Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Mój sposób na przyciąganie


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez MagdaLooney » 7 paź 2015, o 16:10

Black Mermaid, oczywiście że jestem wdzięczna za wiele rzeczy. W zasadzie mam fajne życie,po prostu teraz mam fazę na zniechęcenie :/ co do jednego człowieka jako źródła szczęścia.. Źle się wyraziłam. Chodziło mi o to że -owszem,powodów do radości mam wiele,jednak On jest źródłem takiej..hmm..ekscytacji, energii. Gdy jest między nami ok, czuję że aż promieniuje energią, wszystko się układa, mogę przenosić góry. Te inne źródła szczęścia są takie..No,zwyczajne. Wiem, może brak mi wdzięczności ale naprawdę tak czuję

MagdaLooney
 
Posty: 131
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 36 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez Scarlett » 7 paź 2015, o 16:18

A ja dziś korzystam ze sposobu Life :D
Przed snem ostatni raz wypowiem moje życzenia (X, mieszkanie, praca bla bla bla :D) i potem niech się robi :D
Dziękuję Wam wszystkim za wszystko, tu są naprawdę cudowni ludzie Mam dziś takie dobre wibracje i humor, że wszystkich mogę nim obdarować A zaraz sobie jeszcze endorfinek na treningu dodam.
Dziękuję Ci lifeisamiricale! Dziękuję Ci Nicky!
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 474
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 67 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 99 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez Bialy Krolik » 7 paź 2015, o 16:33

Wiele osób , nie potrafi lub nie umie żyć w tu i teraz. Wielu użytkowników na forum , mówi aby to osiągnąć gdyż to jest kluczem do lepszego życia . Postaram się Wam w prosty sposób wytłumaczyć , czym jest tu i teraz i dlaczego jest tak ważne.
Wyobraźcie Sobie , że oglądacie bardzo fajny film , film który wciąga Was bez końca . Oczywiście każdy kto ogląda taki film , chce wiedzieć jakie jest zakończenie i to jest zupełnie normalne . Natomiast gdy już dotrwamy do końca i znamy zakończenie , chcemy więcej , np. drugą część . Jak to się ma do życia w tu i teraz? Otóż przypomnijcie Sobie jakie emocje Wam towarzyszą przez te 100 minut trwania , jak bardzo się wczuwacie w to , jak pochłania Was muzyka , efekty , gra aktorów , jak wiele satysfakcji daje Wam możliwość przeżywania tego . Cała ta "droga" do ostatniej sceny , wszystkie uczucia związane z przygodami bohaterów to jest tak naprawdę esencją tego filmu , bo gdy nadejdzie już koniec i nieważne czy Wam się podobał czy nie ( gdyż z zakończeniami rożnie to bywa) , jesteście szczęśliwi właśnie w tym momencie , podczas tych 99 minut , już jest dobrze .
Oglądałem kiedyś " Siłę umysłu" film na faktach i była tam scena gdy bohaterowie szli do celu , na samym końcu dotarli na wzgórze a Nick Nolte pokazał kamień i powiedział że to jest celem , po czym ten drugi ( nie pamiętam nazwiska) się oburzył.
Nick mu powiedział że nie kamień był najważniejszy a droga do niego jaką pokonali . Wtedy tego nie rozumiałem . Dziś wiem że to jest właśnie tu i teraz , każdy nasz dzień , każda sekunda i uderzenie naszego serca może być wypełniona szczęściem ale nie dla chęci posiadania jak life pisze na przykładzie auta , tego samochodu gdyż to już są oczekiwania a jedynie dla samego szczęścia , dla drogi jaką pokonujemy .
Gdy już coś otrzymacie , coś o co prosiliście zobaczycie że cała droga , która się przed Wami rozwijała była czymś cudownym i wręcz na tamtą chwilę niewyobrażalnym , lecz nim to przyjdzie , zanim jakakolwiek manifestacja , zaistnieje, ważne jest by cieszyć się już teraz ( tak jak podczas oglądania filmu) . Każda chwila uśmiechu , każda chwila radości przybliża nas do celu , lecz nie róbmy nic aby ten cel utrzymać za wszelką cenę , nie sprawiajmy Sobie przyjemności aby mieć cel w zasięgu a jedynie dla samej RADOŚCI jaka płynie z bycia szczęśliwym
" Według wiary Waszej , niech Wam się stanie "

Bialy Krolik
 
Posty: 458
Dołączył(a): 13 paź 2014, o 19:43
Podziękował(a): 57 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 136 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez lifeisamiracle » 7 paź 2015, o 16:40

.
Ostatnio edytowano 27 paź 2015, o 19:55 przez lifeisamiracle, łącznie edytowano 1 raz
lifeisamiracle
 
Posty: 360
Dołączył(a): 28 gru 2014, o 16:51
Podziękował(a): 107 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 151 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez Bialy Krolik » 7 paź 2015, o 16:45

MagdaLooney napisał(a):Black Mermaid, oczywiście że jestem wdzięczna za wiele rzeczy. W zasadzie mam fajne życie,po prostu teraz mam fazę na zniechęcenie :/ co do jednego człowieka jako źródła szczęścia.. Źle się wyraziłam. Chodziło mi o to że -owszem,powodów do radości mam wiele,jednak On jest źródłem takiej..hmm..ekscytacji, energii. Gdy jest między nami ok, czuję że aż promieniuje energią, wszystko się układa, mogę przenosić góry. Te inne źródła szczęścia są takie..No,zwyczajne. Wiem, może brak mi wdzięczności ale naprawdę tak czuję


Madzia to ty musisz stać się źródłem ekscytacji i energii , ta siła powinna pochodzić od Ciebie.
Ja rozumiem że ludzie zakochani tak czują i uzależniają to od drugiej osoby, szczęście może być wszystkim i wszędzie ale źródłem powinnaś być Ty , to moje zdanie na ten temat. Wiem jak ważna dla zakochanej osoby , jest ta druga połówka ale wiem również że musimy być samodzielni jeśli chodzi o wyzwalanie w Sobie szczęścia, nie uwarunkowywać go od innych .
" Według wiary Waszej , niech Wam się stanie "

Bialy Krolik
 
Posty: 458
Dołączył(a): 13 paź 2014, o 19:43
Podziękował(a): 57 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 136 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez Black_Mermaid » 7 paź 2015, o 17:12

Bialy Krolik napisał(a):
MagdaLooney napisał(a):Black Mermaid, oczywiście że jestem wdzięczna za wiele rzeczy. W zasadzie mam fajne życie,po prostu teraz mam fazę na zniechęcenie :/ co do jednego człowieka jako źródła szczęścia.. Źle się wyraziłam. Chodziło mi o to że -owszem,powodów do radości mam wiele,jednak On jest źródłem takiej..hmm..ekscytacji, energii. Gdy jest między nami ok, czuję że aż promieniuje energią, wszystko się układa, mogę przenosić góry. Te inne źródła szczęścia są takie..No,zwyczajne. Wiem, może brak mi wdzięczności ale naprawdę tak czuję


Madzia to ty musisz stać się źródłem ekscytacji i energii , ta siła powinna pochodzić od Ciebie.
Ja rozumiem że ludzie zakochani tak czują i uzależniają to od drugiej osoby, szczęście może być wszystkim i wszędzie ale źródłem powinnaś być Ty , to moje zdanie na ten temat. Wiem jak ważna dla zakochanej osoby , jest ta druga połówka ale wiem również że musimy być samodzielni jeśli chodzi o wyzwalanie w Sobie szczęścia, nie uwarunkowywać go od innych .


Nic dodać, nic ująć :)
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black_Mermaid
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 36 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 70 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez adhs » 7 paź 2015, o 17:48

Piękny temat... Proponuję aby każdy początkujący od tego zaczął świetnie ujęta reguła pp. Dodam jeszcze że cieszyć to można się z prawie wszystkiego być szczęśliwym to nie problem.

adhs
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 13:44
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 10 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez lifeisamiracle » 7 paź 2015, o 20:06

.
Ostatnio edytowano 27 paź 2015, o 19:55 przez lifeisamiracle, łącznie edytowano 1 raz
lifeisamiracle
 
Posty: 360
Dołączył(a): 28 gru 2014, o 16:51
Podziękował(a): 107 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 151 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez Black_Mermaid » 7 paź 2015, o 20:53

Nie napisałam, że to Twoje słowa. Ta propozycja jest ode mnie. Tak, idzie kontrolować myśli. Brzmi strasznie i ciężko, ale to kwestia wprawy. Zresztą podobnie mówili właśnie w Sekrecie. Jest to pomocne jeśli ktoś nie jest w stanie na pewnym etapie wyciągnąć czegoś pozytywnego ze swoich myśli. Sęk w tym, że Magdzie ciężko jest zmienić myśli, o czym rozmawiałyśmy w motywatorni. Stąd moja propozycja. Wiadomo, że nie chodzi o to by wyrzucić całkowicie tę myśl. Ona będzie wracać, gdyż w niej zawiera się nasze pragnienie. Ale jeśli zbyt często się na tym pragnieniu skupiamy, nie dajemy Wszechświatowi możliwości działania. Twój sposób jest bardzo dobry i skuteczny, ale w pewien sposób trzeba do niego "dojrzeć".
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black_Mermaid
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 36 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 70 razy

Re: Mój sposób na przyciąganie

Postprzez lifeisamiracle » 7 paź 2015, o 21:34

.
Ostatnio edytowano 27 paź 2015, o 19:54 przez lifeisamiracle, łącznie edytowano 1 raz
lifeisamiracle
 
Posty: 360
Dołączył(a): 28 gru 2014, o 16:51
Podziękował(a): 107 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 151 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 6 gości