Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Prawo Przyciągania - nie wiem jak wcielić je w życie!


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Prawo Przyciągania - nie wiem jak wcielić je w życie!

Postprzez nasiryah » 5 kwi 2012, o 18:52

Witajcie Kochani!

Jestem tutaj nowa. Założyłam konto nie tylko dlatego, aby śledzić poczynania ludzi ściśle związanych z Sekretem, ale również dlatego, aby zadać Wam kilka szczegółowych pytań dotyczących mojego przypadku.
Przeczytałam mnóstwo książek i oglądnęłam milion filmów dotyczących PP, co jest związane z tym, że teorię mam opanowaną bardzo dobrze. Natomiast z praktyką kuleję.

Chciałabym mieć wreszcie wymarzonego faceta. Niedawno jeszcze miałam dwóch na oku, którzy wydawali się odpowiedni. Wizualizując o puencie podeszłam do jednego i okazało się to wielką klapą (Chamska odpowiedź na zadane pytanie i potocznie mówiąc - olał mnie...). Został drugi, ale ze względu, że są przyjaciółmi to boję się zrobić cokolwiek. Czy jest to możliwe, żeby używając PP sami cokolwiek zainicjowali?
Chciałabym również być popularna w szkole - poznawać nowych ludzi, którzy by mnie akceptowali i lubili - niby takie małe coś, a cieszy :).

Czy mógłby ktoś udzielić mi rad?
Z góry dziękuję i pozdrawiam!
nasiryah
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 kwi 2012, o 16:32

Re: Prawo Przyciągania - nie wiem jak wcielić je w życie!

Postprzez syllaqmadam » 5 kwi 2012, o 19:37

Witaj Nasiryah [ swoją droga co za trudny nick :)]
Czy sprecyzowałaś jaki ma być twój chłopak, przecież nie znasz tych dwóch jakie maja charaktery itd.
Najlepiej zacząć od tego jaki ma być np: uczciwy,wrażliwy,cierpliwy,umiał wszystko naprawić, bystry;
opiekuńczy, stabilny, dający poczucie bezpieczeństwa, dobry w łóżku, ciepły, silny psychicznie...
wpisz co chcesz ;) wtedy pojawi się on , nie idealny,ale taki jakiego chciałaś :)
i to nie będzie na zasadzie ;na siłę, to wyjdzie naturalnie.
Kiedy tworzę doświadczam realnego wsparcia ze strony innych.
http://syllaqmadam.blogspot.com

syllaqmadam
 
Posty: 336
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 20:31

Re: Prawo Przyciągania - nie wiem jak wcielić je w życie!

Postprzez nasiryah » 5 kwi 2012, o 19:51

syllaqmadam napisał(a):Witaj Nasiryah [ swoją droga co za trudny nick :)]
Czy sprecyzowałaś jaki ma być twój chłopak, przecież nie znasz tych dwóch jakie maja charaktery itd.
Najlepiej zacząć od tego jaki ma być np: uczciwy,wrażliwy,cierpliwy,umiał wszystko naprawić, bystry;
opiekuńczy, stabilny, dający poczucie bezpieczeństwa, dobry w łóżku, ciepły, silny psychicznie...
wpisz co chcesz ;) wtedy pojawi się on , nie idealny,ale taki jakiego chciałaś :)
i to nie będzie na zasadzie ;na siłę, to wyjdzie naturalnie.

No tak, nie sprecyzowałam, bo już konkretnie wiem, że chciałabym bliżej poznać TAMTEGO, dlatego moje pytanie wiąże się z tym, czy jest możliwość przyciągnięcia konkretnej osoby :)
nasiryah
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 kwi 2012, o 16:32

Re: Prawo Przyciągania - nie wiem jak wcielić je w życie!

Postprzez Vilandra » 5 kwi 2012, o 20:26

@Nasiryah oczywiście możesz przyciągać konkretną osobę, będzie to trudniejsze, ale możesz. Tylko po co? Bardzo często nasze wybory i konkretne osoby, które chcemy przyciągnąć nijak się mają do PP. Okazać się bowiem może, że owszem przyciągniesz tego wybranego mężczyznę, ale nie będzie on dla Ciebie odpowiedni i nie stworzysz z nim udanego związku.

Powtarzam to często i będę powtarzać dalej - nie nasza w tym głowa, kogo konkretnie przyciągniemy. Wszechświat, Bóg czy jak to inaczej nazwiesz, wie lepiej kto będzie dla Ciebie odpowiedni. Ty sama możesz nie zdawać sobie z tego nawet sprawy.

Może się okazać tak, że przyciągniesz właśnie TAMTEGO, ale po jakimś czasie się rozstaniecie a w trakcie trwania waszego związku, przegapisz okazję na coś na prawdę trwałego.

Wizualizuj konkretne cechy mężczyzny, jakiego chcesz przyciągnąć. Wizualizuj i odczuwaj emocje z tym związane, ale nie utrzymuj się w przekonaniu, że to właśnie TAMTEN będzie tym odpowiednim.

Vilandra
 
Posty: 279
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 22:36
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Prawo Przyciągania - nie wiem jak wcielić je w życie!

Postprzez nasiryah » 5 kwi 2012, o 20:41

Vilandra napisał(a):@Nasiryah oczywiście możesz przyciągać konkretną osobę, będzie to trudniejsze, ale możesz. Tylko po co? Bardzo często nasze wybory i konkretne osoby, które chcemy przyciągnąć nijak się mają do PP. Okazać się bowiem może, że owszem przyciągniesz tego wybranego mężczyznę, ale nie będzie on dla Ciebie odpowiedni i nie stworzysz z nim udanego związku.

Powtarzam to często i będę powtarzać dalej - nie nasza w tym głowa, kogo konkretnie przyciągniemy. Wszechświat, Bóg czy jak to inaczej nazwiesz, wie lepiej kto będzie dla Ciebie odpowiedni. Ty sama możesz nie zdawać sobie z tego nawet sprawy.

Może się okazać tak, że przyciągniesz właśnie TAMTEGO, ale po jakimś czasie się rozstaniecie a w trakcie trwania waszego związku, przegapisz okazję na coś na prawdę trwałego.

Wizualizuj konkretne cechy mężczyzny, jakiego chcesz przyciągnąć. Wizualizuj i odczuwaj emocje z tym związane, ale nie utrzymuj się w przekonaniu, że to właśnie TAMTEN będzie tym odpowiednim.


echhh, ale tamten tak mi się podoba, a co najważniejsze - wydaje się być w porządku... :)

Dziękuję za pomoc, o efektach będę pisać!
nasiryah
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 kwi 2012, o 16:32

Re: Prawo Przyciągania - nie wiem jak wcielić je w życie!

Postprzez Vilandra » 5 kwi 2012, o 20:54

Wiem, że Ci się podoba i właśnie w tym podobaniu tkwi największy problem. Próbujesz przyciągnąć coś, mimo, że nie wiesz, czy to będzie dla Ciebie najlepsze.

Mówisz, że znasz PP, czytałaś książki oglądałaś filmy, więc wiesz też zapewne, że dokładna decyzja kto to będzie, należy do wszechświata. Twoim zadaniem jest jedynie wiara, odczuwanie emocji, wizualizacja i wyobrażanie sobie konkretnych cech charakteru. Resztą zajmie się wszechświat. Jeśli tamten chłopak podoba Ci się fizycznie, to w swoich wizualizacjach zawrzyj jego cechy wyglądu, ale nie próbuj na siłę przyciągać właśnie tego Staśka, Zbyszka czy jak mu tam.

Wypisz jego cechy charakteru, wyglądu i pracuj nad wizualizacjami takiego właśnie mężczyzny. Być może będzie to właśnie TEN, ale być może jak wiesz, jest szerokim określeniem.

Vilandra
 
Posty: 279
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 22:36
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Prawo Przyciągania - nie wiem jak wcielić je w życie!

Postprzez syllaqmadam » 5 kwi 2012, o 23:19

nasiryah napisał(a):
Vilandra napisał(a):@Nasiryah oczywiście możesz przyciągać konkretną osobę, będzie to trudniejsze, ale możesz. Tylko po co? Bardzo często nasze wybory i konkretne osoby, które chcemy przyciągnąć nijak się mają do PP. Okazać się bowiem może, że owszem przyciągniesz tego wybranego mężczyznę, ale nie będzie on dla Ciebie odpowiedni i nie stworzysz z nim udanego związku.

Powtarzam to często i będę powtarzać dalej - nie nasza w tym głowa, kogo konkretnie przyciągniemy. Wszechświat, Bóg czy jak to inaczej nazwiesz, wie lepiej kto będzie dla Ciebie odpowiedni. Ty sama możesz nie zdawać sobie z tego nawet sprawy.

Może się okazać tak, że przyciągniesz właśnie TAMTEGO, ale po jakimś czasie się rozstaniecie a w trakcie trwania waszego związku, przegapisz okazję na coś na prawdę trwałego.

Wizualizuj konkretne cechy mężczyzny, jakiego chcesz przyciągnąć. Wizualizuj i odczuwaj emocje z tym związane, ale nie utrzymuj się w przekonaniu, że to właśnie TAMTEN będzie tym odpowiednim.


echhh, ale tamten tak mi się podoba, a co najważniejsze - wydaje się być w porządku... :)

Dziękuję za pomoc, o efektach będę pisać!

Myślę,że podoba Ci się jakaś jego cecha, która tkwi w Tobie i jest ona cały czas z Tobą tyle,że się z nią nie zżyłaś jeszcze.
Możesz rozmyślać o nim uwielbiać go, poczuj tą przyjemność, którą chcesz dostać poznając go, zobaczysz co się stanie, będziesz zadowolona i bardziej pewna siebie, bo odkryjesz to w Sobie ;) Powodzenia

Piszesz;" niby takie małe coś, a cieszy "
Mnie tam cieszy nawet piękny,miekki pachnący papier toaletowy, który ostatnio kupuję :)
Kiedy tworzę doświadczam realnego wsparcia ze strony innych.
http://syllaqmadam.blogspot.com

syllaqmadam
 
Posty: 336
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 20:31

Re: Prawo Przyciągania - nie wiem jak wcielić je w życie!

Postprzez nasiryah » 6 kwi 2012, o 13:17

Dziękuję bardzo wszystkim za wyczerpujące, a przy tym konkretne wypowiedzi. Oczywiście postaram się wcielić je w życie!
Swoją drogą - podświadomość to cudowny doradca :).
nasiryah
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 kwi 2012, o 16:32

Re: Prawo Przyciągania - nie wiem jak wcielić je w życie!

Postprzez Vilandra » 6 kwi 2012, o 17:30

nasiryah napisał(a):Swoją drogą - podświadomość to cudowny doradca :).


Najlepszy jakiego kiedykolwiek będzie Ci dane posiadać.

Vilandra
 
Posty: 279
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 22:36
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Prawo Przyciągania - nie wiem jak wcielić je w życie!

Postprzez apasionata » 6 kwi 2012, o 23:36

Dokładnie - wizualizuj cechy tego wymarzonego mężczyzny. Ja pamiętam, że od kiedy zaczęłam interesować się związkami damsko-meskimi (miałam wtedy naście lat) nie marzyłam o jakimś konkretnym facecie (chociaż oczywiście po drodze były jakieś zauroczenia), ale uparcie o tym jakie ma mieć cechy. I znalazł się :) Od dziewięciu lat jestem z fantastycznym związku z cudownym mężczyzną,ma wszystkie cechy, o których marzyłam i jeszcze więcej (nie jest ideałem, ale jest IDEALNY DLA MNIE), mamy cudownego synka i jestem niewiarygodnie szczęśliwa.
apasionata
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 kwi 2012, o 22:33

Następna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: , Jola i 4 gości