Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Co udało nam się w życiu przyciągnąć?


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Natik » 17 maja 2016, o 19:12

vortexng napisał(a):Ja to bym sobie jakiś ognisty romans przyciągnęła, żeby coś się działo. :D


Angie, to na co czekasz? Jesteś w tym dobra :D
Natik
 
Posty: 70
Dołączył(a): 27 kwi 2013, o 08:52
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 23 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez vortexng » 18 maja 2016, o 23:32

W sumie na nic :D I enjoy the journey. ;)
Lubię, jak coś się pojawia po jakimś czasie, to takie "heeeeej, przecież o to prooosiłam" :D
Opowiem Wam, jak zrobi się z tego historia. ;)
Jeśli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz to w obu przypadkach masz rację.
--------------------------------------------
Po prostu Get Happy! :D
gethappy.pl

vortexng
 
Posty: 55
Dołączył(a): 30 lip 2015, o 21:12
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 80 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez MagdaLooney » 22 maja 2016, o 13:51

Muszę Wam napisać o cudnym przyciągnięciu!!!
Postanowiłam odświeżyć nieco garderobę. W moim przypadku nie jest to łatwe, bo i styl mam dość nietypowy a ciuchy które lubię nie są dostępne w Polsce. Pozostaje mi więc wydawać fortunę w zagranicznych sklepach albo polować na okazje w serwisach aukcyjnych. Szczególnie chciałam "dorwać" dwie sukienki. I jak na złość, albo wystawiona była w mniejszym rozmiarze albo mój rozmiar był wyprzedany. O jednej z nich snilam już od jesieni. Tydzień temu wylicytowalam sukienkę. Powiem szczerze - bardzo średnio mi się podobała,zalicytowalam z uwagi na niziutką cenę i.. Wygrałam. Trochę byłam zła sama na siebie i nawet nie chciało mi się jej odbierać.. Ale pojechałam. Z uwagi na brak miejsca do zaparkowania,poprosiłam koleżankę żeby wyszła z auta i odebrała. Gdy wróciła, powiedziała :"a wiesz,ta dziewczyna miała jeszcze przy sobie dwie sukienki no ale nie chciałam decydować za ciebie i zrobiłam im zdjęcia "...Na zdjęciach były dwie sukienki o których marzyłam :) :) :) właśnie umawiam się z właścicielką na odbiór :)

Ps: A ta "niechciana" sukienka, na żywo okazała się śliczna i świetnie leży :)

MagdaLooney
 

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez MagdaLooney » 22 maja 2016, o 21:21

Historia z dzisiejszego wieczoru. Poszłam pobiegać. Nagle zorientowałam się,że zgubiłam klucze! Zaczynało się już sciemniac a byłam w szczerym polu. Panika na maxa.Szybko pobiegłam w miejsce gdzie mogły wypaść (nie podejrzewalam się nawet o takie możliwości sprinterskie hehe) i nic.Przemierzylam trasę kilkukrotnie.. Nic. Do tego już całkiem się sciemniło. I nagle wśród tych panicznych myśli, powiedziałam sobie :"stop!!!! Spokój! " i zastosowalam metodę z forum. Zamiast "szukać" zapytalam :"no,gdzie są te klucze? Pokaż mi. Chcę je za chwilę trzymać w dłoni"..... Minęły może dwie, trzy minuty.. I podbiegły do mnie dwie kobiety z pytaniem czy nie szukam przypadkiem kluczy :) :) :)

MagdaLooney
 

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Black » 22 maja 2016, o 22:40

Magda, mnie ciekawi ten Twój nietypowy styl :D

Black
 

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez olator » 30 maja 2016, o 20:16

Dzisiejsze klasyczne przyciągnięcie. Zadawałam pytania kwantowe m.in: żeby odezwał się ex, ale też pytanie jaką ciekawą propozycję dziś dostanę, jaki facet będzie chciał się umówić... I klasycznie napisał do mnie facet o imieniu ex i zaprosił jutro na kawę. Tak więc idę jutro na fajne spotkanie. Już powoli przeraża mnie fakt, że 80% facetów z którymi się umawiam ma imię moich 3 poprzednich ex. Jak idę na kolejną randkę to moja przyjaciółka od razu mówi na pewno miał na imię X... I prawie zawsze ma rację...
Kolejne to chciałam kilka dni temu by odezwał się ktoś fajny z przeszłości i zauważyłam ciekawą zależność. Zadaje pytanie kwantowe i czasami podświadomie myślę jaka może być odpowiedź jednak PP prawie zawsze pokazuje mi dobrą, ale INNĄ odpowiedź...
olator
 
Posty: 72
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:52
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Black » 30 maja 2016, o 20:22

olator, pytania kwantowe nie są po to by dostawać odpowiedź ani żeby przyciągać tylko żeby poruszać energię, która da nam możliwości :D

Black
 

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez olator » 30 maja 2016, o 20:26

Black napisał(a):olator, pytania kwantowe nie są po to by dostawać odpowiedź ani żeby przyciągać tylko żeby poruszać energię, która da nam możliwości :D

hmmmm... czyli ja je źle stosuje? zadaje pytania typu co będę czuła gdy odezwie się X albo kto zaproponuje mi dziś coś fajnego? i wtedy przychodzi mi samoistnie odpowiedź typu ooo może koleżanka z LO odezwie się itd
olator
 
Posty: 72
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:52
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Black » 30 maja 2016, o 20:34

Jakby to było gdyby spotkało mnie coś fajnego? - to jest pytanie otwarte, dające Ci wiele możliwości, zmienia się energia.
Co by było gdyby X się odezwał? - tutaj zamykasz Wszechświat na możliwości bo skupiasz się tylko i wyłącznie na jednym kierunku, wyznaczasz ścieżkę, a tego nie powinno się robić w PP. Pytanie zawiera konkluzję. Otwórz się na możliwości, np:
Jakby to było gdybym poznała miłość swojego życia?

A co do imion Twoich ex. Moi poprzedni partnerzy również mieli to samo imię. Coś w tym jest ;)

Black
 

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez olator » 30 maja 2016, o 20:36

To jakie pytanie kwantowe mogę zadać gdy chcę nawiązać kontakt z osobą z którą nie mam kontaktu? oprócz tego stosuje odkreowanie czyli teraz odkreuje , zniszczę moją relację z .... i każdą projekcje, oczekiwania, odrzucenie i osąd które każde z nas ma na temat drugiego i na temat naszej relacji z przeszłości, przyszłości i teraźniejszości i wypowiadam kluczowe zdanie right and wrong itd.
olator
 
Posty: 72
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:52
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 12 gości