Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Transerfing


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Transerfing

Postprzez moriganis » 1 lip 2015, o 12:59

Piękny mamy dzisiaj dzień:)
Wpadłam ostatnio na transerfing, w sensie książkę, przeczytałam i jestem w lekkim szoku. Przeczytałam ten wątek i wiem już, że chcę przeczytać kolejne tomy bo cała ta metoda wydaje się być taka "niewymuszona". Jestem w takim momencie, że potrzebuję zmian a znane mi metody jakoś nie pomagają, wciąż stoję w miejscu, nie mogę się zdecydować, ciąglę zmieniam zdanie. Mam problem też nie tylko w sprawach życia ale także z decyzją, na którą metodę sie zdecydować, która jest " najskuteczniesza" i wkońcu nie robię nic bo jak zaczynam je racjonalizować (te metody) to mam wątpliwości i stoję w miejscu. W taki sposób trafiłam na Zelanda, kupiłam pierwszy tom i jestem w szoku, wewnętrznie czuję że to jest właśnie to. A piszę o tym na forum bo poczułam taką potrzebę :D . pozdrawiam

moriganis
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 gru 2011, o 10:06
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Transerfing

Postprzez emilia87 » 5 cze 2016, o 11:54

Witam
Moge se dowiedziec czuym jest tense transferring ??dziekuje

emilia87
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 21:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Transerfing

Postprzez Madamsyllaq » 5 cze 2016, o 16:08

Emilia najlepiej jakbyś przeczytała na początek pierwszy tom Vadima Zelanda. Dziękuję za przypomnienie ,znalazłam grupę o stronę na fb dzisiaj.

Madamsyllaq
 

Re: Transerfing

Postprzez piwonka » 23 cze 2016, o 19:27

Witam :-)
Nie wiem,czy na dobrym wątku się wpisałam , bo widzę kolejny z Tr ;)
Może w takim razie, tutaj też poprosze o informację, gdzie - skąd mogę ściągnąc wszystkie tomy V.Z. ?
Dziekuję :mrgreen:
piwonka
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 cze 2016, o 19:22
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider], Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i 7 gości