Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Szklanka wody


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Szklanka wody

Postprzez Vilandra » 24 lut 2015, o 18:35

Też zwróciłam uwagę na tą intensywność i też to tak zinterpretowałam :) Tylko w ogóle dziwi mnie fakt, jak ono bardzo reaguje na naszą sugestie. Myślę: bujaj się w prawo i buja się. A teraz w lewo a teraz po skosię i ono reaguje idealnie.

Coś mi tu nie pasuje, idąc tym tropem mogę otrzymywać odpowiedzi, jakie bym chciałabym otrzymać. Pytałam o różne sprawy, nawet o przyszłość i nie wiem teraz jak na to wszystko patrzeć i o co pytałać a o co nie. Pytanie o przyszle zdarzenia jest przecież jak wróżenie, w tej chwili może być to wróżba prawdziwa a za chwilę okoliczności się zmienią i trafiamy w inną rzeczywistość. Coś tu nie pasuje.
Każdego dnia czuje się lepiej i doświadczam coraz więcej dobra i miłości.

Vilandra
 
Posty: 825
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 21:36
Lokalizacja: Łódzkie
Podziękował(a): 177 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 149 razy

Re: Szklanka wody

Postprzez Promienna » 24 lut 2015, o 18:40

Może to nie jest pomyłka Vilandra, tylko informacja jak się rzeczy mają ;)Znaczy - Ty decydujesz.
Niech mi się stanie :D
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Promienna
 
Posty: 600
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 14:43
Podziękował(a): 310 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 266 razy

Re: Szklanka wody

Postprzez Nicky » 24 lut 2015, o 18:43

Vilandra napisał(a):Coś mi tu nie pasuje, idąc tym tropem mogę otrzymywać odpowiedzi, jakie bym chciałabym otrzymać. Pytałam o różne sprawy, nawet o przyszłość i nie wiem teraz jak na to wszystko patrzeć i o co pytałać a o co nie. Pytanie o przyszle zdarzenia jest przecież jak wróżenie, w tej chwili może być to wróżba prawdziwa a za chwilę okoliczności się zmienią i trafiamy w inną rzeczywistość. Coś tu nie pasuje.


Ja właśnie też tak myślałam... do momentu, w którym dosłownie za minutę dwudziesta zadzwonił telefon, i myślałam że spadnę z krzesła :lol: :lol: :lol: To NIE MÓGŁ BYĆ PRZYPADEK. Po prostu nie mógł... to była jakaś magia.

Nicky
 

Re: Szklanka wody

Postprzez Kokos » 24 lut 2015, o 18:54

Nicky napisał(a):O, wiecie co a jeszcze coś mi przyszło do głowy. Bo zauważyłam że czasem, przy niektórych pytaniach... wahadełko majta się wyjątkowo mocno: mocno na tak, albo mocno na nie... czy to oznacza że tak powiem "siłę" tego TAK lub NIE?? W sensie, np. "bardzo tak", albo "bardzo nie"?? :D
W ogóle to jestem nieco przerażona niektórymi odpowiedziami, jak się sprawdzą to.. ojojoj... :D


Ja zaobserwowałam, że jak wahadełko majta się jak szalone, to jest jakby mniej pewne co do odpowiedzi. Natomiast gdy pytam o sprawy pewne jak w banku, to buja się powoli i dostojnie :D
Wtedy jest "bardzo TAK" :D

Kokos
 

Re: Szklanka wody

Postprzez Kokos » 24 lut 2015, o 18:59

Vilandra napisał(a): Tylko w ogóle dziwi mnie fakt, jak ono bardzo reaguje na naszą sugestie. Myślę: bujaj się w prawo i buja się. A teraz w lewo a teraz po skosię i ono reaguje idealnie.



Gdzieś już czytałam, że wahadło reaguje na sugestie. Dlatego trzeba się powstrzymać od sugestii, wyciszyć.
A może nie patrzeć ? ;)

Kokos
 

Re: Szklanka wody

Postprzez Nicky » 24 lut 2015, o 19:08

Kokos napisał(a):Gdzieś już czytałam, że wahadło reaguje na sugestie. Dlatego trzeba się powstrzymać od sugestii, wyciszyć.
A może nie patrzeć ? ;)


Ja właśnie często nie patrzę. Tj. patrzę jak ono zaczyna się majtać... a potem myślę sobie: ok, może to tylko moja sugestia, a więc zamykam oczy żeby nic mu nie sugerować a wahadełko niech robi co chce. No i ono albo zmienia kierunek majtania, albo majta w najlepsze w tą samą stronę w którą majtało 8-) :lol:

Nicky
 

Re: Szklanka wody

Postprzez Kokos » 24 lut 2015, o 19:15

Spróbuję też zamykać oczy, na razie ciekawość mnie zżerała i patrzyłam :D :mrgreen:

Kokos
 

Re: Szklanka wody

Postprzez Nicky » 24 lut 2015, o 19:36

Najbardziej zaskakują mnie odpowiedzi na temat innych ludzi, tj. na temat ich relacji w stosunku do mnie, i tak dalej - nie pytam o czyjeś życie, bo moje wahadełko może tego nie wiedzieć... tak przypuszczam.
Ale relacje kogoś w stosunku do mnie, np.: czy ktoś jest wobec mnie uczciwy.... czy mnie lubi czy nie cierpi... itd., to już na pewno łapie. Bo my tego możemy nie wiedzieć, ale nasza podświadomość (albo dusza?? cholera wie) na pewno wie.

Nicky
 

Re: Szklanka wody

Postprzez Kokos » 24 lut 2015, o 19:46

O takie rzeczy też pytam, ale raczej się nie zaskakuję :D


Tak sobie wyobrażam, jak wszystkie siedzimy i " wahamy " :D 8-) Istne CZAROWNICE :lol: :lol:


Co może wahadełko
https://hipokrates2012.wordpress.com/20 ... wahadelko/
Ostatnio edytowano 24 lut 2015, o 20:11 przez Kokos, łącznie edytowano 1 raz

Kokos
 

Re: Szklanka wody

Postprzez Nicky » 24 lut 2015, o 19:52

Kokos napisał(a):O takie rzeczy też pytam, ale raczej się nie zaskakuję :D

Tak sobie wyobrażam, jak wszystkie siedzimy i " wahamy " :D 8-) Istne CZAROWNICE :lol: :lol:


Oj tak... to sobie znalazłyśmy totalnie odjechany sposób na spędzanie wolnego czasu :D :lol: :lol: :lol:
Teraz będę tylko uważnie obserwować, czy to co mówi wahadełko będzie się zgadzać z rzeczywistością 8-) W sumie, już jutro ma szansę się wykazać - zadałam dwa pytania o jutrzejszy dzień ;) 8-)

Nicky
 

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości