Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Szklanka wody


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Szklanka wody

Postprzez Nicky » 26 lut 2015, o 11:21

Kolejna opowiastka z życia wahadełkowej czarownicy :D
Gdzieś w necie wyczytałam o sposobie na to, aby sprawdzić prawdomówność wahadełka (a właściwie bardziej, aby nie pozwolić na to by nasze pragnienie czegoś tam wpłynęło na odpowiednie bujanie się wahadełka). Ten sposób sprawi, że wahadełko jest tak jakby bardziej neutralne, my nie mamy na nie wpływu, także na pewno pokaże prawdę.
Trzeba wziąć parę czystych, małych karteczek, na każdej z nich napisać (delikatnie! żeby nie przebijało na drugą stronę :D) pytanie, po czym odwrócić karteczki, wymieszać i następnie sprawdzać wahadełkiem jedna po drugiej.
No i powiem Wam, że dziś wzięłam się za ten sposób :D Narobiłam tych karteczek chyba ze 12... na każdej było jakieś tam pytanie, z tym że niektóre były takie na które ja znałam odpowiedzi, także były w ramach "testu" czy powie prawdę ;) No a inne dotyczyły już tych spraw o które naprawdę chciałam zapytać. No i powiem Wam, że jestem w szoku... odpowiedziało prawidłowo na wszystkie te pytania, na które znałam odpowiedź!! Na inne - oczywiście nie wiem, ale przypuszczam że tak, bo tutaj nie było mowy o jakimkolwiek wpływaniu mojego umysłu na bujanie się w tę czy we wtę.
Polecam ten sposób serdecznie :) :)
A ja teraz zamierzam zostawić wahadełko w spokoju na co najmniej miesiąc - już i tak je wymęczyłam na wszystkie sposoby (i tak było bardzo dzielne, odpowiadając cierpliwie tak samo na to samo pytanie zadane n-ty raz :P), niech sobie biedactwo odpocznie :D :D

Nicky
 

Re: Szklanka wody

Postprzez Georgie » 26 lut 2015, o 12:34

Super sposób, Nicky! Dzięki, niby taki prosty ale sama bym na niego nie wpadła :D
Ja to już też wymyślam z tym wahadełkiem, kombinuję :lol: Jutro albo jeszcze dziś wypróbuję te karteczki i zobaczymy czy te odpowiedzi, które już dostałam będą takie same bo mi się czasem zdaję, że jednak na to wpływam- np. jak bardzo chcę żeby coś było na tak to jest tak, takie mam wrażenie :D Chociaż w sumie ostatnio zadałam pytanie czy iść w pewne miejsce wahadełko odpowiedziało- nie wiem, zapytałam czy mogę być z powodu tej wizyty smutna- nie, rozczarowana- nie, znudzona- nie, zawstydzona- tak, no i palnęłam taką gafę, zupełnie niechcący, że aż nie chcę widzieć tego towarzystwa w najbliższym czasie :oops: :lol:

Georgie
 
Posty: 63
Dołączył(a): 16 lis 2013, o 11:24
Podziękował(a): 36 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 22 razy

Re: Szklanka wody

Postprzez Nicky » 26 lut 2015, o 15:23

Georgie napisał(a):Super sposób, Nicky! Dzięki, niby taki prosty ale sama bym na niego nie wpadła :D
Ja to już też wymyślam z tym wahadełkiem, kombinuję :lol: Jutro albo jeszcze dziś wypróbuję te karteczki i zobaczymy czy te odpowiedzi, które już dostałam będą takie same bo mi się czasem zdaję, że jednak na to wpływam- np. jak bardzo chcę żeby coś było na tak to jest tak, takie mam wrażenie :D Chociaż w sumie ostatnio zadałam pytanie czy iść w pewne miejsce wahadełko odpowiedziało- nie wiem, zapytałam czy mogę być z powodu tej wizyty smutna- nie, rozczarowana- nie, znudzona- nie, zawstydzona- tak, no i palnęłam taką gafę, zupełnie niechcący, że aż nie chcę widzieć tego towarzystwa w najbliższym czasie :oops: :lol:


Wow, no to nieźle... czyli wahadełko miało rację, gdy Ciebie ostrzegało żebyś tam lepiej nie szła :lol: :lol: :lol:

Nicky
 

Re: Szklanka wody

Postprzez Vilandra » 26 lut 2015, o 18:28

Spytałam czy kupię odpowiedni kabel do kamery - odpowiedziało, że nie. Ja kupiłam, ale... nie pasował.

Zapytałam czy dnia X odezwie się do mnie pewna osoba, odpowiedziało, że nie. Zapytałam a następnego dnia? Odpowiedź tak i faktycznie się odezwała.

Miałam na dzisiaj umówioną rozmowę z trenerem, spytałam, czy da mi ona coś, pomoże iść dalej: Odpowiedź była NIe, trochę mnie to zasmuciło, no ale nic, przyjęłam to z pokorą. Rozmowa rzeczywiście nic mi nie dała, bo właściwie do niej nie doszło! Po dwóch minutach wystąpiły problemy techniczne i musiałam ją przerwać :D

To z takich ostatnich "wahadłowań" :)
Każdego dnia czuje się lepiej i doświadczam coraz więcej dobra i miłości.

Vilandra
 
Posty: 825
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 21:36
Lokalizacja: Łódzkie
Podziękował(a): 177 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 149 razy

Re: Szklanka wody

Postprzez Kokos » 26 lut 2015, o 18:46

Tak się zastanawiam, czy możemy pytać o przyszłość.
Może lepiej dowiadywać się jedynie o rzeczy, które już są, a trudno nam je odkryć
oraz pytać Co dla mnie jest dobre ? :)

Kokos
 

Re: Szklanka wody

Postprzez Nicky » 26 lut 2015, o 20:04

Kokos napisał(a):Tak się zastanawiam, czy możemy pytać o przyszłość.
Może lepiej dowiadywać się jedynie o rzeczy, które już są, a trudno nam je odkryć
oraz pytać Co dla mnie jest dobre ? :)


Może coś w tym jest... bo ja dziś rano spytałam o dwie proste sprawy dotyczące dzisiejszego dnia (m.in. czy dostanę pewną ważną wiadomość), wahadełko odpowiedziało na "tak", a koniec końców tej wiadomości nie otrzymałam :( :?

Nicky
 

Re: Szklanka wody

Postprzez automatyczna » 26 lut 2015, o 20:29

Wracalam dzisiaj z pracy, a ze byla to dosc dluga podroz, zaczelam czytac forum (na telefonie) i czytam o tych wahadelkach, ze jedna, druga trzecia, siedza od kilku dni i machaja... I juz chcialam pisac do Vilandry na priv skad ma to wahadelko, i gdzie je moge kupic i o co chodzi z tym dokladnie;P ale poszukalam w necie, i okazalo sie ze mozna samemu zrobic:)
Zatem po obiedzie i kapieli, poszukalam kawalek nitko-sznurka, sciagnelam pierscionek z palca (ktorego nosze od 10lat) - powstalo wahadelko wlasnej roboty! zaprogramowalam je na 'tak' i 'nie', i pisze ten post dlatego ze jestem w szoku!
Ze jakim cudem to dziala w ogole?;P
Zadawalam pytania typu 'czy jestem w domu teraz?" - kiwa sie na tak, 'czy zjadlam pierogi dzis na obiad?' kiwa ze tak 'czy jestem w australii teraz?" no i kiwa ze nie! Ze nie jestem!
No i ja wiem ze nie jestem;P ale po prostu bylam/jestem naprawde w szoku ze to DZIALA!:)
zadalam lacznie z 10 pytan, te na ktore znalam odp, w 100% odpowiedzialo poprawnie, no i zadalam 2 dot. 'Przyszlosci' wiec 'w przyszlosci' powiem wam czy mialo racje;)
Nicky, ale dzien sie jeszcze nie skonczyl..:) Albo jutro sie okaze ze dostalas odpowiedz dzis, ale jej nie zauwazylas/lub cos w tym stylu (w sensie wyjdzie cos czego dzis nie przewidzialas) albo po prostu wahadelko raz na 20 pyt odpowiada 'zle' ;)
"Nie jestesmy ludzmi przezywajacymi duchowe doswiadczenia, ale istotami duchowymi, przezywajacymi ludzki los."

automatyczna
 
Posty: 40
Dołączył(a): 26 gru 2014, o 17:48
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Szklanka wody

Postprzez Nicky » 26 lut 2015, o 20:46

A może rzeczywiście nie powinniśmy pytać o przyszłość??? Kurczę, bo np. teraźniejsze sprawy wszystkie się sprawdzają, co do joty...
No a z drugiej strony, zaledwie trzy dni temu miałam ten dziwaczny przypadek z telefonem od kumpeli, gdy wahadełko stwierdziło że ona zadzwoni do godz 20-tej, ja około godz. 19:50 doszłam do wniosku że już przepadło i że to wszystko to jest jednak totalna bzdura, zaczęłam nawet pisać posta tutaj, jak mnie wahadełko zawiodło... a tu o godz. 19:58 albo 59 już dobrze nie pamiętam... nagle zadzwoniła do mnie i tak mnie wystraszyła, że prawie spadłam z krzesła :D :D Czyli, wtedy powiedziało prawdę, ewidentnie.

Nicky
 

Re: Szklanka wody

Postprzez Promienna » 26 lut 2015, o 21:16

Wahadełko brzmi fajnie jak komuś się kręci. Jednak odpowiedzi, zakładając ich prawdziwość, moga stac się ograniczeniem dla twórcy swojej rzeczywistości. Zwłaszcza jak się często pyta. Tak tylko mi się nasunęło.
Niech mi się stanie :D
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Promienna
 
Posty: 600
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 14:43
Podziękował(a): 310 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 266 razy

Re: Szklanka wody

Postprzez Kokos » 26 lut 2015, o 21:32

Promienna.
Zauważyłam, że jak się tak "nawahałam" po kokardkę, to dziś już drugi dzień nie miałam wcale potrzeby :)

Kokos
 

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości