Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Mój sposób na przyciąganie


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez Bialy Krolik » 8 paź 2015, o 11:51

Masz rację Black , przepraszam za offtop.
Każdy ma prawo przyciągać jak chce i dla każdego inne z narzędzi może działać inaczej to że mi nie służy dane narzędzie to nie znaczy wcale że komuś innemu się nie przyda.
Pływak czasem ciężko mi coś ubrać w słowa i zgadzam się że myśli wywołują emocje , ja po prostu kieruje myśli na coś fajnego , po czym dostaje więcej fajnych myśli i emocji z tym związanym. Ogólnie można powiedzieć że myśl jest pierwsza,
zanim cokolwiek zrobimy , zawsze pojawia się myśl , czy chcemy usiąść , czy też się napić .
Dla mnie to ma sens i jak się głębiej nad tym zastanowię to robię tak : Myślę ,,, jaka myśl może mi przynieść więcej szczęścia ?, po czym nadchodzi myśl o zakupach które ostatnio robiłem , myśl ta jest powiązana z emocjami szczęścia, to z kolei przyciąga inne myśli o podobnych lub wyższych wibracjach . Ja osobiście nie jestem w stanie kontrolować każdej swojej myśli , ale stosując to po prostu nie muszę gdyż te które później lecą są już podobne. W taki sposób to robię .
" Według wiary Waszej , niech Wam się stanie "

Bialy Krolik
 
Posty: 459
Dołączył(a): 13 paź 2014, o 19:43
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 136 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez lifeisamiracle » 8 paź 2015, o 15:54

.
Ostatnio edytowano 27 paź 2015, o 19:54 przez lifeisamiracle, łącznie edytowano 2 razy
lifeisamiracle
 
Posty: 360
Dołączył(a): 28 gru 2014, o 16:51
Podziękował(a): 107 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 151 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez Scarlett » 8 paź 2015, o 15:57

Słowa Kokosa są takie.... kokosowe :D Uwielbiam wąchać olej kokosowy. Jestem jakimś dzikusem czy też lubicie ten zapach? :D
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 474
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 68 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 99 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez LadyLady » 8 paź 2015, o 17:04

lifeisamiracle napisał(a):Ja pamiętam w jakim szoku byłam, że wszystko przychodzi do mnie samo, a ja nie musiałam podejmować żadnego działania. Wszystko się samo pięknie układało :D Teraz to już norma :D


a to u mnie odwrotnie, jak podejmuję jakiekolwiek działania , nawet niekoniecznie odnośnie marzenia ale coś innego porobię w danym czasie to marzenie się spełnia... no ale u mnie akurat to jest wskazane bo ja najwięcej czasu poświęcam na myślenie, analizowanie, czekanie więc przez to może jakieś blokady się tworzą..
LadyLady
 
Posty: 667
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 09:47
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 117 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez badcrazygirl » 8 paź 2015, o 19:58

Hejka LIFE! :) Gratuluję Ci tego, że udało Ci się odnaleźć własną drogę w życiu i dobrze Ci się wiedzie z PP :) mam tylko jedno pytanie. Chodzi o to, że nadal nie potrafię odpuszczać... strasznie mnie to już męczy i nie mam pojęcia, co mam robić, ale no nie da rady...jak już na czymś bardziej lub mniej mi zależy, to nie potrafię tego odpuścić. W poniedziałek miałam taką sytuację, że mam dwie koleżanki i całej naszej trójce podoba się pewien chłopak ze szkoły. Może to głupie, ale wzystkie trzy zaprosiłyśmy go na facebooku, bo byłyśmy ciekawe czy nas przyjmie. Wydaję mi się, że dziewczyny miały na to totalną olewkę, czy to zrobi czy nie no i suma sumarum moje dwie koleżanki przyjął do znajomych, a mnie nie... co jest dla mnie mega dziwne, bo tego samego dnia na wf'ie na całą naszą trójkę non stop zerkał, a mnie nawet uderzył piłką niechcący i przeprosił potem, więc to naprawdę niemożliwe by było, że mnie nie kojarzy. Uważam, że zadziałało tutaj PP w najpiękniejszej swojej postaci - dziewczyny olały temat i zajęły się "życiem", a ja tylko sprawdzałam facebooka czy zaakceptował zaproszenie, bo byłam bardzo ciekawa czy to zrobi, czyli generalnie nadmierny potencjał i tyle w temacie. Ale niestety, to jest tylko jeden z NAJMNIEJ WAŻNYCH przykładów kiedy nie potrafię odpuścić... jak widać nawet nie potrafię takiej głupoty odpuścić. Mam już naprawdę dosyć tego i zauważyłam, że mnie samą zaczyna to już irytować, ale nadal nie znalazłam żadnego "złotego środka" jak okiełznać odpuszczanie. Kochana life, może Ty masz jakieś rady dla mnie albo sama miałaś / masz z tym problemy i zechciałabyś się podzielić tym, jak "ogarnęłaś" temat? Byłabym niezmiernie wdzięczna za odpowiedź :*

Pozdrawiam bardzo serdecznie.

badcrazygirl
 
Posty: 150
Dołączył(a): 11 lis 2014, o 21:04
Podziękował(a): 105 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez Kokos » 8 paź 2015, o 20:03

lifeisamiracle napisał(a):
Kokos - tęskniłam! Twoje słowa to jak miód na moje uszy :D


Wyobrażam sobie jak bardzo musiałaś za mną tęsknić :D Szkoda, że nie miałaś okazji nas odwiedzać
Dostrzegam u Ciebie misję siania Radości wśród ludzi :D Tak trzymać ! :D
Więcej pozytywnych wpisów !!!

Kokos
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 10:07
Podziękował(a): 823 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 669 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez Sułtanka » 9 paź 2015, o 09:07

badcrazygirl napisał(a): Wydaję mi się, że dziewczyny miały na to totalną olewkę, czy to zrobi czy nie no i suma sumarum moje dwie koleżanki przyjął do znajomych, a mnie nie... co jest dla mnie mega dziwne, bo tego samego dnia na wf'ie na całą naszą trójkę non stop zerkał, a mnie nawet uderzył piłką niechcący i przeprosił potem, więc to naprawdę niemożliwe by było, że mnie nie kojarzy. .

a może to tak specjalnie :D specjalnie uderzył piłką, specjalnie nie zaprosił bo najbardziej mu wpadłaś w oko albo skojarzył, że może jakiś żart sobie robicie i na którą musiał sie odegrac
Ja czasami przyciągnę mało ważne rzeczy a potem nie pamiętam jak to zrobiłam
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Sułtanka
 
Posty: 999
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 19:09
Podziękował(a): 26 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 112 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez lifeisamiracle » 9 paź 2015, o 13:07

.
Ostatnio edytowano 27 paź 2015, o 19:59 przez lifeisamiracle, łącznie edytowano 1 raz
lifeisamiracle
 
Posty: 360
Dołączył(a): 28 gru 2014, o 16:51
Podziękował(a): 107 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 151 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez badcrazygirl » 9 paź 2015, o 13:11

Wiem, że nie pisałaś, ale skoro zaczyna Ci się powodzić to myślałam, że może już ogarnęłaś bardziej temat.. Bo w sumie odpuszczenie to jest taka podstawa PP, więc stwierdziłam, że zapytam, bo niestety nadal mam z tym duże problemy..

badcrazygirl
 
Posty: 150
Dołączył(a): 11 lis 2014, o 21:04
Podziękował(a): 105 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez lifeisamiracle » 9 paź 2015, o 13:13

.
Ostatnio edytowano 27 paź 2015, o 19:58 przez lifeisamiracle, łącznie edytowano 1 raz
lifeisamiracle
 
Posty: 360
Dołączył(a): 28 gru 2014, o 16:51
Podziękował(a): 107 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 151 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , xlavender i 11 gości