Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Nic się nie zmienia


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Nic się nie zmienia

Postprzez magicmind » 31 mar 2016, o 11:52

Nicky napisał(a):
Anielka napisał(a):Dlaczego nie wspominam o milości, wdzięczności tudzieź innych gadżetach? Poniewaz to nie decyduje o kreacji, a czesto daje przyzwolenie na trudne doswiadczenia, np. jesli jestes wdziecznością to znak że możesz dostać wszystko razem z czymś złym bo wdzięcznośc nie wyraża fizycznego pragnienia tylko stan (historia Ewy Folej).


Ale numer, właśnie pisałam mniej więcej o tym samym w innym wątku:

prawo-przyciagania-f3/magiczne-zycie-t2089-70.html#p62321

Wdzięczność niestety nie działa tak, jak to sobie wyobrażacie! Tj. nie przyciąga nowych rzeczy. No chyba, że jest to wdzięczność za coś, czego jeszcze nie mamy - wtedy tak, działa, ale to też nie do końca jest wdzięczność a coś w rodzaju radości i ekscytacji związanej z tym, co byśmy chcieli mieć. Odczuwanie uczuć, które będziemy odczuwali mając to do czego dążymy - odczuwanie ich JUŻ TERAZ. To działa.
I u mnie działa też coś takiego... co mogłabym nazwać "wieczne nienasycenie", czyli: nigdy nie jestem tak do końca zadowolona i zawsze dążę do czegoś WIĘCEJ. I to działa ekstra.


Według mnie wszystko jest tak jak pisałem kiedyś, nie uczucia mają znaczenie a postrzeganie rzeczywistości i to w jaki sposób sie na czymś skupiamy.
Dlatego mogę się źle czuć a przyciagać zmaine na lepsze bo to nie uczucia chodzi a o sposób w jaki coś postrzegam.

A i tak moim zdaniem najcześciej ludzie nie przyciągają bo skupiają sie na procesie przyciagania a nie na samej intencji i odpowiednim postrzeganiu wszystkiego.

Uczucia zawsze są tylko następstwem tego na czym sie skupiasz czy jak coś postrzegasz.
Jedni na Horrorze są przerażeni a inni rozbawieni mimo ze oglądają to samo :)

magicmind
 
Posty: 5717
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1085 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1818 razy

Re: Nic się nie zmienia

Postprzez Nicky » 31 mar 2016, o 12:29

Masz rację Magic!A to dlatego tak jest, ponieważ postrzeganie wiąże się z naszymi wewnętrznymi przekonaniami. A przyciągamy... no właśnie, esencją przekonań przyciągamy :) Dlatego zawsze powtarzam że jeśli mamy dobrze przekonania to możemy tupać nogami, płakać i wpadać w depresję, dołki itp.... a i tak przyciągniemy wszystko, co najlepsze :)

Nicky
 
Posty: 3577
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1777 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2157 razy

Re: Nic się nie zmienia

Postprzez magicmind » 31 mar 2016, o 12:39

Nicky napisał(a):Masz rację Magic!A to dlatego tak jest, ponieważ postrzeganie wiąże się z naszymi wewnętrznymi przekonaniami. A przyciągamy... no właśnie, esencją przekonań przyciągamy :) Dlatego zawsze powtarzam że jeśli mamy dobrze przekonania to możemy tupać nogami, płakać i wpadać w depresję, dołki itp.... a i tak przyciągniemy wszystko, co najlepsze :)


No te głębokie przekonania to taki autopilot. Kiedyś podawałem tutaj to że przyciągam non stop równe godziny typu 22:22, 01:01... itd I wcale nie skupiam sie na tym tylko dzieje sie to już z automatu.
Tak samo jest z innymi przekonaniami które już generują nasze postrzeganie z automatu jak oddychanie. Gdy zaczniesz przyciagać pieniądze to nie musisz sie na nich skupiać aby przyciągać je ciągle, to już będzie działo sie z automatu ze zawsze je bedziesz mieć no chyba ze zaczeniesz coś mieszać w przekonaniach i chcesz dokonać zmiany postrzegania.
Dlatego ktoś kto ma pieniądze ma do nich naturalne podejście bo jest to dla niego coś jak powietrze a nie ,że brakuje mu tego powietrza i rozpaczliwie szuka go w swoim otoczeniu.

Tak to jest postrzegasz siebie jako osobę atrakcyjną albo zamożną, osobę sukcesu i tego z automatu będziesz doświadczać.
Jeżeli nie postrzegasz siebie jako kogoś atrakcyjnego to taka wdzięczność za to ze jesteś atrakcyjna niewiele da.
Jak samo słowo PRZEKONANIE mówi, musisz sama siebie przekonać do tego ,że tak jest, że jesteś atrakcyjna.. tylko wtedy zaczniesz to przyciągać.
Wiec sztuką jest przekonywać się do postrzegania czegoś inaczej niż to jest , niż to widzimy.

Wiele osób wspominało o tym aby odgrywać w swoim życiu role tak długo aż po prostu sam siebie przekonasz ,że tak jest a dopiero wtedy zaczną dziać się te zmiany.
Zgadzam sie bo dokładnie podobne miałem doświadczenia.
Natomiast jak chcemy coś zmienić przez pryzmat braku tak jak porównałem to do rozpaczliwego szukania tlenu to jest to moim zdaniem słabe podejście i lepiej po prostu wyluzować i mieć wyrąbane na swoją intencje bo to może dać lepszy efekt niż ciągle skupianie sie na niej w ten negatywny sposób i pracowanie nad realizacją tego.

I jeszcze trzeba dodać ,że rozpaczliwie odkrywanie roli też będzie błądzeniem bo to nas nie przekona do tego.
To będzie takie oszukiwanie siebie a to tak trzeba sie oszukać aby w to uwierzyć a nie traktować jak techniki ;)
Czyli mówiąc najprościej postrzegać coś inaczej niż jest :)

magicmind
 
Posty: 5717
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1085 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1818 razy

Re: Nic się nie zmienia

Postprzez lena213 » 31 mar 2016, o 13:14

Podczas techniki 21 dni, też zmieniają się przekonania odnośnie naszych celów/pragnień? :)
Z powodu małej wiary waszej. Bo zaprawdę, powiadam wam: Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: "Przesuń się stąd tam!", a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was.
lena213
 
Posty: 91
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 20:30
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 36 razy

Re: Nic się nie zmienia

Postprzez lawendaa » 31 mar 2016, o 15:20

lena213 napisał(a):Podczas techniki 21 dni, też zmieniają się przekonania odnośnie naszych celów/pragnień? :)


To zależy przecież od Ciebie, nie od techniki. Sposobów na zmiane swoich przekonań jest bardzo dużo, ale tylko od Ciebie zależy czy coś się rzeczywiście zmieni.

lawendaa
 
Posty: 69
Dołączył(a): 3 sty 2016, o 19:54
Podziękował(a): 20 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 58 razy

Re: Nic się nie zmienia

Postprzez Nicky » 31 mar 2016, o 18:41

lena213 napisał(a):Podczas techniki 21 dni, też zmieniają się przekonania odnośnie naszych celów/pragnień? :)


Jeśli powtórzysz sobie coś tam odpowiednią ilość razy, to kto wie - może jakieś dobre przekonanie przy okazji wbije ci się do głowy. Ale zamiast pytać, po prostu spróbuj! Eksperymentuj. Nie ma innego sposobu. Powodzenia!

Nicky
 
Posty: 3577
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1777 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2157 razy

Re: Nic się nie zmienia

Postprzez lena213 » 31 mar 2016, o 18:53

Dziekuje :)
Z powodu małej wiary waszej. Bo zaprawdę, powiadam wam: Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: "Przesuń się stąd tam!", a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was.
lena213
 
Posty: 91
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 20:30
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 36 razy

Re: Nic się nie zmienia

Postprzez Anielka » 31 mar 2016, o 21:03

Na zabawy z przekonaniami szkoda czasu bo nigdy nie dotrzemy ani do wszystkich przekonań ani tym bardziej do ich źródła , bo jest to niemożliwe. Jeśli wypracujemy w sobie pewność siebie to automatycznie wszystkie nasze przekonania zmienią charakter i będą takie jakie chcemy.

Anielka
 
Posty: 2008
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 19:59
Podziękował(a): 460 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 843 razy

Re: Nic się nie zmienia

Postprzez lifeisamiracle » 31 mar 2016, o 21:07

Anielka napisał(a):Na zabawy z przekonaniami szkoda czasu bo nigdy nie dotrzemy ani do wszystkich przekonań ani tym bardziej do ich źródła , bo jest to niemożliwe. Jeśli wypracujemy w sobie pewność siebie to automatycznie wszystkie nasze przekonania zmienią charakter i będą takie jakie chcemy.

Ale się uparłaś, żeby pisać bzdury :D Jest możliwe dojść do źródła przekonań, tak, mam dowód, udało mi się to dzisiaj. I nie tylko mi.
Przekonania nie są zależne od cech charakteru.

lifeisamiracle
 
Posty: 206
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

Re: Nic się nie zmienia

Postprzez Kokos » 31 mar 2016, o 21:16

Anielka napisał(a):Na zabawy z przekonaniami szkoda czasu bo nigdy nie dotrzemy ani do wszystkich przekonań ani tym bardziej do ich źródła , bo jest to niemożliwe. Jeśli wypracujemy w sobie pewność siebie to automatycznie wszystkie nasze przekonania zmienią charakter i będą takie jakie chcemy.


Anielko, uważam identycznie :)
Już Louise Hay odkryła, ze najgłębszym przekonaniem na samiutkim końcu u każdego człowieka jest przekonanie
" Nie jestem dość dobry " . Ja nie rozumiem po co marnować czas i wyważać drzwi otwarte ? :)

Kokos
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 10:07
Podziękował(a): 1237 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 958 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Kasia77, kawa_z_mlekiem i 19 gości