Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Technika trzech tygodni


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez charlotta » 6 maja 2013, o 18:53

Też zaczęłam stosować, po 8 dniach już zapisuję z pamięci te moje 16 celów :) Jednym z nich jest własne, nowe autko w kolorze wiśni i od kilku dni takie auta mnie prześladują, choć może po prostu zaczęłam zwracać na nie bardziej uwagę. W każdym razie, jak widzę takie piękne cuda na drogach, zapala mi się myśl: "O jak super byłoby je mieć, albo to za nim, albo to, które stoi na parkingu !" :D
Każde marzenie jest nam dane wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia

charlotta
 
Posty: 398
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 20:14
Podziękował(a): 24 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 73 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez dariaanna » 6 maja 2013, o 19:01

Ja też właśnie robię moją listę ;) w jakim czasie zapisujecie ten cel/marzenie ? Np. piszecie będę miała własny samochód czy mam własny samochód ?

dariaanna
 

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez charlotta » 6 maja 2013, o 19:03

Ja zapisuję po prostu stwierdzenie: Mój nowy, własny samochód w kolorze wiśni :)
Każde marzenie jest nam dane wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia

charlotta
 
Posty: 398
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 20:14
Podziękował(a): 24 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 73 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez dariaanna » 6 maja 2013, o 19:07

ok, rozumiem :)

Mam 13 celów. Nawet jeden taki trochę mało realny, ale nigdy nic nie wiadomo :D Jestem z siebie dumna

dariaanna
 

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez genedarling » 7 maja 2013, o 07:46

Technikę pisałam przez jakiś czas w parku. Pewnego dnia podszedł do mnie pan i powiedział, że łączę przyjemne z pożytecznym, uczę się do egzaminu w parku. Nie wyprowadzałam z błędu. Ale jest to o tyle ciekawe, że w celach mam zapisanych życzliwych i pomocnych ludzi wokół mnie. A pan był życzliwy. Dzień wcześniej przyleciała kaczka i pływała w brodziku parkowym. Nigdy czegoś takiego nie widziała. Wszystko to działo się podczas pisania techniki. Tych przyjaciół to powinnam mieć w tym roku na pęczki, trzech z nich to mężczyźni.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
genedarling
 
Posty: 169
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 13:41
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez dariaanna » 7 maja 2013, o 15:25

genedarling napisał(a):Technikę pisałam przez jakiś czas w parku. Pewnego dnia podszedł do mnie pan i powiedział, że łączę przyjemne z pożytecznym, uczę się do egzaminu w parku. Nie wyprowadzałam z błędu. Ale jest to o tyle ciekawe, że w celach mam zapisanych życzliwych i pomocnych ludzi wokół mnie. A pan był życzliwy. Dzień wcześniej przyleciała kaczka i pływała w brodziku parkowym. Nigdy czegoś takiego nie widziała. Wszystko to działo się podczas pisania techniki. Tych przyjaciół to powinnam mieć w tym roku na pęczki, trzech z nich to mężczyźni.


Ja bym się bała, że mi ktoś podejrzy marzenia

U mnie dzisiaj 2 dzień ;-) Szczerze, to samo pisanie tych celów/marzeń poprawia nastrój. Mam od razu inne nastawienie do życia, cieszę się, że mam marzenia i jestem szczęśliwsza, i spokojniejsza .

dariaanna
 

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 7 maja 2013, o 15:45

to i może ja włączę sie do zabawy jak szaleć to szaleć :D

magicmind
 

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez latte » 7 maja 2013, o 15:48

ja się również dołączam, to mój pierwszy dzień :)
Imagination is everything. It is the preview of life's coming attractions.

latte
 
Posty: 249
Dołączył(a): 24 gru 2012, o 00:19
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 10 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 7 maja 2013, o 15:53

wpisujecie na listę realne cele czy także te w stylu jestem milionerem :D
Czy ilość pozycji jest ograniczona czy można lądować do woli bo obawiam sie ze może wyjść mnie sporawa lista

Rozumiem ze po 21 dniach już przestajemy i następuje odpuszczenie?

magicmind
 

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez dariaanna » 7 maja 2013, o 15:56

U mnie nie wszystkie są takie realne, jedno mam takie, że jak je zapisuję, to nie mogę ze śmiechu, że coś takiego wymyśliłam

Minimum 10, górnej granicy nie ma :)

dariaanna
 

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], ka27aka i 20 gości