Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Pytania Kwantowe


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Kokos » 18 mar 2016, o 14:50

magicmind napisał(a):
Mi do tej pory czesto działała wdzieczność za to czego nie mam tak jakbym miał a także zmiana postrzegania rzeczywistosci.

To jest bardzo dobre ! :)

Kokos
 
Posty: 1847
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 10:07
Podziękował(a): 1195 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 924 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez makata » 18 mar 2016, o 18:15

Herbata_z_cukrem napisał(a):Robię pytania kwantowe i ogólnie jest lepiej, wyobrażam sobie swoje marzenie i od razu się uśmiecham, chce mi się płakać ze szczęścia.
Ale co chwile przychodzi też zwątpienie, strach, to charakterystyczne nieprzyjemne uczucie w sercu.


..a to nie jest Twoj wewnętrzny krytyk ;) ? Do kogo to należy?

Herbata_z_cukrem napisał(a): Próbuje znaleźć blokady, przez które tak się czuję i z jednej strony znam kilka, ale wydają się nie miec w tym wypadku znaczenia, brakuje jakiegoś ważnego elementu, ale nie wiem jakiego. Zadałam pytanie "czego jeszcze nie widzę, co mnie hamuje" oraz zdanie odkreowujace. Teraz boli mnie brzuch :D

Tak sobie myśle głośno może za bardzo się starasz za bardzo napinasz ( wiesz o czym mowię?) bo ja wyczuwam w Twojej wypowiedzi silne " staranie się " ..i bardzo mocną pracę umysłu ...
makata
 
Posty: 1361
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 757 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 405 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Aliss » 18 mar 2016, o 23:20

magicmind napisał(a):Dodam jeszcze do tego co wcześniej napisałem to co teraz mi właśnie przyszło na myśl i potwierdza spójność mojej teorii.

Ludzie często zachwalają Wdzięczność za coś co mamy w obecnej "niechcianej rzeczywistości" jako coś niezwykle pomocnego w zmienieniu jej.
Dlaczego tak jest? otóż to co najsilniej oddziałuje na nas czyli fizyczna rzeczywistość zaczyna przez nas być postrzegana w sposób pozytywny i nasza uwaga nagle zaczyna coraz intensywniej skupiać się na niej w sposób pozytywny co jednocześnie sprawia ,że nie utrzymujemy jej negatywnego stanu i zezwalamy na realizacje nowych intencji, nowej rzeczywistości.

Dlatego uważam ,że wdzięczność za to co jest w aktualnej rzeczywistości jest niezwykle ważna, tak samo jak podążanie za przyjemnościami czy jak to bashar mówi najwyższą ekscytacja bo działa to podobnie.Ale nie może nasz uwaga wciąż skupiać się na negatywnych aspektach naszej obecnej rzeczywistości czy negatywnych wizjach przyszłych.
Wiec chyba zaczne praktykować codzienną wdzięczność za to co już mam teraz :D


Ps. Lol 3krotnie mi sie powielił post :D to chyba coś znaczy



Magickmind jesli wdziecznosc Ci pasuje to ja poprostu stosuj , Nie warto sie zajmowac czyms co nam nie pasi . :)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1758
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2263 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1051 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Aliss » 18 mar 2016, o 23:27

Ja i tak uważam, że Ty doświadczasz tych dobrych rzeczy w ciagu Twojego dnia, bo po prostu dobrze wibrujesz, a nie dlatego, ze wypowiedzialas rano jakieś pytanie. Ja je po prostu postrzegam jak jakis zabobon, ze ktos wypowiada kilka słów jak jakies zaklęcie i nagle wszystko jest dobrze. Ale to moja opinia, wiec jesli komus pytania sprawiaja przyjemnosc to sa dla niego dobre. :) Nie neguje, nie propsuje. :D


Skoro nie negujesz to po co oceniasz ?? nikt nikogo do niczego tu nie namawia i kazdy moze uzywac czego chce .
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1758
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2263 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1051 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez GOLD » 19 mar 2016, o 06:03

Aliss napisał(a):
Ja i tak uważam, że Ty doświadczasz tych dobrych rzeczy w ciagu Twojego dnia, bo po prostu dobrze wibrujesz, a nie dlatego, ze wypowiedzialas rano jakieś pytanie. Ja je po prostu postrzegam jak jakis zabobon, ze ktos wypowiada kilka słów jak jakies zaklęcie i nagle wszystko jest dobrze. Ale to moja opinia, wiec jesli komus pytania sprawiaja przyjemnosc to sa dla niego dobre. :) Nie neguje, nie propsuje. :D


Skoro nie negujesz to po co oceniasz ?? nikt nikogo do niczego tu nie namawia i kazdy moze uzywac czego chce .


Ty też przeciez oceniasz. Kazdy caly czas cos ocenia. Ty oceniasz ja w taki sposob, ze mowisz, ze dziala, a ja w taki, ze mowie, ze to zabobon i dziala tylko wtedy, kiedy uwierzymy w niego. Nie mozna nie oceniac czegos, robimy to autoatycznie, jestesmy ludzmi. Zawsze sie smialem jak ktos pisal na forum - Nie oceniaj. Nie da sie nie oceniac, mozna jedynie nie pisac o swojej ocenie publicznie. A co do reszty to Przeciez ja dokładnie o tym powiedziałem. :D Nawet jak ktos by mowil, ze codzienna poranna zmiana firanek w pokoju daje mu szczescie i wprowadza w dobry nastrój i dzieki temu przyciaga bogactwo to bym tego nie negował, bo jesli ten ktos sie czuje dobrze robiac to to i ja sie czuje dobrze. Nie mam zamiaru tu obalac zadnych mitow. Wg mnie to wiara po prostu, w to, ze to dziala, a nie sama technika pytan kwantowych ma tu jedyne znaczenie, ale to MOJA OPINIA! Jesli ktos ma je robic to nie bedzie sie chyba sugerowal moja opinia. Juz bardziej Wasza, bo jest Was - polecajacych wiecej w tym temacie, a ludzie zazwyczaj sluchaja wiekszosci. :) Ale ten temat jak i kazdy inny jest chyba po to, by kazdy mogl sie odniesc do tej techniki i powiedziec co o niej mysli. To ja mysle to. :)

GOLD
 
Posty: 136
Dołączył(a): 18 sty 2016, o 14:32
Podziękował(a): 614 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 162 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Herbata_z_cukrem » 19 mar 2016, o 14:02

makata napisał(a):
Herbata_z_cukrem napisał(a):Robię pytania kwantowe i ogólnie jest lepiej, wyobrażam sobie swoje marzenie i od razu się uśmiecham, chce mi się płakać ze szczęścia.
Ale co chwile przychodzi też zwątpienie, strach, to charakterystyczne nieprzyjemne uczucie w sercu.


..a to nie jest Twoj wewnętrzny krytyk ;) ? Do kogo to należy?

Herbata_z_cukrem napisał(a): Próbuje znaleźć blokady, przez które tak się czuję i z jednej strony znam kilka, ale wydają się nie miec w tym wypadku znaczenia, brakuje jakiegoś ważnego elementu, ale nie wiem jakiego. Zadałam pytanie "czego jeszcze nie widzę, co mnie hamuje" oraz zdanie odkreowujace. Teraz boli mnie brzuch :D

Tak sobie myśle głośno może za bardzo się starasz za bardzo napinasz ( wiesz o czym mowię?) bo ja wyczuwam w Twojej wypowiedzi silne " staranie się " ..i bardzo mocną pracę umysłu ...




Masz rację. Ja się po prostu BOJĘ, że to nic nie da. Niby robię to i tamto, ale dalej się boję.
Dziś dopadło mnie mega zwątpienie, nie mam na nic siły, jestem przybita. Mam wrażenie, że każda smutna myśl wydłuża drogę do celu, że nic się nie spełni
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Herbata_z_cukrem
 
Posty: 34
Dołączył(a): 8 sty 2016, o 14:58
Podziękował(a): 9 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 11 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Nicky » 19 mar 2016, o 14:37

Scarlett napisał(a):Nicky, nawiązując do Twojego przykładu o tym dzwonieniu.... Czy w w takim lub innym przypadku, zadawanie sobie w myślach pytań typu "a może zrezygnował?" też jest wprawieniem energii w ruch i podziałaniem na naszą niekorzyść? Zadając te pytania Wszechświat będzie dążył do tego by faktycznie ta osoba się nie odezwała? Bądź co bądź, po pierwsze skupiamy się wówczas na tym, że nie dzwoni a po drugie zadajemy sobie w myślach takie właśnie pytania.


Tak - nie jest to dobre, dlatego też w takich sytuacjach najlepiej szybko "przywołać się do porządku" za pomocą np. niewinnego pytania: "Do kogo to należy??! Bo musimy zrozumieć że to nie jest nasze: te wszystkie domysły, zmartwienia i kombinowanie co też może źle pójść :)
A zatem, jak tylko złapiemy się na takim czymś, na takim "rozkminianiu" typu "ojej... a co jeśli...??" to szybko zadajmy pytanie: Do kogo to należy? To potężne narzędzie które ZAPOBIEGNIE realizacji tych złych myśli. To działa - naprawdę.

Jeszcze do Goldie - pytania kwantowe czy zdanie odkreowujące to nie są zaklęcia... nie można ich tak traktować. To jest bardziej skomplikowane. A może właśnie proste ;) Moim zdaniem one działają na podobnej zasadzie, co hoponka czyli wywołują okreslone reakcje w naszej podświadomości (w naszym mózgu) za pomocą słów - wytrychów... tak mi się przynajmniej wydaje. W momencie gdy np. zadajesz pytanie "Co tutaj jest jeszcze możliwe?" Twój mózg zaczyna "kumać", że możliwości są nieograniczone i przestaje kręcić się w kółko wokół tych samych opcji. Twoja podświadomość otwiera się na te nowe możliwości, otwierają się niewidzialne "drzwi" które do tej pory były zamknięte (albo inaczej: Ty byłeś na nie "zamknięty", po prostu ich nie zauważałeś). Zdanie okreowujące też wbrew pozorom ma sens. Te słowa: "zgoda, niezgoda, dobrze, źle..." itd., powodują taki lekki zamęt w Twojej PŚ, mózg z lekka głupieje (no bo jak to: jednocześnie i zgoda, i niezgoda, i dobrze, i źle, o co chodzi z tymi sferami itp.??), słowa te wszystkie razem działają trochę jak gumka która wymazuje wszystko z totalnie zamazanej kartki. Wymazujemy wszystko i zaczynamy od nowa, wymazujemy niedobre przekonania i możemy kartkę zapisać na nowo tak, jak chcemy.

Nicky
 
Posty: 3548
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2145 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Monika22 » 19 mar 2016, o 14:45

U mnie ostatnio pytania kwantowe wykryły, że jestem skupiona na SZUKANIU drogi. Dlatego cały czas zapoznaję z materiałami dotyczącymi zmiany myślenia. Mimo, że wiem, o tym, że nie potrzebuje już więcej informacji. Mogę przejść do praktyki na codzień. Jednak moja podświadomość pozwala mi tylko na parę tygodni faktycznej zmiany przekonań, a potem i tak wracam do czytania o tym.

Monika22
 
Posty: 168
Dołączył(a): 28 gru 2014, o 23:08
Podziękował(a): 39 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 57 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez czynnik_omega » 19 mar 2016, o 14:47

Monika22 napisał(a):U mnie ostatnio pytania kwantowe wykryły, że jestem skupiona na SZUKANIU drogi. Dlatego cały czas zapoznaję z materiałami dotyczącymi zmiany myślenia. Mimo, że wiem, o tym, że nie potrzebuje już więcej informacji. Mogę przejść do praktyki na codzień. Jednak moja podświadomość pozwala mi tylko na parę tygodni faktycznej zmiany przekonań, a potem i tak wracam do czytania o tym.


Doskonale pokazałaś różnicę pomiędzy "szukać" a "znaleźć". Dziękuję.

Ale dzięki temu, że już __wiesz__, że "szukasz", możesz podjąć decyzję, żeby "znaleźć". Zawsze Ty decydujesz.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 663 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 914 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Nicky » 19 mar 2016, o 14:54

Monika22 napisał(a):U mnie ostatnio pytania kwantowe wykryły, że jestem skupiona na SZUKANIU drogi. Dlatego cały czas zapoznaję z materiałami dotyczącymi zmiany myślenia. Mimo, że wiem, o tym, że nie potrzebuje już więcej informacji. Mogę przejść do praktyki na codzień. Jednak moja podświadomość pozwala mi tylko na parę tygodni faktycznej zmiany przekonań, a potem i tak wracam do czytania o tym.


A może rób tak jak ja (i wiele innych osób pewnie też) - czyli rób i to, i to?? :) Praktyka + zgłębianie teorii naraz, nie ma nic lepszego :) W międzyczasie sto tysięcy doświadczeń, eksperymentów, testów... przecież nie ma jakiejś ogólnie narzuconej zasady, że uczymy się a potem już tylko praktykujemy. Uczymy się całe życie, poszukujemy całe życie i to jest super.

Nicky
 
Posty: 3548
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2145 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], eMka, , Wenus21 i 18 gości