Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Wenus21 » 23 maja 2015, o 11:18

Mój pierwszy wpis tutaj :D

Tez udało mi sie kogos przyciagnąc a dokładniej impreze z ta osoba ;)

W skrócie.Poznałam przez internet faceta .spotkałam sie z nim 3 razy.Po jakims czasie okazało sie ,że kiedys spotykałam sie kilka razy z jego kolegą.Mu to przeszkadzało i nie chciał się przez to zemna więcej spotkac ;/
Z racji ,że chłopak mi sie strasznie podobał,podoba w sumie nadal :) .Ciagle o nim myslalam i wyobrażałam ,że spotkalismy sie w klubie, tańczylismy razem itd.
Po jakis 3,4 tyg bez kontaktu napisałam do niego ,w którys piatek.Spytałam sie co robi w weekend powiedział ,że jedzie jutro do klubu XX na urodziny i ku mojemu zaskoczeniu spytał sie czy nie będę w mieście Y bo bysmy mogli razem piwko wypić
Było bardzo małe prawdopodobieństwo ,że znajde się w tym klubie.Ale cóż wszystko o dziwo mi sprzyjało i spotkałam sie z nim w tym miejscu :D .Niestety po tej imprezie kontakt sie i tak nie odnowił ;/

Chociaz sprawa zapewne juz jest dawno przegrana .Ja ciagle mam nadzieje i wierze w to ,że jeszcze cos sie miedzy nami wydarzy :D .Pewnie to bardzo naiwne z mojej strony ale to nic :D I tak nie mam najmniejszej ochoty spotykać sie z kims innym :D
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Wenus21
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 19
Dołączył(a): 18 maja 2015, o 10:30
Podziękował(a): 21 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Nicky » 23 maja 2015, o 11:41

Wenus21 napisał(a): I tak nie mam najmniejszej ochoty spotykać sie z kims innym :D


Zawsze miałam tak samo :D Jak się na kogoś uparłam... to koniec!! Ten, albo żaden inny. Inni po prostu mogli dla mnie nie istnieć :D :D :D Dlatego nigdy nie mogłam pojąć porad w stylu "odpuść, na pewno spotkasz kogoś lepszego..." 8-) ;)

Nicky
 

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Wenus21 » 23 maja 2015, o 13:01

Nicky napisał(a):
Wenus21 napisał(a): I tak nie mam najmniejszej ochoty spotykać sie z kims innym :D


Zawsze miałam tak samo :D Jak się na kogoś uparłam... to koniec!! Ten, albo żaden inny. Inni po prostu mogli dla mnie nie istnieć :D :D :D Dlatego nigdy nie mogłam pojąć porad w stylu "odpuść, na pewno spotkasz kogoś lepszego..." 8-) ;)


Dokładnie .Mnie "lepsi" nie interesują tylko On :D
Ale szczerze to zazdroszczę osoba ,które potrafia szybko odpuścic i zaraz spotykać sie z kims innym .Ja zdecydowanie potrzebuje jeszcze trochę od czekać :)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Wenus21
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 19
Dołączył(a): 18 maja 2015, o 10:30
Podziękował(a): 21 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez kruszynka » 16 wrz 2016, o 16:49

Sluchajcie ja drugi raz mam to co opisalam w swoim poscie.
Przyciagalam konkretna osobę a przyciągnęłam inną.
Nie wiem czemu. Znowu to samo.
kruszynka
 
Posty: 400
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 10:50
Podziękował(a): 75 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 98 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Novice » 19 wrz 2016, o 11:51

A może nie przyciągnęłaś nikogo, tylko po prostu się tej osobie spodobałaś?

Novice
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 26
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 10:14
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez czynnik_omega » 20 wrz 2016, o 08:09

kruszynka napisał(a):Sluchajcie ja drugi raz mam to co opisalam w swoim poscie.
Przyciagalam konkretna osobę a przyciągnęłam inną.


Dokładnie tak jak napisała Novice. Skąd wiesz, że to Ty przyciągnęłaś. A może zostałaś przyciągnięta, czyli w warstwie podświadomej zgodziłaś się odegrać jakąś rolę w teatrze życia tej osoby, którą jak Ci się wydaje przyciągnęłaś ?

Trzeba pamiętać, że PP działa w dwie strony.

Czasem to my jesteśmy sprawcami zdarzeń, które są naszym pragnieniem a czasem zgadzamy się na odegranie przez nas ról u u innych, wtedy też jesteśmy sprawcami ale zdarzenia nie koniecznie są naszymi pragnieniami.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
czynnik_omega
 
Posty: 1985
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 684 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Kulka » 20 wrz 2016, o 19:07

czynnik_omega napisał(a):
Trzeba pamiętać, że PP działa w dwie strony.

Czasem to my jesteśmy sprawcami zdarzeń, które są naszym pragnieniem a czasem zgadzamy się na odegranie przez nas ról u u innych, wtedy też jesteśmy sprawcami ale zdarzenia nie koniecznie są naszymi pragnieniami.



Nie ma czegoś takiego, jak PP działające w dwie strony :D :D :D Jesteś tylko TY, czyli Twoja perspektywa i reszta świata. To, że ktoś inny akurat przyciąga daną rzecz, to jest zupełnie inna bajka. Każde zdarzenie, każdą osobę przyciągasz do swojego życia tylko i wyłącznie Ty, cała reszta jest temu "podporządkowana" :)

Kulka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 wrz 2015, o 11:12
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 11 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez czynnik_omega » 23 wrz 2016, o 18:36

Kulka napisał(a):Każde zdarzenie, każdą osobę przyciągasz do swojego życia tylko i wyłącznie Ty, cała reszta jest temu "podporządkowana"


Zgadza się. Ale może się zdarzyć, że przyciągasz doświadczenie, które realizujesz poprzez zgodę na odtwarzanie napisanych przez innych ról w teatrze ich życia. To nadal jest Twoja wolna wola, Twoja kreacja.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
czynnik_omega
 
Posty: 1985
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 684 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez kruszynka » 15 lis 2016, o 18:31

To by wiele tłumaczyło. :/ niestety.
kruszynka
 
Posty: 400
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 10:50
Podziękował(a): 75 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 98 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez MasterOfAttraction » 10 sty 2017, o 17:09

Ale przecież da się przyciągnąć konkretną osobę! Przecież wielu ludziom się to udało. Poza tym jak ktoś wcześniej pisał; coś musiało nas z tą osobą połączyć, że nie dajemy spokoju. Poza tym, gdyby się nie dało to byłoby zaprzeczeniem PP, które mówi, że możemy przyciągnąć WSZYSTKO cokolwiek chcemy, czyż nie?
Poza tym myślę, że w Twoim przypadku dochodzi kwestia nadmiernego potencjału; za bardzo chciałaś i przez to odpychałaś + miałaś za duże oczekiwania. Może spróbuj jeszcze raz? :D

MasterOfAttraction
 
Posty: 14
Dołączył(a): 7 gru 2016, o 16:17
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], i 2 gości