Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez Monika22 » 1 mar 2016, o 17:42

magicmind napisał(a):
lifeisamiracle napisał(a):Dokładnie, 3 tygodnie wystarczą, aby wyrobić w sobie nawyk. Ale już po kilku dniach są takie zmiany w życiu, że aż się nie chce czuć źle :) I nadal uważam, że włożenie pracy jest konieczne, aby przyciągać inne rezultaty. Ale harówka to nie jest! :) I nie powiedziałabym, że to jest spinanie się ;)

Możesz opisać jak to robisz dokładnie?

To jest to:
lifeisamiracle napisał(a):Robimy tak: pytamy siebie "co poprawi mi teraz samopoczucie?" -> zapisujemy to -> przechodzimy do działania. I tak ciągle :D

Monika22
 
Posty: 150
Dołączył(a): 28 gru 2014, o 23:08
Podziękował(a): 32 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 44 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez magicmind » 1 mar 2016, o 18:19

Monika22 napisał(a):
magicmind napisał(a):
lifeisamiracle napisał(a):Dokładnie, 3 tygodnie wystarczą, aby wyrobić w sobie nawyk. Ale już po kilku dniach są takie zmiany w życiu, że aż się nie chce czuć źle :) I nadal uważam, że włożenie pracy jest konieczne, aby przyciągać inne rezultaty. Ale harówka to nie jest! :) I nie powiedziałabym, że to jest spinanie się ;)

Możesz opisać jak to robisz dokładnie?

To jest to:
lifeisamiracle napisał(a):Robimy tak: pytamy siebie "co poprawi mi teraz samopoczucie?" -> zapisujemy to -> przechodzimy do działania. I tak ciągle :D

żle określiłem pytanie, ciekawiło mnie co np dzisiaj zrobiła.

magicmind
 
Posty: 5576
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1033 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1675 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez Scarlett » 1 mar 2016, o 18:23

magicmind, chyba nie masz zamiaru robić tego co innym poprawia samopoczucie? Zapytaj sam siebie co Tobie poprawi i podziel się tym na forum. Potem przeczytaj to 10 razy i to będzie odpowiedź do Twojego pytania.
Zaczynasz się za bardzo skupiać na stricte technice niż poprawie samopoczucia. Mądry chłop jesteś więc wiesz czym to się skończy....
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 822
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 229 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 334 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez magicmind » 1 mar 2016, o 18:27

Nie o to chodzi, tak jak pisałem stosuje to naturalnie od kilku miesięcy ale nie właśnie jako pracę tylko spontanicznie.
A jak traktuje jako prace i zadaję sobie takie pytanie to mam pustkę w głowie, nie mam poprostu pomysłu na to co mi może sprawić przyjemność w tej chwili :)
Dlatego zastanawiałem się jaka jest różnica miedzy tym co ja robię a tym gdzie wynika to z pracy.

magicmind
 
Posty: 5576
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1033 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1675 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez lifeisamiracle » 1 mar 2016, o 18:28

Scarlett dobrze pisze. A ja od siebie dodam, że nie rozumiem, czemu o to pytasz, Magic. Przecież jesteśmy innymi ludźmi. To, co mi poprawiło samopoczucie, z całą pewnością nie poprawi samopoczucia Tobie. Zapytaj sam siebie. Bo jak Ci napiszę "pomaluj paznokcie, bo ja pomalowałam", to zastanów się - poprawi Ci to samopoczucie?

lifeisamiracle
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 17 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 21 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez magicmind » 1 mar 2016, o 18:30

lifeisamiracle napisał(a):Scarlett dobrze pisze. A ja od siebie dodam, że nie rozumiem, czemu o to pytasz, Magic. Przecież jesteśmy innymi ludźmi. To, co mi poprawiło samopoczucie, z całą pewnością nie poprawi samopoczucia Tobie. Zapytaj sam siebie. Bo jak Ci napiszę "pomaluj paznokcie, bo ja pomalowałam", to zastanów się - poprawi Ci to samopoczucie?

No nie, ale np. to już jest coś co mnie naprowadza :)
Wiec już więcej mi to mówi :)

magicmind
 
Posty: 5576
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1033 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1675 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez lifeisamiracle » 1 mar 2016, o 18:30

magicmind napisał(a):Nie o to chodzi, tak jak pisałem stosuje to naturalnie od kilku miesięcy ale nie właśnie jako pracę tylko spontanicznie.
A jak traktuje jako prace i zadaję sobie takie pytanie to mam pustkę w głowie, nie mam poprostu pomysłu na to co mi może sprawić przyjemność w tej chwili :)
Dlatego zastanawiałem się jaka jest różnica miedzy tym co ja robię a tym gdzie wynika to z pracy.

Praca to bardziej w cudzysłowie :) Chodzi o to, żeby zwracać uwagę na to ciągle, a nie raz na 3 dni

lifeisamiracle
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 17 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 21 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez lifeisamiracle » 1 mar 2016, o 18:32

magicmind napisał(a):
lifeisamiracle napisał(a):Scarlett dobrze pisze. A ja od siebie dodam, że nie rozumiem, czemu o to pytasz, Magic. Przecież jesteśmy innymi ludźmi. To, co mi poprawiło samopoczucie, z całą pewnością nie poprawi samopoczucia Tobie. Zapytaj sam siebie. Bo jak Ci napiszę "pomaluj paznokcie, bo ja pomalowałam", to zastanów się - poprawi Ci to samopoczucie?

No nie, ale np. to już jest coś co mnie naprowadza :)
Wiec już więcej mi to mówi :)

Ejjj, ale bez kombinowania :) Nie musisz zaraz robić nie wiadomo czego, nawet wypicie ulubionej herbaty jest ok ;)

lifeisamiracle
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 17 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 21 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez magicmind » 1 mar 2016, o 18:33

lifeisamiracle napisał(a):
magicmind napisał(a):Nie o to chodzi, tak jak pisałem stosuje to naturalnie od kilku miesięcy ale nie właśnie jako pracę tylko spontanicznie.
A jak traktuje jako prace i zadaję sobie takie pytanie to mam pustkę w głowie, nie mam poprostu pomysłu na to co mi może sprawić przyjemność w tej chwili :)
Dlatego zastanawiałem się jaka jest różnica miedzy tym co ja robię a tym gdzie wynika to z pracy.

Praca to bardziej w cudzysłowie :) Chodzi o to, żeby zwracać uwagę na to ciągle, a nie raz na 3 dni

Rozumiem.No może faktycznie z tą spontanicznością tak jest ze nie zwracam na to uwagi codziennie po kilka razy tylko jak mnie najdzie. Porobuje i zobaczę co to zmieni .

magicmind
 
Posty: 5576
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1033 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1675 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez Scarlett » 1 mar 2016, o 18:34

Jeśli robisz to spontanicznie to bardzo dobrze bo o to chodzi. Praca była tylko przenośnią. Wiemy przecież, że im cięższa praca tym bardziej gówniane wyniki. PP powinno się stosować lekko. Płynąć...
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 822
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 229 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 334 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], GOLD, , Kokos, lifeisamiracle, MujerERojon10, Yahoo [Bot], zdecydowana i 15 gości