Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Technika trzech tygodni


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 7 maja 2013, o 15:59

poszaleć nie zaszkodzi :D a może akurat poskutkuje :D

magicmind
 

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez latte » 7 maja 2013, o 17:25

Mi było ciężko napisać więcej niż 10 marzeń
Chyba nie potrzebuję do szczęścia zbyt wiele
Imagination is everything. It is the preview of life's coming attractions.

latte
 
Posty: 249
Dołączył(a): 24 gru 2012, o 00:19
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 10 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez genedarling » 7 maja 2013, o 17:43

magicmind napisał(a):wpisujecie na listę realne cele czy także te w stylu jestem milionerem :D
Czy ilość pozycji jest ograniczona czy można lądować do woli bo obawiam sie ze może wyjść mnie sporawa lista

Rozumiem ze po 21 dniach już przestajemy i następuje odpuszczenie?

Wszystkie cele. Nie zakładaj, że coś jest nie realne. Możesz spotkać przecież milionerkę, albo wdzięcznego obcokrajowca, który przepisze na ciebie majątek. Nawet możesz zostać królem. Arystokracji jest przecież bardzo dużo :D
Moja koleżanka, która robiła tą technikę, w ciągu trzech lat zrobiła remont mieszkania.
A był to cel mało realny jak na jej zasoby finansowe. Dziś ma piękne panele podłogowe, kuchnie jak z bombonierki.
Ja chcę bliską koleżankę z Turcji, która będzie mnie gościć potrawami tureckimi. Nie wiem jak ma się to zrealizować. Aha napisałam koleżanka z Turcji, ale punkt jest nieprecyzyjny. Pisząc cel, cały czas myślę, że to ja do niej jadę, do Turcji. Ale przecież koleżanka może w Polsce mieszkać i tutaj dzielić się ze mną kulturą turecką. Tak to będzie śmieszne jak mi się zrealizuje. ;)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
genedarling
 
Posty: 169
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 13:41
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez makata » 7 maja 2013, o 18:07

genedarling napisał(a):Technika jest wykorzystywana do materializacji rzeczy, aczkolwiek można ją też podobno stosować do urzeczywistnienia
zdarzeń, ludzi, czy kreowania cech jakie chcemy posiadać.
Na kartce papieru piszemy przez 21 dni, wszystkie cele, rzeczy, które chcemy mieć, osiągnąć.
Ważna informacja MINIMUM 10!!!
Przez 21, przepisujemy 10 lub więcej wymyślonych przez nas marzeń, celów do realizacji


W ciągu roku z listy spełnia się 80%. Nie mniej czas realizacji jest rozciągnięty do trzech lat (chociaż mowa jest o 10, ale wszyscy twierdzą, że trzy lata to maksymalny czas realizacji, potwierdzone empirycznie).
Ale i tak w ciągu roku, w którym wykonujemy technikę, spełnia się 80%.
Ludzie robili i twierdzą, że działa. Chcę także to zrobić. A wy?

Ile razy dziennnie trzeba to przepisywać?

makata
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 823 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 428 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 8 maja 2013, o 07:16

makata chyba raz :)

Ja zrobiłem sobie listę, wyszło 22 podpunktów niektóre rozbudowane :)
Co ciekawe z rzeczy jako takich niewiele tam sie znalazło, poza wymarzonym domem , samochodem i wymarzoną pensją :)

magicmind
 

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez genedarling » 8 maja 2013, o 07:51

Raz dziennie.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
genedarling
 
Posty: 169
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 13:41
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Rumba » 8 maja 2013, o 12:12

Bardzo zaciekawiła mnie ta metoda :) Wypróbuję ja na pewno ! Zaczynam od zaraz :D:D
" Życie to echo.. to co wysyłasz w świat - wraca do Ciebie, to co dostrzegasz w innych - istnieje w Tobie "

Rumba
 
Posty: 90
Dołączył(a): 29 kwi 2013, o 12:30
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez makata » 8 maja 2013, o 15:04

Dobrze a w jaki czasie piszemy? Chodzi o to - " wyjechałam na wakacje na Florydę" czy " wyjeżdżam na wakacje na Florydę "? :D

makata
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 823 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 428 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez dariaanna » 8 maja 2013, o 15:18

Ja wcześniej też o to pytałam, ja bym zapisała po prostu ''wyjazd na wakacje na Florydę''. :)

dariaanna
 

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez ukash » 8 maja 2013, o 15:51

genedarling napisał(a):Ja chcę bliską koleżankę z Turcji, która będzie mnie gościć potrawami tureckimi. Nie wiem jak ma się to zrealizować. Aha napisałam koleżanka z Turcji, ale punkt jest nieprecyzyjny. Pisząc cel, cały czas myślę, że to ja do niej jadę, do Turcji. Ale przecież koleżanka może w Polsce mieszkać i tutaj dzielić się ze mną kulturą turecką. Tak to będzie śmieszne jak mi się zrealizuje. ;)

Dlaczego śmieszne? To akurat łatwe do zrealizowania ;) Są przecież portale, mające na celu naukę języków poprzez integracje z ludźmi z całego świata. Niektóre osoby nawiązują tam poważne, długotrwałe przyjaźnie, jeżdżą do siebie na wakacje itp. Sam kiedyś przez pewien czas miałem tam profil, muszę do tego kiedyś wrócić, więc dzięki za przypomnienie ;)

dariaanna napisał(a):Ja wcześniej też o to pytałam, ja bym zapisała po prostu ''wyjazd na wakacje na Florydę''. :)


Z powyższych to wydaje się najsensowniejsze, chociaż ja bym zaszalał i napisał wprost "wyjadę na wakacje na Floryde" ;)

ukash
 
Posty: 754
Dołączył(a): 5 maja 2013, o 15:21
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], i 17 gości