Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Lotto - wygrana


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Lotto - wygrana

Postprzez Sysia » 24 sie 2015, o 14:06

Co do lotto to też nie preferuję tej metody zarabiania pieniędzy. Chyba mam podobnie jak Nicky wolę zarabiać pracując. A raczej chciałabym tak robić. Chciałabym robić coś fajnego, pożytecznego, coś co sprawia mi przyjemność i jednocześnie pomagam innym.
Jakiś czas temu mój tata zaproponował, żebyśmy zagrali w lotto. Wtedy też do wygrania było sporo. Powiedziałam, że ok, ale załatwiając jakieś sprawunki zapomnieliśmy o tym. Jednak przed powrotem do domu mieliśmy jeszcze wstąpić do sklepu spożywczego. Mój tata zaparkował w takiej jednej uliczce. Od razu zauważyłam napis ,,lotto'', nie wiedzieliśmy nawet, że tam jest kolektura. Uznaliśmy, że jednak zagramy skoro mieliśmy kolekturę pod nosem no i trafiliśmy 4. Niby nie dużo, ale to był jakiś taki znak, że trzeba zagrać.
Sysia
 
Posty: 114
Dołączył(a): 8 lip 2015, o 19:45
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 24 razy

Re: Lotto - wygrana

Postprzez Arekusandora90 » 25 sie 2015, o 10:25

Ja tam sie nigdy nie nastawiałam na miliony grając w gry liczbowe. Raczej żeby zobaczyć, inni mogą to czemu ja nie. Bardziej z ciekawości czy mi szczęscie dopisze. Puścić kupon 2 razy w roku to nie jest jakies nie wiadomo co mi tam się to z Kiepskimi nie kojarzy.

Arekusandora90
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 sie 2014, o 10:23
Podziękował(a): 29 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Lotto - wygrana

Postprzez magicmind » 25 sie 2015, o 10:27

Arekusandora90 napisał(a):Ja tam sie nigdy nie nastawiałam na miliony grając w gry liczbowe. Raczej żeby zobaczyć, inni mogą to czemu ja nie. Bardziej z ciekawości czy mi szczęscie dopisze. Puścić kupon 2 razy w roku to nie jest jakies nie wiadomo co mi tam się to z Kiepskimi nie kojarzy.

dokłądnie, można sobie puścić raz na czas kupon dla zabawy , byle nie robić sobie ciśnienia na wygranie :)

magicmind
 

Re: Lotto - wygrana

Postprzez Aliss » 25 sie 2015, o 12:15

Nicky napisał(a):Ja już od dawna nie gram w Lotto. Chrzanię to. Pieniądze przynoszą o wiele większą satysfakcję, gdy zarobi się je samemu. A granie w Lotto kojarzy mi się dość licho... z biednymi rodzinami z małych miasteczek, coś jak Kiepscy ;) czyli z ludźmi liczącymi na łut szczęścia, którzy regularnie, zawzięcie wysyłają kupony (i oczywiście nigdy nic nie wygrywają) podczas gdy przecież tak niewiele brakuje aby samemu zarobić te miliony i mieć o WIEEELE większą satysfakcję z tego i dumę z samego siebie przy okazji. Trzeba po prostu wziąć się do roboty i zacząć spełniać swoje marzenia... :)


Nicki Slonko pozbadz sie tych przekonan , i nie chodzi mi o lotto tylko o to ze pieniadze sprawiaja satysfakcje gdy sie je zarabia i ze zeby je zdobyc trzeba wziasc sie do roboty . Bo majac takie przekonania zamykasz sie na wszystkie inne mozliwosci . Wszechswiat nie ma logiki i spelnia doslownie wszystko o czym jestesmy przekonani . Wedlug Twojego wpisu wszechswiat za kazdym razem gdy bedziesz chciala wiecej pieniedzy dowali Ci roboty , a i dopilnuje by znalazl sie ktos kto wyda szybko te pieniazki ktore Ty zarobisz . Ja osobiscie jestem otwarta na WSZYSTKIE mozliwosci, jesli chodzi o pieniadze i ostatnio bardzo czesto znajduje je na ulicy . wiec powtarzam sobie jak moze byc jeszcze lepiej i co tu jeszcze jest mozliwe . :D
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1835
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2393 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1115 razy

Re: Lotto - wygrana

Postprzez Kokos » 25 sie 2015, o 12:40

Aliss napisał(a):Wszechswiat nie ma logiki i spelnia doslownie wszystko o czym jestesmy przekonani .


Aliss. Dziękuję za przypomnienie ;) :D

Kokos
 

Re: Lotto - wygrana

Postprzez Nicky » 25 sie 2015, o 19:35

Aliss dzięki za ten wpis, wyobraź sobie że właśnie dziś myślałam o tym jakie to wkurzające, że ja ciągle pracuję jak mroweczka zarabiając kasę a ta kasa ciągle się rozchodzi na jakieś głupoty i to nie ja jestem osobą, która te pieniądze wydaje...wow! No ale jak to przekonanie zwalczyć?!

Nicky
 

Re: Lotto - wygrana

Postprzez Aliss » 25 sie 2015, o 20:06

Nicky napisał(a):Aliss dzięki za ten wpis, wyobraź sobie że właśnie dziś myślałam o tym jakie to wkurzające, że ja ciągle pracuję jak mroweczka zarabiając kasę a ta kasa ciągle się rozchodzi na jakieś głupoty i to nie ja jestem osobą, która te pieniądze wydaje...wow! No ale jak to przekonanie zwalczyć?!



Odkreuj tyle razy az zauwazysz zmiane :)
np. Wszedzie tam gdzie uznalam ze pieniadze sa satysfakcja tylko z pracy teraz zniszcze i odkreuje ....
Jakby to bylo gdyby pieniadze przychodzily do mnie z rozmaitych zrodel i wszystko co mi na to nie pozwala , teraz zniszcze i odkreuje ..... odkreuj wszystko co Ci przyjdzie na mysl . :D

I polecam proces ktory mozesz robic codziennie tak dlugo az ta waznosc Ci sie pokaze i tez to odkreuj a proces brzmi :

Co uczyniłam tak ważnym w nigdy nie wygraniu w lotto, w nigdy nie posiadaniu łatwości z pieniędzmi, w nigdy nie wysypywaniu pieniędzy z rękawa,w nigdy nie dostawaniu pieniedzy w prezencie co sprawia, że wiecznie próbuje udowodnić sobie, że zasługuje i zarabiam wyłącznie poprzez pracę, wysiłek, cierpienie i walkę? i wszystko co sie pod tym kryje ...............

Jest jeszcze jedna wazna kwestja o ktorej warto pamietac , otoz pamietasz jak metoda dwupunktowa poleca przebywanie w polu serca podczas dwupunktu ?? w tym wszystkim nie chodzi o pole serca jako takie , chodzi o nasze cialo fizyczne , my mozemy kreowac tylko za pomoca naszego ciala fizycznego , poniewasz bez ciala nie jestesmy w stanie doswiadczac fizycznosci . Warto wiec nauczyc sie jak najczesciej przebywac w ciele , wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego ze czesto sa obok ciala i robja rozne techniki a tu dooooopa blada . Mozna wchodzic w pole serca ale jesli ktos ma z tym trodnosci mozna tez wziasc kilka glebokich oddechow odczuwajac jak brzuch sie unosi i opada , dotknac twarzy i dac komede - jestem w ciele . :)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1835
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2393 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1115 razy

Re: Lotto - wygrana

Postprzez zdecydowana » 25 sie 2015, o 20:16

Aliss napisał(a):est jeszcze jedna wazna kwestja o ktorej warto pamietac , otoz pamietasz jak metoda dwupunktowa poleca przebywanie w polu serca podczas dwupunktu ?? w tym wszystkim nie chodzi o pole serca jako takie , chodzi o nasze cialo fizyczne , my mozemy kreowac tylko za pomoca naszego ciala fizycznego , poniewasz bez ciala nie jestesmy w stanie doswiadczac fizycznosci . Warto wiec nauczyc sie jak najczesciej przebywac w ciele , wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego ze czesto sa obok ciala i robja rozne techniki a tu dooooopa blada . Mozna wchodzic w pole serca ale jesli ktos ma z tym trodnosci mozna tez wziasc kilka glebokich oddechow odczuwajac jak brzuch sie unosi i opada , dotknac twarzy i dac komede - jestem w ciele . :)


Aliss jesteś niesamowita
Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania :)- Mistrz Yoda

zdecydowana
 
Posty: 324
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 19:24
Podziękował(a): 858 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 403 razy

Re: Lotto - wygrana

Postprzez Nicky » 25 sie 2015, o 20:25

Dzięki Alissko!!
Na Lotto mi nie zależy ale nie mam nic przeciwko żeby pieniążki zaczęły do mnie płynąć z różnych niespodziewanych źródeł... Zawsze byłoby to jakieś nowe ciekawe doświadczenie. Spróbuję z tym odkreowaniem!
Druga sprawa jest taka, że ja lubię być aktywna
Lubię pracować i mieć satysfakcję z pracy. Ale masz rację, nie powinnam się ograniczać jeżeli chodzi o napływ pieniędzy! :)

Nicky
 

Re: Lotto - wygrana

Postprzez magicmind » 25 sie 2015, o 20:33

Z tym ciałem to coś nowego, ciałem fizycznym kreujesz ? Czy to coś podobnego do myślenia sercem?

magicmind
 

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], ka27aka i 20 gości