Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez zdecydowana » 3 mar 2016, o 15:41

Life napisała :
Chodzi o to, aby być świadomym emocji jaką odczuwamy i sięgać stopniowo po lepszą, bo jest to najlepsze i jedyne, co można zrobić. Czujesz się zazdrosny/a, bo widziałeś/aś jak ktoś rozmawiał z kimś, kogo chcesz przyciągnąć? Gdy pozwolisz sobie być wściekły/a na obie te osoby, że jak one mogły Ci to zrobić, to może to trudne do uwierzenia, ale.... poczujesz się lepiej! :)


Właśnie o to chodzi. Hicksowie też o tym wspominają. W książce "Proś, a będzie ci dane " ( nie zacytuję bo jej aktualnie nie mam ;) ) jest napisane, że nikt nie ma prawa komuś mòwić żeby się nie złościł, bo nie ma pojęcia co ta osoba czuje i jaka w tej chwili emocja poprawi jej samopoczucie ;) Chodzi o to, że my mamy starać czuć się lepiej :)

Lifeisamiracle, dzięki za ten wątek
Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania :)- Mistrz Yoda

zdecydowana
 
Posty: 279
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 19:24
Podziękował(a): 698 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 334 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez GOLD » 4 mar 2016, o 14:58

Licza sie tylko emocje, dokładnie. Myśli sa nie ważne w "przyciaganiu", sa tylko narzedziem, pomoca do wywolywania emocji. Mozemy myslec o czym chcemy, jak chcemy, byle bysmy sie czuli dobrze z tymi myslami. Tylko emocje tak naprawdę definiuja jak nam sie te mysli odzwierciedla. Dlatego takich wlasnie watkow powinno byc jak najwiecej, w ktorych jedymym celem jest poprawienie sobie samopoczucia, a nie rozwazanie jak, jak, jak, jak przyciagnac, w ktorych ludzie tak naprawde skupiaja sie na braku, nawet o tym nie wiedzac. Tu czuc dostatek. Tylko trzeba pielęgnować ten temat, żeby przetrwał - prostymi uczynkami, opowiadać o tym jak się dobrze czuliśmy dziś i co nam poprawiało humor, opisywać emocje. A uwierzcie, że takie działanie da nam już dużo dobrego. :) Pozdrawiam. :)

GOLD
 
Posty: 52
Dołączył(a): 18 sty 2016, o 14:32
Podziękował(a): 290 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 59 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez lawendaa » wczoraj, o 10:03

Hm, przez wszystkie dni miałam cudowne samopoczucie, nawet bez zbyt dużej samokontroli, naprawdę chodziłam z uśmiechem na ustach. A dzisiaj obudziłam się z poczuciem wewnętrznego strachu. Wszystkie obawy, jakieś natręctwa, wszystko przyszło dzisiaj rano ze zdwojoną siłą, bez powodu.

Miał ktoś tak?

lawendaa
 
Posty: 37
Dołączył(a): 3 sty 2016, o 19:54
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 31 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez Aliss » wczoraj, o 11:29

lawendaa napisał(a):Hm, przez wszystkie dni miałam cudowne samopoczucie, nawet bez zbyt dużej samokontroli, naprawdę chodziłam z uśmiechem na ustach. A dzisiaj obudziłam się z poczuciem wewnętrznego strachu. Wszystkie obawy, jakieś natręctwa, wszystko przyszło dzisiaj rano ze zdwojoną siłą, bez powodu.

Miał ktoś tak?


Ciekawe do kogo to nalezy ??

Jestesmy jak anteny odbiorcze , mysli ktore udezaja w nas jak torpedy bez powodu , szukaja naszego zasilenia energetycznego . Ty Lawendo masz jednak wolna wole i m ozesz zdecydowac czy bedziesz je zasilac czy powiesz sobie STOP!!! i zaczniesz wyszukiwac takie mysli ktore sprawiaja Ci radosc . :) Potraktuj to jak zabawe w wybory mysli . :)

Wklejam Ci przypominajke ktora warto wydrukowac i czytac dla przypomienia kilka razy dziennie az utwali sie w swiadomosci ..... ;)

Jest to tekst ktory napisala Nelly Radwanowska


Warto przypominać sobie na codzień Wieczne Prawo Kreacji Życia: to o czym myślisz i co czujesz kształtuje materialną formę na poziomie atomowym. To , co pochłania twoją uwagę, staje się namacalną treścią twego życia. Trwanie w niezgodzie, krytyce , podejrzliwości , porównywaniu i lęku tworzy upadek w twoim ciele i losie. Uczucia/emocje to energia, poprzez którą myśli stają się rzeczami. Rzeczy nIgdy nie powstaną bez nadania myślom uczuć. Jeśli w każdym momencie , gdy pojawia się destruktywna myśl, czyli nie-przyjemna dla ciebie, będziesz przywoływać w umyśle to Bezcenne Prawo Kreacji, przejmiesz odpowiedzialność za wszystko co wydarza się w twoim życiu i zaczniesz dokonywać świadomych wyborów myśli , które zapragniesz dokarmić uczuciami , by móc je zamanifestować w realu..
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1731
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2185 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1006 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez lifeisamiracle » wczoraj, o 14:27

Lawendaa - to jest właśnie to, o czym pisałam. Na początku było Ci łatwiej, ale teraz będziesz musiała wykonać małą pracę, aby wrócić na dobre tory. Powodzenia! :) Na pewno dasz radę :)

lifeisamiracle
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 17 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 21 razy

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Kokosek, lifeisamiracle, MujerERojon10, Yahoo [Bot], zdecydowana i 16 gości