Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez magicmind » 1 mar 2016, o 12:15

Nicky napisał(a):
magicmind napisał(a):A cuda i rozwiązania dzieją się wtedy kiedy jestem zajęty czymś innym :)


O, to u mnie podobnie :D Jak skupiam się na danej sprawie, to ona jak na złość ciągnie się jak smoła i nie widać rozwiązania. Jak tylko odwrócę swoją uwagę i zacznę się zajmować czymś innym... sprawa o której wcześniej myślałam rozwiązuje się w magiczny sposób :)


Ja nawet zauważyłem jak zmiana skupienia uwagi zmienia bieg spraw.
W sumie to jest ciekawe doświadczenie bo jak cos spieprzysz wiesz jak to odkręcić, wiesz ze możesz to odkrecić.

Ostatnio zamówiłem sobie najdroższa rzecz przez internet, komputer i wdarły się mi z tym związane obawy odnośnie zakupów przez internet.
No i miałem niezłe przygody z tym związane bo próbowano mnie oszukać. Ostatecznie cała afera wyszła mi na korzyść bo podszedłem do tego bez spiny :)

magicmind
 
Posty: 5576
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1033 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1675 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez Nicky » 1 mar 2016, o 14:37

lifeisamiracle napisał(a):Napisał ktoś, kto przyciąga przypadkiem, a nie świadomie :) Mogę się tylko zaśmiać, Nicky :)


Po co te złośliwości? Przemawia przez ciebie jakaś gorycz... nie przelewaj na innych swoich niepowodzeń i frustracji. Rób swoje, skup się na sobie i nie krytykuj innych bo to do niczego nie prowadzi. Każdy może mieć swój sposób na PP.
Druga sprawa jest taka, że ja nigdzie nie napisałam że 100% moich przyciągnięć to nieświadome przyciągnięcia, nie wiem skąd ten absurdalny wniosek. Poza tym... świadomie czy nie, zasady są takie same prawda?

Nicky
 
Posty: 3496
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1748 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2081 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez MagdaLooney » 1 mar 2016, o 14:44

Wiesz Nicky,ostatnio dużo myślałam o PP i tematach z nim związanych. Zauważyłam jedna prawidłowość - w momencie skupiania się na technikach,kontroli itp,gubilam radość,ekscytacje i wszystko było "na siłę". Najwspanialsze rzeczy zawsze przychodziły gdy po prostu się odpuszczalo. Nie wiem czy nazwać to przyciąganiem nieświadomym ale Twoje podejście jest wspaniałe. Bez spiny,za to z radością.

MagdaLooney
 
Posty: 228
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 44 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 99 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez lifeisamiracle » 1 mar 2016, o 15:41

Nicky napisał(a):
lifeisamiracle napisał(a):Napisał ktoś, kto przyciąga przypadkiem, a nie świadomie :) Mogę się tylko zaśmiać, Nicky :)


Po co te złośliwości? Przemawia przez ciebie jakaś gorycz... nie przelewaj na innych swoich niepowodzeń i frustracji. Rób swoje, skup się na sobie i nie krytykuj innych bo to do niczego nie prowadzi. Każdy może mieć swój sposób na PP.
Druga sprawa jest taka, że ja nigdzie nie napisałam że 100% moich przyciągnięć to nieświadome przyciągnięcia, nie wiem skąd ten absurdalny wniosek. Poza tym... świadomie czy nie, zasady są takie same prawda?

Oceniłaś mnie, a namawiasz na forum, aby nie oceniac. Ach ta hipokryzja :) Jakie niepowodzenia i frustracje? :) Bo ja o niczym nie wiem :) Robię swoje, założyłam wątek i chcę pomóc ludziom, ale Ty przychodzisz i wtrącasz swoje trzy grosze, które nijak nie mają się do mojego tematu. Nie podoba się - nie komentuj. Oczywiście, że zasady są zawsze takie same, ale chyba lepiej przyciągać świadomie i być pewnym swojej mocy, co chcę pokazać ludziom, którzy wezmą udział w tym wyzwaniu. Jeżeli masz zamiar się kłócić, to proszę bardzo, droga wolna, ale ja się na to nie piszę. Pozdrawiam.

lifeisamiracle
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 17 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 21 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez Nicky » 1 mar 2016, o 15:45

Lifeisamiracle: widzisz, jakie to niemiłe... gdy ktoś nie wie o Tobie nic, a ocenia? :D No więc, nie róbmy tego.

Trzeba było nie pisać:

"Napisał ktoś, kto przyciąga przypadkiem, a nie świadomie :) Mogę się tylko zaśmiać, Nicky"


to nie byłoby mojej z lekka złośliwej odpowiedzi. Akcja rodzi reakcję.

Zostawmy to, masz rację. Bez sensu się kłócić.

MagdaLooney, dokładnie, o to chodzi!! PP nie cierpi spiny. Wszystko ma przychodzić naturalnie, swobodnie, z lekkością... i wtedy naprawdę możemy góry przenosić. A jak się zaczynamy napinać, i robić coś tam na siłę, pilnować się z myślami , na siłę odganiać te niedobre etc... to dupa z tego wychodzi.

Nicky
 
Posty: 3496
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1748 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2081 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez Scarlett » 1 mar 2016, o 15:49

MagdaLooney napisał(a):Wiesz Nicky,ostatnio dużo myślałam o PP i tematach z nim związanych. Zauważyłam jedna prawidłowość - w momencie skupiania się na technikach,kontroli itp,gubilam radość,ekscytacje i wszystko było "na siłę". Najwspanialsze rzeczy zawsze przychodziły gdy po prostu się odpuszczalo. Nie wiem czy nazwać to przyciąganiem nieświadomym ale Twoje podejście jest wspaniałe. Bez spiny,za to z radością.


90% użytkowników forum o tym pisze i dokładnie tak robi :)
Gdyby ktoś się spinał to nic by nie przyciągnął. Na tym to polega.
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 822
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 229 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 334 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez lawendaa » 1 mar 2016, o 16:29

Moim zdaniem ten wątek jest bardzo przydatny, dlatego ze jest nawet jakos naukowo udowodnione ze w ciagu ok. 30 dni wyrabia sie w człowieku nawyk. A osoby nowe, które pojawiają sie na tym forum czytają rady i po chwili o tym zapominają, bo schemat myślenia jaki towarzyszył im przez całe zycie jest tak zakodowany, ze po chwili zapominają o swoich postanowieniach i wracają do dawnego sposobu myślenia, w tym przede wszystkim zamartwiania sie, a potem sa rozczarowane i zdziwione ze PP nie działa.

Dlatego uważam, ze ten post jest świetnym pomysłem, bo jest to swego rodzaju przypominajka. I nawet na początku po części sztuczne znajdywanie pozytywnych aspektów danej sytuacji i ogolnie pozytywne myślenie po jakimś czasie własnie wejdzie nam w nawyk i stanie sie codziennością.

lawendaa
 
Posty: 37
Dołączył(a): 3 sty 2016, o 19:54
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 31 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez lifeisamiracle » 1 mar 2016, o 16:48

Dokładnie, 3 tygodnie wystarczą, aby wyrobić w sobie nawyk. Ale już po kilku dniach są takie zmiany w życiu, że aż się nie chce czuć źle :) I nadal uważam, że włożenie pracy jest konieczne, aby przyciągać inne rezultaty. Ale harówka to nie jest! :) I nie powiedziałabym, że to jest spinanie się ;)

lifeisamiracle
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 17 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 21 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez magicmind » 1 mar 2016, o 17:01

lifeisamiracle napisał(a):Dokładnie, 3 tygodnie wystarczą, aby wyrobić w sobie nawyk. Ale już po kilku dniach są takie zmiany w życiu, że aż się nie chce czuć źle :) I nadal uważam, że włożenie pracy jest konieczne, aby przyciągać inne rezultaty. Ale harówka to nie jest! :) I nie powiedziałabym, że to jest spinanie się ;)

Możesz opisać jak to robisz dokładnie?

magicmind
 
Posty: 5576
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1033 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1675 razy

Re: W marcu zwracamy uwagę na swoje samopoczucie

Postprzez lifeisamiracle » 1 mar 2016, o 17:03

Napisałam w pierwszym poście tego wątku. To proste, nie ma co kombinować :)

lifeisamiracle
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 17 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 21 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Kokosek, lifeisamiracle, MujerERojon10, Yahoo [Bot], zdecydowana i 16 gości