Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Transerfing


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Transerfing

Postprzez Kokos » 17 mar 2015, o 20:43

Promienna napisał(a): :) na to liczę, łatwo się wciągam ;)


Zauważyłam :mrgreen:

Są fajne książki do kupienia też ;)

Kokos
 

Re: Transerfing

Postprzez tsambika » 18 mar 2015, o 09:06

Nie będę może zakładała nowego tematu: czy ktoś zna jsiążkę "Modelowanie przyszłości Vitalyija* Giberta. Jakoś cichutko o niej, a może tylko mi się tak zdaje. Kilka entuzjastycznych recenzji na lubimyczytac. Przyznam, że Zeland był miłą odmianą po pretensjonalnych i lejących wodę Amerykanach (którzy po napisaniu jednej fajnej książki miedlą to samo w kółko pod innymi tytułami). Korci mnie kolejny Rosjanin ;) * angielska transkrypcja rosyjskiego przyprawia mnie o ból jestestwa
Avatar użytkownika prawo przyciągania
tsambika
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 44
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 11:59
Podziękował(a): 12 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

Re: Transerfing

Postprzez maleficent » 20 mar 2015, o 09:50

Czytałam na forum Tr o tej książce - faktycznie zbiera pozytywne opinie, niestety nie jest dostępna w formie ebooka i sobie ją odpuściłam.
Jeżeli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj.

maleficent
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 lis 2014, o 12:33
Podziękował(a): 55 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 39 razy

Re: Transerfing

Postprzez tsambika » 20 mar 2015, o 13:30

No właśnie nigdzie jej nie ma w necie,niestety...
Avatar użytkownika prawo przyciągania
tsambika
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 44
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 11:59
Podziękował(a): 12 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

Re: Transerfing

Postprzez xanka » 22 mar 2015, o 16:19

Nie bardzo to wszystko rozumiem.

xanka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 mar 2015, o 19:30
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Transerfing

Postprzez JaGit » 13 kwi 2015, o 17:57

Pamięta ktoś, w którym tomie było o pisaniu egzaminów z pomocą Transerfingu? :D O pobieraniu informacji z przestrzeni wariantów, czy coś takiego...
JaGit
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 146
Dołączył(a): 24 wrz 2014, o 20:48
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 23 razy

Re: Transerfing

Postprzez Promienna » 13 kwi 2015, o 18:21

Jesli tą metodą ma się udać, trzeba raczej przelecieć pierwsze 5 tomów tr. One piorą mózg w odpowiedniej temperaturze, po czym staje się podatny na metody tr.
Jeśli egzamin jest naprawdę ważny a Ty naprawdę nic a nic... powstaje nadmierny potencjał i mamy klops. I bez tego prania mózgu nic więcej się nie zdziała. Chyba że znajdziesz patent na obnizenie potencjałów. Mi pomagała modlitwa, pikanterii dodaje fakt, że jestem niewierząca ;) Zdałam wiele egzaminów testowych łamiąc wszelkie zasady prawdopodobieństwa tylko zwracając sie z krótką prośbą do odpowiedniej instancji ;)

Zeland pisze, że można zdać każdy egzamin. Wierzę. Tylko wcześniej trzeba potrenować na mniej stresujących rzeczach.
Niech mi się stanie :D
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Promienna
 
Posty: 600
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 15:43
Podziękował(a): 310 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 266 razy

Re: Transerfing

Postprzez JaGit » 13 kwi 2015, o 18:41

Promienna napisał(a):Jesli tą metodą ma się udać, trzeba raczej przelecieć pierwsze 5 tomów tr. One piorą mózg w odpowiedniej temperaturze, po czym staje się podatny na metody tr.

Właśnie kończę 6... ;) I na tym chyba poprzestanę, bo TR kończy się właściwie na 5 tomie.

Tylko metody z pisaniem egzaminów niestety nie pamiętam.
Ogólnie nie mam napięcia "muszę zdać", ale nie ukrywam, że by się przydało...
Ostatnio edytowano 13 kwi 2015, o 18:55 przez JaGit, łącznie edytowano 1 raz
JaGit
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 146
Dołączył(a): 24 wrz 2014, o 20:48
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 23 razy

Re: Transerfing

Postprzez Promienna » 13 kwi 2015, o 18:55

Nie było zapodanej konkretnej techniki "zrób tak, potem tak a potem jeszcze inaczej". Było o tym, jak kumple autora rżńęli w karty i zapijali do rana a potem zieloni szli na egzamin i zaliczali a sam obryty i wyspany Zeland oblewał. O tym, ze tak sobie mozna wszystko zdać nie znając tematu było tylko wspomniane i nie rozwijane w szczegółach. Pobieranie potrzebnej (i obcej nam!) informacji z przestrzeni wariantów w warunkach "zależy mi", na gorąco - to wyższa szkoła jazdy, dla rzeczywiście i z oddaniem praktykujących.

Najprostszy jest amalgamat o tym, jak świat nam sprzyja i wszystko pięknie układa. Egzamin też się łapie. Do wyrobienia sobie takiego amalgamatu wystarczą kilka dni i można sobie być przy tym sceptycznym do woli. Fajne :)

Jak zobaczysz na egzaminie pytania, które Cię nie urządzają, to możesz też wczuć sie w klimat "Jaka piękna katastrofa" - wydatnie zwiększa szanse. I żadnego perfekcjonizmu w transerfingu NIE ma, jest wręcz zabroniony. Masz zdać i samo "zal" Cię urządza, pamiętaj ;)
Niech mi się stanie :D
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Promienna
 
Posty: 600
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 15:43
Podziękował(a): 310 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 266 razy

Re: Transerfing

Postprzez JaGit » 14 kwi 2015, o 14:57

Promienna napisał(a):[...]Nie było zapodanej konkretnej techniki "zrób tak, potem tak a potem jeszcze inaczej". Było o tym, jak kumple autora rżńęli w karty i zapijali do rana a potem zieloni szli na egzamin i zaliczali a sam obryty i wyspany Zeland oblewał. O tym, ze tak sobie mozna wszystko zdać nie znając tematu było tylko wspomniane i nie rozwijane w szczegółach.[...]

Tylko, że kumple Zelanda musieli mieć jakąś wiedzę, zapamiętali coś z wykładów etc., bo gdyby tylko wystarczyło dzień przed egzaminem ostro dać w palnik, nauka byłaby samą przyjemnością. ;)

Promienna napisał(a):[...]Pobieranie potrzebnej (i obcej nam!) informacji z przestrzeni wariantów w warunkach "zależy mi", na gorąco - to wyższa szkoła jazdy, dla rzeczywiście i z oddaniem praktykujących.[...]

Ja właśnie cały czas to miałem na myśli, na czym polega ta technika.
Trudno, sam to odkopię.
A jak się nie uda to kierunek Zachód.;)

Promienna napisał(a):Jak zobaczysz na egzaminie pytania, które Cię nie urządzają, to możesz też wczuć sie w klimat "Jaka piękna katastrofa" - wydatnie zwiększa szanse. I żadnego perfekcjonizmu w transerfingu NIE ma, jest wręcz zabroniony. Masz zdać i samo "zal" Cię urządza, pamiętaj ;)

Dzięki, będę pamiętać. <3
JaGit
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 146
Dołączył(a): 24 wrz 2014, o 20:48
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 23 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider], Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i 6 gości