Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez julala » 21 mar 2016, o 14:34

Hej. Dużo czytam o PP, jednak nie zawsze wszystko jest dla mnie jasne oczywiste. Czy ktoś mógłby mi napisać czy robię wszystko dobrze i czy rozumiem. A więc załóżmy, że miałam z kimś najpierw cudowne stosunki, potem bardzo złe. Ta osoba nie chce ze mną rozmawiać, nie odpisuje. I co ja robię:
-wizualizuję, że znów mamy dobry kontakt, spotykamy się często jest miło
-robię hoponkę jednak są to same magiczne 4 słowa + myślę o problemie czyli o tym, że nasze stosunki nie są najlepsze
- napisałam list do wszechświata i schowałam go i w sumie zapomniałam o nim do tej chwili
- zachowuję się tak jabyśmy byli razem, czuję to co kiedyś czyli tą ekscytację, że się spotkamy, że mam tyle do opowiedzenia
- zawsze podczas wizualizacji mam takie napięcie/skurcze/podniecenie
- staram się mieć dobre wibrację, być szczęsliwa, cieszyć się z małych rzeczy i raczej mi to wychodzi
-to chyba niedobrze, ale bardzo dużo myślę o tej sprawie, ciężko mi się czasem skupić w domu na czymś innym, odpuszczenia nie robię, często zaglądam na fb tej osoby
- mam myśli by znów zadzwonić do tej osoby, jednak to chyba ona powinna się odezwać prawda?
- mam problem z cierpliwością :/ jednak staram się panować nad tym
aaaa i jeszcze jedno... za nim te relację się popsuły zaczęłam mieć nerwicę przez sytuację w domu... i wtedy pod wpływem stresu miałam coś takiego, że zaczynałam mieć jakby ciężar na klatce piersiowej, czułam, że nie mogę oddychać, jeździłam nawet po lekarzach i brałam proszki uspokajające, bałam się czy się nie uduszę. Potem zaczęłam pracować nad sobą i teraz zdarza mi się to bardzo rzadko jednak odkąd tak mocno wizualizuje to czasem tak jest. A może ja mam zablokowaną czakre serca? Staram się sobie wyobrażać moją czakrę jak jest otwarta, pełna uczuć itd. A może to jakaś 'głębsza' sprawa?

julala
 
Posty: 25
Dołączył(a): 22 lut 2016, o 15:35
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Marylin » 21 mar 2016, o 15:37

Julala - może zastanów się nad tym najpierw, czemu ta osoba nie odpisuje? Z tego co przeczytałam za bardzo się napinasz i jak sama napisałaś, za bardzo skupiasz na tym uwagę i za bardzo się zastanawiasz właśnie "czemu nie". Wydaje mi się, że o to chodzi, bo skupiasz się na tym, czego nie chcesz.
Mialam trochę podobny problem, za bardzo się skupiałam na konkretnej osobie, zamiast pilnować tego, czy sama się dobrze czuję ;) A to jest najważniejsze, podobne przyciąga podobne ;) Jak sama napisałaś, masz problem z cierpliwością. Może nad tym popracuj. Zeby w każdej sytuacji starac się utrzymywać ten spokój ducha.
Wydaje mi się, co może nie być miłe, że powinnaś na razie sobie odpuścić i skupić się na tym, jak ty się czujesz z całą sprawą. A może chodzi o to, że ten się nie odzywa, bo robi miejsce dla innego ;) Albo to jest dla ciebie próba, czy na pewno tego chcesz.
Zastanów się nad tym ;)
SZCZĘŚCIE, MOŻLIWOŚĆ I SZANSA preferują umysł, który jest na nie przygotowany.

Marylin
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25 sty 2016, o 23:47
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Scarlett » 21 mar 2016, o 15:38

julala, przecież pisaliśmy Ci już dlaczego się tak dzieje ;)
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 893
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 253 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 387 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez julala » 21 mar 2016, o 15:43

Marylin napisał(a):Julala - może zastanów się nad tym najpierw, czemu ta osoba nie odpisuje? Z tego co przeczytałam za bardzo się napinasz i jak sama napisałaś, za bardzo skupiasz na tym uwagę i za bardzo się zastanawiasz właśnie "czemu nie". Wydaje mi się, że o to chodzi, bo skupiasz się na tym, czego nie chcesz.
Mialam trochę podobny problem, za bardzo się skupiałam na konkretnej osobie, zamiast pilnować tego, czy sama się dobrze czuję ;) A to jest najważniejsze, podobne przyciąga podobne ;) Jak sama napisałaś, masz problem z cierpliwością. Może nad tym popracuj. Zeby w każdej sytuacji starac się utrzymywać ten spokój ducha.
Wydaje mi się, co może nie być miłe, że powinnaś na razie sobie odpuścić i skupić się na tym, jak ty się czujesz z całą sprawą. A może chodzi o to, że ten się nie odzywa, bo robi miejsce dla innego ;) Albo to jest dla ciebie próba, czy na pewno tego chcesz.
Zastanów się nad tym ;)

Z tym, że próba kontaktu z tą osobą była dawno temu. Od tamtej pory cisza. Wiem, ze się spinam, lecz pracuję nad tym jednak nie wiem co oprócz starań odpuszczenia i nauki cierpliwości muszę zrobić. Czyli co muszę mniej myśleć o tej osobie? Z tym, że skoro wizualizauję to automatycznie dużo myślę

julala
 
Posty: 25
Dołączył(a): 22 lut 2016, o 15:35
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez in vino veritas » 21 mar 2016, o 16:56

Moim skromnym zdaniem przyciąganie byłego partnera lub kogoś, w kim jest się nieszczęśliwie zakochanym, w pewien sposób trzyma ludzi w okowach przeszłości , nie pozwala im ruszyć dalej ani otworzyć się na nowe, być może lepsze możliwości. Zafiksowanie na odzyskaniu lub zdobyciu względów konkretnej osoby oznacza także uzależnienie się od niej (a wszyscy guru pp trąbią przecież o nieuzależnianiu się od rezultatu i otwarciu się na najlepsze z możliwych rozwiązań), które skutecznie blokuje spełnienie pragnienia. Czy nie lepiej po prostu afirmować, wizualizować, alfować, zamawiać, zaprogramować sobie (niepotrzebne skreślić i zastąpić ulubioną techniką ;) ) odwzajemnioną miłość, szczęśliwy i trwały związek oraz skupiać się na uczuciach jakich chcemy w nim zaznać, zamiast na konkretnej osobie, która być może wcale do nas nie pasuje, albo nie jest w stanie dać nam szczęścia? Przecież ci byli z jakiegoś powodu są byłymi, prawda? ;) Być może już nie współgrają wibracyjnie z nowymi, wyposażonymi w wiedzę o pp nami. :) A przyciąganie kogoś niezainteresowanego....Czy naprawdę warto, skoro do tej pory jeszcze się nie poznał na naszej wspaniałości? Otwierając się na piękną, odwzajemnioną miłość bez konkretyzowania jej obiektu można naprawdę w szybkim tempie przyciągnąć bratnią duszę, przy której wszyscy byli i niedoszli zbledną. :)
Wszystko mogę w Chrystusie, który mnie umacnia. Znajduję właściwe miejsce w życiu, uwalniam w sobie geniusza .

in vino veritas
 
Posty: 149
Dołączył(a): 13 paź 2015, o 18:02
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 44 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez lifeisamiracle » 21 mar 2016, o 19:03

in vino veritas napisał(a):Moim skromnym zdaniem przyciąganie byłego partnera lub kogoś, w kim jest się nieszczęśliwie zakochanym, w pewien sposób trzyma ludzi w okowach przeszłości , nie pozwala im ruszyć dalej ani otworzyć się na nowe, być może lepsze możliwości. Zafiksowanie na odzyskaniu lub zdobyciu względów konkretnej osoby oznacza także uzależnienie się od niej (a wszyscy guru pp trąbią przecież o nieuzależnianiu się od rezultatu i otwarciu się na najlepsze z możliwych rozwiązań), które skutecznie blokuje spełnienie pragnienia. Czy nie lepiej po prostu afirmować, wizualizować, alfować, zamawiać, zaprogramować sobie (niepotrzebne skreślić i zastąpić ulubioną techniką ;) ) odwzajemnioną miłość, szczęśliwy i trwały związek oraz skupiać się na uczuciach jakich chcemy w nim zaznać, zamiast na konkretnej osobie, która być może wcale do nas nie pasuje, albo nie jest w stanie dać nam szczęścia? Przecież ci byli z jakiegoś powodu są byłymi, prawda? ;) Być może już nie współgrają wibracyjnie z nowymi, wyposażonymi w wiedzę o pp nami. :) A przyciąganie kogoś niezainteresowanego....Czy naprawdę warto, skoro do tej pory jeszcze się nie poznał na naszej wspaniałości? Otwierając się na piękną, odwzajemnioną miłość bez konkretyzowania jej obiektu można naprawdę w szybkim tempie przyciągnąć bratnią duszę, przy której wszyscy byli i niedoszli zbledną. :)

Zgadzam się. Sama próbowałam przez lata "poukładać" relacje z chłopakiem, no bo "przecież znam pp" ale to była szarpanina i cieszę się, że to się już skończyło. Gdy skupiałam się na poprawie naszych relacji, to oczywiście to działało, ale to nie było zdrowe, bo myślałam tylko i wyłącznie o naszym związku. Gdy powiedziałam, że mam dość i gdy się rozstaliśmy, to bardzo szybko poznałam chłopaka, który jest jak dla mnie idealny, nigdy z żadnym facetem tak dobrze się nie dogadywałam. Jest on jakby uszyty na miarę dla mnie. A były nie raz i nie dwa chciał wrócić.
Można przyciągnąć byłego, można naprawić też relacje z osobą, z którą jesteśmy w związku, ale warto dać sobie czas na zastanowienie się czy warto. Bo można przeżyć życie u boku osoby, przy której trzeba będzie się non stop pilnować, żeby myśleć pozytywnie, a można też odpuścić sobie tą osobę i otworzyć się na miłość i wtedy na pewno spotka się kogoś, kto odpowiada nam w 100% i gdy mamy zły humor, to ta osoba nie weźmie tego do siebie i będzie się zachowywała jakby nigdy nic.
Poza tym dochodzi kwestia honoru - pomyślcie sobie: skoro nie chciał mnie takiej wspaniałej, to trudno, jeszcze będzie żałował. :D

lifeisamiracle
 
Posty: 156
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 27 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 82 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez olator » 22 mar 2016, o 11:02

a co myślicie o tym bo troszkę jestem w szoku. Wczoraj przed snem zrobiłam oczyszczanie czakry serca, medytowałam, oczyszczałam się + zrobiłam sposób z wypiciem szklanki wody przed snem i po obudzeniu się. No i wtedy zadałam pytanie co mogę zrobić by naprawić relację z osobą X. I wiecie co? Miałam bardzo realny sen. Jechałam bardzo długimi schodami na siłownie. Siłownia była wielka z widokiem na pałac kultury, bardzo ekskluzywna, basen i wciąż była mowa o 16 piętrze i pięknym widoku na Warszawę. I wiecie co? Myślę dziś sobie o co chodzi z tą siłownią. Szukam siłowni z widokiem na pałac i jest - siłownia w złotych tarasach. Zaczynam oglądać zdjęcia a tam wszystko jak w moim śnie. Ta przestrzeń, basen, ruchome schody. A ja nigdy w życiu tam nie byłam Czy to może być znak, że muszę tam iść? Tylko nie wiem kiedy. I co oznacza ta cyfra 16?
olator
 
Posty: 28
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:52
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 11 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez magicmind » 22 mar 2016, o 11:53

Ja ostatnio widziałem dziewczynę która próbowałem przez 2 lata przyciągnąć i nic z tego nie wyszło i zacząłem rozkminiać czemu tak sie dzieje ze ona w ogóle jeszcze pojawia się w mojej rzeczywistości skoro od dawna o niej nie myślę i dałem sobie spokój.
Nawet sobie pomyślałem ze skoro istnieje to co Nicky mówi jakaś opóźniona bomba to coś powinno się dziać a tyle się działo ze stała z jakimś kolesiem do mnie obrócona plecami a ja przeszedłem obok ;)

I z ciekawości przed snem wyraziłem intencje aby sen mi powiedział co ona do mnie czuje, co o mnie myśli i czy w ogóle mnie jeszcze pamięta bo dla mnie temat zamknięty i nie kumam czemu tak sie dzieje.
No i śniło mi się ze mój kumpel z jego żoną chcieli zapoznać mnie z jej koleżanką i mieliśmy iść razem do kina.
Okazało sie ze dziewczyna ta była bardzo podobna do właśnie tej o której piszę i była dokładnie tak samo ubrana.
TA sama kurtka, spodnie, ten sam wzrost , włosy i oczy ;) No i bardzo , bardzo na mnie leciała

Nie wiem czy można w takie odpowiedzi wierzyć ;)
W każdym razie jak kiedyś jakaś opóźniona bomba zadziała to dam znać ;)

Swoją drogą nie wiem co ja sobie myślałem bo przecież cokolwiek by mi sie nie przyśniło to bym raczej nie uwierzył w wiarygodnosć tej odpowiedzi :D

magicmind
 
Posty: 5663
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1067 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1777 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Scarlett » 22 mar 2016, o 12:25

Podświadomość komunikuje się z nami w śnie poprzez symbole. Dla każdego są one indywidualne, dlatego ciężko interpretować cudze sny :)
Moja koleżanka, która zajmuje się snami (pisała na ten temat jakąś pracę), mówiła mi wczoraj, że podświadomość wyłapuje z naszego otoczenia coś, czego nie widzimy świadomie. Np. czasem przejdziemy koło jakiegoś samochodu, szyldu czy człowieka i nie zdajemy sobie z tego sprawy, natomiast w śnie może się to wyraźnie pojawić. Oprócz tego daje nam komunikaty, np. tej koleżance na pół roku przed pewną sprawą dawała wiadomości ukryte w symbolach, co wcześniej było zupełnie niezrozumiałe.
Często jest też oczywiście tak, że śni nam się to o czym intensywnie myślimy lub czego się boimy, ale ogólnie podświadomość koduje wiele rzeczy i przekazuje to nam. Dlatego między innymi robiąc technikę szklanki wody i chcąc jakiejś odpowiedzi, może przyjść ona przez sen. W śnie możemy być też ostrzegani przed ludźmi, wydarzeniami albo dostawać odpowiedzi na to, o czym myślimy. Grunt to dobrze to zinterpretować. To, że widzimy np. samochód, nie oznacza, że w śnie chodzi o samochód. Może mieć on jakieś znaczenie. Dlatego nie polecam raczej ogólnych senników, które można znaleźć w necie. Dla mnie wilk symbolizuje Fractala i kojarzy mi się z nim od zawsze, a w sennikach symbolizuje jakieś ostrzeżenie :)
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 893
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 253 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 387 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez olator » 22 mar 2016, o 12:30

to gdzie szukać odpowiedzi co znaczy sen? wiem, że muszę sama sporo połączyć w całość - sama wymyśliłam, że chodzi o tą siłownie w złotych tarasach mimo, że nigdy tam nie byłam i nie słyszałam... tylko cały czas myślę o co chodzi z tą siłownią :D
olator
 
Posty: 28
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:52
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 11 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Marylin i 13 gości