Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Transerfing rzeczywistości- Vadim Zeland


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Transerfing rzeczywistości- Vadim Zeland

Postprzez Bushido » 11 sie 2013, o 20:13

A ja mysle ze zle zrozumieliscie przeslanie
Macie plynac z pradem a nie pod prad
Sukces jest tym co przyciągasz, przez to kim się stajesz...
Badź wola moja...

Bushido
 
Posty: 1266
Dołączył(a): 28 sty 2013, o 20:09
Podziękował(a): 118 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 300 razy

Re: Transerfing rzeczywistości- Vadim Zeland

Postprzez alice » 11 sie 2013, o 20:16

No właśnie nie zrozumiałam źle - kobieta chciała być lekarką/pielęgniarką (nie pamiętam), jej mąż się temu sprzeciwiał, ale ona dopięła celu po długiej walce i dzięki ciężkiej pracy. Zeland skrytykował to podejście.

Podkreśla, że nadajemy zbyt dużą wartość temu co przychodzi z trudem, a odbieramy ją temu co przychodzi łatwo - to prawda, ale w takim razie czymże jest przykład założyciela fabryki Hondy, albo sama nawet postać grana przez Willa Smitha w tym filmie którego tytułu nie pamiętam :)

alice
 

Re: Transerfing rzeczywistości- Vadim Zeland

Postprzez Bushido » 11 sie 2013, o 20:52

Zeland pisze nie walcz
duzo latwiej mozna osiagnac duzo wiecej
Sukces jest tym co przyciągasz, przez to kim się stajesz...
Badź wola moja...

Bushido
 
Posty: 1266
Dołączył(a): 28 sty 2013, o 20:09
Podziękował(a): 118 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 300 razy

Re: Transerfing rzeczywistości- Vadim Zeland

Postprzez alice » 11 sie 2013, o 21:02

To wiem, ale ma sie to nijak do przykladow ktore podalam: zalozyciela fabryki Hondy i Willa Smitha w "W pogoni za szczesciem". Ja jestem za stanem flow na co dzien, ale doceniam wartosc walki i pracy, tak jak cenie obrone suwerennosci kraju, nie ceniac np postawy Francuzow pod okupantem.

alice
 

Re: Transerfing rzeczywistości- Vadim Zeland

Postprzez ukash » 11 sie 2013, o 21:07

Magic co do Twojego pytania z poprzedniej strony o wizualizacje, to moge sie szczegółowy wypowiedzieć, bo myślę (nawet jestem przekonany), że wiem jak dokładnie to działa ;) Obie metody są poprawne, każda ma swoje plusy i minusy.
Pamiętasz moje największe nieświadome przyciągnięcie które Ci opisywałem ? Wiem wiem, może sie powtarzam i nad interpretuję, jednak to doświadczenie (będące zarazem moim symbolem przyciągania i jedną z akcji, które zapamiętam do końca życia) pokazało mi coś niezwykłego, czego nie znajdę w książkach/filmach o PP. Kilkuminutowa wizualizacja samego końcowego efektu spełniła się za rok (tak była "planowana", wcześniej nie było fizycznej możliwości). O co chodzi ? Otóż przez ten rok mogłem to tysiąc razy zepsuć. Baa, nawet jak sobie teraz analizuję to psułem i to nie raz:D Jednak tamtej nocy gdy robiłem wizuala, byłem w stanie tak wysokich wibracji (niesamowite uczucie, właśnie ta jedność wszystkiego o której kiedyś pisałeś, raz w życiu właśnie wtedy tego doznałem) że mam wrażenie, iż to MUSIAŁO się potem wydarzyć. Informacja tak mocno zakodowała mi się w podświadomości, że cokolwiek bym nie robił, materializacja i tak by nastąpiła. Autentycznie, przypominam sobie niejedną akcję, w której nieświadomie to psułem, a i tak się spełniło. To oczywiście skrajny przykład, ale jeśli odpowiednio mocno zapiszesz informację w podświadomości/matrycy ona będzie sobie tam czekała na spełnienie bez względu na to co będziesz robił potem (no chyba że odpowiednio mocną ją wyprzesz). A co się bedzie działo po drodze ? Wydaje mi się, że podświadomość wybierze sobie "losowo" jeden scenariusz, spośród najbardziej zgodnych z Twoimi przekonaniami/stylem życia itp.

Wizualizujesz wymarzony samochód, ale nie to jak go zdobyłeś. Zrobiłeś to na tyle dobrze, że dostało się do podświadomości. Masz kilka możliwości, mniej lub bardziej prawdopodobnych:
Zarobienie i kupienie go - 60%
Dostanie w prezencie - 35%
Wygranie kasy i kupienie go - 5%, bo czasem grasz na loteriach ale rzadko
Najprawdopodobniej go sobie kupisz, jednak inny scenariusz też jest możliwy. Nie masz nad tym kontroli, spełni sie któryś z nich losowo;p W głowie masz zapisaną jedynie informację, że masz samochód, reszty nie sprecyzowałeś i podświadomość sobie ją dorobi po swojemu ;) Musi, bo wie, że będziesz miał samochód.

Zaleta jest taka, że wizualizujesz sam efekt końcowy i nie musisz dbać o resztę. Wady są takie, że możesz trafić na kiepski scenariusz, np. dostałeś kradziony samochód i potem masz problemy. Problemem może być też samo uwierzenie, że będziesz miał samochód. Przykładowo, nie masz dobrej pracy i na to sie nie zapowiada (bo nie masz żadnego pomysłu), nie masz też bogatych znajomych/rodziny. W tej sytuacji wizualizowanie tylko i wyłącznie faktu, że masz wypasioną furkę będzie trudne ;)

Druga metoda, czyli sprecyzowanie krok po kroku ma tą zaletę, że układasz sobie całą drogę do zdobycia samochodu. Wada jest taka, że musisz tą drogę mieć, musisz mieć jakiś konkretny i wiarygodny (w Twoim odczuciu) plan ;)

Ja osobiście tak to wszystko widzę i na bazie doświadczenia (co prawda tylko kilku akcji, ale mocnych i wyraźnych) uważam, że tak działa precyzowanie marzeń w przyciąganiu. To czego nie dopowiesz Ty, dopowie sobie Twoja podświadomość. Sam decydujesz, czy chcesz zaryzykować ;)

ukash
 
Posty: 754
Dołączył(a): 5 maja 2013, o 15:21
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

Re: Transerfing rzeczywistości- Vadim Zeland

Postprzez Bushido » 11 sie 2013, o 21:18

Zeland pisze jasno
Wizualizuj cel koncowy jak juz to masz
a reszte pozostaw wariantom
nie ma co tego komplikowac
maja dziac sie cuda
Sukces jest tym co przyciągasz, przez to kim się stajesz...
Badź wola moja...

Bushido
 
Posty: 1266
Dołączył(a): 28 sty 2013, o 20:09
Podziękował(a): 118 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 300 razy

Re: Transerfing rzeczywistości- Vadim Zeland

Postprzez alice » 11 sie 2013, o 21:24

Bushido napisał(a):Zeland pisze jasno
Wizualizuj cel koncowy jak juz to masz
a reszte pozostaw wariantom
nie ma co tego komplikowac
maja dziac sie cuda

wlasnie ze nie ;-) pisze tez o wizualizacji drogi do celu. Generalnie chłopak lubi sobie poanalizowac, ale na ogol pisze fajnie.

alice
 

Re: Transerfing rzeczywistości- Vadim Zeland

Postprzez Bushido » 11 sie 2013, o 21:34

Wizualizacja drogo do celu jesli cel jest odlegly i skaplikowany
jesli chcesz auto to normlanie cel koncowy
Sukces jest tym co przyciągasz, przez to kim się stajesz...
Badź wola moja...

Bushido
 
Posty: 1266
Dołączył(a): 28 sty 2013, o 20:09
Podziękował(a): 118 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 300 razy

Re: Transerfing rzeczywistości- Vadim Zeland

Postprzez makata » 11 sie 2013, o 21:43

...hmm ale jak ja mam analizować krok po kroku moją drogę do osiągnięcia celu to po co mi pp czy inne takie? skoro sobie planuję od A- Z gdzie w takim razie macie tutaj odpuszczenie?

makata
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 823 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 430 razy

Re: Transerfing rzeczywistości- Vadim Zeland

Postprzez magicmind » 11 sie 2013, o 21:45

Ukash tez jestem zdania ,że na osiągniecie spektakularnego celu wcale nie trzeba długo pracować i też na to długo czekać :)
Chodzi o to ze aby ta magia zadziałała to trzeba znać zaklęcie a zaklęcie jest i banalnie proste i zarazem cholernie trudne.

Zaklęcie to ten wyjątkowy moment kiedy dusza łączy sie z umysłem w jedność a także z górą i z twoim marzeniem.
Nie ma wtedy żadnych wahań i wątpliwości.Jest tylko jedność tych wszystkich składników.
I własnie wtedy zaklęcie zostaje rzucone. i tak jak piszesz wcale nie musisz tego później spieprzyć swoimi wątpliwościami
ponieważ możesz je mieć ale może nie być już wtedy tej całkowitej jedności.
I według mnie własnie takimi momentami wpływamy na los, czy spełniamy marzenia :)

No i dobrze ze masz to doświadczenie bo wiesz co musisz zrobić aby rzucić zaklęcie.
dorzuć jeszcze do tego tylko takie przekonanie ,że nie będziesz musiał na to długo czekać ;) No bo prawda jest taka ,że my sami sobie chyba narzucamy czas realizacji nadając ważność a także racjonalizując ;)
Ostatnio edytowano 12 sie 2013, o 06:54 przez magicmind, łącznie edytowano 2 razy

magicmind
 

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 18 gości