabene też jestem bałaganiarą - cudnie byc bałaganiarą. Wszystko znajduję w swoim bałaganie a też inni, mogą na tym zarobić :)
Chociaż ja to nie nazywam bałaganiarstwem - bo to takie negatywne określenie.
http://jezus-cie-kocha.blogspot.com/

"Gdybyś chodził po drodze Bożej, mieszkałbyś w pokoju na wieki. Naucz się, gdzie jest mądrość, gdzie jest siła i rozum, a poznasz równocześnie, gdzie jest długie i szczęśliwe życie, gdzie jest światłość dla oczu i pokój "

Kasiczka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1142
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 23:40
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: Przekonania

Postprzez syllaqmadam » 9 wrz 2012, o 16:13

Też znalazłam ostatnio okropne przekonanie [o zgrozo];"dla pieniędzy muszę się upokarzać"
wszystko wiem skąd się wzięło itp. no i jestem na etapie znajdywania odpowiedzi co dobrego mogę zrobić dla pieniędzy

Własnie takie przebłyski szybko zapisuję,bo niestety bywa nie raz tak,że nie wiem jak to zmienić i zostawiam tak,az do następnego razu czyli gdy znowu coś mnie dopadnie w rzeczywistości i zacznę się zastanawiać.
Gorzej gdy nie znajduje odpowiedzi,przeciwnika tego przekonania...
Cześć.
Możesz zdecydować się myśleć w sposób, który pomoże ci osiągnąć szczęście i sukces, zamiast w sposób, który cię od szczęścia i sukcesu oddala.

syllaqmadam
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 19:31
Podziękował(a): 180 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 95 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], i 10 gości