Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Lotto - wygrana


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Lotto - wygrana

Postprzez Aliss » 25 sie 2015, o 20:55

magicmind napisał(a):Z tym ciałem to coś nowego, ciałem fizycznym kreujesz ? Czy to coś podobnego do myślenia sercem?


Magick wszystko jest energia ale ja chce kase poczuc fizycznie , moc ja trzymac w rece i za nia kupowac czyli ta energia musi sie zmaterjalizowac prawda ? Swiadomosc jest energia i nigdy nie byla i nie bedzie materia dlatego swiadomosc potrzebuje sie wcielac i tylko z cialem moze doswiadczyc fizycznosci . Pisalam juz o tym tu dawno temu , moze troche innymi slowami .
Wyboru ,czego chce dokonuje swiadomosc, ale materjalizacja tego czego chcemy jest mozliwa tylko z cialem .
Moze niektorzy zego nie wiedza ale cialo jest naszym nawigatorem i wiernym sluga , tylko ze my nauczeni od dziecka , uwazamy cialo za cos wstydliwego , gorszego , cos co przewaznie nam nie pasuje ( bo mamy za male cycki , za duza lysine , za gruby brzuch , krzywe nogi i mogla bym tu wymieniac do jutra .... ) A nasze cialo ciagle daje nam znaki , np. gdy cos nam nie sluzy z zywnosi cialo ma wzdecia , zgage itd... gdy jestesmy na niskich wirbracjach nasze cialo sie kurczy i nie ma energji .gdy mamy wysokie wirbracje nasze cialo jest w stanie gory przenosic itd... Ja czesto dziekuje mojemu cialu za to ze moge w nim za darmo mieszkac i za to ze wiernie mi sluzy . :)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1835
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2393 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1115 razy

Re: Lotto - wygrana

Postprzez magicmind » 25 sie 2015, o 21:01

Aliss napisał(a):
magicmind napisał(a):Z tym ciałem to coś nowego, ciałem fizycznym kreujesz ? Czy to coś podobnego do myślenia sercem?


Magick wszystko jest energia ale ja chce kase poczuc fizycznie , moc ja trzymac w rece i za nia kupowac czyli ta energia musi sie zmaterjalizowac prawda ? Swiadomosc jest energia i nigdy nie byla i nie bedzie materia dlatego swiadomosc potrzebuje sie wcielac i tylko z cialem moze doswiadczyc fizycznosci . Pisalam juz o tym tu dawno temu , moze troche innymi slowami .
Wyboru ,czego chce dokonuje swiadomosc, ale materjalizacja tego czego chcemy jest mozliwa tylko z cialem .
Moze niektorzy zego nie wiedza ale cialo jest naszym nawigatorem i wiernym sluga , tylko ze my nauczeni od dziecka , uwazamy cialo za cos wstydliwego , gorszego , cos co przewaznie nam nie pasuje ( bo mamy za male cycki , za duza lysine , za gruby brzuch , krzywe nogi i mogla bym tu wymieniac do jutra .... ) A nasze cialo ciagle daje nam znaki , np. gdy cos nam nie sluzy z zywnosi cialo ma wzdecia , zgage itd... gdy jestesmy na niskich wirbracjach nasze cialo sie kurczy i nie ma energji .gdy mamy wysokie wirbracje nasze cialo jest w stanie gory przenosic itd... Ja czesto dziekuje mojemu cialu za to ze moge w nim za darmo mieszkac i za to ze wiernie mi sluzy . :)


Oki zgadzam się z tym wszystkim ze to jest bezsprzecznie powiazane. Tylko jak odwrócić to i wykorzystać w przyciąganiu, jak kreować ciałem? Myślisz o kasie i czujesz banknoty w dłoni czy jak?

magicmind
 

Re: Lotto - wygrana

Postprzez Aliss » 25 sie 2015, o 21:15

Oki zgadzam się z tym wszystkim ze to jest bezsprzecznie powiazane. Tylko jak odwrócić to i wykorzystać w przyciąganiu, jak kreować ciałem? Myślisz o kasie i czujesz banknoty w dłoni czy jak?


Nie kreowac cialem tylko swiadomie byc w ciele gdy jestes wdzieczny , gdy wizualizujesz , gdy zadajesz pytania kwantowe , gdy robisz dwupunkt , gdy jestes tu i teraz itd.... przeczytaj jeszcze raz to co napisalam do Nicki tu : http://www.abraham-bank.org/forum-pl/prawo-przyciagania-f3/lotto-wygrana-t1911-10.html#p53286
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1835
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2393 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1115 razy

Re: Lotto - wygrana

Postprzez magicmind » 26 sie 2015, o 07:32

Aliss napisał(a):
Oki zgadzam się z tym wszystkim ze to jest bezsprzecznie powiazane. Tylko jak odwrócić to i wykorzystać w przyciąganiu, jak kreować ciałem? Myślisz o kasie i czujesz banknoty w dłoni czy jak?


Nie kreowac cialem tylko swiadomie byc w ciele gdy jestes wdzieczny , gdy wizualizujesz , gdy zadajesz pytania kwantowe , gdy robisz dwupunkt , gdy jestes tu i teraz itd.... przeczytaj jeszcze raz to co napisalam do Nicki tu : http://www.abraham-bank.org/forum-pl/prawo-przyciagania-f3/lotto-wygrana-t1911-10.html#p53286


To może najlepiej kreować w tańcu/ruchu ? wtedy ciało najlepiej czuć :)

W sumie ciekawy pomysł zmixować taniec,muzykę, jakieś inspirujące teledyski oraz pytania kwantowe :D :)
przetestuję :D :)
Na pewno ciekawsze niż klepanie afirmacji i pytań do znużenia ;)

magicmind
 

Re: Lotto - wygrana

Postprzez SzczesliwaKobieta » 26 sie 2015, o 08:13

Aliss napisał(a):Nicki Slonko pozbadz sie tych przekonan , i nie chodzi mi o lotto tylko o to ze pieniadze sprawiaja satysfakcje gdy sie je zarabia i ze zeby je zdobyc trzeba wziasc sie do roboty . Bo majac takie przekonania zamykasz sie na wszystkie inne mozliwosci . Wszechswiat nie ma logiki i spelnia doslownie wszystko o czym jestesmy przekonani . Wedlug Twojego wpisu wszechswiat za kazdym razem gdy bedziesz chciala wiecej pieniedzy dowali Ci roboty , a i dopilnuje by znalazl sie ktos kto wyda szybko te pieniazki ktore Ty zarobisz . Ja osobiscie jestem otwarta na WSZYSTKIE mozliwosci, jesli chodzi o pieniadze i ostatnio bardzo czesto znajduje je na ulicy . wiec powtarzam sobie jak moze byc jeszcze lepiej i co tu jeszcze jest mozliwe . :D


Co do znajdowania pieniedzy na ulicy, to ostatnio sie usmialam, bo przyjechalam na urlop, wysiadam z autobusu, wzielam bagaz i odeszlam na bok, aby sprawdzic na mapce, w ktora strone mam sie udac. Stanelam sobie przy murku, polozylam torbe. Patrze na ten murek, a tam lezy usypany kopczyk z monet :D :D :D taka gorka naliczylam 32 grosze, w wiekszosci po 1 groszu albo po 2 :D
Pieniadze leza na ulicy, to fakt :D jak moze byc ich jeszcze wiecej ? :D
Zasługuję na MIŁOŚĆ i SUKCES, więc je OTRZYMUJĘ :)

SzczesliwaKobieta
 
Posty: 137
Dołączył(a): 24 cze 2015, o 08:18
Podziękował(a): 248 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 39 razy

Re: Lotto - wygrana

Postprzez Nicky » 26 sie 2015, o 09:56

Aliss napisał(a):
magicmind napisał(a):Z tym ciałem to coś nowego, ciałem fizycznym kreujesz ? Czy to coś podobnego do myślenia sercem?


Magick wszystko jest energia ale ja chce kase poczuc fizycznie , moc ja trzymac w rece i za nia kupowac czyli ta energia musi sie zmaterjalizowac prawda ? Swiadomosc jest energia i nigdy nie byla i nie bedzie materia dlatego swiadomosc potrzebuje sie wcielac i tylko z cialem moze doswiadczyc fizycznosci . Pisalam juz o tym tu dawno temu , moze troche innymi slowami .
Wyboru ,czego chce dokonuje swiadomosc, ale materjalizacja tego czego chcemy jest mozliwa tylko z cialem .
Moze niektorzy zego nie wiedza ale cialo jest naszym nawigatorem i wiernym sluga , tylko ze my nauczeni od dziecka , uwazamy cialo za cos wstydliwego , gorszego , cos co przewaznie nam nie pasuje ( bo mamy za male cycki , za duza lysine , za gruby brzuch , krzywe nogi i mogla bym tu wymieniac do jutra .... ) A nasze cialo ciagle daje nam znaki , np. gdy cos nam nie sluzy z zywnosi cialo ma wzdecia , zgage itd... gdy jestesmy na niskich wirbracjach nasze cialo sie kurczy i nie ma energji .gdy mamy wysokie wirbracje nasze cialo jest w stanie gory przenosic itd... Ja czesto dziekuje mojemu cialu za to ze moge w nim za darmo mieszkac i za to ze wiernie mi sluzy . :)


Fajne porady, te z ciałem. Przyznam że wcześniej też nie bardzo przywiązywałam do tego wagę. Bardziej do tego żeby tworzyć różniaste energetyczne wiry, obejmować innych energią, rozszerzać przestrzeń serca, wizualizować i takie tam... a o ciele zapominamy, że to ciało jest tak jakby łącznikiem, niezbędnym elementem materializacji. Wow! To coś nowego :) Albo wcześniej nie zwracałam na to uwagi...

Nicky
 

Re: Lotto - wygrana

Postprzez Nicky » 26 sie 2015, o 10:13

Cholera... to wszystko wydaje się coraz bardziej skomplikowane (choć pewnie proste jak drut i większość z nas robi to instynktownie!), o tylu rzeczach trzeba pamiętać... lol :D :D :D

Np.:

1. wizualizuj... poczuj mocno, wszystkimi zmysłami to, czego chcesz
2. ... ale nie świruj i nie myśl o czymś obsesyjnie bo to się oddali od Ciebie! powstanie nadmierny potencjał/oczekiwania
3. im bardziej czegoś pragniesz tym mniejsza szansa że to się spełni (oczekiwania!!!)
4. im bardziej olewasz tym większa szansa że się spełni (brak oczekiwań!!)
5. odpuszczaj!!! olewaj, rezygnuj (na poziomie umysłu świadomego żeby przestał przeszkadzać planować i mieszać)
6. zadawaj pytania kwantowe, to porusza materię
7. dwupunkt też potrafi poruszyć materię ale nie rób wiele razy dwupunktu na tę samą sprawę bo utrwalasz brak... (tego też do końca nie kumam, chyba chodzi o to że można robić na to samo ale trzeba zmieniać sformułowanie )
8. hoponka pomaga w odpychaniu negatywnych myśli i w tym żeby ludzie robili to, co chcesz :)
9. zdanie odkreowujące pomaga w niszczeniu złych przekonań i obalaniu ścian/blokad
10. dekodyka pomaga obalać złe przekonania wpojone nam w dzieciństwie
11. nie tłum negatywnych uczuć/płaczu/smutku, pozwól tym uczuciom wyjść na zewnątrz... przyjrzyj się im i pozwól odejść
12. czuj się dobrze TU I TERAZ. Nawet jeśli jeszcze nie masz tego, czego chcesz, znajdź sobie powód aby czuć się dobrze i czuć radość, ponieważ Twoje poczucie DZISIAJ kreuje Twoje JUTRO.
13. nie kombinuj JAK Twoje marzenie ma zostać zrealizowane. Tylko zamów... i resztę chrzań.
14. nie oceniaj!
15. materializacja nie nastąpi bez poczucia własnego ciała. Poczuj swoje ciało.

Uff... na pewno zapomniałam o całej masie rzeczy :D

Nicky
 

Re: Lotto - wygrana

Postprzez FractalWarrior » 31 sie 2015, o 13:02

Aliss napisał(a):Magick wszystko jest energia ale ja chce kase poczuc fizycznie , moc ja trzymac w rece i za nia kupowac czyli ta energia musi sie zmaterjalizowac prawda ? Swiadomosc jest energia i nigdy nie byla i nie bedzie materia dlatego swiadomosc potrzebuje sie wcielac i tylko z cialem moze doswiadczyc fizycznosci . Pisalam juz o tym tu dawno temu , moze troche innymi slowami .
Wyboru ,czego chce dokonuje swiadomosc, ale materjalizacja tego czego chcemy jest mozliwa tylko z cialem .
Moze niektorzy zego nie wiedza ale cialo jest naszym nawigatorem i wiernym sluga , tylko ze my nauczeni od dziecka , uwazamy cialo za cos wstydliwego , gorszego , cos co przewaznie nam nie pasuje ( bo mamy za male cycki , za duza lysine , za gruby brzuch , krzywe nogi i mogla bym tu wymieniac do jutra .... ) A nasze cialo ciagle daje nam znaki , np. gdy cos nam nie sluzy z zywnosi cialo ma wzdecia , zgage itd... gdy jestesmy na niskich wirbracjach nasze cialo sie kurczy i nie ma energji .gdy mamy wysokie wirbracje nasze cialo jest w stanie gory przenosic itd... Ja czesto dziekuje mojemu cialu za to ze moge w nim za darmo mieszkac i za to ze wiernie mi sluzy . :)


Tak sobie nadrabiam zaległości bo mnie tu troche nie było i tu sie musze zatrzymać na dłużej
To o czym piszesz jest bardzo szkodliwe, bardziej niż się wydaje, bo jak wiemy wysyłając negatywne wibracje do ciała psujemy je. Nie chodzi tu o postrzeganie swojego wyglądu tylko o ogólne poczucie wartości, i wiele osób popełnia błąd wartościując się na podstawie wyglądu. Nie wiem może ja akurat tutaj specyficzny jestem, ale u mnie to działa tak: Ogólnie bardzo nie lubie swojego wyglądu, pomijając w tym kontekście osoby kalekie czy zdeformowane, to nie ma co ukrywać ale miałem pod tym względem wyjątkowego pecha (no dobra oczy mam bardzo ładne, uśmiech podobno też), i powiedzmy, że no.. jakoś tam akceptuje ten swój wygląd, ale to maks. Tyle że mam ogólnie wysokie poczucie wartości i to właśnie odbija się na ciele, bo mam chyba kurde nieśmiertelne :D Moge sie tarzać po śniegu w samych spodenkach i najwyżej mnie złapie lekki katar (choć marznąć nie lubie). Ogólnie mam mocny i wytrzymały organizm, jeśli chodzi o sporty wytrzymałościowe to spośród znajomych moge rywalizować tylko z kumplem który regularnie od kilku lat ćwiczy, zdrowo je i nie pali, reszte spokojnie zostawiam w tyle czy to bieganie czy pływanie (a wcale regularnie sie nie ruszam i pale od kilku lat). W dzieciństwie sporo chorowałem, ale potem dużo czytałem o psychice i ciele (zanim jeszcze trafiłem na PP) i mi się przez te lata wyrobił nawyk myślenia o swoim organizmie jako czymś bardzo mocnym i solidnym ;) Nawet jak coś mi się zacznie dziać to biorę to automatycznie na luz i szybko przechodzi np. niedawno miałem złamanego palca to sie śmiałem jak mi odstawał :D Usztywniacz zdjąłem za chyba 2 dni bo mi przeszkadzał i potem miałem lekko krzywego palca i też sie z tego śmiałem.. a teraz mam prostego tak że nic nie widać, nie wiem jak to sie stało :D
Tu moim zdaniem tkwi sedno, czyli nie traktowanie swojego ciała jako wygląd bo zawsze coś nam nie będzie pasowało tylko właśnie jako ciało samo w sobie, bez tych wszystkich cycków klat itp. :D Myślenie emocjonalne "mam za małe piersi" demotywuje od razu cały organizm do walki (na zasadzie, po co mam się starać skoro i tak mam za małe to i tamo ?) i to sie dzieje poza naszą świadomością dlatego jest tak podstępne. Moim zdaniem klucz tutaj to nie myślenie emocjonalnie o swoim wyglądzie (nawet pozytywnie), bo to bardzo słaby i kruchy kij z marchewką ;)

FractalWarrior
 

Re: Lotto - wygrana

Postprzez Nicky » 31 sie 2015, o 13:17

Warto też koncentrować się na tym, co mamy fajnego, na zaletach a nie na wadach. Czyli np. ja jestem mała, ale mam fajny biust, buzię, włosy i parę innych zalet - i na tym się koncentruję, a nie wpadam w kompleksy na punkcie wzrostu bo to bez sensu. Tym bardziej, że jak to się mówi "każda potwora znajdzie swego amatora", a więc wiadomo że są faceci którzy lubią wysokie, a sa tacy którzy wolą małe kobietki :D
A faceci, to zauważyłam że czasem przesadzają z kompleksami które nierzadko są wydumane. Np. mam kumpla, który jest moim zdaniem prześliczny, uroczy, zadbany i po prostu czarujący, uwielbiam go. Pewnego dnia zauważyłam, że nosi aparat na zębach. Zdziwiłam się... a on na to, że jak to, czy ja nie kojarzę jakie on ma STRASZLIWIE KRZYWE ZĘBISKA??? Że zawsze takie miał, fuj i ble i w ogóle paskudztwo, i nie mógł z tym żyć, sen mu spędzały te zęby z powiek :D A ja stałam z rozdziawioną buzią bo, Bóg mi świadkiem, nigdy nie zauważyłam że on ma krzywe zęby... Dopiero potem jak mi o tym powiedział, przejrzałam kilka jego starych fotek na których się uśmiechał i zauważyłam, że rzeczywiście te ząbki były trochę krzywe. Ale przysięgam... gdyby nie zaczął nosić tego aparatu, w życiu bym nie zauważyła a znamy się kilka lat Komedia... na dokładkę, ten kumpel ma kompleks nr dwa - dotyczący tego, że nie jest zbyt wysoki (no, jak na faceta... lekko powyżej 170 cm). Nosi buty na podwyższeniu i takie tam. A moim zdaniem jest po prostu uroczy i właśnie taki wzrost, jaki ma jest dla niego idealny. Nie wyobrażam go sobie wysokiego.
Drugi kumpel z kolei ubolewa nad tym, że pojawiają mu się pierwsze siwe włosy. Że to też: fuj, ble i nie wiadomo co. Tragedia. A tak naprawdę wygląda świetnie z tymi siwkami, nawet lepiej gdy miał wszystkie czarne.
Tak więc... trzeba też brać pod uwagę to, że czasem skupiamy się niepotrzebnie na jakichś drobiazgach związanych z naszym wyglądem, podczas gdy tak naprawdę inni ludzie tego nie dostrzegają albo kompletnie im to nie przeszkadza.

Nicky
 

Re: Lotto - wygrana

Postprzez FractalWarrior » 31 sie 2015, o 13:28

Nicky wyślij im moje zdjęcie to im od razu kompleksy przejdą
Co do tych butów podwyższających to ja mam tylko 163 cm i nie wyobrażam sobie że mógłbym coś takiego włożyć, momentalny spadek pewności siebie, miałbym wrażenie że zaraz sie ktoś zorientuje i bedzie sie śmiał, że oszukuje itp. no za cholere mnie nikt w takie buty nie wciśnie :D Szczerze to sie dziwie że jakiś facet może sie w tym dobrze czuć.. no ale zbaczamy z tematu ;)

FractalWarrior
 

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , ka27aka i 21 gości