Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Mój sposób na przyciąganie


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez badcrazygirl » 9 paź 2015, o 13:14

Dobrze, spróbuję :) zobaczymy co z tego wyjdzie.

badcrazygirl
 
Posty: 150
Dołączył(a): 11 lis 2014, o 21:04
Podziękował(a): 105 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez lena213 » 9 paź 2015, o 13:20

Musisz obniżyć wartość tego o co chcesz:) Możesz być szczęśliwa bez posiadania go w znajomych na facebook'u. Jeśli jesteś szczęśliwa i tego nie potrzebujesz to to przyciągasz. U mnie odpuszczenie często działa natychmiastowo i to jest takie super uczucie. Nie myśl o tym, albo olej go i stwierdź że Ci się nie uda, wtedy strzelasz takiego focha i o tym nie myślisz ale nadal podświadomie tego chcesz ;)
lena213
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 20:30
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez badcrazygirl » 9 paź 2015, o 13:47

Teraz to naprawdę już nie chcę go w tych znajomych. Anulowałam nawet to zaproszenie hahah :D poobserwowałam go trochę dokładniej w szkole i dochodzę do wniosku, że to zwykły burak, że tak to brzydko ujmę. Szkoda sobie zawracać głowę taką osobą.

badcrazygirl
 
Posty: 150
Dołączył(a): 11 lis 2014, o 21:04
Podziękował(a): 105 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez Scarlett » 9 paź 2015, o 13:56

Nie zdziwię się jak teraz on zacznie zwracać na Ciebie uwagę :D
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 474
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 68 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 99 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez badcrazygirl » 9 paź 2015, o 14:02

Szczerze to naprawdę mnie to już nie interesuję. Aż się dziwię sama, że to mówię. Jak on przechodzi w szkole, to już nawet nie zwracam na niego uwagi i traktuję go tak, jakby go nie było.

badcrazygirl
 
Posty: 150
Dołączył(a): 11 lis 2014, o 21:04
Podziękował(a): 105 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez Bialy Krolik » 11 paź 2015, o 14:19

Witajcie .
Postanowiłem podpiąć się pod wątek lifeismiricel , gdyż robię praktycznie to co ona .
Chciałbym napisać ten post aby zmotywować Was do dalszego przyciągania , aby było one świadome i pełne sukcesów.
Za wiele nie piszę ostatnio z kilku powodów , jednym z nich jest nawał świadomych manifestacji o których chcę troszkę teraz napisać .
Mój sposób przyciągania jest bardzo prosty i przyjemny , nie walczę już z niczym jedynie pozwalam temu istnieć.
Rano , tuż po przebudzeniu powtarzam sobie zdanie odkreowujące aby sciągnąć blokady i zniwelować myśli których mogłem nie wyłapać . po tym wszystkim szukam powodów do radości , to jest cokolwiek np. śmiech mojego syna , smak kawy o poranku , widok mojej szczęśliwej twarzy , mój uśmiech , moje przyciągnięcia i dowody mej twórczej duszy,. Prawo jest proste , to na czym się skupiamy manifestuje się , więc skupiając się na szczęściu dostajemy go więcej na każdym kroku .
Naprawdę nie jest ważne co wam daje szczęście , czy to jest spacer czy dobry film a może rozmowa z przyjacielem/przyjaciółką . Po czym żyję w tit , podziwiam i zachwycam się wszystkim co mi się nawinie , tu również jest dowolność gdyż wszystko co nas otacza jest piękne i ze wszystkiego możemy czerpać garściami i korzystam z pytań kwantowych. Wieczorem zdanie odkreowujące po raz kolejny i moja technika , którą wymyśliłem pewnej bez sennej nocy.
Tak jak life piszę nic nie robię na siłę , jeśli mam ochotę to wizualizuję , to naprawdę nie istotne jak często to robię , ważne jest dla mnie że robię to dla przyjemności i satysfakcji tej że pięknej wizji , mogę robić to raz dziennie albo raz na tydzień , nie zmuszam się do tego , wszystko przychodzi 'samo z siebie"
Dobrze a co w związku z tym ? Można zapytać . Otóż gdy maszyna już ruszy , nie jesteście w stanie jej zatrzymać ...
Śmiało mogę to porównać do parowozu , zupełnie jak na dzikim zachodzie . Te pierwsze pociągi były wielkie i ruszały z trudem , oczami wyobraźnie widzę jak rusza ze stacji , koła zaczynają się powoli obracać i nabierają szybkości a parowóz zaczyna przyspieszać , zupełnie jak moje życie teraz , czy ktoś się odważy go zatrzymać ? Nie sądzę .
Kiedyś też leżałem w łóżku i pytałem co jest nie tak ? Gdzie te rzeczy o które proszę? Dziś wiem że wszystko miało swój sens i logikę . Widzę drogę jaką przeszedłem , wciąż nie wiem co będzie jutro i jaką scieżkę ma dla mnie mój wszechświat ale wiem jedno , będę zadowolony.
Napisałem wstęp , czas napisać co się zmienia w moim życiu . Napiszę po części , gdyż nie jestem w stanie tu zmieścić wszystkiego .
Ludzie w moim otoczeniu się zmieniają , odzywają się starzy znajomi . Gdy przyciągam jakąś osobę to albo ona już jest w mojej rzeczywistości albo ktoś co chwilę o niej mówi . Moje dzieciątko , mówi mi kogo kocham :) ( chodzi oczywiście o kobietę ) , to mój cudowny drogowskaz , oczywiście mam ich więcej . Kwestia finansów to jest u mnie ostatnio takie wielkie WOW .
We wrześniu przyciągnąłem kilka tysięcy , w tym miesiącu wciąż mam pieniądze a jeśli je wydaję wracają pomnożone np.
kolega z zagranicy prosił mnie abym mu coś kupił gdyż nie ma konta w banku PL , zrobiłem to oczywiście z przyjemnością nie chciałem od niego kasy , zresztą ta rzecz kosztowała 10 zł ale nazajutrz za wydane 10 zł dostałem 15 zł i tak mam wkoło ... Żeby było śmieszniej , sprzedawca wysłał mi tą zakupioną rzecz zanim dostał moje pieniądze ;) . Nie martwię się o pieniądze one same do mnie przychodzą . Kolejny przykład w czwartek dostałem ofertę dobrze płatnej pracy , w piątek dwie kolejne , niby przypadkiem ale jak wiem przypadki nie istnieją . Spokojnie mogę sobie ustawić czas i wszystko mi pasuję . Jutro mam spotkanie odnośnie pierwszej ofert i zobaczymy co z tego wyniknie . Cokolwiek by się nie stało z trzema nawet ofertami wiem że będą kolejne( wiem że będzie dobrze, to tylko przykład na mój tok myślenia i przekonania) , więc o wszystko jestem spokojny . Dostaję ostatnio o jakieś 2 może 3 razy wyższe rachunki za światło i wodę , widzę jak mój wszechświat mnie sprawdza a ja dalej jestem spokojny... Dużo mi się dzieje i to co napisałem to zaledwie ułamek moich manifestacji . Każdego dnia jestem szczęśliwszy i spokojniejszy.
Natomiast są również jakieś echa i chwilowe spadki , nie mówię że każdą sekundę spędzam na szczycie ale śmiało mówię Wam że potrafię już się tam dostać w sekundę .
Jeśli chodzi o cokolwiek co mi nie służy albo to zasiliłem , mówię temu ot po prostu " SPIER.... !!!!" i zmieniam myśl świadomie na to czego chcę.
Każdy z Was zasługuje na szczęście i głęboko wierzę że to otrzymacie .!!!!!!.

P.S ostatnio miałem fajną sytuację , robiłem zakupy w markecie i śmiałem się , byłem sam uśmiechałem się gdyż teraz to mój naturalny stan a Pani przy kasie pyta się , czy śmieję się z niej? hahhahah . Ja na to że nie , nigdy w życiu a Pani pyta dalej , to dlaczego ?
- Ponieważ jestem szczęśliwy ( odpowiedziałem ) z uśmiechem

https://www.youtube.com/watch?v=X2t2IgZyJmM
" Według wiary Waszej , niech Wam się stanie "

Bialy Krolik
 
Posty: 459
Dołączył(a): 13 paź 2014, o 19:43
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 136 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez Avilka » 11 paź 2015, o 14:31

Kwestia finansów to jest u mnie ostatnio takie wielkie WOW .
We wrześniu przyciągnąłem kilka tysięcy , w tym miesiącu wciąż mam pieniądze a jeśli je wydaję wracają pomnożone np.
kolega z zagranicy prosił mnie abym mu coś kupił gdyż nie ma konta w banku PL , zrobiłem to oczywiście z przyjemnością nie chciałem od niego kasy , zresztą ta rzecz kosztowała 10 zł ale nazajutrz za wydane 10 zł dostałem 15 zł i tak mam wkoło ... Żeby było śmieszniej , sprzedawca wysłał mi tą zakupioną rzecz zanim dostał moje pieniądze ;)


Szkoda, że nie podałeś przykładu z przyciagnieciem tej większej kasy:)

Avilka
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2 paź 2015, o 09:08
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez Bialy Krolik » 11 paź 2015, o 14:50

Avilka napisał(a):Kwestia finansów to jest u mnie ostatnio takie wielkie WOW .
We wrześniu przyciągnąłem kilka tysięcy , w tym miesiącu wciąż mam pieniądze a jeśli je wydaję wracają pomnożone np.
kolega z zagranicy prosił mnie abym mu coś kupił gdyż nie ma konta w banku PL , zrobiłem to oczywiście z przyjemnością nie chciałem od niego kasy , zresztą ta rzecz kosztowała 10 zł ale nazajutrz za wydane 10 zł dostałem 15 zł i tak mam wkoło ... Żeby było śmieszniej , sprzedawca wysłał mi tą zakupioną rzecz zanim dostał moje pieniądze ;)


Szkoda, że nie podałeś przykładu z przyciagnieciem tej większej kasy:)


Z większą kasą czy z mniejszą , to bez różnicy dla naszego wszechświata.
Potrzebowałem gotówki i wizualizowałem kilka razy , miałem wtedy coś naprawić i udało się . W między czasie wizualizowałem zakupy , ciuchy i inne rzeczy . Gdy przyszła kaska okazało się ze mam jej nadmiar , więc zrobiłem sobie zakupy . Naprawdę nie istotny jest dla mnie sposób , czy jest to wizualizacja czy afirmacja a może kwanty ... Ważne by być szczęśliwym już teraz . ;)
To jest mój sposób .
" Według wiary Waszej , niech Wam się stanie "

Bialy Krolik
 
Posty: 459
Dołączył(a): 13 paź 2014, o 19:43
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 136 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez adhs » 11 paź 2015, o 15:24

Genialny post królik. Magia polega właśnie na życiu chwilą tu i teraz i byciu szczęśliwym. Badcrazygirl spróbuj koncentrować się na chceniu bycia szczęśliwą tu i teraz. NA TYM ABY CHCIEĆ być szczęśliwa w chwili obecnej... To droga jest celem. U mnie jak delektuję się chwilą teraźniejszą i koncentruje się chceniu bycia w tej chwili to coś się dzieje z odpuszczeniem. ;) Trening czyni mistrzam im więcej CHCESZ żyć chwilą tu i teraz i być nią szczęśliwa tym mniej obchodzi ciebie przyszłość.;)

adhs
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 13:44
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 10 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez maagdaa160 » 11 paź 2015, o 16:21

adhs napisał(a):Genialny post królik. Magia polega właśnie na życiu chwilą tu i teraz i byciu szczęśliwym. Badcrazygirl spróbuj koncentrować się na chceniu bycia szczęśliwą tu i teraz. NA TYM ABY CHCIEĆ być szczęśliwa w chwili obecnej... To droga jest celem. U mnie jak delektuję się chwilą teraźniejszą i koncentruje się chceniu bycia w tej chwili to coś się dzieje z odpuszczeniem. ;) Trening czyni mistrzam im więcej CHCESZ żyć chwilą tu i teraz i być nią szczęśliwa tym mniej obchodzi ciebie przyszłość.;)


Dokładnie, życie TiT to klucz do wszystkiego :) Dołączyłam do tego forum w czerwcu, PP poznałam ponad rok temu ale zaczęłam je zagłębiać wiosną tego roku. Żyć Tu i Teraz zaczęłam mniej więcej dwa miesiące temu... I od tych dwóch miesięcy w moim życiu dzieje się magia :)
Czytając moje stare posty z tego forum widać jak długą drogę przeszłam, jak wiele się nauczyłam od czerwca i jak mnie ta wiedza zmieniła. PP nauczyłam się metodą prób i błędów. Dopóki stosowałam różne techniki, afirmacje itd., ale NIE czułam się szczęśliwa - nic się nie działo. NIC!
Dopiero kiedy poczułam się szczęśliwa teraz, tutaj gdzie jestem, z tym co mam teraz - prawo przyciągania poznałam w najczystszej postaci :) Chwilami się czuję jak magnes, serio!
Ale to musi być bezwarunkowe szczęście :) Trzeba być szczęśliwym bez żadnych oczekiwań, dla samego szczęścia. Nie wolno myśleć w ten sposób: "jak teraz zjem czekoladkę to poczuję się super, więc jutro przyciągnę pana X / nowy samochód / nową pracę". Powinno się zjeść czekoladkę dla samej przyjemności słodyczy w ustach :)

I to jest właśnie piękne - jak już raz się wejdzie w te wibracje i poczuje ten stan życia TiT - to już nie chce się go opuszczać. Jest dokładnie tak jak mówi Królik i kiedyś też Nicky o tym wspominała - jak się już raz wejdzie w te wibracje i zajarzy o co chodzi - to może być już tylko lepiej :D
maagdaa160
 
Posty: 91
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 15:15
Podziękował(a): 39 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 84 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], xlavender i 11 gości