Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Pytania Kwantowe


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Scarlett » 18 mar 2016, o 13:40

Mi pytania kwantowe pomagają niezależnie od emocji jakie przeżywam kiedy je zadaję ;) Nawet jak rano wstanę w bardzo złym humorze i zapytam od razu po przebudzeniu, jeszcze zaspana: "Co miłego mnie dzisiaj spotka?" (weszło mi to w nawyk z rana), to zawsze dzień układa się po prostu miło i przyjemnie :) Nie są to jakieś fajerwerki, że zaraz spadają mi na głowę wszystkie moje podświadome pragnienia, ale po prostu dzień jest dobry, spotykają mnie miłe rzeczy, mili i uprzejmi ludzie. Bo nie traktuję pytań kwantowych jako metody na przyciąganie tego czego chcę ani nie oczekuję odpowiedzi. Nie analizuję w trakcie dnia jakie pytania zadałam i nie robię jakichś rytuałów podczas ich zadawania. To tak lekkie jak zapytanie kogoś: "Zrobić Ci kanapkę?".
Cała energia ulega wówczas ogromnej zmianie. A nawet jeśli pozornie przytrafi mi się coś nieprzyjemnego, to okazuje się, że tylko po to aby właśnie po jakimś czasie wyszło na moje - w tym sensie pozytywnym i chcianym. Dlatego jak najbardziej skłaniam się ku temu co piszą Aliss i Nicky :)
Ostatnio edytowano 18 mar 2016, o 13:42 przez Scarlett, łącznie edytowano 1 raz
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 893
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 253 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 387 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez magicmind » 18 mar 2016, o 13:40

Dodam jeszcze do tego co wcześniej napisałem to co teraz mi właśnie przyszło na myśl i potwierdza spójność mojej teorii.

Ludzie często zachwalają Wdzięczność za coś co mamy w obecnej "niechcianej rzeczywistości" jako coś niezwykle pomocnego w zmienieniu jej.
Dlaczego tak jest? otóż to co najsilniej oddziałuje na nas czyli fizyczna rzeczywistość zaczyna przez nas być postrzegana w sposób pozytywny i nasza uwaga nagle zaczyna coraz intensywniej skupiać się na niej w sposób pozytywny co jednocześnie sprawia ,że nie utrzymujemy jej negatywnego stanu i zezwalamy na realizacje nowych intencji, nowej rzeczywistości.

Dlatego uważam ,że wdzięczność za to co jest w aktualnej rzeczywistości jest niezwykle ważna, tak samo jak podążanie za przyjemnościami czy jak to bashar mówi najwyższą ekscytacja bo działa to podobnie.Ale nie może nasz uwaga wciąż skupiać się na negatywnych aspektach naszej obecnej rzeczywistości czy negatywnych wizjach przyszłych.
Wiec chyba zaczne praktykować codzienną wdzięczność za to co już mam teraz :D


Ps. Lol 3krotnie mi sie powielił post :D to chyba coś znaczy

magicmind
 
Posty: 5663
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1067 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1777 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Scarlett » 18 mar 2016, o 13:48

magicmind napisał(a):Otóż ludzie często zachwalają Wdzięczność za coś co mamy w obecnej "niechcianej rzeczywistości" jako coś niezwykle pomocnego w zmienieniu jej.


To też.
Metoda bycia wdzięcznym za coś, co jeszcze nie istnieje bardzo mi pomogła zmienić sytuację w poprzedniej pracy, o czym kiedyś też wspominałam na forum. Było to tak niezwykłe, że do tej pory nie mogę w to uwierzyć. Nie traktowałam właśnie tego jakoś serio, nie dziękowałam za "wspaniałych ludzi z którymi pracuję, którzy mnie szanują i doceniają" specjalnie by coś zmienić. Robiłam to by.... samą siebie uspokoić i nie rozwalić im doniczki na głowach W przeciągu dwóch dni nastąpiła taka zmiana, że szok. Same miłe słowa, przyjazna atmosfera, nawet słyszałam (podsłuchałam ) jak mnie chwalili. Aż się popłakałam jak odchodziłam.
Później trochę zawaliłam jej stosowanie (tzn. w innych sprawach), bo po tym szoku który przeżyłam w pracy, za bardzo nastawiłam się na efekt. I tutaj pochrzaniłam. Od czasu do czasu stosuję teraz, tak bezwiednie. I jest to bardzo fajna metoda, którą polecam. Ale! Nie nastawiając się na efekt. Zresztą jak w każdej technice :D
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 893
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 253 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 387 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez GOLD » 18 mar 2016, o 13:56

Scarlett napisał(a):Mi pytania kwantowe pomagają niezależnie od emocji jakie przeżywam kiedy je zadaję ;) Nawet jak rano wstanę w bardzo złym humorze i zapytam od razu po przebudzeniu, jeszcze zaspana: "Co miłego mnie dzisiaj spotka?" (weszło mi to w nawyk z rana), to zawsze dzień układa się po prostu miło i przyjemnie :) Nie są to jakieś fajerwerki, że zaraz spadają mi na głowę wszystkie moje podświadome pragnienia, ale po prostu dzień jest dobry, spotykają mnie miłe rzeczy, mili i uprzejmi ludzie. Bo nie traktuję pytań kwantowych jako metody na przyciąganie tego czego chcę ani nie oczekuję odpowiedzi. Nie analizuję w trakcie dnia jakie pytania zadałam i nie robię jakichś rytuałów podczas ich zadawania. To tak lekkie jak zapytanie kogoś: "Zrobić Ci kanapkę?".
Cała energia ulega wówczas ogromnej zmianie. A nawet jeśli pozornie przytrafi mi się coś nieprzyjemnego, to okazuje się, że tylko po to aby właśnie po jakimś czasie wyszło na moje - w tym sensie pozytywnym i chcianym. Dlatego jak najbardziej skłaniam się ku temu co piszą Aliss i Nicky :)


Ja i tak uważam, że Ty doświadczasz tych dobrych rzeczy w ciagu Twojego dnia, bo po prostu dobrze wibrujesz, a nie dlatego, ze wypowiedzialas rano jakieś pytanie. Ja je po prostu postrzegam jak jakis zabobon, ze ktos wypowiada kilka słów jak jakies zaklęcie i nagle wszystko jest dobrze. Ale to moja opinia, wiec jesli komus pytania sprawiaja przyjemnosc to sa dla niego dobre. :) Nie neguje, nie propsuje. :D

magicmind napisał(a):Ludzie często zachwalają Wdzięczność za coś co mamy w obecnej "niechcianej rzeczywistości" jako coś niezwykle pomocnego w zmienieniu jej.
Dlaczego tak jest? otóż to co najsilniej oddziałuje na nas czyli fizyczna rzeczywistość zaczyna przez nas być postrzegana w sposób pozytywny i nasza uwaga nagle zaczyna coraz intensywniej skupiać się na niej w sposób pozytywny co jednocześnie sprawia ,że nie utrzymujemy jej negatywnego stanu i zezwalamy na realizacje nowych intencji, nowej rzeczywistości.

Dlatego uważam ,że wdzięczność za to co jest w aktualnej rzeczywistości jest niezwykle ważna, tak samo jak podążanie za przyjemnościami czy jak to bashar mówi najwyższą ekscytacja bo działa to podobnie.Ale nie może nasz uwaga wciąż skupiać się na negatywnych aspektach naszej obecnej rzeczywistości.
Wiec chyba zaczne praktykować codzienną wdzięczność za to co już mam teraz :D


Super, zgadzam się. Zabawne, ze ja i ktos jeszcze z forum tez od dzis zaczelismy praktykowac wdziecznosc za to co juz mamy, a zastanawialismy sie nad tym od wczoraj. Niby juz przerabiane, ale mozg czasem zapomina i znow na braku sie skupia, a przeciez obfitosc jest wokol. :D

GOLD
 
Posty: 136
Dołączył(a): 18 sty 2016, o 14:32
Podziękował(a): 614 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 162 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez magicmind » 18 mar 2016, o 14:00

GOLD napisał(a):
magicmind napisał(a):Ludzie często zachwalają Wdzięczność za coś co mamy w obecnej "niechcianej rzeczywistości" jako coś niezwykle pomocnego w zmienieniu jej.
Dlaczego tak jest? otóż to co najsilniej oddziałuje na nas czyli fizyczna rzeczywistość zaczyna przez nas być postrzegana w sposób pozytywny i nasza uwaga nagle zaczyna coraz intensywniej skupiać się na niej w sposób pozytywny co jednocześnie sprawia ,że nie utrzymujemy jej negatywnego stanu i zezwalamy na realizacje nowych intencji, nowej rzeczywistości.

Dlatego uważam ,że wdzięczność za to co jest w aktualnej rzeczywistości jest niezwykle ważna, tak samo jak podążanie za przyjemnościami czy jak to bashar mówi najwyższą ekscytacja bo działa to podobnie.Ale nie może nasz uwaga wciąż skupiać się na negatywnych aspektach naszej obecnej rzeczywistości.
Wiec chyba zaczne praktykować codzienną wdzięczność za to co już mam teraz :D


Super, zgadzam się. Zabawne, ze ja i ktos jeszcze z forum tez od dzis zaczelismy praktykowac wdziecznosc za to co juz mamy, a zastanawialismy sie nad tym od wczoraj. Niby juz przerabiane, ale mozg czasem zapomina i znow na braku sie skupia, a przeciez obfitosc jest wokol. :D



haha co ciekawe mi też jedna osoba waśnie wspomniała dzisiaj o praktykowaniu tej wdzięczności :D :) Może to znak :D
Ale dopiero teraz powiązałem te fakty bo jakoś spontanicznie mi ta myśl przyszła w odniesieniu to moich wcześniejszych rozważań na temat skupiania swojej uwagi.

Mi do tej pory czesto działała wdzieczność za to czego nie mam tak jakbym miał a także zmiana postrzegania rzeczywistosci.
Natomiast z wdzięcznością za to co mam zawsze miałem problem bo jakoś nie potrafiłem sobie tego przetłumaczyć ,że ma to sens :D :)

magicmind
 
Posty: 5663
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1067 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1777 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Herbata_z_cukrem » 18 mar 2016, o 14:02

Scarlett napisał(a):
magicmind napisał(a):Otóż ludzie często zachwalają Wdzięczność za coś co mamy w obecnej "niechcianej rzeczywistości" jako coś niezwykle pomocnego w zmienieniu jej.


To też.
Metoda bycia wdzięcznym za coś, co jeszcze nie istnieje bardzo mi pomogła zmienić sytuację w poprzedniej pracy, o czym kiedyś też wspominałam na forum. Było to tak niezwykłe, że do tej pory nie mogę w to uwierzyć. Nie traktowałam właśnie tego jakoś serio, nie dziękowałam za "wspaniałych ludzi z którymi pracuję, którzy mnie szanują i doceniają" specjalnie by coś zmienić. Robiłam to by.... samą siebie uspokoić i nie rozwalić im doniczki na głowach W przeciągu dwóch dni nastąpiła taka zmiana, że szok. Same miłe słowa, przyjazna atmosfera, nawet słyszałam (podsłuchałam ) jak mnie chwalili. Aż się popłakałam jak odchodziłam.
Później trochę zawaliłam jej stosowanie (tzn. w innych sprawach), bo po tym szoku który przeżyłam w pracy, za bardzo nastawiłam się na efekt. I tutaj pochrzaniłam. Od czasu do czasu stosuję teraz, tak bezwiednie. I jest to bardzo fajna metoda, którą polecam. Ale! Nie nastawiając się na efekt. Zresztą jak w każdej technice :D



Przeczytałam wasze posty i zadałam sobie pytanie czy czuję wdzięczność. I tak myślałam sobie o złych rzeczach, że przecież dzięki nim mogłam stać sie lepsza osoba, wiec w gruncie rzeczy nie były wcale zle.
Są te niepokoje, ale jakby takie ciśnienie ze mnie zeszło, że nie muszę robić żadnych wielkich medytacji (co zawsze uważałam za niezbędne, bo też trochę lubię robić z różnych rzeczy wielkie rytuały:D) bo to po prostu nie jest konieczne, co zrobiłam to już wprawiło machinę w ruch. Może udało mi sie wlasnie odpuścić dzięki temu, co napisaliście :)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Herbata_z_cukrem
 
Posty: 34
Dołączył(a): 8 sty 2016, o 14:58
Podziękował(a): 9 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 11 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez GOLD » 18 mar 2016, o 14:03

magicmind napisał(a):
GOLD napisał(a):
magicmind napisał(a):Ludzie często zachwalają Wdzięczność za coś co mamy w obecnej "niechcianej rzeczywistości" jako coś niezwykle pomocnego w zmienieniu jej.
Dlaczego tak jest? otóż to co najsilniej oddziałuje na nas czyli fizyczna rzeczywistość zaczyna przez nas być postrzegana w sposób pozytywny i nasza uwaga nagle zaczyna coraz intensywniej skupiać się na niej w sposób pozytywny co jednocześnie sprawia ,że nie utrzymujemy jej negatywnego stanu i zezwalamy na realizacje nowych intencji, nowej rzeczywistości.

Dlatego uważam ,że wdzięczność za to co jest w aktualnej rzeczywistości jest niezwykle ważna, tak samo jak podążanie za przyjemnościami czy jak to bashar mówi najwyższą ekscytacja bo działa to podobnie.Ale nie może nasz uwaga wciąż skupiać się na negatywnych aspektach naszej obecnej rzeczywistości.
Wiec chyba zaczne praktykować codzienną wdzięczność za to co już mam teraz :D


Super, zgadzam się. Zabawne, ze ja i ktos jeszcze z forum tez od dzis zaczelismy praktykowac wdziecznosc za to co juz mamy, a zastanawialismy sie nad tym od wczoraj. Niby juz przerabiane, ale mozg czasem zapomina i znow na braku sie skupia, a przeciez obfitosc jest wokol. :D



haha co ciekawe mi też jedna osoba waśnie wspomniała dzisiaj o praktykowaniu tej wdzięczności :D :) Może to znak :D
Ale dopiero teraz powiązałem te fakty bo jakoś spontanicznie mi ta myśl przyszła w odniesieniu to moich wcześniejszych rozważań na temat skupiania swojej uwagi.

Mi do tej pory czesto działała wdzieczność za to czego nie mam tak jakbym miał a także zmiana postrzegania rzeczywistosci.
Natomiast z wdzięcznością za to co mam zawsze miałem problem bo jakoś nie potrafiłem sobie tego przetłumaczyć ,że ma to sens :D :)


Mnie też ta sama osoba, co Tobie (po prostu wiem XD) wspomniała o tym, a potem ja wspomniałem tej drugiej osobie i teraz jest już nas chyba nagle czworo. A zaczelo sie od tej jednej, ktora nam o tym wspomniała. :D Rozproszyła wdzięczność po całym forum. Pewnie będzie miała niezła gratyfikację w zamian. :D

GOLD
 
Posty: 136
Dołączył(a): 18 sty 2016, o 14:32
Podziękował(a): 614 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 162 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez magicmind » 18 mar 2016, o 14:12

GOLD napisał(a):


Mnie też ta sama osoba, co Tobie (po prostu wiem XD) wspomniała o tym, a potem ja wspomniałem tej drugiej osobie i teraz jest już nas chyba nagle czworo. A zaczelo sie od tej jednej, ktora nam o tym wspomniała. :D Rozproszyła wdzięczność po całym forum. Pewnie będzie miała niezła gratyfikację w zamian. :D


Też mi przeszło przez myśl ze to może być nawet ta sama osoba :D

magicmind
 
Posty: 5663
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1067 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1777 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Kokos » 18 mar 2016, o 14:23

Hahaha :D Jak tu dzisiaj miło i przyjemnie


Kokos
 
Posty: 1847
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 10:07
Podziękował(a): 1195 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 924 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez magicmind » 18 mar 2016, o 14:29

haha Kokos lubię twoje poczucie humoru

magicmind
 
Posty: 5663
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1067 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1777 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Marylin i 13 gości