Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

przyciągnąć... faceta:P


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: przyciągnąć... faceta:P

Postprzez Kasiczka » 13 mar 2012, o 01:19

Anielka napisał(a): (zgodnie z PP, bo u mnie tak działa).

no bo tak sobie mówisz :)
ostatnio słyszę: " u mnie to, w co wierzę, że się sprawdzi, nie sprawdza się. Natomiast to, na czym mi nie zalezy - tak" - ale osoba ta nie dostrzega tego, że to wmawia sobie i dlatego tak ma.

A ja sądzę, żę ten młody to ten wymarzony, tylko o tym jeszcze nie wiesz.
A swoją drogą niezły ma potencjał, skoro zamiast spać, wypisuje Ci takie rzeczy :D
Kasiczka
 
Posty: 615
Dołączył(a): 20 kwi 2011, o 00:40

Re: przyciągnąć... faceta:P

Postprzez apasionata » 6 kwi 2012, o 23:49

dupcia napisał(a):
Anielka napisał(a): on jest 10 lat młodszy ode mnie...


Anielko, takie związki są najlepsze, w mojej rodzinie prawie wszyscy mężczyźni są młodsi od kobiet, różnica wieku nawet 15 lat i są to związki trwałe. Ja też mam młodszego faceta ;)



Anielka, ja miałam zawsze zakodowane w podświadomośći, że facet powinien (wręcz MUSI!) być starszy od kobiety, że związek z młodszym to wręcz jest niemoralny, aż tu nagle - bum! Tym jedynym, wymarzonym, przyciągniętym okazał się "szczeniak" młodszy o całe 5 lat! Najpierw miałam dużo wątpliwości, że niedojrzały, że jak to tak, że nie wypada... Ale jak już dałam szansę tej miłości to okazało się, że to jest właśnie TO! Jesteśmy razem prawie 9 lat, kochamy się na zabój i nadal jesteśmy soba zauroczeni, mamy cudownego synka i... No, co ja będę dużo mówić - nie dyskutuj z przeznaczeniem (Bogiem/Wyższym Ja/Uniwersum itp), po prostu się otwórz, a może cię spotkać coś cudownego :)
apasionata
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 kwi 2012, o 22:33

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: , Jola i 4 gości