Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Jak pozbyć się nadciśnienia?


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Jak pozbyć się nadciśnienia?

Postprzez yuuko99 » 6 sty 2015, o 13:28

Promienna napisał(a):Przestań czytać o kompulsywnym jedzeniu.


A co z ciągłym myśleniem o tym? Jednak nie da się o tym zapomnieć widząc swoje opuchnięte ciało, brzuch, czując skutki zdrowotne. Naprawdę tęsknie za moimi starymi nawykami, wczoraj do godziny 16 udało mi się je utrzymywać, później znów klapa, dziś było w porządku do 12.30, później znów w ciągu niecałych 2 godzin wepchnęłam w siebie 2000 kalorii. To jest okropne. W dodatku sprawa utraty wagi też jest ciągle w mojej głowie, powrót do tej którą osiągnęłam 2 tygodnie temu, jednak na 1 plan stawiam po prostu powrót do racjonalnego jedzenia, naprawdę nie chcę robić sobie dłużej tej krzywdy. I naprawdę serdecznie przepraszam, że wylewam tu "żale i gorycz", ale jestem bezsilna i z dnia na dzień tracę wiarę w poprawę.
yuuko99
 
Posty: 67
Dołączył(a): 1 gru 2014, o 16:53
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Jak pozbyć się nadciśnienia?

Postprzez Kokos » 6 sty 2015, o 13:38

yuuko99 , a jesteś pełnoletnia ? Pisałam już kilkukrotnie, że bez psychologa nie wyjdziesz z tej sytuacji. Dlaczego nie chcesz udać się po pomoc ?
Moje motto na Nowej Drodze Życia:

https://www.youtube.com/watch?v=_6Ng2_eqes4

Kokos
 
Posty: 1364
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 10:07
Podziękował(a): 530 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 462 razy

Re: Jak pozbyć się nadciśnienia?

Postprzez yuuko99 » 6 sty 2015, o 14:00

Kokos napisał(a):yuuko99 , a jesteś pełnoletnia ? Pisałam już kilkukrotnie, że bez psychologa nie wyjdziesz z tej sytuacji. Dlaczego nie chcesz udać się po pomoc ?


Czekam na psychologa. Mam umówiony termin, ale do tej pory chcę zacząć robić coś sama bo się wykańczam. Chcę jakoś dotrzeć do tych moich przekonań (bo chyba to jest racjonalne wyjście?) i to ogarnąć. Dlatego pytam tutaj - co mogę zrobić, jak myśleć i no nie wiem... jakich technik użyć, wejrzeć w głąb siebie i sobie pomóc.
yuuko99
 
Posty: 67
Dołączył(a): 1 gru 2014, o 16:53
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Jak pozbyć się nadciśnienia?

Postprzez badcrazygirl » 6 sty 2015, o 14:14

czynnik_omega napisał(a):
zxc napisał(a):Tak jak w tytule, bez tabletek, skutecznie bez stresu przed ciśnieniomierzem i na jego widok? Nienawidzę pomiaru ciśnienia, pobierania krwi i tego typu praktyk.


Przeczytaj http://www.abraham-bank.org/forum-pl/post24029.html?hilit=miracle%20man#p24029

W kontekście tego co pisałem wtedy ostatnio bawię się swoją wagą. Np. w zeszłym roku ważyłem 74 kilo a postanowiłem że chcę ważyć 65 (tak po prostu, bez jakiegoś __świadomego___ celu). Zajęło mi to 3 miesiące. Bez żadnych diet, bez żadnych "eliksirów". Po prostu głębokie postanowienie.

Ale 65 to troszkę za mało (trochę mi zimno :)), więc ostatnio postanowiłem 68 kilo. Bach ! w ciągu 3 tygodni stabilne 68.

MOŻESZ WSZYSTKO !!!

Musisz tylko chcieć.

Pozdrawiam.

Marek.


Naprawdę Ci się to udało? Bez żadnych diet, ćwiczeń, zdrowego odżywiania? Wow. Też bym tak chciała. Alw powiedz mi Marku może zastosowałeś "odpuszczenie" tak zwane? Coś w stylu, że nie interesuje mnie jak, ale chce ważyć te 68 i już?

badcrazygirl
 
Posty: 90
Dołączył(a): 11 lis 2014, o 21:04
Podziękował(a): 91 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

Re: Jak pozbyć się nadciśnienia?

Postprzez badcrazygirl » 6 sty 2015, o 14:22

yuuko99 napisał(a):
Promienna napisał(a):Przestań czytać o kompulsywnym jedzeniu.


A co z ciągłym myśleniem o tym? Jednak nie da się o tym zapomnieć widząc swoje opuchnięte ciało, brzuch, czując skutki zdrowotne. Naprawdę tęsknie za moimi starymi nawykami, wczoraj do godziny 16 udało mi się je utrzymywać, później znów klapa, dziś było w porządku do 12.30, później znów w ciągu niecałych 2 godzin wepchnęłam w siebie 2000 kalorii. To jest okropne. W dodatku sprawa utraty wagi też jest ciągle w mojej głowie, powrót do tej którą osiągnęłam 2 tygodnie temu, jednak na 1 plan stawiam po prostu powrót do racjonalnego jedzenia, naprawdę nie chcę robić sobie dłużej tej krzywdy. I naprawdę serdecznie przepraszam, że wylewam tu "żale i gorycz", ale jestem bezsilna i z dnia na dzień tracę wiarę w poprawę.



Z twoim podejściem do tego wszystkiego w życiu nie będziesz miała idealnej sylwetki. Im więcej o tym gadasz to tym więcek tego dostajesz. Nie jestem specem w PP ale czytam to forum, analizuje, wyciągam wnioski, zapamiętuje ważne dla mnie rzeczy itd. Tyle osób daje Ci tu mnóstwo cennych rad, a Ty zachowujesz sie jakbyś te razy olewała wszystkie i w kółko tak. Już nie mówiąc o tym, że założyłas z 5 postów o tym samm tak naprawdę i cały czas mówisz tylko o jednym.

badcrazygirl
 
Posty: 90
Dołączył(a): 11 lis 2014, o 21:04
Podziękował(a): 91 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

Re: Jak pozbyć się nadciśnienia?

Postprzez yuuko99 » 6 sty 2015, o 15:55

Osiągnęłam moją idealną sylwetkę 2 tygodnie temu - jak widać mogę ją mieć, co prawda teraz sprawa prezentuje się inaczej, no ale jednak miałam to i to niedawno. Tylko teraz zwracam się tu z innym problemem. Odcinam figurę i wagę, proszę o pomoc w rozgryzieniu mojego problemu żywieniowego, a to tkwi w psychice i podświadomości.
yuuko99
 
Posty: 67
Dołączył(a): 1 gru 2014, o 16:53
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Jak pozbyć się nadciśnienia?

Postprzez czynnik_omega » 6 sty 2015, o 16:35

badcrazygirl napisał(a):Coś w stylu, że nie interesuje mnie jak, ale chce ważyć te 68 i już?


Dokładnie. Tylko tyle i aż tyle.

Pozdrawiam.

Marek.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1520
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 583 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 674 razy

Re: Jak pozbyć się nadciśnienia?

Postprzez Mistroz » 6 sty 2015, o 17:24

Bardzo ciekawe i pouczające. Wiele dowiedziałem się na temat nadciśnienia.

Mistroz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 gru 2014, o 16:00
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Jak pozbyć się nadciśnienia?

Postprzez yuuko99 » 6 sty 2015, o 17:29

Panie Marku, a czy wypowie się Pan na temat problemu, który przedstawiłam powyżej? Serdecznie proszę.
yuuko99
 
Posty: 67
Dołączył(a): 1 gru 2014, o 16:53
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Jak pozbyć się nadciśnienia?

Postprzez Kokos » 6 sty 2015, o 21:17

yuuko99 napisał(a):
Kokos napisał(a):yuuko99 , a jesteś pełnoletnia ? Pisałam już kilkukrotnie, że bez psychologa nie wyjdziesz z tej sytuacji. Dlaczego nie chcesz udać się po pomoc ?


Czekam na psychologa. Mam umówiony termin, ale do tej pory chcę zacząć robić coś sama bo się wykańczam. Chcę jakoś dotrzeć do tych moich przekonań (bo chyba to jest racjonalne wyjście?) i to ogarnąć. Dlatego pytam tutaj - co mogę zrobić, jak myśleć i no nie wiem... jakich technik użyć, wejrzeć w głąb siebie i sobie pomóc.


Na kiedy masz umówionego psychologa ?
Jak już zaczniesz chodzić, to wówczas będziesz mogła sobie dodatkowo bawić się w przekonania.
Obecnie:

1 krok
Pamiętaj, że psycholog na pewno pomoże Ci osiągnąć wymarzoną wagę i ją utrzymać :)
( ale może się okazać, że leki przeciwlękowe lub na stany depresyjne będą również potrzebne, więc lekarz Cię nie ominie ).

2 krok
Zaakceptuj Twój dziki apetyt :D
Możesz zmienić tylko to, co najpierw zaakceptujesz !!!
" Mam dzisiaj dziki apetyt. I co z tego ? Za 2 miesiące będę szczupła i zgrabna ! "

3 krok
Skoro już jesteś pewna, że Twój cel łatwo osiągniesz z psychologiem, obecnie musisz zająć się jedzeniem do woli :) Jedz wszystko, co wpadnie Ci w oko, bez absolutnie żadnych wyrzutów sumienia :)
Rób tak aż do wizyty u psychologa.
Jak tylko przestaniesz się stresować nadmiernym jedzeniem, organizm SAM z dnia na dzień zacznie wyhamowywać. Pamiętaj, że zakazany owoc kusi najbardziej. Nie zakazuj sobie jedzenia !!!

Ja zjadam swobodnie tabliczkę czekolady na raz i wręcz ona mnie odchudza. Nie żartuję :)

4 krok
Poszukaj sposobów na rozładowanie stresu ( jakiś sport czy co innego i rób to regularnie).

5 krok
Rób codziennie medytację. Uspokoi myśli, zniweluje stres i obsesję :)

6 krok
Kup sobie w aptece "Omega 3 " Wzmacnia zdrowie, leczy nerwy :)
Moje motto na Nowej Drodze Życia:

https://www.youtube.com/watch?v=_6Ng2_eqes4

Kokos
 
Posty: 1364
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 10:07
Podziękował(a): 530 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 462 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], Molly i 10 gości