Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Szklanka wody


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Szklanka wody

Postprzez Sibeal » 17 lis 2015, o 19:41

Magdaa, Mujer- dziękuję bardzo za odpowiedź. Przejrzałam ten link. :)
Zastosowałam się dziś do wskazówek, ale jakoś nie widzę bardzo wyraźniej różnicy w ruchach wahadełka na tak i na nie, kiedy zadaję pytania sprawdzające. A przy niektórych pytaniach wahadełko nieruchomieje, nie mam pojęcia czemu. Kwestia praktyki zapewne i doświadczenia. Nie wiem jeszcze czy skuszę się na częste stosowanie tej metody.

Sibeal
 
Posty: 54
Dołączył(a): 3 lis 2015, o 20:41
Podziękował(a): 45 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 24 razy

Re: Szklanka wody

Postprzez maagdaa160 » 18 lis 2015, o 17:57

Może wahadełko nie jest dla Ciebie :) słuchaj siebie, skoro niezbyt działa, to może zostaw to.
Ja mam wyraźne znaki na TAK i NIE i to wahadełko rusza się tylko wtedy kiedy zadam pytanie :) Kiedy tylko je trzymam w górze bez żadnego pytania to jest nieruchome. Magia dla mnie :)
maagdaa160
 
Posty: 173
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 15:15
Podziękował(a): 64 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 157 razy

Re: Szklanka wody

Postprzez noname » 24 paź 2016, o 10:11

Dzisiejszej nocy wypróbowałam metodę szklanki wody. Spytałam się przed snem, Czy on mnie kocha? Czy będziemy kiedyś parą? W nocy śniła mi się szkoła, były ławki 4-osobowe i Pan X siedział na na koncu jednej lawki, a ja na drugim jej końcu. Między nami siedzialy 2 dziewczyny. Pisalismy sprawdzian. A potem śnił mi sie inny mój były Y, który starał się bardzo o moje względy. Jak mogę rozumiec taki sen?

noname
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 paź 2016, o 10:09
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], i 1 gość