Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Co udało nam się w życiu przyciągnąć?


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Vilandra » 19 lut 2012, o 16:50

Opowiedzcie, podzielcie się swoimi sukcesami z PP. Co dobrego udało wam się do swojego życia przyciągnąć?
Wasze odpowiedzi będą inspiracją dla wszystkich, którzy korzystają z Prawa Przyciągania lub dopiero rozpoczynają z nim przygodę.

Im częściej wspominamy swoje sukcesy, tym więcej ich zaczyna się w naszym życiu pojawiać. Powspominajmy więc :D
Każdego dnia czuje się lepiej i doświadczam coraz więcej dobra i miłości.

Vilandra
 
Posty: 824
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 21:36
Lokalizacja: Łódzkie
Podziękował(a): 177 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 149 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez kasia7xd » 19 lut 2012, o 18:36

Od kilku lat nie jeździłam w ogóle na wakacje, gdyż mnie nie było na to stać. Napisałam sobie afirmacje " Jestem teraz taka szczęśliwa i wdzięczna, że pojechałam na wakacje " którą powtarzałam ( tak wyczytałam kiedyś w jakimś artykule , żeby tak pisać, co prawda teraz mi się wydaję, że ta afirmacja jest w złej formie napisana) , lecz mimo to, faktycznie w tym roku co to napisałam, pojechałam na wakacje. Brakowało mi pieniędzy, tak więc wydrukowałam sobie banknot 100zł i wpatrywałam się w niego, następnie wizualizowałam jak mam te pieniądze. Otrzymałam te pieniądze, nawet o 100zł więcej od wujka, którego nie widziałam rok albo i więcej, choć to ja zapytałam go czy mi pożyczy.

Kolejna sytuacja, chciałam zmienić fryzurę, a dokładniej zrobić balejage. Mam długie włosy, więc balejage jest w cenach gdzieś od 80zł - 150 zł. Napisałam afirmacje: " Powszechna mądrość mojej podświadomości sprawi, że za balejage zapłacę do 40zł. Za co dziękuję " również powtarzałam tą afirmację, lecz nie aż tak często. Później o tym zapomniałam, po jakimś czasie znalazłam w internecie, że za darmo można iść do salonu fryzjerskiego (strzyżenie i modelowanie) , bo mają praktyki , więc się skusiłam, miałam robiony balejage z dwóch kolorów :) dokładnie wyszło za to 35 zł, lecz nie mieli jak wydać tak więc zapłaciłam 40zł i dostałam krem do rąk.

Tego nie jestem pewna, lecz pisałam sobie afirmacje odnośnie znalezienia swojej drugiej połówki. Wtedy, gdy to pisałam i sobie powtarzałam znałam już pewnego chłopaka, wydawało mi się, że się wszystko ułoży i że z nim będę, gdyż dobrze się dogadywaliśmy itp. Niestety po jakimś czasie wszystko zaczęło się psuć i na jakiś czas straciliśmy kontakt, poznałam innego chłopaka,z który mam wiele wspólnego, świetnie się dogadujemy i jesteśmy ze sobą już prawie 3 miesiące. :)

kasia7xd
 
Posty: 192
Dołączył(a): 31 sie 2011, o 17:46
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Vilandra » 19 lut 2012, o 19:43

Świetnie! Najbardziej podobał mi się przykład z fryzjerem, bo zapłaciłaś dokładnie tyle, ile chciałaś, a więc przyciąganie było maksymalnie dokładne.

Co do chłopaka, to miałam kiedyś podobną sytuację jak Twoja. Przyciągałam osobę o ustalonych wcześniej cechach, tylko o jednej zapomniałam, ale była ona akurat negatywna, no i przez to moje niedopatrzenie, nie wyszło tak jak trzeba, ale to stare czasy :D

Ja osobiście przyciągnęłam już:
- pieniądze
- konkretnych ludzi, których chciałam poznać
- sytuacje, które chciałam, żeby się zdarzyły
- ideę, którą chciałam zrealizować
- nawet to forum przyciągnęłam, szukając miejsca, w którym będę mogla dzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi Prawa Przyciągania
Każdego dnia czuje się lepiej i doświadczam coraz więcej dobra i miłości.

Vilandra
 
Posty: 824
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 21:36
Lokalizacja: Łódzkie
Podziękował(a): 177 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 149 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Kasiczka » 19 lut 2012, o 19:52

MI się wszystko układa i dostaję, czego pragnę, odkąd czytam Ewangelię, jestem z JEzusem i modlę się Tajemnicą Szczęścia.

Także musiałabym opisywać całę swoje życie :) , pocżąwszy od umocnienia się mojego zwiazku, poprzez rozwój duchowy aż po realizację celów zarobkowych, które poszły z kopyta. Dostaję pełno zleceń i wiem, że w tym roku zarobimy na dom. PRaktycznie już mamy na działkę bez kredytu, a jeszcze nie rozkręciłam mojego biznesu, który planuję (w zasadzie jest ich kilka ).
Założyłam sobie, że miesięcznie mój dochód (nasz ) będzie się zwiększał o 500zł miesięcznie - codziennie powtarzam przy modlitwie swoje cele, i dzieje wiecie się tak, że zwiększa się o ponad 10 razy tyle. Pieniądze już nie stanowią dla mnie niedostępnego tabu - proście, a otrzymacie :) . Cały sekret.
Modlę się tylko o to, żeby moje pragnienia były jednakie z Bożymi - i tak się dzieje, nie mam oporu przed pragnieniami i rozterek dzięki temu.
Już nie piszę o sprawach, kiedy sobie zakładam, że kupię spodnie takie a takie, i je znajduję. POtem myślę, że do nich przydałby się żakiet - mam. Buty do koloru - są. Wszystko tego samego dnia kiedy o tym pomyślę. :)
Czary towarzyszą mi na co dzień, już nawet nie staram sie ich pamiętać - są wszędzie w każdym wymiarze życia.
Kiedyś trudno mi było utrzymać dobry nastrój, teraz,odkąd mam wsparcie u Jezusa, nie stanowi to żadnego problemu. UTrwaliłam pozytywne połączenia neuronowe i jestem praktycznie zawsze pogodna. Czego i Wam życzę :) . BO przy wierze i pogodzie ducha wystarczy nawet, że przypomnicie sobie cele swoje i już się dzieją :)
http://jezus-cie-kocha.blogspot.com/

"Gdybyś chodził po drodze Bożej, mieszkałbyś w pokoju na wieki. Naucz się, gdzie jest mądrość, gdzie jest siła i rozum, a poznasz równocześnie, gdzie jest długie i szczęśliwe życie, gdzie jest światłość dla oczu i pokój "

Kasiczka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1142
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 23:40
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Kasiczka » 19 lut 2012, o 19:55

TEraz zakładam szkołę montessori dla mojego dziecka - i wiem, że to będzie wielki sukces.

Kochani - my jesteśmy obrazem Boga na ziemi, musimy zatem Go godnie reprezentować: mieć ładne ubranie, włosy, być mądrymi, żyć w obfitości i być wdzięcznymi, gdyż On się raduje wtedy kiedy my. :)
http://jezus-cie-kocha.blogspot.com/

"Gdybyś chodził po drodze Bożej, mieszkałbyś w pokoju na wieki. Naucz się, gdzie jest mądrość, gdzie jest siła i rozum, a poznasz równocześnie, gdzie jest długie i szczęśliwe życie, gdzie jest światłość dla oczu i pokój "

Kasiczka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1142
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 23:40
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Vilandra » 19 lut 2012, o 20:06

Kasiczka napisał(a):
Czary towarzyszą mi na co dzień, już nawet nie staram sie ich pamiętać - są wszędzie w każdym wymiarze życia.


Oby kiedyś każdy mógł w ten sposób powiedzieć.
Cieszę się razem z tobą i mam nadzieję, że dom niedługo stanie, taki jakim go sobie wymarzyłaś. :)
Każdego dnia czuje się lepiej i doświadczam coraz więcej dobra i miłości.

Vilandra
 
Posty: 824
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 21:36
Lokalizacja: Łódzkie
Podziękował(a): 177 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 149 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez kasia7xd » 19 lut 2012, o 20:21

Oj jakby wiara i pogoda ducha mi towarzyszyła non stop to by było cudownie. :) Przyciąganie byłoby o wiele łatwiejsze i szybsze.

kasia7xd
 
Posty: 192
Dołączył(a): 31 sie 2011, o 17:46
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Vilandra » 19 lut 2012, o 20:29

kasia7xd napisał(a):Oj jakby wiara i pogoda ducha mi towarzyszyła non stop to by było cudownie. :)


Może spróbuj żeby tak było... :)
Najpiękniejsza twarz to ta, która potrafi się śmiać w najgorszy, pochmurny dzień.
Każdego dnia czuje się lepiej i doświadczam coraz więcej dobra i miłości.

Vilandra
 
Posty: 824
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 21:36
Lokalizacja: Łódzkie
Podziękował(a): 177 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 149 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez kasia7xd » 19 lut 2012, o 20:35

Będę próbować do skutku. :) Ale ostatnio trudno mi cokolwiek przyciągnąć. Przydałyby mi się trochę gotówki, lecz trudno mi jest ją przyciągnąć. A najbardziej to pragnę kupić nowe mieszkanie, lecz na to chyba muszę ojjj troche poczekac.

kasia7xd
 
Posty: 192
Dołączył(a): 31 sie 2011, o 17:46
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez syllaqmadam » 19 lut 2012, o 20:43

kasia7xd napisał(a):Oj jakby wiara i pogoda ducha mi towarzyszyła non stop to by było cudownie. :) Przyciąganie byłoby o wiele łatwiejsze i szybsze.

To po prostu kwestia czasu jak to wypracujesz, praktykując codziennie pozytywne myślenie, PP czy jak tam zwał inaczej :)
Mi się realizuje wszystko co chcę, a jak widzę zastój czy jakiś zły nastrój no to mam wtedy informację,że dzieje się coś czego nie chcę, że wybrałam coś co nie odpowiada moim preferencjom i mnie nie satysfakcjonuje i na podstawie tego wybieram
świadomie nowe satysfakcjonujące przekonanie, bądż sytuację, czy też rzecz materialną.
kasia7xd możesz codziennie pamiętać by wprawiać się w dobry nastój po przez jakąś myśl, póżniej tych myśli będzie więcej i lżej Ci będzie się na nich koncentrować.
Cześć.
Możesz zdecydować się myśleć w sposób, który pomoże ci osiągnąć szczęście i sukces, zamiast w sposób, który cię od szczęścia i sukcesu oddala.

syllaqmadam
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 19:31
Podziękował(a): 180 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 95 razy

Następna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], Sandy, Yahoo [Bot] i 22 gości