Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Co udało nam się w życiu przyciągnąć?


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Black » 30 maja 2016, o 20:41

Spróbuj tego, co kiedyś Nicky napisała:
Jaka kreacja jest jeszcze możliwa z X, której do tej pory jeszcze nie dostrzegałam albo która do tej pory nie była dla mnie dostępna?

Widzisz - od razu inaczej brzmi - wciąż chodzi o X, a jednak otwierasz Wszechświat na wiele możliwości w związku z nim :)
Zaufaj :)

Black
 

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez olator » 31 maja 2016, o 08:56

O kurczę wczoraj było tak fajnie. Dziś o 14 mam randkę a obudziłam się z potwornym bólem nogi i kuleję... nawet nie wiem skąd się do wzięło. Chyba muszę odwołać spotkanie
olator
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:52
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez czynnik_omega » 9 cze 2016, o 12:30

Przykład PP w praktyce:

Umówiłem się tydzień temu na spotkanie biznesowe na zasadzie "do potwierdzenia".

Dwa dni temu ktoś zaproponował mi inne spotkanie biznesowe w tym samym czasie, ale "na pewno".

Oczywiście znając PP - nie zrobiłem z tym zupełnie nic, wierząc, że WŚ to jakoś załatwi z korzyścią dla mnie.

Dzisiaj telefon od osoby organizującej to pierwsze spotkanie, że "Klienci musieli przełożyć spotkanie. Bardzo przepraszają ....".

1) nie mam konfliktu terminów i nie muszę się spinać, żeby być w dwóch miejscach jednocześnie lu wybierać co dla mnie ważniejsze

2) klienci, którzy "bardzo przepraszają" to dla mnie doskonała pozycja do negocjacji.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 682 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Czarodziejka » 9 cze 2016, o 14:42

Gratuluję Marku, jesteś mistrzem!
Ale ja po latach praktyki moge pochwalić się równie wielkimi sukcesami. Na przykład: idę ulicą z pracy i nachodzi mnie ochota na pizzę, i co? Bach, dosłownie chwilę później natykam się na pizzerię, więc wchodzę do lokalu i najadam się do syta. No kto by pomyślał, że wszechświat załatwi mi dokładnie taki lokal i to akurat w momencie jak będę miała ochotę przekąsić pizze. NO bo w końcu mógł być tam bar mleczny, ale nie.... jest pizzeria - dokładnie tak jak pragnęłam, a przecież ktoś mógł tam otworzyć sklep, ciuchland, szkołę, ale nie - jest pizzeria, bo wszechświat już wiedział, że ja wracając z pracy w czwartek będę chciałą zjeść pizzę, a nie jeść kopytka. Albo, siedzę w domu i mam ochotę na kanapkę, otwieram lodówkę i co? Kanapka. Zastanawiam się skąd ten wszechswiat wiedział, że JA(!) będę chciała zjeść kanapkę i przygotował ją ZANIM ja nawet zdąrzyłam o niej pomyśleć? Oczywiście w tym celu posłużył sie moją córką, która zgłodniała, akurat na godzinę przed, zanim zgłodniałam ja. Nieźle, prawda? Czasem nie mogę wyjść ze zdumienia nad cudami które się dzieją.

Czarodziejka
 
Posty: 783
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 14:21
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 267 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez zdecydowana » 9 cze 2016, o 14:51

Czarodziejko jesteś mistrzem!
Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania :)- Mistrz Yoda

zdecydowana
 
Posty: 324
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 19:24
Podziękował(a): 858 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 403 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez makata » 9 cze 2016, o 19:29

a ja nie lubie sarkazmu i zlosliwości gdyż to się ma nijak do stosowania zarowno pp jak i praktykowania chrześcijanstwa...

makata
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 829 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez makata » 9 cze 2016, o 19:41

off-top ...a co tu wszyscy tak z-black-li...?

makata
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 829 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Czarodziejka » 9 cze 2016, o 20:02

to nie sarkazm, to sama istota pp i kreacji którą Marek z powodzeniem wykłada i stosuje :D
i ja też :D

Czarodziejka
 
Posty: 783
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 14:21
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 267 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez makata » 9 cze 2016, o 20:04

a to proszę bardzo jak chcesz być odtworczynia kogoś ....a nie lepiej iść wlasną drogą i być w wyższych wibracjach /energii? Cóż każdy wybiera sam :)

makata
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 829 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Czarodziejka » 9 cze 2016, o 20:16

Makata, czy Ty sugerujesz że pójście drogą nauczaną przez Marka oznacza niskie wibracje?
Dobra, ja kończę, w sumie to weszłam bo chciałam do kogoś napisać, by nie stracić na dobre kontaktu, ale nie można póki co, więc buźka. Trzymaj się Makata, do kiedyś tam. Buziak!

Czarodziejka
 
Posty: 783
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 14:21
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 267 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 24 gości