Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Jak pozbyć się nadciśnienia?


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Jak pozbyć się nadciśnienia?

Postprzez zxc » 10 wrz 2014, o 16:21

Tak jak w tytule, bez tabletek, skutecznie bez stresu przed ciśnieniomierzem i na jego widok? Nienawidzę pomiaru ciśnienia, pobierania krwi i tego typu praktyk.
zxc
 
Posty: 30
Dołączył(a): 29 lip 2013, o 21:38
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

    ciśnieniomierz lekarski
    Zajmujemy się dystrybucją najwyższej jakości sprzętu medycznego. Zapraszamy do wizyty w naszych sklepach.

    stetoskop.net.pl

Re: Jak pozbyć się nadciśnienia?

Postprzez czynnik_omega » 10 wrz 2014, o 19:20

zxc napisał(a):Tak jak w tytule, bez tabletek, skutecznie bez stresu przed ciśnieniomierzem i na jego widok? Nienawidzę pomiaru ciśnienia, pobierania krwi i tego typu praktyk.


Przeczytaj http://www.abraham-bank.org/forum-pl/post24029.html?hilit=miracle%20man#p24029

W kontekście tego co pisałem wtedy ostatnio bawię się swoją wagą. Np. w zeszłym roku ważyłem 74 kilo a postanowiłem że chcę ważyć 65 (tak po prostu, bez jakiegoś __świadomego___ celu). Zajęło mi to 3 miesiące. Bez żadnych diet, bez żadnych "eliksirów". Po prostu głębokie postanowienie.

Ale 65 to troszkę za mało (trochę mi zimno :)), więc ostatnio postanowiłem 68 kilo. Bach ! w ciągu 3 tygodni stabilne 68.

MOŻESZ WSZYSTKO !!!

Musisz tylko chcieć.

Pozdrawiam.

Marek.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 590 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 686 razy

Re: Jak pozbyć się nadciśnienia?

Postprzez AKM » 11 wrz 2014, o 08:06

Marku jak to jest, że ważę +/- 60~62 kg a nieraz potrafię zjeść za dwóch..?
Poważnie też chciałbym przybrać na wadze i nieco urosnąć ale mogę jeść i jeść i nic.
Pewnie powiesz mi, że to kwestia moich przekonań ale ja nie mam zielonego pojęcia jakich.
AKM
 
Posty: 87
Dołączył(a): 6 maja 2014, o 15:37
Podziękował(a): 17 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 20 razy

Re: Jak pozbyć się nadciśnienia?

Postprzez czynnik_omega » 11 wrz 2014, o 11:05

AKM napisał(a):Marku jak to jest, że ważę +/- 60~62 kg a nieraz potrafię zjeść za dwóch..? Poważnie też chciałbym przybrać na wadze i nieco urosnąć ale mogę jeść i jeść i nic.


Jak wyżej. Miracle Man. Wizualizuj sobie siebie ważącego xx.

Stań przed lustrem i pogratuluj sobie jak dobrze wyglądasz ważąc xx.

Jeżeli to się będzie wiązało ze zwiększeniem rozmiaru ubrań, to kup sobiwe szersze spodnie !

Generalnie rób wszystko (nawet mocno przesadnie), żeby nasycić podświadomość komunikatem, że JUŻ ważysz xx.

AKM napisał(a):Pewnie powiesz mi, że to kwestia moich przekonań ale ja nie mam zielonego pojęcia jakich.


Ja też nie mam pojęcia. Nikt tego nie będzie wiedział oprócz Ciebie. Jedynie ty możesz dotrzeć do tego przekonania.

Wycisz się i oczyść z myśli "nie mogę przytyć".

Pozdrawiam Cię.

Marek.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 590 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 686 razy

Re: Jak pozbyć się nadciśnienia?

Postprzez yuuko99 » 5 sty 2015, o 16:49

czynnik_omega napisał(a):
zxc napisał(a):Tak jak w tytule, bez tabletek, skutecznie bez stresu przed ciśnieniomierzem i na jego widok? Nienawidzę pomiaru ciśnienia, pobierania krwi i tego typu praktyk.


Przeczytaj http://www.abraham-bank.org/forum-pl/post24029.html?hilit=miracle%20man#p24029

W kontekście tego co pisałem wtedy ostatnio bawię się swoją wagą. Np. w zeszłym roku ważyłem 74 kilo a postanowiłem że chcę ważyć 65 (tak po prostu, bez jakiegoś __świadomego___ celu). Zajęło mi to 3 miesiące. Bez żadnych diet, bez żadnych "eliksirów". Po prostu głębokie postanowienie.

Ale 65 to troszkę za mało (trochę mi zimno :)), więc ostatnio postanowiłem 68 kilo. Bach ! w ciągu 3 tygodni stabilne 68.

MOŻESZ WSZYSTKO !!!

Musisz tylko chcieć.

Pozdrawiam.

Marek.


Jak udało się to Panu zrobić? Jak wyglądał ten proces i pańskie myślenie? To naprawdę niesamowite! Świadomie uległy zmianie pana nawyki? Mogę prosić o nieco więcej na ten właśnie temat? Pozdrawiam.
yuuko99
 
Posty: 67
Dołączył(a): 1 gru 2014, o 16:53
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Jak pozbyć się nadciśnienia?

Postprzez Cellerman » 5 sty 2015, o 16:54

Jeśli chodzi o wagę znakomicie - GRATULUJE :)
A czy jeśli chodzi o WZROST zasady te same? :)
Cellerman
 
Posty: 120
Dołączył(a): 19 cze 2014, o 15:50
Podziękował(a): 42 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 11 razy

Re: Jak pozbyć się nadciśnienia?

Postprzez czynnik_omega » 6 sty 2015, o 11:05

yuuko99 napisał(a):Świadomie uległy zmianie pana nawyki? Mogę prosić o nieco więcej na ten właśnie temat?


Świadomie, praktycznie nic się w nas nie dzieje. To jest kwestia wprowadzenia do podświadomości odpowiedniego programu.

Tylko tyle i aż tyle.

Cellerman napisał(a):Jeśli chodzi o wagę znakomicie - GRATULUJE. A czy jeśli chodzi o WZROST zasady te same?


Nie, ponieważ nasz Forma (zapisana w DNA) pozwala na zmianę wagi przez całe życie a rośniemy tylko do pewnego momentu.

Zawsze można zmienić Formę ! Pisałem o tym już kiedyś: http://www.abraham-bank.org/forum-pl/post28604.html#p28604

Pozdrawiam.

Marek.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 590 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 686 razy

Re: Jak pozbyć się nadciśnienia?

Postprzez Cellerman » 6 sty 2015, o 11:27

Zastanawiam się czy to czasem nie jest Pana ograniczenie z tym ''wzrostem'' :)

DETERMINIZM GENETYCZNY NIE ISTNIEJE, jeśli nie przyjmiemy tego do przekonań!
http://vimeo.com/13090842

Moim zdaniem można urosnąć, wiadomo że nie np. 20 cm, ale powiedzmy te 5 cm jak najbardziej.

BTW 1,2 cm możemy śmiało urosnąć poprzez samo, intensywne rozciąganie!
Cellerman
 
Posty: 120
Dołączył(a): 19 cze 2014, o 15:50
Podziękował(a): 42 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 11 razy

Re: Jak pozbyć się nadciśnienia?

Postprzez yuuko99 » 6 sty 2015, o 13:12

A czy objadanie się kompulsywne jest również wynikiem przekonań/programów? Po osiągnięciu wymarzonej przeze mnie wagi zaczęłam bardzo się objadać - miało to początek w ten sam dzień, gdy zobaczyłam tą moją idealną wagę. I trwa to do dnia dzisiejszego. Zupełnie nad tym nie panuję, od tych 2 tygodni miałam jedynie 3 dni spokoju i lżejszego jedzenia. Są to ogromne ilości, nawet ponad 3000 kalorii. Nie mam pojęcia już co robić, codziennie kładę się spać z myślą, że już jutro to pokonam, a nic z tego. Będąc w szkole podstawowej miałam problemy z tuszą, ale bardzo dużo schudłam i nabyłam nowych zdrowych nawyków, a teraz totalny chaos. Spojrzałam dziś w lustro po tych dwóch tygodniach i miałam ochotę je zbić, waga też nie była łaskawa... Nie chcę tego robić, tęsknię za moimi zdrowymi nawykami i chcę znów nimi żyć, ale czuję jakąś blokadę, coś pcha mnie do tego opychania się - mimo że moje ciało i organizm są już tym wycieńczone - układ pokarmowy, opuchnięcie ciała, czuję się okropnie. Skąd to się wzięło? Bardzo dużo czytam o kompulsywnym jedzeniu, ale wiem, że tego przyczyna tkwi w podświadomości. Co mogę z tym zrobić? Trwa to dopiero 2 tygodnie, ale zrujnowało mnie totalnie.
yuuko99
 
Posty: 67
Dołączył(a): 1 gru 2014, o 16:53
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Jak pozbyć się nadciśnienia?

Postprzez Promienna » 6 sty 2015, o 13:16

Przestań czytać o kompulsywnym jedzeniu.
Niech mi się stanie :D

Promienna
 
Posty: 559
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 14:43
Podziękował(a): 265 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 225 razy

Następna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], i 12 gości