Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Technika trzech tygodni


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 8 maja 2013, o 18:49

Dokładnie tak jest, jak napisze byłem na wakacjach na florydzie to rozum może podświadomie mówić : co ty pieprzysz nigdzie przecież nie byleś, jak napiszę mam dom to to samo; przecież go nie masz. Jak napiszesz w formie przyszlej to możesz i wkrada sie cos jak oczekiwanie ale jest najbardziej zgodne z tym jak wygląda to.
Także każda forma jest poprawna bo każda ma jakieś plusy a należy wybrać tą która najbardziej nam odpowiada.

Co do precyzowania marzenia to nie zgadzam sie. Ja np. napisałem mam piękny wymarzony dom. Nie wiem jaki dom bo nigdy nie marzyłem o żadnym konkretnym dla mnie każdy piękny jest piękny :D Fajnie żeby jeszcze był ładnej okolicy i miał jakiś piekny ogród. Dla mnie dom średni jest średni a brzydki jest brzydki :D
Jeżeli napisze piękny i wymarzony to znaczy ze będę zadowolony :D
Tak samo jeżeli chodzi o samochód to nie pisałem konkretnego tylko napisałem ze zawsze mam najnowszy luksusowy samochód. Nie mam ulubionego , może to być Audi Q7, BMW X6 albo coś w tym stylu :) Ważne ,żebym zawsze miał najnowszy i luksusowy co oznacza ze będę sobie mógł zmieniać

Napisałem też trochę na temat zdrowia i wam też to polecam ;)

magicmind
 

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez charlotta » 8 maja 2013, o 19:03

Do mnie najbardziej przemawia komunikat w formie równoważnika, np. "Egzotyczna podróż z ukochanym", świadomość mi się wtedy nie buntuje, co byłoby w przypadku gdybym napisała: "Odbywam właśnie egzotyczną podróż z ukochanym", a do podświadomości dociera jasne zadanie do wykonania, cel do zrealizowania :)
A odnośnie zdrowia i bezpieczeństwa dodałam tam jeszcze moich bliskich ;)
Każde marzenie jest nam dane wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia

charlotta
 
Posty: 398
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 20:14
Podziękował(a): 24 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 73 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez ukash » 8 maja 2013, o 23:05

magicmind napisał(a):Dokładnie tak jest, jak napisze byłem na wakacjach na florydzie to rozum może podświadomie mówić : co ty pieprzysz nigdzie przecież nie byleś, jak napiszę mam dom to to samo; przecież go nie masz. Jak napiszesz w formie przyszlej to możesz i wkrada sie cos jak oczekiwanie ale jest najbardziej zgodne z tym jak wygląda to.
Także każda forma jest poprawna bo każda ma jakieś plusy a należy wybrać tą która najbardziej nam odpowiada.


No wreszcie pierwsza osoba, która ma tak jak opisałem! A juz myślałem, że jakiś dziwny chyba jestem:D

"i wkrada sie cos jak oczekiwanie"

Świetnie to ująłeś! Można by to nawet określić "zlecenie" ;) Jest w tym oczywiście jeden podstawowy warunek - jak czujesz, że sugestia "weszła" to natychmiastowo ODPUSZCZASZ, żeby nie oczekiwać/zlecać w nieskończoność ;)

magicmind napisał(a):Co do precyzowania marzenia to nie zgadzam sie. Ja np. napisałem mam piękny wymarzony dom. Nie wiem jaki dom bo nigdy nie marzyłem o żadnym konkretnym dla mnie każdy piękny jest piękny :D Fajnie żeby jeszcze był ładnej okolicy i miał jakiś piekny ogród. Dla mnie dom średni jest średni a brzydki jest brzydki :D


Ale dla Twojej podświadomości już nie ;) , bo działa na zasadzie skojarzeń. Gdy powiem "wyobraź sobie brzydki dom", bez problemu będziesz w stanie wyobrazić sobie kilka/kilkanaście. Gdy zaczniesz afirmować zdanie "chcę i będę mieszkał w brzydkim domu" podświadomość sobie któryś z nich wybierze/wylosuje. To jak zwykłe przyciąganie, tylko bardziej ogólne - Twoja przyszłość potoczy się tak, że będziesz musiał/chciał szukać mieszkania np. w jakichś obskurnych dzielnicach i prędzej czy później trafisz na dom, który w Twoim mniemaniu można określić jako brzydki ;)
Przykład może troche skrajny, ale chciałem to jak najlepiej zobrazować:D I jasne, że lepiej precyzować szczegóły (przyznam, raz przez to ucierpiałem, Niki83 zna tą historię), ale nie jest to konieczne, szybkości przyciągania nie zmieni ;)


Aliss do Ciebie sie odezwe na PW jak będziemy oboje na forum na dłużej, bo w sumie fajny temat a nie bedziemy tu offtopu robic:D

ukash
 
Posty: 754
Dołączył(a): 5 maja 2013, o 15:21
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Rumba » 9 maja 2013, o 10:00

Ja piszę w czasie teraźniejszym :) Np, mam piękny,wymarzony dom, często wyjeżdżam na wspaniałe wakacje itp... Takie sformułowania łatwo pozwalają mojej podświadomości uwierzyć, że wszystko to już się zrealizowało i realizuje nadal :D

"[quote="magicmind"]Dokładnie tak jest, jak napisze byłem na wakacjach na florydzie to rozum może podświadomie mówić : co ty pieprzysz nigdzie przecież nie byleś, jak napiszę mam dom to to samo; przecież go nie masz. Jak napiszesz w formie przyszlej to możesz i wkrada sie cos jak oczekiwanie ale jest najbardziej zgodne z tym jak wygląda to.
Także każda forma jest poprawna bo każda ma jakieś plusy a należy wybrać tą która najbardziej nam odpowiada.

Co do precyzowania marzenia to nie zgadzam sie. Ja np. napisałem mam piękny wymarzony dom. Nie wiem jaki dom bo nigdy nie marzyłem o żadnym konkretnym dla mnie każdy piękny jest piękny :D Fajnie żeby jeszcze był ładnej okolicy i miał jakiś piekny ogród. Dla mnie dom średni jest średni a brzydki jest brzydki :D
Jeżeli napisze piękny i wymarzony to znaczy ze będę zadowolony :D
Tak samo jeżeli chodzi o samochód to nie pisałem konkretnego tylko napisałem ze zawsze mam najnowszy luksusowy samochód. Nie mam ulubionego , może to być Audi Q7, BMW X6 albo coś w tym stylu :) Ważne ,żebym zawsze miał najnowszy i luksusowy co oznacza ze będę sobie mógł zmieniać "

Dokładnie w taki sposób opisałam swoje marzenia :) nie sprecyzowałam ich , pisałam ogólnie o rzeczach, których pragnę, dom-wakacje-samochód- często urzywając określenia WYMARZONY :) Resztę pozostawiam w rękach "podświadomosci" :)
" Życie to echo.. to co wysyłasz w świat - wraca do Ciebie, to co dostrzegasz w innych - istnieje w Tobie "

Rumba
 
Posty: 90
Dołączył(a): 29 kwi 2013, o 12:30
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 9 maja 2013, o 10:39

Wydaje mi się ze najistotniejsze jest uczucie do przypisywanej rzeczy czy pragnienia :) Nie muszę dokładnie opisywać domu wystarczy ,że czuje ze spełniło sie moje piękne marzenie i mam wspaniały dom który wręcz przerasta moje oczekiwania :)
Wspaniały wymarzony dom , w pięknej okolicy. :) Nie trzeba sobie nic komplikować, jak komplikujesz to sobie skomplikujesz :D Jeżeli pojawiają ci brudne myśli, ze muszę to sprecyzować no bo podświadomość to taki figlarz który sie tobą zabawi to tak będzie. Jeżeli na mysl o pięknym wymarzonym domu czujesz spełnienie i ogromna radość to tak będzie, nie ważne jak konkretnie ten dom będzie wyglądał, ile będzie miał metrów powierzchni , ile pieter itp.

magicmind
 

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Rumba » 9 maja 2013, o 10:50

"Jeżeli na mysl o pięknym wymarzonym domu czujesz spełnienie i ogromna radość to tak będzie" Tak właśnie czuję :D
" Życie to echo.. to co wysyłasz w świat - wraca do Ciebie, to co dostrzegasz w innych - istnieje w Tobie "

Rumba
 
Posty: 90
Dołączył(a): 29 kwi 2013, o 12:30
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez ukash » 9 maja 2013, o 10:55

No dokładnie o to mi chodziło:D Prostota jest najlepsza. Często nadmierna szczegółowość może zaszkodzić, bo podświadomość będzie omijać inne piękne domy które również by nam się spodobały, szukając uparcie tego naszego idealnego, co znacznie wydłuży czas przyciągnięcia.

magicmind napisał(a):Wydaje mi się ze najistotniejsze jest uczucie do przypisywanej rzeczy czy pragnienia :)


Dokładnie! Pozytywne uczucia i pewność są najważniejsze! Słowa i detale same w sobie nie są tak istotne, to tylko pomoce, mające te uczucia wykreować ;)

ukash
 
Posty: 754
Dołączył(a): 5 maja 2013, o 15:21
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 9 maja 2013, o 10:58

i dodam tutaj o co konkretnie chodzi na przykładzie wizualizacji o czym mówi Bashar.
http://www.youtube.com/watch?v=rtiwT2nhzxI

Tak,żę szukając dziury w cały i komplikując tak sie stanie :) Równie dobrze mógłbyś precyzować i precyzować bo przecież zawsze jest coś co trzeba doprecyzować :) A jeżeli masz uczucie ze wszystko będzie jak należy i masz to przekonanie to nie musisz tak prezycować :)

Mówiąc krótko , komplikując - komplikujesz. Oczywiście precyzowanie jest ważne wtedy kiedy sie nie wiemy czego tak naprawdę chcemy. Wtedy precyzując i szukając tego możemy własnie do tego dojść.
Jak już wiemy czego chcemy i po prostu to czujemy to nie ma potrzeby narzucać ograniczeń na realizacje.
Takie moje zdanie ale nie wykluczam ze mogę sie mylić :D Mi takie podejście jest bliższe ;)
Ostatnio edytowano 9 maja 2013, o 11:04 przez magicmind, łącznie edytowano 1 raz

magicmind
 

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Aliss » 9 maja 2013, o 11:03

ukash napisał(a):


Aliss do Ciebie sie odezwe na PW jak będziemy oboje na forum na dłużej, bo w sumie fajny temat a nie bedziemy tu offtopu robic:D


bardzo prosze :)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1836
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2393 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1115 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez ukash » 9 maja 2013, o 11:25

Magic no to mamy podobnie ;) A najlepsze jest to że obaj znamy PP zaledwie kilka miesięcy, a obalamy podstawowe założenia i to całkiem nieźle:D Gdzie nie czytałem o PP to każdy pisał, że trzeba opisywać z jak najdokładniejszymi szczegółami, bo sie może nie spełnić, a jak widać nie jest to prawdą:D

Szczerze to nie rozumiem osób, które przyciągając miłość spisują dokładnie każda cechę wyglądu, kolor oczu/kształt nosa/rozmiar palca u nogi:D Nie lepiej określić po prostu, że ma nam się podobać ? To znacznie zwiększa wybór, a przecież jak się człowiek zakocha to takie detale jak kolor oczu/włosów nie mają znaczenia ;)

ukash
 
Posty: 754
Dołączył(a): 5 maja 2013, o 15:21
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], i 17 gości