Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Nicky » 6 sty 2015, o 16:49

Vilandra napisał(a):Czarodziejka ale on nie chce się ze mną widzieć, uciekł i podejrzewam, że gdyby mnie zobaczył to by nawet nie wyszedł albo też uciekł. Po tym zabiegu na relacje dowiedziałam się przed chwilą, że on już poszedł w swój świat a jego chęci do bycia ze mną wynoszą ok. 20%. Że być może to karmiczne, a już nawet napewno ten chłopak był odzwierciedleniem tych lęków i blokad, które mam w sobie.

On mi nie powie co się stało, bo sam nie wie.



Vilandro, a może skorzystaj z mojego sposobu pt. "uciekać jeszcze szybciej w odwrotnym kierunku"? ;) ja tak zawsze robiłam i nigdy przenigdy nie biegałam za facetami, nie musiałam - sami przybiegali do mnie :D nawet gdy spodobał mi się ten chłopak o którym pisałam wyżej - to i tak koniec końców to on do mnie pierwszy podszedł i zagadal :)

Nicky
 

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Vilandra » 6 sty 2015, o 17:26

Nicky napisał(a):Vilandro, a może skorzystaj z mojego sposobu pt. "uciekać jeszcze szybciej w odwrotnym kierunku"? ;) ja tak zawsze robiłam i nigdy przenigdy nie biegałam za facetami, nie musiałam - sami przybiegali do mnie


No tak mam właśnie zamiar zrobić, ale korci mnie żeby się odezwać za jakieś 2 tyg. np tak niezobowiązując co tam słychać itd., bo wiem, że on się nie odezwie bo będzie mu głupio i ma z tego powodu wyrzuty sumienia.
Każdego dnia czuje się lepiej i doświadczam coraz więcej dobra i miłości.

Vilandra
 
Posty: 825
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 22:36
Lokalizacja: Łódzkie
Podziękował(a): 177 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 149 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Czarodziejka » 6 sty 2015, o 17:53

Vilandra, jak Ty dużo o nim wiesz. Wiesz, że mu byłoby głupio sie odezwać, że on ma wyrzuty sumienia, że on chce, ale ma blokady, bo ma podczepione byty, bo nie jest sobą. Za dużo o nim wiesz jak na moje i trochę to jest mi podejrzane. Bo zaczynam podejrzewać, że faktycznie możesz tworzyc sobie iluzję.
Może przypisujesz mu rzeczy któych nie ma? Może wcześniej też tak było?

Czarodziejka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 783
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 15:21
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 267 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Vilandra » 6 sty 2015, o 22:34

Czarodziejka napisał(a):Bo zaczynam podejrzewać, że faktycznie możesz tworzyc sobie iluzję.
Może przypisujesz mu rzeczy któych nie ma? Może wcześniej też tak było?


Nie tu mld chodzi o to, że podejrzewam czy mam nadzieję, tylko to, co mówię, że wiem - to po prostu wiem z pewnością. No ok co do tego bytu to mogę podejrzewać, bo tego sama nie sprawdziłam, ale w przypadku reszty to niestety nie jest iluzja.

Z tym, że wiecie co? Zrobiłam arkusz Radykalnego Wybaczania i już chyba nie interesuje mnie jak i dlaczego. Odkryłam istotę rzeczy i wiem, że trzeba było aż takiego wstrząsu i dwóch tygodni poszukiwań, żebym mogła w końcu wyleczyć to, co jest we mnie od lat a co do tej pory spychałam na boczny plan, a miałam to cały czas pod nosem.

To tyle w tym temacie tutaj, bo to o przyciąganiu konkretnej osoby, ja nie wiem już, czy chce go przyciągnąć. Jeśli przepracowanie mojego problemu da taki wynik to ok, jeśli nie - to i tak jestem temu facetowi dozgonie wdzięczna, bo gdybym nie musiała tyle szukać i rozmyślać o jego zachowaniu, to nigdy bym tego oczywistego problemu nie dostrzegła.
Każdego dnia czuje się lepiej i doświadczam coraz więcej dobra i miłości.

Vilandra
 
Posty: 825
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 22:36
Lokalizacja: Łódzkie
Podziękował(a): 177 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 149 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Czarodziejka » 6 sty 2015, o 22:43

Znaczy się, ruszasz z miejsca :)

Czarodziejka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 783
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 15:21
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 267 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez LadyLady » 6 sty 2015, o 23:35

U mnie było podobnie coś jak u Vilandry i nie mogę coś zapomnieć o tej osobie aczkolwiek nie mam ciśnienia na bycie z nim, chciałabym się po prostu spotkać, porozmawiać kiedyś.
Kiedyś szybko go przyciągałam bo sam się odzywał. Wystarczyły właśnie ciepłe myśli albo oglądanie wspólnych fotek i już. Jak pisałam przez ostatni czas nic nie pomogło, więc sama się odezwałam i się umówiliśmy:)) Ale teraz czuję, że on się wycofuje z tego i ze nie ma ochoty nic mi wyjasniać. Nie wiem co zrobić, chyba skorzystam z rady Nicky i sama zwieję bo w tym momencie czuję że ja z siebie za dużo daję a on nic:( (dużo mnie kosztowało to energii aby sie odezwać, dopasować terminy itd..)
LadyLady
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 699
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 10:47
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 118 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez maleficent » 12 sty 2015, o 14:26

Z braku łaku i pomysłu na zastosowanie pp w bardziej konkretnych celach wymyśliłam sobie ostatnio, że na następny dzień chcę przyciągnąć pewną osobę, aby utrudnić sobie zadanie dodałam jeszcze 2 osoby, a co tam mówię - przecież mogę wszystko ! :D
Byłam pewna i gdzieś w podświadomości czekałam na efekty, postanowiłam nie wracać do tego 'życzenia' non stop.

Na następny dzień - rano w pracy dostaje telefon od pierwszej osoby z życzenia. Po kilku godzinach przychodzi do mojego biura kolejna osoba :D Trzeciej osoby tego dnia nie widziałam, ale nie odbierałam tego jako porażki, uzbroiłam się w cierpliwość i zaufałam wszechświatowi.
Drugiego dnia - rano w sklepie spotkałam tą trzecią osobę.

Moje wnioski ? Można wszystko. Musimy po prostu (co ZAWSZE podkreślam) być pewni, opanowani i spokojni. Nie dręczyć się myślami, ani nie szukać na każdym kroku dowodów, a przede wszystkim trzeba pozbyć się wątpliwości. Często staramy się coś przyciągnąć jednocześnie dopuszczając do siebie myśl - ' a co jeśli się nie uda ?' , wtedy karmimy energią ukryte lęki. Pragniemy czegoś z całych sił przy czym wątpimy w to - więc jak możemy oczekiwać efektów, że się nam uda ? Jedno wyklucza drugie, a więc wynik równa się 0.
Jeżeli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj.

maleficent
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 lis 2014, o 12:33
Podziękował(a): 55 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 39 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Nicky » 12 sty 2015, o 14:32

Pewnie, że można wszystko. Też się ostatnio o tym przekonałam, pisałam o tym tu:

prawo-przyciagania-f3/nadmierny-potencjal-wysylanie-energii-w-przestrzen-t1675.html#p43619

Ja nie dość, że tę osobę przyciągnęłam, to ona jeszcze... z wielką radością weszła w rolę, jaką dla niej zaplanowałam. Odpowiedziała w cudowny, pozytywny sposób, i tak mnie to zaskoczyło że aż zaczęłam się zastanawiać czy to, że pomyślałam akurat o TEJ OSOBIE, było całkiem przypadkowe czy też... no sama nie wiem. Chodzi o to, że teoretycznie nie możemy wpływać na wolną wolę innych. Ale co tu się stało? Nie mogę wyjść z podziwu.

Nicky
 

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Bziu » 23 sty 2015, o 19:34

Nicky napisał(a):Pewnie, że można wszystko. Też się ostatnio o tym przekonałam, pisałam o tym tu:

prawo-przyciagania-f3/nadmierny-potencjal-wysylanie-energii-w-przestrzen-t1675.html#p43619

Ja nie dość, że tę osobę przyciągnęłam, to ona jeszcze... z wielką radością weszła w rolę, jaką dla niej zaplanowałam. Odpowiedziała w cudowny, pozytywny sposób, i tak mnie to zaskoczyło że aż zaczęłam się zastanawiać czy to, że pomyślałam akurat o TEJ OSOBIE, było całkiem przypadkowe czy też... no sama nie wiem. Chodzi o to, że teoretycznie nie możemy wpływać na wolną wolę innych. Ale co tu się stało? Nie mogę wyjść z podziwu.



Sama nie mogę wyjść z podziwu czytając to co napisałaś, ja staram się na różne sposoby i nie mam żadnych efektów. Ale nie wiem gdzie popełniam błąd. Przecież nie każdy zagra tak jak my tego chcemy. Jak udało Ci się tego dokonać ?

Bziu
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 25
Dołączył(a): 23 sty 2015, o 19:14
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Nicky » 24 sty 2015, o 12:43

Bziu napisał(a):Sama nie mogę wyjść z podziwu czytając to co napisałaś, ja staram się na różne sposoby i nie mam żadnych efektów. Ale nie wiem gdzie popełniam błąd. Przecież nie każdy zagra tak jak my tego chcemy. Jak udało Ci się tego dokonać ?


No właśnie nie wiem. Biorę pod uwagę parę okoliczności, które mogły zadziałać:

1. Zanim udało mi się to przyciągnięcie, zmieniłam nieco sposób myślenia: zamiast "wysyłać energię w przestrzeń", zaczęłam ją zatrzymywać w sobie, powtarzając że to, co ma się wydarzyć, ma się zdarzyć w MOJEJ rzeczywistości a więc niepotrzebne wysyłanie energii gdzieś tam w kosmos, zaklinanie rzeczywistości etc. ;)
2. Stosowałam tzw. "kontrolowane fantazjowanie" - wpuszczałam fajny slajd z tego, co ma się zdarzyć, do głowy, a potem szybko o tym zapominałam i zajmowałam się czymś innym. I tak wiele, wiele razy.
3. Nie mam zielonego pojęcia, czy w tej sprawie wytworzyłam nadmierny potencjał czy nie. Myślałam o sytuacji, którą chcę przyciągnąć, tak wiele razy że w sumie mógł się wytworzyć. A to by skutecznie zablokowało realizację, zgodnie z PP.
No więc teraz mamy dwie kolejne sprawy:

- albo udało mi się ten potencjał "zniwelować" za pomocą hoponki
-albo... w przypadku, gdy nasze myśli trafiają na "podatny grunt" - w sensie, gdy chcemy przyciągnąć do swojej rzeczywistości osobę, która jest nam wibracyjnie bliska i która doskonale odpowiada na nasze przyciąganie", to nie istnieje coś takiego jak nadmierny potencjał. To jest moja (i Vilandry hihi) najnowsza hipoteza - jeszcze do przetestowania i potwierdzenia...

4. Czwarta hipoteza: mogło też być tak, że to... po prostu ta osoba mnie przyciągnęła, i to jest JEJ kreacja, a nie moja! A ja głupia cieszę się że to moja zasługa 8-) :D

Jak widzisz, wszystko jest możliwe. Ale moje niezliczone eksperymenty trwają!! :D :lol: Zobaczymy co będzie dalej. Nie mogę się doczekać :) To wszystko jest super, a świadomość że "mogę wszystko", dodaje skrzydeł. Nawet jeżeli jeszcze koślawo latam, obijając się o drzewka i takie tam... to latam i to jest najlepsze :lol: :lol: :lol:

Nicky
 

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: i 7 gości